PDA

مشاهده نسخه کامل : بازي آنلاين تراوين

mohi951753
10-07-09, 22:29
خب مي دونم همتون تراوينو مي شناسيد اما براي كسايي كه نمي شناسن توضيح مي دم اين بازي يه بازي آنلاينه كهاز طريق اينترنت بازي مي كنيد و شما در اون رييس يك دهكده هستيد و در آينده دهكده هاتونو افزايش ميديد شما در اين بازي مي تونيد با همسايگان خودتون تجارت يا جنگ كنيد و يا عضو اتحادي شويد و در آن به كار هاي گروهي بپردازيد مثل حمله هاي گروهي!!! براي بازي كردن هم به سايت Only the registered members can see the link ميريد و در اونجا ثبت نام مي كنيد كه اين سرور فارسي هست حتما بازي كنيد براي خودش دنياييه من خودم الان بازي مي كنم و جمعيتم 745 هست خوش حال ميشم شما هم بيايد:1. (10):

ard5
11-07-09, 07:16
خب مي دونم همتون تراوينو مي شناسيد اما براي كسايي كه نمي شناسن توضيح مي دم اين بازي يه بازي آنلاينه كهاز طريق اينترنت بازي مي كنيد و شما در اون رييس يك دهكده هستيد و در آينده دهكده هاتونو افزايش ميديد شما در اين بازي مي تونيد با همسايگان خودتون تجارت يا جنگ كنيد و يا عضو اتحادي شويد و در آن به كار هاي گروهي بپردازيد مثل حمله هاي گروهي!!! براي بازي كردن هم به سايت Only the registered members can see the link ميريد و در اونجا ثبت نام مي كنيد كه اين سرور فارسي هست حتما بازي كنيد براي خودش دنياييه من خودم الان بازي مي كنم و جمعيتم 745 هست خوش حال ميشم شما هم بيايد:1. (10):
منم با نام ard5 بازی میکنم و جمعیتم 430 تا است

G E N E R A L ™
11-07-09, 10:16
سلام منم تراوین بازی میکنم جمعیتم 180 هست نام کاربری هم Merlin360 هست.

Jagvar
12-07-09, 18:52
سلام خدمت دوستان
عزیزان دل براتون بگم یکی از دوستان به زور مارو کشونده توی این بازی هنوز هیچی نشده( 10 نفر هنوز نیستیم) می خواد حمله کنه از عزیزان خواهش مند هست مارا زیر چتر خود قرار دهید لطفا
این هم نام کاربری بنده هستش
jagvaroc

mohi951753
12-07-09, 21:17
اين نام كاربري منه mohi951753 هركي مي خواد بهت حمله كنه بگو اين يارو پشتمه اگه مي خواد حمله كنه منم حسابشو مي رسم و هرچي منابع بهت ضرر زد دو برابرشو بهت مي دم خيالت راحت:cool:

Jagvar
13-07-09, 11:08
مهی جان چطوری میشه با هم دیگه اتهاد کنیم

G E N E R A L ™
13-07-09, 11:15
دوستان گرامی سروری رو ه مکه داخلش هستن ذکر کنن مثلا الان خودم 2 هستم.

ard5
13-07-09, 11:17
من 1 هستم
جمعیتم 441 است:1. (5):

Jagvar
13-07-09, 14:01
من سرور 2 هستم

Jagvar
13-07-09, 15:05
بین دوستان کسی نیست یکم آجر بفروشن بجاش گندم میدم
البته ناراحت نشین ها کمکم داره اشکم در میاد از این بازی ، چقد طول می کشه :1. (27):

mohi951753
13-07-09, 17:09
ميشه 3 ماه ديگه راستي من تا حالا تو 3 تا سرور بردم:1. (38)::1. (38)::1. (38): سه ماهديگه بيشتر طول نمي كشه كلش 300 روزه كه چون شما دير شروع كردي ميشه

Hossein505
23-09-09, 10:20
دوستان ثبت نام درسرور 5 از امروز شروع شد هرچه سریعتر اقدام کنید

دوستان عزیز ثبت نام برای سرور 5 ایران در تاریخ 1 مهر 1388 ساعت 12 ظهر شروع خواهد شد و بازی در این سرور در تاریخ 3 مهر 1388 ساعت 12 ظهر شروع خواهد شد.

