PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی می‌خواستم برای خرید کامپیوتر با بودجه‌ی 2میلیون

aexistence
06-07-09, 16:26
سلام.
لازم نیست حتما به تمام سوالات پاسخ بدهید.
من قصد دارم یک کامپیوتر کامل تهیه کنم با بودجه‌ی 2 میلیون. کاربرد اصلی این کامپیوتر Game است و مختصر برنامه‌نویسی‌. همین طور برای آرشیو(تعداد بالا) و دیدن فیلم ( نیاز به هارد دیسک ظرفیت بالا و مانیتور مناسب)، گوش دادن به موسیقی ( اسپیکر مناسب) و خواندن طولانی مدت کتابهای PDF( مانیتور مناسب) . با نرم افزارهای ویرایش عکس یا فیلم هم به شکل مبتدی کار می کنم که سیستم فعلی هم پاسخگوست. در کل سیستمی برای مصارف Multimedia و سرگرمی.
مادربورد و cpu و کارت گرافیک را انتخاب کرده‌ام :
مادربورد = Asus Rampage II Gene با قیمت 290
سی پی یو = core i7 920 D0 stepping با قیمت حدود 300
کارت گرافیک = GTX 260 216 core 896MB با قیمت حدود 260

>> علت انتخاب این کارت گرافیک : تابستان سال بعد ( حدود 1سال دیگر) می خواهم یک کارت گرافیک دیگر بگیرم که بتواند از پس DirectX 11 بربیاید. به این خاطر فعلا در این تابستان نخواستم بیهوده در این زمینه پول خرج کنم. در شرایط فعلی حداکثر 270 هزار تومان برای کارت گرافیک خرج خواهم کرد.

>> می‌خواهم این سیستم بر اساس چیپست X58 باشد، پس لطفا سیستمی مبتنی بر AM3 پیشنهاد ندهید.

>> مادربوردی که انتخاب کردم، مناسب است؟ پیشنهاد شما؟

>> cpu و کارت گرافیک را اورکلاک می‌کنم. فعلا cpu را تا 3.2 بوسیله‌ی ویژگی "CPU LEVEL UP " مادربورد ASUS . بیش تر از این سوادم نمی‌کشد!

- هزینه سه قطعه‌ی بالا را اگر از 2 میلیون کم کنم، چیزی حدود 1 میلیون و 150 باقی می‌ماند. به غیر از سه قطعه‌ی بالا در انتخاب قطعات دیگر به یقین و اطمینان نرسیده‌ام.

1. RAM
-6 گیگ یا 4 گیگ ؟ دقیقا نمی‌دانم. چون کار سنگینی انجام نمی‌دهم، به نظرم 4 گیگ کافی باشد، ولی برای محکم کاری و شرایط خاص و با توجه به بوجه شاید 6 گیگ انتخاب بهتری باشد. نظر شما چیست؟
- بعد از ظرفیت نوبت به فرکانس می‌رسد. چه فرکانسی مناسب نیاز من است؟ 1333 یا 1600؟ چون می‌خواهم Cpu را اورکلاک کنم، RAM هم احتمالا اتوماتیک اورکلاک ‌می‌شود. نمی‌خواهم مشکلی از این جهت برای RAM پیش بیاید. لطفا راهنمایی کنید؟
- از چه برندی؟ corsair یا TeamGroup یا G.Skill یا فرقی نمی‌کند؟ قیمت اینها چقدر است؟ اگر corsair کدام مدل؟ XMS3 یا Dominator ?
- رم پیشنهادی شما چیست؟
قیمت : حداکثر 200

2. Hard Disk
- هارد دیسک با ظرفیت 1 ترابایت می‌خواهم. با 7200 RPM . دورهای بالاتر خیلی گرانند. انتخاب های من1. hitachi Deskstar E7K1000 و Western digital caviar black
پیشنهاد شما چه هاردی است؟
- شاید هم دو تا هارد 500 GB به صورت Raid 0. ولی کمی می‌ترسم. با اینکه سرعت رید به شکل RAID 0 بالاست، ولی شنیدم با بروز کوچکترین مشکلی در هارد و از بین رفتن اطلاعات، دیگر نمی‌توان آن را بازیابی کرد. درست است؟ همین طور آیا در رید کردن نیاز به فلاپی دیسک هم هست؟ این را گفتم چون مادربورد بالا از فلاپی پشتیبانی نمی‌کند.
قیمت : حداکثر 150

3. کیس
-زیبایی و جذاب بودن کیس برایم الویت اول را دارد.
بعد خنک کنندگی و این جور چیزها.
- کیس حتما از نوع Mid Tower
- خودم کیس زیر از Cooler Master را پسندیدم مدل HAF 922 . آیا این کیس در ایران به فروش می‌رسد؟ با چه قیمتی؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

پیشنهاد شما چیست؟

4. Speaker
چون خود مادربورد از چیپست صدای خوبی برخوردار است(SupremeFX X-Fi )، نیاز به اسپیکر مناسب هم دارم.مناسب گوش دادن طولانی مدت و باکیفیت موزیک و بازی. در یک کلام کیفیت بالایی ارائه دهد..
قیمت : حداکثر 160

5. Mouse و Keyboard
- شنیدم مارکهای logitech و RAZAR و مایکروسافت، گزینه های خوبی هستند.
- مناسب GAME و خوشدست باشند.
قیمت : هر دو روی هم حداکثر 100

6. POWER SUPPLY
- چه مقدار توان نیاز دارم؟ 750 وات کافی است؟ بعدها احتمالا حداکثر از دو کارت گرافیک به صورت SLI یا CrossFire استفاده خواهم کرد. به بیش از دو کارت نیازی ندارم.
- از چه مارکی ؟ GREEN ، Cooler Master ، Corsair ?
- من خودم Corsair TX750 را در نظر دارم. چه فرقی بین TX750 و HX750 وجود دارد؟ چرا مدل HX گرانتر است؟ نظرتان در مورد این power چیست؟
- پیشنهاد شما؟
قیمت: حداکثر 200

7. Monitor
-بین 22 و 24 اینچ .
- دارای TUNER داخلی - بتواند به عنوان تلویزیون عمل کند
- فیلمهای HD یا Full HDندارم.
- پشتیبانی از رزولوشن 1650 * 1080 کافی است.
- مناسب GAME و فیلم
- مناسب مشاهده‌ی طولانی مدت صفحه‌ی نمایش برای خواندن pdf و صفحات وب
- منظور از زمان پاسخگویی چیست؟ مانیتوری که زمان پاسخگویی 5ms دارد با مانیتوری که زمان پاسخگویی 2ms دارد، اختلافشان چشمگیر است؟
- نظرتان در مورد samsung 2333HD چیست؟ چه تفاوت‌هایی بین این مدل با T220HD و یا T240HD وجود دارد؟ کدام بهتر است؟
- مانیتور پیشنهادی شما چیست؟
قیمت : حداکثر 400

>> البته این قیمتها بیش‌تر از بودجه‌ام شد، ولی امکان افزایش بودجه وجود دارد تا حدودی!

- آیا برای این Cpu خرید یک خنک کننده ( به غیر از خنک کننده ی stock ) ضروری است؟ اگر ضروری است، چه مارکی و چه مدلی؟

- از کجا بفهمم که stepping cpu چیست؟ D0 را روی جعبه نوشته یا باید به S-SPEC روی جعبه مراجعه کرد؟ S-SPEC = SLBEJ ?

- برای GAME ، چه دسته‌‌ای (Game Pad ) پیشنهاد می‌دهید؟

این سیستم را می‌خواهم حداکثر تا یک ماه دیگر یا نهایتا تا پایان تابستان تهیه کنم.
می‌بخشید که این نوشته کمی طولانی و سوال‌های من زیاد شد!شاید بهتر بود سوالهایم را در تایپیکهای جدا می‌پرسیدم.
با تشکر

NVIDIA>ATI
06-07-09, 18:41
- آیا برای این Cpu خرید یک خنک کننده ( به غیر از خنک کننده ی stock ) ضروری است؟ اگر ضروری است، چه مارکی و چه مدلی؟

- از کجا بفهمم که stepping cpu چیست؟ D0 را روی جعبه نوشته یا باید به S-SPEC روی جعبه مراجعه کرد؟ S-SPEC = SLBEJ ?

پیشنهاد من اینه که از فکر core i7 بیرون بیایی(اگه این سیستم فقط برای گیم باشه). و بجای این برو یه کارت گرافیک gtx295 بگیر که .... .
درمورد سوال اول باید بگم اگه قصد اور داری حتما یه خنک کننده بگیر (همونی مدل خنک کننده که گفتی خیلی خوبه)

و در مورد سوال دوم روی جعبه D0 نوشته نیست و باید به S-SPEC = SLBEJ توجه کنی

aexistence
06-07-09, 18:59
پیشنهاد من اینه که از فکر core i7 بیرون بیایی(اگه این سیستم فقط برای گیم باشه). و بجای این برو یه کارت گرافیک gtx295 بگیر که .... .
درمورد سوال اول باید بگم اگه قصد اور داری حتما یه خنک کننده بگیر (همونی مدل خنک کننده که گفتی خیلی خوبه)

و در مورد سوال دوم روی جعبه D0 نوشته نیست و باید به S-SPEC = SLBEJ توجه کنی

ممنون از پاسختون. ولی همون طور که در بالا نوشتم، قصد خرج کردن زیاد روی کارت گرافیک ندارم. ( به خاطر directX 11) (حداکثر 270 هزار تومان )
و همون طور که در بالا نوشتم! قصد خرید کامپیوتر بر مبنای چیپست X58 اینتل دارم. آن وقت شما می گویی core i7 نخرم؟!!
من در نوشته ی بالا در مورد فن Cpu هیچ مدلی معرفی نکردم. بعد شما می گویید که همان مدلی که خودم معرفی کردم بگیرم؟ کدام مدل؟
برای سوالهای دیگر من پاسخی دارید؟ به غیر کارت گرافیک و cpu و مادر بورد در مورد بقیه نظرتان را می خواستم.

aexistence
06-07-09, 19:58
هیچ کدام از اعضای محترم انجمن پیشنهادی ندارند؟ من ساعتهاست منتظرم!

kamy02000
06-07-09, 20:39
سلام.

1. RAM
-6 گیگ یا 4 گیگ ؟ دقیقا نمی‌دانم. چون کار سنگینی انجام نمی‌دهم، به نظرم 4 گیگ کافی باشد، ولی برای محکم کاری و شرایط خاص و با توجه به بوجه شاید 6

گیگ انتخاب بهتری باشد. نظر شما چیست؟

در مورد رم همیشه ظرفیت بالا را انتخاب کنید! 6 گیگ بهتره.

2. Hard Disk
- هارد دیسک با ظرفیت 1 ترابایت می‌خواهم. با 7200 RPM . دورهای بالاتر خیلی گرانند. انتخاب های من1. hitachi

Deskstar E7K1000 و Western digital caviar black
پیشنهاد شما چه هاردی است؟
- شاید هم دو تا هارد 500 GB به صورت Raid 0. ولی کمی می‌ترسم. با اینکه سرعت رید به شکل RAID 0 بالاست، ولی شنیدم با بروز

کوچکترین مشکلی در هارد و از بین رفتن اطلاعات، دیگر نمی‌توان آن را بازیابی کرد. درست است؟ همین طور آیا در رید کردن نیاز به فلاپی دیسک هم هست؟ این را

گفتم چون مادربورد بالا از فلاپی پشتیبانی نمی‌کند.
قیمت : حداکثر 150

من خودم دو تا هارد 500 گیگ وسترن دیجیتال خریدم و مشکل شما رو هم منم دارم یعنی تردید در raid0 کردن! من یکمی تحقیق کردم و در حال حاضر اینو

می تونم بگم که ارزش ریسک کردن رو raid0 داره با توجه به اینکه قیمت هاردهای دور بالا واقعا منصفانه نیست!!!!
البته در حالت رید دیگه 1 ترابایت فضا در اختیار نخواهید داشت دوست عزیز!
در مورد برند هم بطرف مکستور اصلا نرید! وسترن دیجیتال از همه برندها در حال حاضر خیلی بهتره.

3. کیس
-زیبایی و جذاب بودن کیس برایم الویت اول را دارد.
بعد خنک کنندگی و این جور چیزها.
- کیس حتما از نوع Mid Tower
- خودم کیس زیر از Cooler Master را پسندیدم مدل HAF 922 . آیا این کیس در ایران به فروش می‌رسد؟ با چه قیمتی؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

917827505.jpg

پیشنهاد شما چیست؟

فکر نکنم کولر مستر رو بتونید با 200 تومن بخرید تا اونجایی که من اطلاع دارم کیس های خوب کولر مستر قیمت های 300 به بالا رو دارند ضمن اینکه شما با این

قطعات باید به فکر یه کیس حرفه ای باشید با سیستم خنک کنندگی مناسب و برای شما باید اولویت ، کیفیت ساخت و تهویه اون کیس باشه نه ظاهر اون!!!!

4. Speaker
چون خود مادربورد از چیپست صدای خوبی برخوردار است(SupremeFX X-Fi )، نیاز به اسپیکر مناسب هم دارم.مناسب گوش دادن طولانی مدت و

باکیفیت موزیک و بازی. در یک کلام کیفیت بالایی ارائه دهد..
قیمت : حداکثر 160

من مادربوردم asus rampage extreme هست و همین این کارت صوتی رو داره ولی سه ماهه که می گردم یه اسپیکر مناسب واسه استفاده

حداکثر از قدرت این کارت پیدا کنم اونم با همین بودجه شما ولی هنوز پیدا نکردم!
با این بودجه اسپیکر creative t7900 هستش که 7.1 و تمام تکنولوژی های این کارت صدای مادربورد رو پشتیبانی می کنه و کیفیت خیلی خوبی

داره ولی مشکل اینجاست که هیچ جا پیدا نمیشه. فکر کنم شما هم باید مثل من صبر کنید!
سال قبل بود خیلی اونم با قیمت 150 امسال نیست اصلا!!!
البته یه مدل دیگه هم داره که 400 تومنه 7.1 هستش ولی با کمال تعجب اونم نیست!!!!
باید صبر کنید...........................

5. Mouse و Keyboard
- شنیدم مارکهای logitech و RAZAR و مایکروسافت، گزینه های خوبی هستند.
- مناسب GAME و خوشدست باشند.
قیمت : هر دو روی هم حداکثر 100

بله ولی برای گیم باید بیش از اینها هزینه کنید ضمن اینکه من محصولات مایکروسافت رو خیلی با کیفیت تر از برند های دیگه می دونم!

6. POWER SUPPLY
- چه مقدار توان نیاز دارم؟ 750 وات کافی است؟ بعدها احتمالا حداکثر از دو کارت گرافیک به صورت SLI یا CrossFire استفاده خواهم کرد.

به بیش از دو کارت نیازی ندارم.
- از چه مارکی ؟ GREEN ، Cooler Master ، Corsair ?
- من خودم Corsair TX750 را در نظر دارم. چه فرقی بین TX750 و HX750 وجود دارد؟ چرا مدل HX گرانتر است؟ نظرتان

در مورد این power چیست؟
- پیشنهاد شما؟
قیمت: حداکثر 200

GREEN رو بذارید کنار! واسه این سیستم Cooler Master بگیرید خیلی بهتره. ضمن اینکه در مورد پاور و کیفیت اون بیشتر تحقیق کنید و

حساسیت بخرج بدید چون بسیار مهمه!!!!!!!!!!!!!

7. Monitor
-بین 22 و 24 اینچ .
- دارای TUNER داخلی - بتواند به عنوان تلویزیون عمل کند

مانیتورهای دارای تیونر کیفیت پایین تری نسبت به مانتیورهای بدون تیونر دارند.

- فیلمهای HD یا Full HDندارم.
- پشتیبانی از رزولوشن 1650 * 1080 کافی است.
- مناسب GAME و فیلم
- مناسب مشاهده‌ی طولانی مدت صفحه‌ی نمایش برای خواندن pdf و صفحات وب
- منظور از زمان پاسخگویی چیست؟ مانیتوری که زمان پاسخگویی 5ms دارد با مانیتوری که زمان پاسخگویی 2ms دارد، اختلافشان چشمگیر است؟

یعنی سرعت پاسخگویی واقعی !که بیشتر تو کارهای حرفه ای گرافیکی بدردمی خوره در باقی موارد اختلاف آنچنانی ندارند.
مثلاً وقتی می گن زمان پاسخ گویی یک LCD، 2ms است یعنی 2 میلی ثانیه طول خواهد کشید که فریم با فریم بعدی تعویض شود.

- مانیتور پیشنهادی شما چیست؟
قیمت : حداکثر 400

سایز مانیتور 24 اینچ و فقط سامسونگ با 2MS از سری T انتخاب کنید

aexistence
06-07-09, 20:50
در مورد رم همیشه ظرفیت بالا را انتخاب کنید! 6 گیگ بهتره.
کدام مارک، چه فرکانسی؟

من مادربوردم asus rampage extreme هست و همین این کارت صوتی رو داره ولی سه ماهه که می گردم یه اسپیکر مناسب واسه استفاده

حداکثر از قدرت این کارت پیدا کنم اونم با همین بودجه شما ولی هنوز پیدا نکردم!
با این بودجه اسپیکر creative t7900 هستش که 7.1 و تمام تکنولوژی های این کارت صدای مادربورد رو پشتیبانی می کنه و کیفیت خیلی خوبی

داره ولی مشکل اینجاست که هیچ جا پیدا نمیشه. فکر کنم شما هم باید مثل من صبر کنید!
سال قبل بود خیلی اونم با قیمت 150 امسال نیست اصلا!!!
البته یه مدل دیگه هم داره که 400 تومنه 7.1 هستش ولی با کمال تعجب اونم نیست!!!!
باید صبر کنید...........................
پس با چه چیزی صدای کامپیوتر رو دربیارم تو این مدت؟:1. (28):

مانیتورهای دارای تیونر کیفیت پایین تری نسبت به مانتیورهای بدون تیونر دارند.
چگونه به این نتیجه رسیدید؟

kamy02000
06-07-09, 20:55
در مورد RAID0 در این فروم من از دوستان عزیز راهنمایی گرفتم که می تونید از طریق آدرس زیر اون قسمت رو مطالعه کنید

kamy02000
06-07-09, 21:09
کدام مارک، چه فرکانسی؟
دوست عزیز در حالت معمولی اکثر برند های مشهور موجود در بازار مناسب هستش! ولی برای انتخاب مناسب ترینش بهتره به دفترچه مادربوردتون نگاه کنید ببینید چه برندی از رم ها رو شرکت ASUS برای این مادربوردش مناسب می دونه!
مثلا تو دفترچه مادربورد من corsair پیشنهاد شده!
در رابطه با فرکانس هم با توجه به CPU مسلما 1600 بهتره!!!!

پس با چه چیزی صدای کامپیوتر رو دربیارم تو این مدت؟:1. (28):

یا باید صبر کنید و یا برید بطرف مدل های 5.1 .
در این مورد برندهای logitech و CREATIVE و EDIFIRE با کیفیت هستند

چگونه به این نتیجه رسیدید؟

به تجربه و تحقیق!
تا حالا با مانیتورهای زیادی کار کردم که سونی و سامسونگ بهترین بودند.
بنظر من بهتره شما برای دیدن فیلم های تلویزیونی از کارت های اکسترنال مخصوص این کار استفاده کنید تا اینکه بیاید از مانیتورهای چند کاره استفاده کنید!!!!!

aexistence
06-07-09, 21:26
مدل های 5.1 .
منظورتون از 5.1 یا 7.1 چیه؟

ic3_drag0n
06-07-09, 22:16
دوست عزیز من به شما سیستم زیر پیشنهاد می کنم
MB:evga X58 3X SLI خیلی از rampage II hene بهتر است و تنها حدود 30 تومان گرانتر
CPU:core i7 920
RAM:3 x2GB Crossair 1600 داشتن رم به صورت triple channel در Core i7 یک برتری پس 3 عدد رم 1GB یا 3 عدد رم 2GB اما حتما 1600 باشن
VGA:GTX260 core 216
HDD:2 x saegate 500GB 7200.12 دو هارد در حالت RAID خیلی بهتر جواب می دهد
همچنین برای RAID 0 نیاز به هیچ چیزی به جز کمی اطلاعات نیست
CASE:cooler master CM690 nVIDIA edition
اگر اجازه بدین به جای اسپیکر به شما هدست A4tech HD800 معرفی کنم که یک هدست 7.1 (8 کاناله) هست و کیفیت عالی داره و قیمت فوق العاده ارزون 25000 تومان
به نظر من این هدست چیزی فوق العاده هست در کیفیت صدا
mouse:razor salmosa
keyboard : farasoo 6600
power:Green GP885B برای سخت افزار شما نه تنها کافیه تازه اضافه هم هست به طوری که شما می تونین یه GTX295 انتخاب کنید اما در آینده که قصد خرید یک VGA بهتر دارین به کارتون می یاد
در مورد زمان پاسخگویی چشم ما انسان ها چیزی احساس نمی کند
من به شما LCD HP w2207 پیشنهاد می کنم که با توجه به قیمت از تمامی LCD های 22 سامسونگ و ال جی برتر (مقایسه کردم کنار هم از دلم در نمی یارم) قیمت 269 گارانتی کرسی رایانه

ic3_drag0n
06-07-09, 22:23
اسپیکر های 5.1 از 6 تکه ساخته شده اند و هر تکه یک بخش از صدارو در بر می گیره به عنوان مثال در یک بازی از یک اسپیکر (از کلش) فقط صدای شلیک اسلحه می یاد
و اپیکر های 7.1 از 8 بخش تشکیل می شن که دقت و کیفیت صدای بیشتری دارند
هدست A4tech HD800 یک هدست 7.1 با کیفیت بالا و خروجی USB است که کیفیت و قدرت صدای فوق العاده ای دارد و تنها هدست 7.1 واقعی است که قیمت زیر 70 تومان دارد

ic3_drag0n
06-07-09, 22:36
البته اگه می تونین حدود 200 تومن برای پاور بدین من بهتون پاور green GP1030B پیشنهاد می کنم
برای دو کارتم در آینده گزینه ی مناسبی هست
راستی شما ODD نمی خواین؟

aexistence
07-07-09, 00:20
راستی شما ODD نمی خواین؟
odd یعنی چی؟ اگه منظورتون فلاپی دیسکه، نه نیازی ندارم.

اسپیکر های 5.1 از 6 تکه ساخته شده اند و هر تکه یک بخش از صدارو در بر می گیره به عنوان مثال در یک بازی از یک اسپیکر (از کلش) فقط صدای شلیک اسلحه می یاد
و اپیکر های 7.1 از 8 بخش تشکیل می شن که دقت و کیفیت صدای بیشتری دارند
هدست A4tech HD800 یک هدست 7.1 با کیفیت بالا و خروجی USB است که کیفیت و قدرت صدای فوق العاده ای دارد و تنها هدست 7.1 واقعی است که قیمت زیر 70 تومان دارد
ممنون از راهنماییتون. فکر کنم یک اسپیکر 3 بلندگوئه یا حداکثر 5 بلندگوئه نیاز منو برطرف کنه.
در مورد گیم پد نظرتون چیه؟ از چه مارکی بگیرم؟

aexistence
07-07-09, 00:35
MB:evga X58 3X SLI خیلی از rampage II hene بهتر است و تنها حدود 30 تومان گرانترچه برتری هایی؟ اسلات بیشتر؟ sata بیشتر؟ rampage II gene یک مادر بورد mATX و EVGA یک مادربورد ATX هست.
پس بدیهیه که EVGA امکانات ( اسلات و اینجور چیزها) و فضای بیشتری داشته. من همون rampage II extreme رو ترجیح می دم. چون طرفدار چیزهای کوچولو هستم!!

RAM:3 x2GB Crossair 1600چه مدلی؟ XMS3 یا Dominator ? با چه قیمتی؟ می خوام سرم کلاه نره!

HDD:2 x saegate 500GB 7200.12 دو هارد در حالت RAID خیلی بهتر جواب می دهد
همچنین برای RAID 0 نیاز به هیچ چیزی به جز کمی اطلاعات نیستاز رید کردن منصرف شدم. ترجیح می دم اطلاعاتم در امن و امان باشن تا اینکه سرعت افزایش پیدا کنه.

CASE:cooler master CM690 nVIDIA editionاصلا دوست ندارم روی کیسم تبلیغ محصول خاصی باشه. مدل cm690 بهتره و ازون بهتر HAF922 . قیمت اینها رو نمی دونید؟

من به شما LCD HP w2207 پیشنهاد می کنم که با توجه به قیمت از تمامی LCD های 22 سامسونگ و ال جی برتر (مقایسه کردم کنار هم از دلم در نمی یارم) قیمت 269 گارانتی کرسی رایانهقبلا عرض کردم lcd حتما دارای Tuner باشه. این مدلی که معرفی کردید Tuner نداره. همی طور مثله اینکه کرسی رایانه یه تغیراتی تو این lcd ها می ده از جمله اینکه برچسب hp رو از روی lcd حذف می کنه.

Overclocker
07-07-09, 00:40
البته اگه می تونین حدود 200 تومن برای پاور بدین من بهتون پاور green GP1030B پیشنهاد می کنم

به نظر شما بی احترامی نمیکنم ( میشه گفت آشغال ترین پاور در این رنج قیمتی و واتی )

یکی از بزرگ ترین معایب آن صدای زیاد وجود 4 ریل +12 و ......

پیشنهاد من برای پاور 885 گرین هست .

در مورد گیم پد نظرتون چیه؟ از چه مارکی بگیرم؟Xbox 360 Controller For Windows Is The Best Controller For PC .

در مورد گرافیک هم 2 تا 4890 بهترین و قوی ترین انتخاب ممکن واسه Game هست .

مادربرد و CPU هم در پست اولتون مناسبند ، ولی رم رو حتما 6 گیگ بگیرید از برند Kingstone

KINGSTON - Triple Channel 6GB - 2000-(3x2GB) - HyperX T1 Series

بهترین رم DDR3 Triple Channel و .....

Enemy
07-07-09, 00:44
چرا کینگ استون ??? O.C.Z بهترین رم هارو داره ! حرفه ای برای گیم ! قابلیت آورکلاک خیلی خوب !!
ایشون نمی خوان 750 هراز تومن پول گرافیک بدن الان !!!

منم دقیقا" همین بودجه رو دارم ! تا 2 میلیون و 200 هم می تونم بدم !
فقط هم گیم !!

Overclocker
07-07-09, 00:48
چرا کینگ استون ??? O.C.Z بهترین رم هارو داره ! حرفه ای برای گیم ! قابلیت آورکلاک خیلی خوب !!
ایشون نمی خوان 750 هراز تومن پول گرافیک بدن الان !!!

دوست عزیز در کیفیت رمهای OCZ شکی نیست ولی یکم بیشتر تحقیق کنید ......

این رمی که من گفتم در 2000 با تایمینگ 8-8-8-24 با 1.65v هست یعنی اگر کمی ولتاژ بره بالا خیلی با تایمینگ ها میشه بازی کرد یا 9-9-9-24 ست کرد و 2200 به بالا و ......... ( چون چیپ رم ها که اصلی ترین قسمت رم هست جزء بهترین مدل هست )

750 هزار تومان نمیشه عزیز ! 2 تا 310 چوغ میشه 620 چوغ :1. (27): ( اگر جایی پیدا نکردی میتونی بیای پیش خودم تا 2 تا 4890 Sapphire آکبند با گارانتی یونیکام پلمپ بهت بدم 600 خورده ای )

Enemy
07-07-09, 01:22
والا رشت من 2هفته پیش قیمت گرفتم375 تومن ، Club 3d

Overclocker
07-07-09, 01:30
Club3d که برند خوبی نیست در کل ، من برند سافایر ( Sapphire ) رو با 2 سال گارانتی یونیکام میتونم خدمتت بدم 620 و سای میکنم کمتر بشه ..... خودتون هم باید بدونید اولین برند ATi برند Sapphire هست .

aexistence
07-07-09, 01:45
وجود 4 ریل +12
چرا وجود 4 ریل +12 یک عیب به حساب می آید؟ ( به خاطر افزایش اطلاعات سخت افزاریم این سوالو می پرسم. )

در مورد گرافیک هم 2 تا 4890 بهترین و قوی ترین انتخاب ممکن واسه Game هست .
متاسفانه من به بیش از GTX 275 احتیاج ندارم. فعلا قصد ندارم بیش از 300 هزار تومن برای VGA هزینه کنم.به خاطر DirectX 11

KINGSTON - Triple Channel 6GB - 2000-(3x2GB) - HyperX T1 Series
قیمت این حالا چقدر میشه؟ به نظرتون من به فرکانس بیشتر از 1600 احتیاجی دارم؟ فرکانس رمی که معرفی کردید بیش از نیاز منه.

aexistence
07-07-09, 01:50
Xbox 360 Controller For Windows Is The Best Controller For PC .
آیا این گیم پد لرزاننده هم داره؟
آیا میشه از دسته ی PS3 برای کامپیوتر استفاده کرد؟

Enemy
07-07-09, 02:07
دوست من این که خود دسته ی 360 نیست !!
این و برای علاقه مندای 360 که PC دارن درست کردن !
و باید پرسید که آیا پد شبیه به دیسته ps3 هم هست ؟؟

دوستان اگه پد لیزیری سراغ دارین معرفی کنین !!

Overclocker
07-07-09, 07:56
آیا این گیم پد لرزاننده هم داره؟

به احتمال 99% بله .

آیا میشه از دسته ی PS3 برای کامپیوتر استفاده کرد؟

اطلاع ندارم ..!!

دوست من این که خود دسته ی 360 نیست !!

دقیقا خودشه !

این و برای علاقه مندای 360 که PC دارن درست کردن !

این نظر شماست شاید قصد تولید این گیم پد ها برای ویندوز دلیل دیگه داشته .

و باید ذکر کنم که یک CD که درایور آن میباشد همراه اش هست و در اکثر بازی های PC مثل خود 360 میگه مثلا A رو بزن نه دکمه 24 ( مثال )

aexistence
07-07-09, 13:09
آقای OverClocker در مورد اسپیکر نظر خاصی دارید؟

aexistence
07-07-09, 14:38
چرا از مادربورد EVGA اینقدر تعریف می کنید؟ چه برتری هایی نسبت به Asus Rampage II gene داره؟

aexistence
07-07-09, 14:51
جمع بندی تا این لحظه :
مادربورد : Asus Rampage II Gene
سی پی یو : Core i7 920 D0 Stepping
کارت گرافیک : GTX 260 216 core یا حداکثر GTX 275 ( بالاترین کارت زیر 300 هزار تومان )
هارد : Western digital caviar black با ظرفیت 1 ترابایت
رم : TeamGroup 6GB 1600MH Xtreem
G.skill 6 GB 1600MH
corsair چه مدلی؟
کیس : Cooler Master HAF922 یا Cooler Master HAF932 با چه قیمتی؟
اسپیکر : ؟
موس: احتمالا از RAZER
کیبورد : ؟
مانیتور : ؟
پاور : ؟ شاید Green 885B

aexistence
07-07-09, 15:30
نظرتون راجع به این اسپیکر چیه؟
Creative GIGAWORKS T40 Series 2
قیمتش چنده؟ یادمه چند وقت پیش یکی از مجلات ایرانی نقدش کرده بود.
گارانتیه creative کدوم شرکته؟
اسپیکرهای 2 کاناله هم برای من کافیه. جای کافی ندارم.

- امروز قیمت کیس cooler master HAF922 رو از دریا کامپیوتر پرسیدم. 300 هزار تومان!! رفتم newegg.com زده بود 124 دلار. واسه دریاکامپیوتر متاسفم.
جالبه که این کیس دو مدل داره.Full Tower و mid Tower . دریاکامپیوتر هر جفتش رو 300 هزار تومن می ده. خنده داره!

Enemy
07-07-09, 20:03
میشه منم درخواست سیستمم رو همینجا بگم یا یک تاپیک جدا گانه بزنم ؟؟

aexistence
07-07-09, 21:26
میشه منم درخواست سیستمم رو همینجا بگم یا یک تاپیک جدا گانه بزنم ؟؟
تایپیک جداگانه لطفا!

ic3_drag0n
07-07-09, 21:36
چرا از مادربورد EVGA اینقدر تعریف می کنید؟ چه برتری هایی نسبت به Asus Rampage II gene داره؟

دوست عزیز من قبل از این RAMPAGE II EXTREME داشتم
اصلا راضی نبودم
من اگه می گم EVGA واسه کیفیتش
به من چیزی نمی رسه اگه شما EVGA بخرید
من واسه همه چیزش می گم
می دونستید RAMPAGE II EXTREME GTX295 ساپورت نمی کنه؟
بازم می گم بهترین مین X58 مین EVGA X58 class filed و بعد از اون EVGA X58 3X SLI
من خودم تا حالا 3 تا مین بر اساس چیپ ست X58 خریدم
که شامل اینا بود
Gigabyte UD4R
ASUS RAMPAGE II EXTREME
EVGA 3X SLI
که EVGA 3X SLI هم قیمت عالی داره هم کیفیت فوق العاده

K A S R A
07-07-09, 22:32
نظرتون راجع به این اسپیکر چیه؟
Creative GIGAWORKS T40 Series 2
قیمتش چنده؟ یادمه چند وقت پیش یکی از مجلات ایرانی نقدش کرده بود.
گارانتیه creative کدوم شرکته؟
اسپیکرهای 2 کاناله هم برای من کافیه. جای کافی ندارم.

این اسپیکر بهترین انتخابه:great:
خیلی کم حجم و جم و جوره
کیفیت صدا هم که فوق العادست در ضمن جنس بدنه هم از تیتانیومه

2 تا پیشنهاد هم برات دارم :
با این بودجه بهتره یه کارت صدای خوب + هدست یا هدفون هم بگیری

کارت صدا :
1 : X-FI TITANIUM FATILITY PRO CREATIVE SOUND
170 Tقیمت تقریبی

2 : X-FI XTREME GAMER FATILITY PRO CREATIVE SOUND
قیمت تقریبی 150 T
3:X-FI XTREME AUDIO CREATIVE SOUND

85 T قیمت تقریبی

و اما هدست :

HS-600 CREATIVE HEADSET
قیمت تقریبی 32 T

و هدفون :

HQ-1400 CREATIVE HEADPHONE
قیمت تقریبی 21 T

تازه میتونی Earphone هم بگیری به جاشون :wink:

ic3_drag0n
07-07-09, 22:48
دوست عزیز منظورم از ODD همون DVD-ROM or DVD-RW or CD-RW or CD-combo or CD-rom or ...
پد موس لیزری اگه چیز باهال می خوای بخری موس پد Razor exactmat پیشنهاد می کنم که قیمتی بین 23 تا 27 داره
موس حتما Razor salmosa بخرپ
من که خیلی راضیم
فوق العاده هست
اما پیشنهاد می کنم یه موس دیگه برای کارای عادی بخری مثل farasoo Z80 که قیمتش 27 هست
کیبورد برای گیم حتما فراسو 6600 بخر
من پیشنهاد می کنم اگه کیفیت صدا براتون مهمه و می تونید هدست بخرید هدست A4tech HD800 بخر که 23 قیمت داره
در کل موس و کیبرد بی سیم خیلی بهتره
اما واسه بازی فقط موس razor salmosa و کیبورد farasoo 6600
دوست عزیز اگه می خواین اسپیکر بخرین حتما مدل زیر بخرین:
LOGITECH / X-540 5.1 Speakers
که قیمتش 100 تا 107 هست و کیفیت صداش حرف نداره
من هاردم raid 0 کردم برام تا الان مشکلی پیش نیومده
رم همون teamgroup extreme عالیه
اگه می تونی crossair XM3 16003x2GB بخر در 200 تومان
اما زیاد مهم نیست
همون teamgroup چیز خوبیه
LCD با تیونر داخلی کیفیت کمتری داره
کرسی رایانه برای اینکه مالیات نده آرم HP جلو بر می داره و آرم خودشو می زنه
ولی به لوازم داخل جعبه و خود LCD تغییری نداده
من که می گم LCD hp W2207 بخری با تیونر جدا کیفیت بهتره

ic3_drag0n
07-07-09, 22:51
بهترین هدست A4tech HD800 هست که واقعا عالیه
یک هدست 7.1 هست و کیفیت صداش که دیگه جای حرف نداره
اگه بخواین یک هدست 7.1 بخرین غیر از این مدل باید حداقل 150 پول بدی

ic3_drag0n
07-07-09, 22:54
اگه از داشتن مارک روی کیس خوشتون نمی یاد می تونید همون cooler master cm690 انتخاب کنید که قیمتش از 94 هست تا 100
اون مدلی که شما می فرمایین من نتونستم جایی تهیه کنم
یک جا هم گفت تا 10 روز دیگه باهاش تماس بگیرم
الان گمرک هست و این چیزا

ic3_drag0n
07-07-09, 22:58
کیس NZXT tempest هم می تونه گزینه خیلی خوبی باشه
اینم لینکش:Only the registered members can see the link
اگه جا ندارین اون اسپیکری که انتخاب کردن صدای عالی داره
شما زیاد به نقد مجله های داخل ایران توجه نکن
مجله عصر شبکه قبلا نقدش کرده بود و اول کلی تعریف و بعد یه ایراد مسخره گرفته بود

hamedjahanbakhsh
07-07-09, 23:22
اینم لینکش:Only the registered members can see the link
اگه جا ندارین اون اسپیکری که انتخاب کردن صدای عالی داره
شما زیاد به نقد مجله های داخل ایران توجه نکن
مجله عصر شبکه قبلا نقدش کرده بود و اول کلی تعریف و بعد یه ایراد مسخره گرفته بود

من که این کیس رو دارم ازش خیلی خیلی راضیم

kamy02000
07-07-09, 23:33
گارانتی creative شاب است!
محصولات کریتیو

در مورد مانیتور هم وقتی سامسونگ و سونی هست اونم با گارانتی مطمئن دیگه چرا باید بطرف برندهای دیگه بریم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

از سامسونگ سری T و 22 یا 24 اینچ انتخاب کنید و از کیفیتش لذت ببرید

و بنظر من خرید یه اسپیکر خوب خیلی بهتر از خرید یه هدست است!!!!!

و در مورد ماوس و کیبورد وقتی برندهای مشهوری همچون مایکروسافت و LOGITECH است دیگه فراسوی بی کیفیت رو چرا باید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALIRE7A
07-07-09, 23:55
با توجه به این که در زمینه کیس تحقیقاتی دارم به شما کیس vanguard رو پیشنهاد میکنم با قیمت 240 هزار تومان که مناسب ترین کیس خواهد بود

با تشکر

ic3_drag0n
08-07-09, 00:09
محصولات کریتیو

در مورد مانیتور هم وقتی سامسونگ و سونی هست اونم با گارانتی مطمئن دیگه چرا باید بطرف برندهای دیگه بریم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

از سامسونگ سری T و 22 یا 24 اینچ انتخاب کنید و از کیفیتش لذت ببرید

و بنظر من خرید یه اسپیکر خوب خیلی بهتر از خرید یه هدست است!!!!!

و در مورد ماوس و کیبورد وقتی برندهای مشهوری همچون مایکروسافت و LOGITECH است دیگه فراسوی بی کیفیت رو چرا باید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز من هم LCD T220 دارم هم LCD HP W2207
شما تا حالا اینارو کنار هم مقایسه کردین؟
کدوم LCD سونی قیمتش 265000 تومان هست؟!؟!؟!
یه سوال دیگه
شما چند بار با کیبرد farasoo 6600 کار کردین که این حرف می زنین؟
من نه نمایندگی فراسوام نه razor نه evga و ... که چیزی به جیب من بره
من بر روی تجربه و اطلاعاتم حرف می زنم
و نیازی نمی بینم که زمانی چیزی نمی دونم مثل بعضی دوستان بیام نظر بدم
منم همه چیز نمی دونم
اگه دقت کنین قبلا به مشکل بر خورده بودم با یکی از سیستما
و اگه چیزی ندونم از بچه ها در همین جا می پرسم
اینم نمونه:Only the registered members can see the link
سر اورکلاک برام سوال پیش اومد پرسیدم
اونم یه سوال خیلی مسخره که با کمی دقت پیدا می کردم
من خجالت نمی کشم از سوال پرسیدن و اینکه بگم جواب اینو نمی دونم
شما هم تا چیزی تجربه نکردی نگو
شرم داره
شما که اینقدر از logitech می گی جالبه بدونی که logitech موس هاش وزن تقریبا زیادی در برابر موس های razor دارن
و موس razor salmosa با این که کیفیت 2000dpi داره اما وزن کمش اینو از خیلی از موس های 2000dpi بالاتر می بره

ic3_drag0n
08-07-09, 00:18
با توجه به این که در زمینه کیس تحقیقاتی دارم به شما کیس vanguard رو پیشنهاد میکنم با قیمت 240 هزار تومان که مناسب ترین کیس خواهد بود

با تشکر

بله دوست عزیز
علی رضا جانم گزینه ی خیلی خوبی معرفی کردن که واقعا کیس عالی هست
اینم یه لینک از کیس vanguard: Only the registered members can see the link
واقعا کیس عالی هست و از تمامی کیس های معرفی شده به شما بهتره
از کیس CM690 که من معرفی کردم گرفته تا NZXT tempest برتره
اما قیمتش کمی :1. (38):

aexistence
08-07-09, 01:52
این اسپیکر بهترین انتخابه:great:
خیلی کم حجم و جم و جوره
کیفیت صدا هم که فوق العادست در ضمن جنس بدنه هم از تیتانیومه

2 تا پیشنهاد هم برات دارم :
با این بودجه بهتره یه کارت صدای خوب + هدست یا هدفون هم بگیری
ممنون از پیشنهادتون. ولی مادربوردم کارت صدای خوبی داره. چرا خرج اضافه!
قیمت اسپیکری که معرفی کردم رو سراغ دارید؟ کجا می فروشن؟

دوست عزیز منظورم از ODD همون DVD-ROM or DVD-RW or CD-RW or CD-combo or CD-rom or ...نه نیازی نیست. یه DVD-Writer و CD-Rom خودم دارم.

موس حتما Razor salmosaقیمتش چقدره؟ دکمه های قابل تنظیم داره؟ قیمت سایر مدلهای RAZER رو دارید؟ مثل mamba یا Lachesis

می دونستید RAMPAGE II EXTREME GTX295 ساپورت نمی کنه؟متاسفانه شما هیچ دلیل منطقی مبنی بر برتری مادربورد EVGA ندارید. منبع شما مبنی بر اینکه rampage II extreme کارت GTX 295 رو ساپورت نمی کنه، کجاست؟ حتی اگر ساپورت نکنه، من که قصد ندارم این مادربورد رو بخرم. مادربرد انتخابی من rampage II Gene است. و در انتها من که اصلا قصد ندارم از کارت GTX 295 استفاده کنم. پس چه فایده که ساپورت کنه یا نکنه؟

اگه از داشتن مارک روی کیس خوشتون نمی یاد می تونید همون cooler master cm690 انتخاب کنید که قیمتش از 94 هست تا 100لعنت بر دریاکامپیوتر! معذرت می خوام اینجوری صحبت می کنم!! من دیروز زنگ زدم به یکی از فروشگاه هاش در بازار ایران و قیمتی که برای کیس کولر مستر HAF922 داد، 300 هزار تومان بود! سرم سوت کشید! قیمت cm690 تو آمریکا حدود 90 دلاره و HAF922 حدود 130 دلار. آخه چه اختلاف محسوسی بین این دو تا مدل وجود داره که یکی رو 100 تومن و دیگری رو 300 تومن می ده؟

من خودم تا حالا 3 تا مین بر اساس چیپ ست X58 خریدم
که شامل اینا بود
Gigabyte UD4R
ASUS RAMPAGE II EXTREME
EVGA 3X SLI
که EVGA 3X SLI هم قیمت عالی داره هم کیفیت فوق العادهچه بودجه ی زیادی داری شما!!

اینم لینکش:Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)با عرض معذرت کیس زشتیه. از نظر من البته!

