PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرسنجي:واسه DVD-RW DVD-Rom كدوم مارك بهتره؟

Ec30
13-07-09, 12:27
نظرسنجي:واسه DVD-RW DVD-Rom كدوم مارك بهتره؟:1. (5):
Sony-Samsung-Liteon-LG-Asus_Piooner_Plextor
اون دوستايي كه تجربه دارن يا اطلاعاتي دارن راهنمايي كنن..:wink:

Rohham
13-07-09, 12:39
خوب به کیفیت باشه با این که تا حالا پلکستور نداشتم اما خیلی تعریفش رو شنیدم اما قیمتش بالاس دیگه...
اما برندی که تقریباً همه چیزش مناسب باشه و راضی باشم ازش لایت آن بوده و هست...این تاپیک به طور مشابه چند ماه قبل هم بود و تقریباً اکثریت موافق با لایت آن بودند

reza76622201
13-07-09, 13:29
دوست عزيز. Plextor از همه بهتره اما قيمتش دو برابر يک Liteon هست.
به نظر من اگر قيمت رو در نظر بگيريم Liteon و اگر قيمت مهم نباشه Plextor از همه بهترن.

Labyrinth
13-07-09, 13:36
الان پلکستور های جدید مثل قبل نیستن و تفاوتی هم با Liteone ندارند

به نظر من لایتون بهره خصوصا لایت اسکرپ ساپورتش :give_rose:

reza76622201
13-07-09, 13:48
الان پلکستور های جدید مثل قبل نیستن و تفاوتی هم با Liteone ندارند

بافرمايشتون موافق نيستم. Plextor هاي الان هم خيلي بي سر و صدا(بر عکس Liteon) و با کيفيت کار مي کنن و دوام بسيار خوبي دارن.
اما کلا درايوهاي نوري فعلي(به جز Sony Blu-Ray) همه برندها نسبت به قديم کيفيتشون افت کرده.
همونطور که کيفيت CD خام ها نسبت به 10 سال پيش افت کرده و ارزانتر و کم وزنتر و بيکيفيت تر شدن و ضريب اطمينان پاييني دارن.

feryfrt
13-07-09, 22:53
من plextore دارم .
ولي جات باشم Pioneer ميگيرم يا Asus.

N0m@d
13-07-09, 23:31
به نظر من لایتون بهره خصوصا لایت اسکرپ ساپورتش

اینی که امیرجان گفت دقیقا همین مارکی هست که من 3 ماه پیش خریدم:1. (38):

مثل هلی کوپتر که صدا می کنه در ضمن یک طیف نه چندان کمی از دی وی دی های بازار رو هم نمی خونه!!!مخصوصا این دی وی دی بازی هایی که به اسم شرکتی تو پلاستیک توی بازار میان...وقتی میذاری تو دستگاه سیستم به حالت مرگ میره و هر چقدر هم تو سر خودت بزنی نمیخونش:1. (27):

منکه بعضی وقتها مجبور میشم HP قدیمم رو وصل کنم تا باهاش بعضی چیزارو نصب کنم!

کلا تجربه شخصی من از اینها این بود که بدرد نمیخورن چون قبلا هم از کسی شنیده بودم لایت آن بعضی دی وی دی هارو نمیخونه:yes:

mohammad1985
13-07-09, 23:49
فقط سامسونگ نگیرید ! من خیلی باهاش به مشکل خوردم چه سی دی رام چه سی دی رایتر چه دی وی دی رایتر ! زیاد مشکل خوده برای مشتری بستم ! همچنین برای خودم ! ولی خودم برای سیستمهای خودم معمولا سونی میبندم که تا حالا مشکل نداشتم باهاش .

aexistence
14-07-09, 00:28
من DVD Writer لایت-آن دارم. مشکل خاصی باهاش نداشتم. تنها مشکلش با CD یا DVD های خش دار بوده که اکثرا نمی تونه بازشون کنه.

arbabe.sayeha
14-07-09, 00:47
من DVD Writer لایت-آن دارم. مشکل خاصی باهاش نداشتم. تنها مشکلش با CD یا DVD های خش دار بوده که اکثرا نمی تونه بازشون کنه.

یه سری مدلهای خش خوان پایونیر تو رنج 30-40 فروش خوبی داشتن و گویا مناسب هستند با اچ پی زیاد کردم بجز یکم صداش مورد خاصی نداره شکسته هم میخونه دی ایسوز از مدلهای جدیدش زیاد اطلاعات ندارم و لایتون هم خیلی خوبه 24x و پلکستور هم رنج بالا

در مورد سامسونگ و بعضا سونی خیلی تعریفششون رو نشنیدم!

reza76622201
14-07-09, 08:21
سوني سري 800A و 810A و 820A و 840A واقعا عالي بودن. اگر بتونيد گير بياريد اونوقت مي فهميد کيفيت رايت يعني چي.
من که واقعا ناراحتم که ديگه چرا توليد نمي شن.
در عوش سريهاي جديد مثل 190A اصلا خوب نيستند. سامسونگ که واقعا مزخرفه و LG هم فقط گارانتي خوبي داره واگرنه اونم مزخرفه.
البته تمام اينا رو واسه رايتهاي متعدد پشت سر هم و سنگين گفتم که واقعا چهره واقعي DVD Writer رو نشون مي ده.

D J V A H I D
14-07-09, 09:01
دوست عزیز سراغ هر چی که میری ... سراغ LG و SAMSUNG نرو !!! من LITE on رو پیشنهاد میدم !!! :yes:

Enemy
14-07-09, 10:35
Sony !!
کیفیت خیلی خوب !!!!!

K1LOU
14-07-09, 11:18
من يک مارک emperex دارم که در سيستم به اسم sony ميشناسه . خيلي آشغاله . اونقدر صدا داره که ديگه پشيمون شدم با هاش بخوام فيلم ببينم

Labyrinth
14-07-09, 11:21
با رضا جان موافقم 800A و 810A و 820A و 840A سری خیلی عالی بودن من خودم یک دونه 820A داشتم هنوز هم دست یکی از دوستان هست و داره باهاش رایت میکنه

لایتون هرچی سری جدید تر داره میزنه بدتر میشه من که زمانی که خریدم Firmware v رو عوض کردم و نسخه مود شده ریختم

:give_rose:

arbabe.sayeha
14-07-09, 15:42
دوستان من که ال جی و سامسونگ و سونی رو گفتم بیشتر مدلهای جدیدشون مدنظرم بود ها!وگرنه درایوهای ایسوز هم خیلی مناسب بودن سری s400 و بعد از اون!الان زیاد اطلاعات ندارم ازشون بیشتر لایتون و اچ پی و پایونیر