دوستان از لینک زیر میتونید در سرورهای دیگه هم ثبت نام کنید

لینک ثبت نام (Only the registered members can see the link)

Arian.Z
23-09-09, 16:13
سلام دوستان منم چند وقته ای هست که travian بازی می کنم البته تو سرور 2
اینم نام کاربریم:
majidwar

bloodthirsty
08-12-09, 20:17
بابا !
من تو سرور 4 bloodbts
من تو سرور 5 bloodthirsty
من تو سرور 6 bloodbts
من تو سرور اسپید bloodbts
:lol::lol:

D J V A H I D
20-12-09, 12:12
آقا ما هم به ضرب چوب و چماق یکی از دوستان عضو شدیم ... سرور 3 ... D J V A H I D

Xtreme
20-12-09, 12:19
چرا حالا رفتی سرور 3 ؟
اون سرور های دیگه روزهای آخرشون داره میره . اونجا نه تنها رشد نمی کنی بلکه خیلی سریع غارت میشی و مجبوری حذف اکانت کنی.

میومدی سرور 6 خوب بود ..

KING
20-12-09, 12:25
من چند وقت پیش تو سرور 5 یه اکانت ساختم کلی هم جلو رفته بودم بعد از مدتی دیشب یه سر زدم دیدم کلا" غارت شده حتی چوبها رو هم بردن :lol:

D J V A H I D
20-12-09, 12:45
چرا حالا رفتی سرور 3 ؟
اون سرور های دیگه روزهای آخرشون داره میره . اونجا نه تنها رشد نمی کنی بلکه خیلی سریع غارت میشی و مجبوری حذف اکانت کنی.

میومدی سرور 6 خوب بود ..

والله من که هنوز کاملا سر در نیاوردم ... یکی از دوستام که خیلی هم وارده گفت بیا اینجا خودم دارمت ... :1. (27):

Only the registered members can see the link

D J V A H I D
21-12-09, 22:54
'-)•••(-'
(••••)
)•••(
(••••)
(••••)
)•••(
(••••)
(\.)•••(./)
\\(•••)//
(¯`'•.¸(__)¸.•'´¯)
/\_______/----\_______/\
/_°_°_°_°_ _°_°_°_°_\
\/¯¯¯¯¯¯/°_:/ \:_°\¯¯¯¯¯¯\/
\ø¤°\ /°¤ø/
/ø¤°*°¤ø\
\ø¤°*°¤ø/
¸.•'´`'•.¸/ø¤¤¤¤ø\¸.•'´`'•.¸
¸.•'´`'•.¸¸.•'´\/`'•.¸¸.•'´`'•.¸
/¸.•'´¯`'•.¸¸.•'´\/`'•.¸¸.•'´¯`'•.¸\
.\`'•'´ \ / `'•'´/.
`'•.¸*ِ( )*¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
,-~D J V A H I D~-.
,^___...............___^.
/~"...~"..........."~..."~\
^..,--._......I......_.--...^
|Y........~-..|.,-~........Y|
|.|............}:{............|.|
|.l............/.|.\............l.|
.-~(__,..--/.^.\--..,__)~-.
(............././.|.\.\.............)
\.____..~..\/"\/..~..____,/
^.____...............____.^
|.|T.~\..!.....!../~.T|.|
|.||..._._._._._._...||.|
|.|.(\/\/\/\/\/\/\/\/).|.|
\..\....../../
\..\...(/\/\/\/\).../../
\.................../
^-.____.-^
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸ ¸.•'´
\`'•'´ `'•'´/
`'•.¸¸.•'´
\`•'´ `'•´/
`•.¸ ¸.•´
\`•'´ `'•´/
`•.¸¸.•´
\`•´ `•´/
`•¸_¸•´
\`•´ `•´/
`•¸_¸•´
\`• •´/
`• •´
\`• •´/
`• •´
\'• •'/
\• •/
\•/
^

D J V A H I D
22-12-09, 13:24
چرا حالا رفتی سرور 3 ؟

میومدی سرور 6 خوب بود ..