گارانتیه دیگرش "رایان بدر الکتریک". سایتش خرابه!

kamy02000
08-07-09, 01:55
دوست عزیز من هم LCD T220 دارم هم LCD HP W2207
شما تا حالا اینارو کنار هم مقایسه کردین؟
کدوم LCD سونی قیمتش 265000 تومان هست؟!؟!؟!
یه سوال دیگه
شما چند بار با کیبرد farasoo 6600 کار کردین که این حرف می زنین؟
من نه نمایندگی فراسوام نه razor نه evga و ... که چیزی به جیب من بره
من بر روی تجربه و اطلاعاتم حرف می زنم
و نیازی نمی بینم که زمانی چیزی نمی دونم مثل بعضی دوستان بیام نظر بدم
منم همه چیز نمی دونم
اگه دقت کنین قبلا به مشکل بر خورده بودم با یکی از سیستما
و اگه چیزی ندونم از بچه ها در همین جا می پرسم
اینم نمونه:Only the registered members can see the link
سر اورکلاک برام سوال پیش اومد پرسیدم
اونم یه سوال خیلی مسخره که با کمی دقت پیدا می کردم
من خجالت نمی کشم از سوال پرسیدن و اینکه بگم جواب اینو نمی دونم
شما هم تا چیزی تجربه نکردی نگو
شرم داره
شما که اینقدر از logitech می گی جالبه بدونی که logitech موس هاش وزن تقریبا زیادی در برابر موس های razor دارن
و موس razor salmosa با این که کیفیت 2000dpi داره اما وزن کمش اینو از خیلی از موس های 2000dpi بالاتر می بره

شما دارید کیفیت رو فدای قیمت می کنید!
یه مدل رو پیدا کردید می فرمائید این از اون بهتره و ول نمی کنید.
ولی من نگفتم hp بده یا خوبه!
سونی رو من در اولویت اول قرار میدم چون کیفیت و عمر مانتیور و کارایی اون برام مهمه نه قیمت!!!
سامسونگ رو هم همینطور ........
فراسو رو می گم بی کیفیت. چون واقعا بی کیفیته حتی بعضی مدل هاش از بد هم بدتره و دور ریختنی. حالا شما می گی خوبه، خب خوب باشه نظر شما برام قابل احترامه!
ولی من از انتخاب قطعات باکیفیت خارجی تابحال ضرری ندیدم که بخوام اونا رو بذارم کنار و بیام یه همچنین مارکی رو انتخاب کنم و یا به کسی پیشنهاد بدم!!!!!!!
پاور رو اغلب گرین پیشنهاد میدن اونم بخاطر قیمت مناسبش ولی من وقتی می بینم چه بلایی بعضی از این پاورهای گرین به سر کامپیوتر دوستام آوردن و خودم هم تا حالا هیچ مشکلی بدون استثنا با پاورهای معتبر و مشهور خارجی نداشتم چرا باید بیام از گرین استفاده کنم یا به کسی پیشنهاد بدم؟؟!

همه چیز رو که نباید تجربه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما می گی اطلاعاتتون زیاده خب باشه! زیاد باشه ......
ولی چرا فکر می کنید اطلاعات و یا تجربه من کمه؟ چون نظر متفاوتی با شما دارم؟؟؟؟

دوست عزیز اینقدر حساسیت بخرج ندید و حرص نخورید که برای قلبتون ضرر داره.....
هر کسی نظر خاص خودش رو داره و منم مثل همه نظر خاص خودم رو گفتم.
هر کسی هم که اینجا می یاد هدفش کمک کردنه نه ضرر رسوندن پس نیازی به متهم کردن کسی نیست!:yes:

kamy02000
08-07-09, 02:04
aexistence عزیز در مورد کیس بهتره بودجه رو ببرید بالا! چون کیسی که هم مدلش خوب باشه و هم کیفیت و کارایی خوبی داشته باشه متاسفانه قیمت منصفانه ای نداره و همون طور که قبلا هم عرض کردم شما باید 300 به بالا خرج کنید تا بتونید به اون مدلی که می خواید برسید!
اینجا تو این ایرون شرکتها بی رحم هستند بخصوص در مورد این جعبه!!!!!!!!

aexistence
08-07-09, 16:07
aexistence عزیز در مورد کیس بهتره بودجه رو ببرید بالا! چون کیسی که هم مدلش خوب باشه و هم کیفیت و کارایی خوبی داشته باشه متاسفانه قیمت منصفانه ای نداره و همون طور که قبلا هم عرض کردم شما باید 300 به بالا خرج کنید تا بتونید به اون مدلی که می خواید برسید!
اینجا تو این ایرون شرکتها بی رحم هستند بخصوص در مورد این جعبه!!!!!!!!
مسئله ساده تر از این حرفاست. شما خودت دو کیس cm690 و HAF922 رو مقایسه کن. cm690 اتفاقا امکانات داخلیش بیشتر از HAF922 است. فرق اساسی این دو فنها و سوراخ سنبه! های بیشتر HAF922 نسبت به cm690 هستش. همین. تفاوت قیمت اینها دیگه حداکثر 60 هزار تومان. نه اینکه بیش از 200 هزار تومان فرق قیمتشون باشه. این فقط گرون فروشیه.

ic3_drag0n
08-07-09, 18:23
قیمتش چقدره؟ دکمه های قابل تنظیم داره؟ قیمت سایر مدلهای RAZER رو دارید؟ مثل mamba یا Lachesis
متاسفانه شما هیچ دلیل منطقی مبنی بر برتری مادربورد EVGA ندارید. منبع شما مبنی بر اینکه rampage II extreme کارت GTX 295 رو ساپورت نمی کنه، کجاست؟ حتی اگر ساپورت نکنه، من که قصد ندارم این مادربورد رو بخرم. مادربرد انتخابی من rampage II Gene است. و در انتها من که اصلا قصد ندارم از کارت GTX 295 استفاده کنم. پس چه فایده که ساپورت کنه یا نکنه؟

لعنت بر دریاکامپیوتر! معذرت می خوام اینجوری صحبت می کنم!! من دیروز زنگ زدم به یکی از فروشگاه هاش در بازار ایران و قیمتی که برای کیس کولر مستر HAF922 داد، 300 هزار تومان بود! سرم سوت کشید! قیمت cm690 تو آمریکا حدود 90 دلاره و HAF922 حدود 130 دلار. آخه چه اختلاف محسوسی بین این دو تا مدل وجود داره که یکی رو 100 تومن و دیگری رو 300 تومن می ده؟

چه بودجه ی زیادی داری شما!!

با عرض معذرت کیس زشتیه. از نظر من البته!

گارانتیه دیگرش "رایان بدر الکتریک". سایتش خرابه!

قیمت این موس 39 تا 45 هست
بله داره
MAMBA در ایران خیلی سخت گیر می یاد و قیمت خیلی بالایی داره
من خودم بد از خرید gtx295 با مین RAMPAGE II EXTREME به مشکل بر خوردم
به شکلی که تصویر نداشتم
اول فکر می کردم از کارت هست
کارت بردم پس بدم فروشنده مدل مین پرسید و گفت این کارت روی مین rampage II extreme کار نمی کنه و دو راه دارم
تعویض مین یا تعویض گرافیک
ما مین عوض کردیم
اینجا ایرانه عزیز
آمریکا نیست که
اینجا چون آزادی تقریبا مطلقه هر کس هر قیمتی بخواد می ده
بودجه را داشتیم
همش تموم شد :1. (38):
بله شما درست می گین مین rampage II gene می تونه گزینه ی خوبی باشه اگه قصد خرید GTX295 ندارین
خواهش می کنم دوست عزیز (بابت کیس)
هر کسی یه نظر داره دیگه
پیشنهاد می کنم CM690 یا vanguard بخرید
من با سخت افزاری مشابه شما CM690 NV edition دارم
راستی موس razor lachesis قیمتی بین 82 تا 87 داره

ic3_drag0n
08-07-09, 18:36
شما دارید کیفیت رو فدای قیمت می کنید!
یه مدل رو پیدا کردید می فرمائید این از اون بهتره و ول نمی کنید.
ولی من نگفتم hp بده یا خوبه!
سونی رو من در اولویت اول قرار میدم چون کیفیت و عمر مانتیور و کارایی اون برام مهمه نه قیمت!!!
سامسونگ رو هم همینطور ........
فراسو رو می گم بی کیفیت. چون واقعا بی کیفیته حتی بعضی مدل هاش از بد هم بدتره و دور ریختنی. حالا شما می گی خوبه، خب خوب باشه نظر شما برام قابل احترامه!
ولی من از انتخاب قطعات باکیفیت خارجی تابحال ضرری ندیدم که بخوام اونا رو بذارم کنار و بیام یه همچنین مارکی رو انتخاب کنم و یا به کسی پیشنهاد بدم!!!!!!!
پاور رو اغلب گرین پیشنهاد میدن اونم بخاطر قیمت مناسبش ولی من وقتی می بینم چه بلایی بعضی از این پاورهای گرین به سر کامپیوتر دوستام آوردن و خودم هم تا حالا هیچ مشکلی بدون استثنا با پاورهای معتبر و مشهور خارجی نداشتم چرا باید بیام از گرین استفاده کنم یا به کسی پیشنهاد بدم؟؟!

