PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک واسه ولت مد کردن کارت 4350

Moein
08-07-09, 00:11
از استادان بزرگ و مدیران PCNETWORK می خوام که کمک کنند این برد رو مد کنیم البته ترجیحا مدش طوری بشه که بعدآ در صورت سالم بودن کارت بشه فروختش :دی

کارت مورد نظر 4350 با برند HIS هستش مشکلی از لحاظ خنک کنندگی وجود نداره در صورت نیاز از نیتروژن مایع استفاده می شه :دی

این برد نیاز به مدینگ برای رم و هسته GPU داره

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

عکس های کامل تر هم هست در صورت نیاز بگید که ارائه بشه راستش می خوام یک کیت درست بشه که به همه GPU ها بشه استفاده کرد شرمنده ها انقدر پرو تشریف دارم :دی

AMD>INTEL
08-07-09, 00:24
شما بايد از پيام حداد كمك بگيريد .

Moein
08-07-09, 00:34
شما بايد از پيام حداد كمك بگيريد .

بله بهادر جان من با مهدی و پیام صحبت کردم گفتند تاپیک رسمی بزن تا در اونجا کمک بشه

والا در راستای اینکه اورکلاک دار جون می گیره توی ایران من قصد دارم در حد توانم هر کارتی رو که میاد دستم رو تست کنم به غیر از اون هایی که ضرر مالی زیادی دارند از این جهت از مدیران دارم کمک می گیرم من تقریبا از الکترونیک هیچی نمی دونم و NOOB محسوب می شم اخه شیمی چه ربطی داره به الکترونیک یا کامپیوتر!

واسه همین هم مزاحم استادان شدیم :دی و تاپیک باز کردیم

Xtreme
08-07-09, 10:22
سلام ..

عکست خیلی بده معین جان .

فلش اصلا نرن . ترجیحا توی نور ملایم آفتاب بگیر و حتما هم عکست ماکرو باشه که بشه کد روی IC ها رو دید
از رو و پشت برد عکس بگیر

Moein
08-07-09, 10:58
سلام ..

عکست خیلی بده معین جان .

فلش اصلا نرن . ترجیحا توی نور ملایم آفتاب بگیر و حتما هم عکست ماکرو باشه که بشه کد روی IC ها رو دید
از رو و پشت برد عکس بگیر

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

امید وارم عکس ها دقت رو داشته باشن

Xtreme
08-07-09, 11:13
کد IC زیر رو برام بنویس ..

Moein
08-07-09, 11:36
کد IC زیر رو برام بنویس ..

ahct125
be3r001
un608
40b

SOHR@B
08-07-09, 12:21
اقا یون ببخشید میپرم وسط حرفاتون میشه یکمی توضیح بدید این مد یعنی چی و به چه کار میاد؟

Moein
08-07-09, 12:37
اقا یون ببخشید میپرم وسط حرفاتون میشه یکمی توضیح بدید این مد یعنی چی و به چه کار میاد؟

هنگامی که شما می خواهید کارت رو اورکلاک کنید نیاز مند ولتاژ می شید که در صورتی که گرافیک شما توانایی دادن ولتاژ متغیر رو نداشته باشه مجبور می شید که کارت رو مد کنید! یعنی به صورت دستی بش ولتاژ بدید