سرور اسپید هستم ... اولش وارد نبودم ... :wink:

bloodthirsty
30-12-09, 17:43
بابا
آدم تو سرور 6 هیچ وقت ÷یشرفت نمی کنه ××
به کی بگم!!!×××
بوق ترین سرور 6:beurk:
بهترین 5:great:

gandolfhh
30-12-09, 17:53
salam manam travian bazi mikonam toserver 3x namam m.f.m hast

D J V A H I D
30-12-09, 20:16
salam manam travian bazi mikonam toserver 3x namam m.f.m hast

آقای عزیز ... قوانین رو رعایت کن و فارسی تایپ کن همیشه ... بدکاری کردی اسمتو دادی ... الان میام فارمت میکنم ... :lol:

bloodthirsty
10-01-10, 20:24
بابا نامردی نیست که یکی از بچه های اتحاد یه کاری بکنه بعد یه اتحادی بیفته جونت؟

R EZ A
17-01-10, 00:17
توی این تاپیک یه چیزایی در مورد کد های تقلب تو تراوین نوشته
من خودم امتحان کردم جواب نداد
شما هم یه تستی بکنین تا بفهمیم چجوریه
اینم ادرسش:

Only the registered members can see the link

لطفا نتیجه ی کاراتون رو بزاین تا بفهمم تا چه حد راسته

D J V A H I D
20-01-10, 09:51
آقا من حذف اکانت کردم ... چی چی بود بابا ؟
معتاد شده بودیم رفته بود ... از کار و زندگی افتاده بودیم ... بی خوابی ... چشم درد ... سردرد ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
نمیدونم چطور به خودم اجازه دادم اکانتم رو حذف کنم ؟!!! خب یه دفعه شد دیگه ...
خواستن توانستن است ... اراده قوی میخواد ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
با اینکه تازه اول پیشرفتم بود و جمعیتم به 1300 و 3 تا ده رسیده بود ... دیگه کارشو یکسره کردم ...

الان انگار بار سنگینی از روی دوشم برداشته شده ...

خیالم راحت شد ... آخیییییییییششش ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دیگه تا عمر دارم سراغ بازیهای آنلاین نمیرم ...Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

به شما هم توصیه میکنم دنبالش نرید ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Xtreme
20-01-10, 10:11
پسر خوب .. من شب حذف اکانت می کردم , صبح پا می شدم غیر فعال می کردم !!
چطور دلت اومد 1300 تا جمعیت با 3 تا ده رو بفرستی رو هوا آخه :ایکس

D J V A H I D
20-01-10, 10:24
چطور دلت اومد 1300 تا جمعیت با 3 تا ده رو بفرستی رو هوا آخه :ایکس

:دی ... دیگه دل رو زدم به دریا ... باور کن افسردگی گرفته بودم دیگه ... معضلی بود واسم ... به همون دلایلی که گفتم ... :1. (23):

bloodthirsty
20-01-10, 13:37
من دیونه شدم !!!!!
دیگه حالم از هر چی تراوین به هم می خوره!؟:slap::2mo5pow:
بچسب به gg و wow

D J V A H I D
20-01-10, 14:52
من دیونه شدم !!!!!
دیگه حالم از هر چی تراوین به هم می خوره!؟:slap::2mo5pow:
بچسب به gg و wow

تو دیگه چرا ؟! :1. (27):