همه چیز رو که نباید تجربه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما می گی اطلاعاتتون زیاده خب باشه! زیاد باشه ......
ولی چرا فکر می کنید اطلاعات و یا تجربه من کمه؟ چون نظر متفاوتی با شما دارم؟؟؟؟

دوست عزیز اینقدر حساسیت بخرج ندید و حرص نخورید که برای قلبتون ضرر داره.....
هر کسی نظر خاص خودش رو داره و منم مثل همه نظر خاص خودم رو گفتم.
هر کسی هم که اینجا می یاد هدفش کمک کردنه نه ضرر رسوندن پس نیازی به متهم کردن کسی نیست!:yes:

دوست عزیز اگه شما فکر کردین که منظور من شما هستین شرمنده
من منظورم شما نبودید و همچین قصدی نداشتم
نمی دونم کجای متنم همچین معنی داشت
اگر شما همچین برداشتی کردین من از شما معذرت می خوام
در بررسی های مجله عصر شبکه پاور گرین بهترین پاور شد که یک دروغ بزرگ بود
همه ما می دونیم بهترین پاور برای cooler master هست
منم از مارک های خارجی بدم نمی یاد
و اتفاقا اونا خیلی بهترن
اما دوست ما هم بودجه ای دارن
اگر ایشون بتونن 2 یا 3 کیبرد و 2 موس بخرن که خیلی بهتره (هر کیبرد واسه یه چیز خیلی خوبه)
بله سونی بهترین LCD ها را داره اما قیمت یک 22 اینچ سونی 640 تومان هست
این مدل کیبردی که من معرفی کردم شرکتی دیگه در تایوان تولید می کنه و فراسو فقط نقش پخش کننده داره
جعبه هم عوض کرده زده farasoo
من منظورم این نبود که شما می خواین ضرر برسونین و شما رو متهم نکردم
من از شما جلوی تمام این دوستان عذر می خوام
کیبرد های razor قیمتی بین 90 تا 150 در ایران دارند (هرکی حال می کنه یه قیمت می ده دیگه)
نه من اطلاعاتم اصلا زیاد نیس جدی می گم
من خیلی چیزارو هنوز نمی دونم
از جمله اینکه چرا ناگهان عصبی می شم:1. (28):
اگر می تونن چند کیبرد بخرن من برای بازی و تایپ و کار عادی کیبرد معرفی کنم
اگر می تونن پاور 1000w cooler master بخرن که عالیه
من بازم از شما عذر می خوام به هیچ عنوان منظورم شما نبودید

ALIRE7A
08-07-09, 19:30
با سلام

دوست گرامی ؛
با توجه به تحقیقاتی که در مورد کیس دارم به شما کیس ونگارد ( vanguard ) رو پیشنهاد میکنم که قیمتی برابر 240 هزارتومان داره و هزینه به کارایی مناسبی داره

موفق باشید

aexistence
08-07-09, 20:55
من خودم بد از خرید gtx295 با مین RAMPAGE II EXTREME به مشکل بر خوردم
به شکلی که تصویر نداشتم
اول فکر می کردم از کارت هست
کارت بردم پس بدم فروشنده مدل مین پرسید و گفت این کارت روی مین rampage II extreme کار نمی کنه
احتمالا فروشنده اشتباه کرده. ولی من باید در مورد صحت این ادعا بیشتر تحقیق کنم.

راستی موس razor lachesis قیمتی بین 82 تا 87 داره
یکم تحقیق کردم. به نظر میرسه برای گیم موس های Microsoft SideWinder X8 و razer Mamba گزینه های مناسبی باشند.
در مورد کیبرد نظرتون چیه؟ Microsoft SideWinder X6 چطوره؟

Enemy
08-07-09, 22:02
برای بازی گیم حتما" Mamba بگیر !!
خیلی عالیه ! من هم قراره بگیرم !! تحقیق کردم خیلی در باره اش !! عالیه !!
بی سیم میخوای بگیری با با سیم رو ؟؟

Enemy
08-07-09, 22:05
کیبورد هم من G19 Logitech رو پیشنهاد می کنم !!
یه جست و جو بکنی تو گوگل همچیش دستت میاد !!

ic3_drag0n
08-07-09, 22:42
موس های مناسب:
LOGITECH . G7 / BLACK
TRUST . SPYKER / F1
razer mamba
razer salmosa
razer lachesis
Microsoft Wireless Laser 5000
برای کیبرد می تونید گزینه های زیر بخرین:
GENIUS . ERGOMEDIA 700
LOGITECH . G15 / REV 1
LOGITECH . G15 / REV 2
MICROSOFT Natural Ergonomic
Razer Tarantula
Razer Lycosa

aexistence
08-07-09, 23:25
بی سیم میخوای بگیری با با سیم رو ؟؟
مدل mamba هم باسیمه و هم بی سیم. یعنی شما وقتی mamba رو می گیری هم می تونی به usb وصلش کنی و هم بدون usb و سیم ازش استفاده کنی. شما جایی ایم موس رو سراغ دارید؟ با چه قیمتی؟

کیبورد هم من G19 Logitech رو پیشنهاد می کنم !!

اگه بخوام از logitech کیبورد بگیرم احتمالا مدل G11 خواهد بود. lcd به چه درد من می خوره! اونم روی کیبورد!

aexistence
08-07-09, 23:28
راستی آقای ic3_drag0n (Only the registered members can see the link) بالاخره فهمیدم قضیه ی rampage II extreme و GTX 295 چیه!
مشکل از بایوس مادربورد Asus rampage II extreme بود که خیلی راحت با یه آپدیت ساده‌ی بایوس می‌شد مشکل رو برطرف کرد.

ic3_drag0n
08-07-09, 23:48
مطمینی با یه آپدیت بود؟
من فکر نکنم هیچ فروشنده ای دلش بخواد پولی که گرفته پس بده
آره درست می شه اما اگه باهاش کار کنی باز به مشکل بر می خوری و باید منتظر آپدیت جدید باشی (notice سایت ایسوس)
چون GTX295 یه گرافیک دو چیپه به حساب می یاد با هر مینی سالم کار نمی کنه
چه مینی از evga x58 3xsli بهتر؟
من که خیلی راضیم
مخصوصا در اورکلاک
از توضیح شما ممنونم

ic3_drag0n
08-07-09, 23:49
من موس mamba جایی دیده بودم در تهران
دقیقا نمی دونم کجا بود
با قیمت نجومی 150 می فروخت و کلی می گفت داره ارزون می ده و ...

aexistence
09-07-09, 00:12
من موس mamba جایی دیده بودم در تهران
دقیقا نمی دونم کجا بود
با قیمت نجومی 150 می فروخت و کلی می گفت داره ارزون می ده و ...بیچاره حق داشت. قیمتی که تو خود سایت razer برای این ماوس زده 130 دلاره. البته موس های دیگری هم وجود داره که کیفیت و کارایشون برای بازی عالیه که احتمالا من یکی از ماوسهای زیر رو خواهم گرفت :
Microsoft SideWinder X8 BlueTrack
logitech G9
قیمت دومی در سایت رایان صبا 133 هزار تومنه.

مطمینی با یه آپدیت بود؟
من فکر نکنم هیچ فروشنده ای دلش بخواد پولی که گرفته پس بده
آره درست می شه اما اگه باهاش کار کنی باز به مشکل بر می خوری و باید منتظر آپدیت جدید باشی (notice سایت ایسوس)
چون GTX295 یه گرافیک دو چیپه به حساب می یاد با هر مینی سالم کار نمی کنهبله با اپدیت ساده بایوس بود. و فکر نمی کنم بعد از آپدیت بایوس دیگه این اتفاق دوباره رخ بده.

Enemy
09-07-09, 14:32
Microsoft SideWinder X8 BlueTrack رو کجا دارن ؟ قیمتش چنده ؟
خیلی عالیه ! مثل Mamba هم بی سیم میشه ! هم با سیم !

کی بورد ست هم هست با Microsoft SideWinder X8 BlueTrack ؟؟

aexistence
09-07-09, 16:33
Microsoft SideWinder X8 BlueTrack رو کجا دارن ؟ قیمتش چنده ؟
خیلی عالیه ! مثل Mamba هم بی سیم میشه ! هم با سیم !

کی بورد ست هم هست با Microsoft SideWinder X8 BlueTrack ؟؟
دقیقا نمی دونم قیمتش چنده؟ ولی به احتمال زیاد نزدیک 100 هزار تومن.
کیبورد از خود ماکروسافت SideWinder X6 رو توصیه می کنم. البته نمی دونم کجا می فروشن!

ic3_drag0n
09-07-09, 21:00
دوست عزیز کلا بیشتر مین ها با گرافیک هایی که از 2 چیپ ساخته شدن مشکل دارند

aexistence
09-07-09, 21:24
دوست عزیز کلا بیشتر مین ها با گرافیک هایی که از 2 چیپ ساخته شدن مشکل دارندمشکل؟ آیا مین EVGA مشکل داشت؟
مشکل شاید. ولی اینکه مادربورد high-end و سطح بالا و گرانی همچون rampage II extreme نتونه از پس GTX 295 بربیاید برام شگفت آوره. شما یه سرچ ساده تو گوگل و یوتیوب کن. بیشمار ویدیوی نقد بازیها می بینی که سیستمشون rampage II extreme و GTX 295 بوده. مشکل از آپدیت نبودن بایوسه.

kamy02000
09-07-09, 21:25
دقیقا نمی دونم قیمتش چنده؟ ولی به احتمال زیاد نزدیک 100 هزار تومن.
کیبورد از خود ماکروسافت SideWinder X6 رو توصیه می کنم. البته نمی دونم کجا می فروشن!

