PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید مادربرد اینتل تا نهایت 85 تومن !!!

Question PCN
12-07-09, 08:43
با سلام ... مادر برد اینتل واسه cpu e7400 با نهایت قیمت 85 تومن بهم معرفی کنید ممنون ...
من خودم گیگابایت EP 43 - S3L مد نظرمه ... شما چی پیشنهاد میکنید ؟!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link )

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link html)

reza76622201
12-07-09, 10:21
دوست عزيز. در مورد مدلي که انتخاب کردي شک نکن. بسيار انتخاب خوبيه. من کاملا تاييدش مي کنم. قيمتشم که خيلي مناسبه.

Question PCN
12-07-09, 19:04
دوست عزيز. در مورد مدلي که انتخاب کردي شک نکن. بسيار انتخاب خوبيه. من کاملا تاييدش مي کنم. قيمتشم که خيلي مناسبه.

ممنون دوست من ... پس همين خوبه ؟ برم همينو بگيرم ؟‌ و اينكه DDR 3 پشتيباني نميكنه اين ؟!:1. (27):

Computex
12-07-09, 22:08
در این رنج قیمت من هم همین مدل رو پیشنهاد می کنم. گزینه خوبیه. در ضمن از رمهای DDR3 هم پشتیبانی نمیکند.

murizaki_2000
12-07-09, 22:44
اگر نظرتون اینه که رم DDR3 هم پشتیبانی کنه می تونید این مدل Asrock رو هم بگیرید :

Only the registered members can see the link

این هم لینکش :

Only the registered members can see the link

reza76622201
13-07-09, 10:33
دوست عزيز پردازنده شما داراي BUS 1066 ست و با چيپهاي P43 و P31 خريد RAM DDR3 هزينه اي اضافيه.
ضمنا من به هيچ عنوان مادربورد Asrock رو تاييد نمي کنم.

Question PCN
13-07-09, 17:22
دوست عزيز پردازنده شما داراي BUS 1066 ست و با چيپهاي P43 و P31 خريد RAM DDR3 هزينه اي اضافيه.

ممنون ... منم تا حالا کار نکردم ... پس همون رو میگیرم ... :cool:

arbabe.sayeha
14-07-09, 04:56

درسته حتی خیلی از p45 ها (مثل P5Q C)هم کاربرد واقعی برای DDR3 ندارن و اتلاف هزینه هست.کلا برای ای ن چیپ طراحی نشدن و تفاوتشون رو می تونید با 1366-corei7 احساس کنید.برند Asrock هم بیشتر در رنجهای پایین مدلهای نسبتا متوسطی داره در کل انتخابهای بهتری وجود داره مثل همین مدل گیگا یا Biostar tp43a2d7 که بسیار هم برای اورکلاک مناسبه

.D3VIL.
14-07-09, 12:09
کاملا موافقم.
شما میتونید از مدل Biostar Tp43D2-A7 استفاده کنید که بسیار عالی هست.

ضمنا من به هيچ عنوان مادربورد Asrock رو تاييد نمي کنم
اتفاقا مادربرد های Asrock در رنج ای پایین و در بعضی مواقع مادربرد های بسیار عالی هستند.

reza76622201
14-07-09, 12:27
شما میتونید از مدل Biostar Tp43D2-A7 استفاده کنید که بسیار عالی هست.

مادربورد خيلي خوبيه. اما از نظر گارانتي (آواژنگ) اصلا با Gigabyte قابل قياس نيست.

اتفاقا مادربرد های Asrock در رنج ای پایین و در بعضی مواقع مادربرد های بسیار عالی هستند.