Quick
20-01-10, 17:42
تو دیگه چرا ؟! :1. (27):

این حرف رو افراد زیادی میزنن و زدن و خواهند زد . . . از جمله خودم . . . فقط یکبار امتحان کنید :lol:

bloodthirsty
23-01-10, 20:56
عصابم خرابه حالم به هم می خوره هی باید بری چراغ کوفتی زرد نشه و از این جور حرف ها گند ترین بازی دنیا = تراوین
می دونید تراوین رو از چه کامه ای گرفتن از کلمه ی آلمانی که معنی بازی احمق هارو می ده!!!:beurk:

Khornaf
24-01-10, 00:25
یادش بخیر تو سرور 5.com بودم 3 تا مدال غارت گرفتم با رکورد 22 میلیون در یک هفته با 25 تا دهکده و کلی دمو تشکیلات دیگه تازه یه نفره بودم یه دفه تو یک روز 3.5 میلیون غارت کردم:whistle: وقتی سرور تموم شد کلی حالم گرفته شد چند وقتی طول کشید درد خماریش رفت:lol:

D J V A H I D
28-02-10, 22:38
بیماری به نام تراوین

آن چه در پی می آید،یادداشت های شخصی یک کاراگاه در تهران،

امروز گزارش مشکوکی به دفترمان گزارش شد. خانم میان سالی از منطقه گیشا از همسایه اش شکایت داشت و می گفت دیشب تا صبح از اتاق پسر نوجوان همسایه شان، جمله ی "غارت نکنید نامردااااا" را با فاصله 5 دقیقه به 5 دقیقه شنیده است. دکتر مخصوص ما برای خانم میان سال دو بسته دیازپام 10 تجویز کرد

امروز گزارش مشکوک دیگری داشتیم از خانه ای در خیابان آزادی که چراغ اتاق خواب آن در طول سه ماه گذشته،هر شب راس ساعت 2 نیمه شب روشن شده و پس ازچند ثانیه خاموش می شود و لحظاتی بعد از پنجره آشپزخانه نوری سبز و آبی ساطع می شود به ادعای شاهد عینی،نور سبز و آبی احتمالا از یک لپ تاپ روشن است.تحقیقات ما نشان می دهد که در خانه مذکور زوج جوان بر سر جانورانی به نام "گول ها" جروبحث می کردند. زن جوان فریاد می زده که : " تو اون گول های لعنتی رو از من بیش تر دوست داری" .

مامور مخفی ما دیشب ساعت 3 نیمه شب در خلال یک عملیات مخفی کاری در خیابان متوجه حضور دو نوجوان در خیابان شد،این دو سعی می کردند از کیوسک تلقن عمومی تماس بگیرند. با هوشیاری مامور مخفی ما صدای مکالمه تلفنی ایشان ضبط شده که به شرح زیر است :
توتنی ها با 270 تا تبر زن دارن حمله می کنن،کجایی پس،چرا آن نمیشی؟
-من یه شب خوابیدما... اکانت رو داغون کردین؟ اتحاد "شلوارک پوشان سرخ" کجان پس؟
مکالمه را بار ها با حضور منخصصان گروه جرایم تکنولوژیک گوش دادیم اما معنی عبارات "توتنی" و "آن شدن" و "اتحاد شلوارک پوشان سرخ" را هرگز متوجه نشدیم.

دیروز از دایره نظارت بر عملکرد بیمارستان ها گزارشی به دست ما رسید مبنی بر حضور مورد مشکوکی در یکی از بیمارستان های حوالی شهرک قدس . خانمی بیست و هشت ساله که به شدت از درد زایمان رنج می برد،سراسیمه با همراهی همسرشان به بیمارستان مذکور مراجعه کرده و از پزشکان مسوول خواسته بودند که در طول عمل زایمان،لپ تاپی که به اینترنت متصل باشد در اختیار او قرار دهند. پزشکان با درخواست ایشان موافقت نکردند اما خانم با گریه شدید اذعان کردند که اگر همین الان لپ تاپی به نرسانند "عمارت جادو" نابود خواهد شد!

