PDA

مشاهده نسخه کامل : یه سوال نسبتا تخصصی

zipo
14-07-09, 08:10
دوستان عزیز من تازگی ها با یه مشکل عجیب توی شبکه ام برخورد کردم...وقتی کاربران میخوان سیستماشونو Shutdown کنن فقط یه گزینه پیش روشونه: Log off Administratory!!!
و دیگه هیچ چیز نمیاد و حتما باید logoff کنن و توی صفحه login کردن میتونن گزینه shutdown رو انتخاب کنن.
انتی ویروس symantec رو با update به روز روی سرور و کلاینتهام دارم ولی چیزی نشون نداده!!
این قضیه واسه خودم که admin هستم هم صادقه!!!! کلی توی اینترنت هم گشتم ولی ....
اگه کسی میتونه لصفا راهنمایی کنه...

Xtreme
14-07-09, 09:30
سلام
این قضیه می تونه علل مختلفی داشته باشه .
اگر نرم افزاری برای مدیریت شبکه نصب نکردی و مدیریت شبکه ات بر اساس کنسول های خود مایکروسافت هست ممکنه از Policy باشه که بر روی کامپیوتر هات اعمال شده .
اول از همه چک کن ببین توی Policy ها همچین Setting ای رو گذاشتی یا نه .

موفق باشی ..

zipo
15-07-09, 14:18
salam
merci az rahnamaeetoon
vali policy ha moshkeli nadasht yani chizi set nakardam
be nazaretoon mitoone az antivirus bashe ?!!
man roo serveram symantec10 nasb kardam va updatesho be clientham assign mikonam..
mitoone zire sare oon bashe?!!!

Xtreme
15-07-09, 14:23
سلام ..

بله دوست عزیز . من در پست قبلی هم عرض کردم . به شرط اینکه نرم افزار نصب نکرده باشید احتمال داره از Policy باشه. اما اگر بعد از نصب سیمانتک چنین اتفاقی افتاده شک نکنید که توسط همین نرم افزار ایجاد شده.

در مورد نرم افزار هم به شما توصیه می کنم به Nod32 تغییرش بدید.
هم قویتره ..
هم سبک تره ..
و هم راحت تر آپدیت میشه ..

موفق باشی

zipo
09-08-09, 15:23
symantec همه چيزش خوبه ولي نميدونم تو اين يه مورد چش شده؟؟؟
ضمنا من نسخه سروري nod32 رو از كجا ميتونم پيدا كنم كه خودش update شو به كاربرا Assign كنه؟!!!

Xtreme
09-08-09, 15:37
سلام ..

نسخه سرورش را هم می تونید از سایت های دانلود نرم افزار های کرک شده پیدا کنید.
توی بخش نرم افزار فروم هم می تونید درخواست بزنید تا دوستان راهنمایی کنن..

اما در مورد آپدیت ..
اگر نسخه کلاینت رو هم داشته باشید می تونید با یکمی دستکاری , بقیه کلایت ها را وادار کنید که از یک کلاینت آپدیت هاشونو بگیرن. فقط یکمی دستکاری می خواد..

zipo
29-08-09, 09:41
Xtreme عزيز!!!من هنوز مشكلم حل نشده!!!يكي از دوستانم ميگفت اين ويروسه رفته group policy كه رو دومين هست رو تغيير داده!!!چون سيستمها به محض اينكه join ميشن اين مشكل واسشون پيش مياد!!!
راستش ميترسم آنتي ويروسمو عوض كنم.آخه خيلي خوب داره كار ميكنه!!!
ضمنا يه فايروال سخت افزاري fortigate هم دارم كه خودش خيلي خوب در مقابل ويروسها عمل ميكنه!!!!
خيلي گيج شدم!!!!لطفا بيشتر راهنماييم كنيد!!