توي اداره ما(شامل 11 اداره کل و 8 تا دفتر در ساختمان 17 طبقه) مادربوردهاي Asrock بسيار مشکل دارند(همه هم در حد پاييني هستند). اصلا از نظر ظرافت ساخت با Gigabyte و Asus قابل قياس نيستند. تا دلتون بخواد خرابي دارن. سرعتشون هم پايينه. اينجا اجسادشون زياده. در هر صورت با بررسي صورت گرفته توسط تيم سخت افزاري فقط مادربورد گيگا بخاطر کيفيت و گارانتيش (در هر سطحي) تصويب شد. بنابر اين من به شخصه اين مادربورد رو اصلا پيشنهاد نمي کنم(از اون بدتر Mercury که ديگه واقعا مفتش گرونه)

arbabe.sayeha
14-07-09, 15:19
مادربورد خيلي خوبيه. اما از نظر گارانتي (آواژنگ) اصلا با Gigabyte قابل قياس نيست.

خب بله اینطوری هم میشه نگاه کرد گارانتی می تونی خیلی مهم باشه و البته هزینه ای که برای گارانتی می پردازی!

د رمورد Asrock نه انصافا در یه سری رنجا ی پایین مینهای بسیار خوبی داره ولی اون رنجها دیگه از دور خارج شدن و متوسطهاش از نظر کیفیت ز یاد جالب نیست و برای استفاد ه طولانی مدت اصلا پیشنهاد نمیشه

reza76622201
14-07-09, 15:24
خب بله اینطوری هم میشه نگاه کرد گارانتی می تونی خیلی مهم باشه و البته هزینه ای که برای گارانتی می پردازی!

د رمورد Asrock نه انصافا در یه سری رنجا ی پایین مینهای بسیار خوبی داره ولی اون رنجها دیگه از دور خارج شدن و متوسطهاش از نظر کیفیت ز یاد جالب نیست و برای استفاد ه طولانی مدت اصلا پیشنهاد نمیشه
فرمايش شما متين. اما به نظر بنده از نظر کيفيت برد و دقت و ظرافت ساخت گيگابايت حتي با نگاه ساده به بردش برتريش نسبت به Asrock قابل مشاهده هست و قيمت بالاتر آن نسبت به Asrock صرفا بخاطر گارانتي نبوده و بخاطر قطعات خوي بکار رفته هم هست. اما در اداره ما که ديگه واقعا همه رو نيبت به خودش نااميد کرد و فقط گيگا خريد مي شه.

arbabe.sayeha
14-07-09, 16:45
فرمايش شما متين. اما به نظر بنده از نظر کيفيت برد و دقت و ظرافت ساخت گيگابايت حتي با نگاه ساده به بردش برتريش نسبت به Asrock قابل مشاهده هست و قيمت بالاتر آن نسبت به Asrock صرفا بخاطر گارانتي نبوده و بخاطر قطعات خوي بکار رفته هم هست. اما در اداره ما که ديگه واقعا همه رو نيبت به خودش نااميد کرد و فقط گيگا خريد مي شه.

ببینید برارد رضا اصلا از نظر کیفیت که با هم مقایسه نمیشن! برای کسی که بودجه محدود داره و نیاز به حداقلها گیگا چیپ پایینتر و امکانات متوسط در عوض کیفیت و ساخت بالای+گارانتی مناسب داره ولی برند هایی مثل ECS-Asrock و ... چیپهای بالاتر و امکانات نسبتا بهتری دارن ولی از نظر کیفیت مخصوصا خازنها (یک بار مصرف!) و طبعا گارانتی و عمر مفدی قابل قیاس نیستند!

reza76622201
15-07-09, 08:01
ECS که ديگه آخر فاجعست!!! يادمه مادربوردهايي داشت با پردازنده هاي VIA بصورت Onboard که قيمتش مناسب بود.
اما CPU به داخل مادربورد لحيم شده بود و اگر مي سوخت ديگه بايد همه رو يکجا دور مينداختيد.
اما به نظر بنده مادربورد خوب با امکانات کمتر بهتره ار مادربورد بد با امکانات بيشتر. ولي وقتي طرف اصرار داشته باشه منم همين Asrock و EliteGroup رو بهش مي دم.