روز گذشته مادر گریانی به یکی از مراکز مجموعه ی ما در حومه ی شهر مراجعه کرد و ار ماموران ما طلب یاری کردند. افراد ما گزارش دادند که مادر گریان از بی خوابی 98 ساعته ی پسر جوان خود نگران است.هم چنین در طول ماه گذشته رفتار نامانوسی از فرزند خود دیده است. پسر جوان این خانواده که تا چند روز دیگر عروسی اش است حتا در مراسم خواستگاری هم مثل دیگر مهمانی های یک ماه گذشته از خانواده عروس اجازه خواسته تا دقایقی با اینترنت کار کند.در پی اصرار خانواده ها مبنی بر آگاهی شان از رفتار وی،جوان اظهار کرده که "باید به دهکده ام سری بزنم" . به گزارش خواهران داماد،پدر عروس با شنیدن این جمله به سرعت با ازدواج دخترشان با جوان مذکور موافقت کرده است.

همکاران ما در "دایره زباله" دیروز بین زباله های منطقه 12 یادداشت مشکوکی کشف کردند که گویا برگی از دفترچه خاطرات فردی نامعلوم است.یادداشت مذکور به شرح زیر است : "اتحاد کل کل کنان بی ادعا،ساعت 4 صبح میخوان به من حمله کنن،فکر میکنن من 4 صبح خوابم...غارتگرا...دارم سعی میکنم با فتوشاپ یه عکس رو دست کاری کنم تا قبل ساعت صبح براشون بفرستم...تو عکسه تعداد سربازای لژیونمو از 37 تا به 370 تا تغییر بدم که اگه نقشه م بگیره خیلی خوب میشه،اما گه ادمین بفهمه بن میشم"
نیرو های ما احساس خطر میکنند چرا که تعداد کلمات بی معنی در مدارک اخیر بیش تر و بیش تر می شود. بنده فکر میکنم کلمه ی "ادمین" یک غلط نوشتاری است و اصل آن "اد مین"است که به معنای "دقیقه ای اضافه کن" یا "دقیقه اضافه شده" بوده.اما کلمه "بن" برای من هیچ معنایی جز قدغن کردن ندارد... مسلما توطئه ای در کار است.گزارش کامل خود را به مرکز "نیرو های ویژه ی مبارزه با توطئه های ناشناس" ارسال کردیم.

اوضاع روز به روز بد تر میشود. بیماری های جدیدی با نام های "شیزوتراویانوزوئیک و "تراویانوفوبیک" در سطح شهر شیوع پیدا کرده است که به واسطه ی یک ویروس آلمانی به نام تراوین با نام علمی "تی وایرس" منتقل می شوند.به گزارش تیم متخصص "پزشکان با صفا" مبتلایان به این ویروس به موجود عجیبی به نام "تراوی" تبدیل میشوند.تراوی ها بر خلاف زامبی ها که شب ها بیدارند و روز ها میخوابند،تمام اوقات بیدارند و میل شدیدی به استفاده از اینترنت در آن ها دیده میشود.بنا به تحقیقات ما تراوی ها در در دسته های چند تایی به نام "اتحاد" حمله میکنند اما بر خلاف زامبی ها که فقط به مردم عادی یورش می برند،آن ها به خودشان هم رحم نمی کنند.دستورات امنیتی لازم برای جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری داده شده است. بنا بر آخرین آمار ارایه شده به سازمان بهداشت روانی،هم اکنون در ایران تیم پزشکی ما تلاش بی وقفه ای برای کشف واکسن یا پاد زهری برای بیماری مذکور،شروع کرده اند.

