PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا این مشکل اسپیکره ؟ یا مین بردم ؟

Master
12-07-09, 19:54
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام .
ما امروز بعد از عمری یک اسپیکر کریتیو A500 گرفتیم
بعد از راهنمایی دوستان من به این شکل عمل کردم و با این تفاسیر که عرض میکنم خدمتتون تنها 4 بلند گو از 5 تا عمل میکنه یعنی
2 تای جلو و 2 تا عقب و اسپیکر وسطی صدا نداره .
کارهایی که من کردم :
پشت مین برد من سه تا اسلات وجود داره به رنگهای
صورتی سبز و آبی
اسپیکر من سه تا فیش داره
نارنجی و سبز و سیاه

من فیش سیاه رنگ رو زدم تو اسلات صورتی رنگ و فیش سبز تو اسلات سبز و فیش نارنجی رنگ تو اسلان ابی رنگ
اینطوری 4 تا اسپیکر صداشون در میاد اما اسپیکر وسطی نه
اگر جای فیش های سیاه و نارنجی رو عوض کنم اسپیکر وسط صداش در میاد اما صدای جفت اسپیکر های عقبی قطع میشه
البته من تو تنظیمات soundmax اسپیکر رو تنظیم کردم رو Surround sound speaker ( 5.1)
بعد یه بخشی که برای تست داره ( همونطوری که در تصویر میبینید ) اوردم بالا تا تست کنم! تو تصویر 4 تا اسپیکر بیشتر نیست! آیا این همون دلیل نخوندن اسپیکر وسطیه ؟ چون سیستم نمیتونه پشتیبانی کنه ؟ یا نه اسپیکر مشکل داره ؟یا با گرفتن یه کارت صدا و استفاده از اون مشکلم مرتفع میشه ؟

لطفا زودتر دریابید من مهلت 24 ساعته برای تست دارم و صبح اومد دستم . ممنون میشم لطفتون رو شامل حال بنده کنید

omidhix
12-07-09, 23:42
سلام
ان برد شما 5.1 ساپورت نمیکنه
باید یه sound card بگیری
معمولیش 30 تومنه :1. (26):

Master
13-07-09, 21:36
طبق تست هایی که من کردم و دفتر چه مادر برد رو دیدم مشخصه که مین ساپورت میکنه . اما اسلات آبی مین من خرابه گویا ! چون هر فیشی رفت اونجا! صدای اسپیکراش در نیومد! سابقا این مینو یه 3 باری برای گارانتی فرستاده بودم که یک بارش برای همین مشکل صدا بوده . گویا به احتمال بسیار زیاد مکل از مین بنده هست .
از شما دوست عزیز هم کمال تشکر و قدر دانی رو دارم که لطف کردید و وقت گذاشتید .

D J V A H I D
14-07-09, 09:06
سلام ... من هم همچین مشکلی داشم ... قطعا مشکل شما مربوط به کارت صدای آنبوردتون میشه !!! ضمنا 5.1 رو هم به راحتی این مین بورد ساپورت میکنه ... :great:

™SIAMAK
21-07-09, 16:28
من هم رو سیستم قدیمیم دقیقا مشکل شما رو داشتم و برای حل مشکلم از همین کارتهای 5.1 کانال که دوستان اشاره کردن خریدم , الانم چون سیستم جدید گرفتم این کارت رو از رو سیستم قدیمی باز کردم و قصد فروشش رو دارم
اگه خواستی میتونی پیغام خصوصی بزنی تا با هم هماهنگ کنیم

مدلشم اینه

Only the registered members can see the link

کاملا هم سالمه و هیچ گونه مشکلی نداره :great: