PDA

مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی در مورد خرید مادر برد

ahadjah
10-07-09, 11:58
با سلام
از اعضای محترمی که در مورد انتخاب یک سیستم مناسب برای کاربرد های منزل ( بازی و کار با نرم افزارهای معمولی) اطلاعی دارند مخصوصا انتخاب مادر برد و سی پی یو در خواست راهنمایی دارم

blueflower
11-07-09, 12:45
سلام:1. (5):
از نظر من حقیر اول باید بگی چقدر می تونی هزینه کنی؟ یا این طوری بگم بهتره چقدر مایه تیله داری؟

N0m@d
11-07-09, 12:49
با سلام
از اعضای محترمی که در مورد انتخاب یک سیستم مناسب برای کاربرد های منزل ( بازی و کار با نرم افزارهای معمولی) اطلاعی دارند مخصوصا انتخاب مادر برد و سی پی یو در خواست راهنمایی دارم

سیستمی که برای بازی خریده بشه با سیستم خانگی خیلی فرق می کنه و جزو کاربری های حرفه ای محسوب میشه!

شما باید مشخص کنی که اولا چقدر میخوای هزینه کنی و دوما چقدر دوست داری از بازی لذت ببری؟:yes:

reza76622201
11-07-09, 13:53
با سلام

دوست عزيز. اگر شما بخواين بازي کنيد اونم بازيهاي 2009 بايد سيستم خوبي جمع کنيد با کارت گرافيک نسبتا بالا.
اما اگر هدفتون کارهاي معمولي باشه و اجراي بازيها در گرافيک متوسط خوب قضيه قرف مي کنه.
بهتره که اول هزينه اي رو که مي خواين بپردازيد بفرمائيد و بعدش هم قطعات يا سيستمي رو که مي خواين بگيد تا راهنمائيتون کنم.
سوالي بود در خدمتم.