دیشب اتفاق بسیار بدی افتاد.سامان،پسرم 17 ساله ام در خواب فریاد می زد : "وااااای منجنیق ها دارن می آن" . وقتی او را بیدار کردم مثل یک تراوی به سمت کامپیوترش دوید و درحالی که بی اختیار زمین می خورد این شعر را زمزمه می کرد: " توتنی شاد و خندانم... قدر گلد هامو می دانم... حمله کنم من... تاپ بشوم من... تراویان ام من...خندانم!

Khornaf
01-03-10, 11:22
D J V A H I D (Only the registered members can see the link) واقعا از این متن لذت بردم و کلی خندیدم دستت درد نکنه منم یه زمانی شیزوتراویانوزوئیک داشتم :lol:

lorn
01-03-10, 12:43
چطور دلت اومد 1300 تا جمعیت با 3 تا ده رو بفرستی رو هوا آخه

دلت اومد نداره من تو همين سرور Speed كارم بجايي رسيده بو تا 6 صبح بيدار مي موندم
تا 12 ظهر مي خوابيدم تو خواب هم تراوين دست از سرم بر نمي داشت:yes:
الان 5 روز پاكم شما اگه بدوني من تو speed‌چه id حذف كردم

البته دو تا id بود كه يكي شو يكي از دوستان خسته شده بود داده بود به من كه حذف نشه يا فارم نشه
بنده خدا فكر نمي كرد من هم حذفش كنم :lol: البته با اون دوتا id چون نزديك هم بودن يه جنگ جهاني تو منطقه راه انداختم و حسابي تا ثانيه اخر حال دشمن هام رو گرفتم و فردا كه اونا بيدار شدن خسارت بدي خورده بودن و كسي هم نبود كه ازش انتقام بگيرم البته فردا يي حذف يه سر زدم با اكانت دوستم ديدم ده hammer يه بد بختي تو صاف كرده بودم 17000تا تبرزن ازش انداخته بودم خلاصه بد جوري با نتايج بعد حذف اكانتم حال كردم
در ضمن اين بازي هر چيش بد باشه يه چيزش خوبه ممكن دوست هاي خوبي پيدا كني

البته باز من تمام تمركزم رو روش نزاشته بودم ايشاالله تابستون بعد كنكور كارداني به كارشناسي مي خوام از روز اول سرور Speed بازي كنم تا روز اخر بصورت 24/7 ولي شديدا به ادم هايي كه بيماري قلبي دارن توصيه مي شه بازي نكن چون همچيتون رو ازتون ممكن بگيره حتي جونتون رو
اين يكي تو شوخي نكردم جدي طرفش نريد اگه قدرت حذف اكانت رو نداريد

D J V A H I D
01-03-10, 13:03
من الان شریکی رو اکانت ghahreman در J4F توی speed3 بازی میکنم ... 1 ماه دیگه سرور تمومه ...

lorn
01-03-10, 23:32
ماشاالله

id خوبي بود دو سه بار به چشم خورده
بنده هم id هام lorn و nafi ‌بود
با 3230 و 8345 تا جمعيت كه حذف كردم
ولي Speed بعدي قول ميدم اي دي lorn رو ريز رتبه 50 ببينيد

اين Speed كه من بازي كردم تقريبا از اولايي محرم شروع كردم و خيلي دير بود و گرفتارم كه هستيم
ولي تابستون ديگه مي خوام بتركونم

bloodthirsty
10-03-10, 19:32
من اومدم بوق بوق بوق !!

ای نفس کش کی شاخه؟

سرور 8 مارو زنده کرد یالا زو کی شاخه؟(البته تا دو هفته دیگه)

bloodthirsty
10-03-10, 19:35
اگه ایرانی ها رو میخاهند از این بیماری تراوی جدا کنن برن اکانت بسازن قوی شن و حمله کنن همه رو داغون کنن تا همه دست بکشن تازه شاید خودشون معتاد بشن!@!!!!!!!!!!!!@!:1. (5):

Niloofar.g
11-03-10, 00:47
بچه ها من میخوام بیام اینجا که میگید!
چیکار باید بکنم؟
چه سروری شماها هستید منم بیام؟

lorn
11-03-10, 01:17
اگه دفع اولتون پيش نهاد مي كنم تا سرور Speed‌بعدي صبر كنيد
اگه هم واسه بازي عجله نداريد در سرور 8 با بچه ها هماهنگ كنيد ببنيد كجان كه سريع بازيو شروع كنيد كه دور از هم بيوفتين

moreb
11-03-10, 05:12
انصافا خان وارز قشنگ تره:lol:

D J V A H I D
11-03-10, 08:46
بچه ها من میخوام بیام اینجا که میگید!
چیکار باید بکنم؟
چه سروری شماها هستید منم بیام؟

پیشنهاد میکنم شما دیگه معتادش نشی ... اصلا به نفعته که به کل فراموشش کنی ... انگار که به گوشت نخورده ... :gasp:

از کار و زندگی و همه چی می اندازدت ...

از ما گفتن ... از شماها نشنیدن ... :yes:

bloodthirsty
11-03-10, 13:21
چی چی تازه اگر معتاد نشه دیگران معتادش می کنن

Niloofar.g
19-03-10, 23:58
من یه کم بازی کردم!
خیلی هم بی مزه بود!!
موندم چطوری ممکنه کسی معتادش بشه!
جمعیتم به یه 60 تایی رسید.

اگه دفع اولتون پيش نهاد مي كنم تا سرور Speed‌بعدي صبر كنيد
منظورتون چیه؟
تا کی صبر کنم؟

bloodthirsty
20-03-10, 10:08
من یه کم بازی کردم!
خیلی هم بی مزه بود!!
موندم چطوری ممکنه کسی معتادش بشه!
جمعیتم به یه 60 تایی رسید.
منظورتون چیه؟
تا کی صبر کنم؟

هر کی اولش می بینه می گه چه بازی چرتیه من خودم همین جوری شدم ولی بعدش معتاد در معتاد

H3SAM
20-03-10, 14:20
اعتیادش همون موقعی ایجاد میشه که سطح منابع بالا میره و مجبوری بخاطر اینکه در حمله ها منابع از دست ندی زود به زود به دهکده سر بزنی.

Niloofar.g
21-03-10, 00:04
اعتیادش همون موقعی ایجاد میشه که سطح منابع بالا میره و مجبوری بخاطر اینکه در حمله ها منابع از دست ندی زود به زود به دهکده سر بزنی.

من الان اینجوری شدم!

باید برم یه آزمایش اعتیاد بدم! مشکوکم!Only the registered members can see the link

Quick
21-03-10, 21:17
نصایح دوستان رو گوش نکردن همینه عاقبتش.

پیشنهاد میکنم اینترنت ساعتی بگیرید (2-4 ساعت در روز) حداقل روزی 2 ساعت بیشتر نمیشینین پاش البته اگه اون دوساعت دیگه رو به سختی توی سایت ها مختلف بگذرونین . . .

Niloofar.g
23-03-10, 00:32
از جنگاش خسته شدم!
میخوام برم erepublik بازی کنم که اقلا اسم ایران یه جا در بیاد!

D J V A H I D
05-04-10, 22:47
خب سرور اسپید 3 x هم که دیگه روزای آخر رو داره سپری میکنه ... ww داره به لول 100 میرسه و ما هم واسه همیشه در همینجا از دنیای تراویان خداحافظی میکنیم ... :1. (35):

bloodthirsty
24-08-10, 18:39
الو ؟؟
بعد از فیلتر انجمن مرده ؟؟؟؟
یه سوال دارم من هر وقت با رومن بازی می کنم کاتا میشم!
الان که من با جمعیت 45 6 لیژیون دارم 3 روز دیگه حمایت خوبه؟