مجتمع کامپیوتر پایتخت !
طبقه 3 ( اگه اشتباه نکنم)

aexistence
11-07-09, 06:31
جمع بندی تا این لحظه ( 20 تیر ) :
سی پی یو : Core I7 920 D0
مادربورد : Rampage II Gene
کارت گرافیک : GTX 260 216
رم : Corsair Dominator 6GB cl8 در فرکانس 1600
هارد : Western Digital Caviar Black 1TB
کیس : Cooler Master HAF922 یا Cooler Master CM690
اسپیکر : Creative GIGAWORKS T40 Series II
ماوس : Microsoft SideWinder X8
کیبورد : Microsoft SideWinder X6
گیم پد : XBOX 360 Controller For PC از Microsoft
پد ماوس : Mouse Pad Razer eXactMat
مانیتور : T220HD یا 2333HD
پاور : Corsiar HX850W یا Corsair TX850W

Overclocker
11-07-09, 11:37
جمع بندی تا این لحظه ( 20 تیر ) :
گیم پد : XBOX 360 Controller For PC از Microsoft
مانیتور : T220HD یا 2333HD

گرافیک >>> زوتاک .
با این بودجه بهتره رمی که فرکانس 2000 داره رو تهیه کنید .
هارد رو خیلی خیلی بهتره که F1 سامسونگ بگیری .
کیس 690 خوبه .
گیم پد >>> For Windows هست نه For PC !( اگر پیدا نکردیش میتونی دسته 360 سیم دار بگیری و درایورش که داخل CD مدل For Windows هست رو دانلود کنی )
مانیتور بهتره که LG مدل W2261V بگیری .
پاور هم بهتره که 885 گرین بگیری .

گرین رو به چشم یک محصول ایرانی نگاه نکن :1. (40):

ic3_drag0n
11-07-09, 13:05
پاور یا گرین بخرین یا cooler master
اگه بتونید cooler master بخرین که خیلی بهتره
هاردم که دوست عزیزمون گفتن
کیس همون cm690 عالیه
شما هدست نمی خواین؟
برای شب بازی کردن؟

aexistence
11-07-09, 18:46
گرافیک >>> زوتاک کارتهای زوتاک ممکنه دیگه تو بازار نباشه. می گن تموم شده. درسته؟

با این بودجه بهتره رمی که فرکانس 2000 داره رو تهیه کنیدنه نیازی نیست. چرا خرج اضافه کنم. شما خبر داری قیمت Corsair Dominator 6GB 1600 cl8 تو بازار چنده؟

هارد رو خیلی خیلی بهتره که F1 سامسونگ بگیری .چرا بهتره؟ من نقدهای زیادی راجه به Western Digital 1TB خوندم و به نظر گزینه مناسبی می یاد. شما چه برتری های در F1 می بینید؟

مانیتور بهتره که LG مدل W2261V بگیری .ای کاش شما اولین پست من در صفحه ی اول رو می خوندی. قبلا توضیح دادم که می خوام مانیتور tuner دار بگیرم.

پاور هم بهتره که 885 گرین بگیری .
گرین رو به چشم یک محصول ایرانی نگاه نکناتفاقا خودم در کامپیوتر فعلی از گرین استفاده میکنم و راضی ام. اما corsair یک چیز دیگه است!!

شما هدست نمی خواین؟
برای شب بازی کردن؟چرا اتفاقا می خوام. خودم Creative Fatality رو در نظر دارم. حالا چرا برای شب بازی کردن؟ در طول روز مگه نمی شه از هدست استفاده کرد. کامپیوتر تو اتاقمه. پس مشکلی نیست.

>فعلا دارم تحقیق میکنم ببینم آیا گزینه ی بهتری نسبت به Rampage II Gene وجود داره یا نه.
> کسی از شما عزیزان می دونه قیمت Asus P6T deluxe و همی طور Gigabyte GA-EX58-UD5 چنده؟
> فرق UD5 با UD4 در چیه؟
> ارزون ترین کارت گرافیک GTX 275 یا HD 4890 با چه قیمتی به فروش می رسه؟ ( زیر 300 تومان وجود داره؟ )

Enemy
11-07-09, 20:39
کاش می شد یه ست کامل Microsoft که شامل Mouse , Keyboard , Head Set باشه گیر آورد ! این قطعات اگه ست باشن زیبایی خاصی میذن به سیستم !

MR.Fantastic
11-07-09, 22:12
GTX 275 یا HD 4890
من زیر 320 پیدا نکردم

aexistence
14-07-09, 19:57
جمع بندی تا این لحظه : ( 23 تیر )
- تنها تفاوت نسبت به لیست قبل اضافه شدن مانیتور بدون Tuner است.
> لطفا یک Tuner اکسترنال معرفی کنید.
گیم پد : XBOX 360 Controller For Windows از Microsoft
مانیتور : با تیونر : samsung T220HD یا samsung 2333HD
بدون تیونر : samsung T220P

reza76622201
15-07-09, 07:57
جمع بندی تا این لحظه : ( 23 تیر )
- تنها تفاوت نسبت به لیست قبل اضافه شدن مانیتور بدون Tuner است.
> لطفا یک Tuner اکسترنال معرفی کنید.
مانیتور : با تیونر : samsung T220HD یا samsung 2333HD
بدون تیونر : samsung T220P

اين سيستم واقعا عاليه(دهن بنده آب افتاد) . فقط به نظر بنده پاور رو Green بگيريد.

ic3_drag0n
15-07-09, 10:32
کارتهای زوتاک ممکنه دیگه تو بازار نباشه. می گن تموم شده. درسته؟
نه نیازی نیست. چرا خرج اضافه کنم. شما خبر داری قیمت Corsair Dominator 6GB 1600 cl8 تو بازار چنده؟
چرا بهتره؟ من نقدهای زیادی راجه به Western Digital 1TB خوندم و به نظر گزینه مناسبی می یاد. شما چه برتری های در F1 می بینید؟
ای کاش شما اولین پست من در صفحه ی اول رو می خوندی. قبلا توضیح دادم که می خوام مانیتور tuner دار بگیرم.
اتفاقا خودم در کامپیوتر فعلی از گرین استفاده میکنم و راضی ام. اما corsair یک چیز دیگه است!!
چرا اتفاقا می خوام. خودم Creative Fatality رو در نظر دارم. حالا چرا برای شب بازی کردن؟ در طول روز مگه نمی شه از هدست استفاده کرد. کامپیوتر تو اتاقمه. پس مشکلی نیست.

>فعلا دارم تحقیق میکنم ببینم آیا گزینه ی بهتری نسبت به Rampage II Gene وجود داره یا نه.
> کسی از شما عزیزان می دونه قیمت Asus P6T deluxe و همی طور Gigabyte GA-EX58-UD5 چنده؟
> فرق UD5 با UD4 در چیه؟
> ارزون ترین کارت گرافیک GTX 275 یا HD 4890 با چه قیمتی به فروش می رسه؟ ( زیر 300 تومان وجود داره؟ )

من به شما رم g.skill 3x2GB 1600 CL8 پیشنهاد می کنم که قیمت 205 داره
اون مدل crosair قیمتش 198 هست
پاور یکی از دو مدل زیر بخرید
green GP885B
Cooler master 890
اگه قصد خرید هدست دارید بهترین چیز َA4tech HD800 هست که صدای 7.1 داره و به شکل USB به main نصب می شه
هیچ کدام از برندهای GTX275 و HD4890 قیمت زیر 300 ندارند
قیمت evga GTX260 core 216 برابر 270 هست
برندهای دیگری هستن
که خیلی ارزونترن
حدود 30 تا 40 تومان ارزونترن
قیمت rampage II gene 280 و P6T delux/OC palm برابر 425 هست که با توجه به قیمت p6t delux/oc palm بهتره rampage II extreme بخرید که همش 10 تومان گرانتره
قیمت giga X58 extreme برابر 435 هست
بر اساس سیاست های آواژنگ قیمت UD5 از EXE بیشتر هست (آزادی مطلقه دیگه)
قیمت GIGA X58 UD3R برابر 312 هست

ic3_drag0n
15-07-09, 10:42
اگه می تونی پاور Cooler master بخر
از همشون بهتره

aexistence
15-07-09, 11:00
اون مدل crosair قیمتش 198 هست
مطمئنید دقیقا مدل Dominator بود؟

ic3_drag0n
15-07-09, 11:06
مطمئنید دقیقا مدل Dominator بود؟

دقیقا نمی دونم
حتما یه سوال می کنم
من می گم gskill بخر
خود قصد تعویض رم دارم و به احتمال زیاد g.skill می خرم
اینم یه لینک از این مدل g.skill که می گم

aexistence
15-07-09, 11:22
دقیقا نمی دونم
حتما یه سوال می کنم
من می گم gskill بخر
خود قصد تعویض رم دارم و به احتمال زیاد g.skill می خرم
اینم یه لینک از این مدل g.skill که می گم
کلا شما از کولینگ سیس خرید کردید؟ مادربورد - cpu - رم gskill ?

MR.Fantastic
15-07-09, 16:19
aexistence عزیز
شما که اینهمه داری خرج میکنی گرافیکتم بالاتر بگیر

aexistence
15-07-09, 17:10
aexistence عزیز
شما که اینهمه داری خرج میکنی گرافیکتم بالاتر بگیر
directX 11 رو چیکارش کنم؟ خرج زیادی روی کارت گرافیک کنم در حالی که direct11 رو ساپورت نکنه، به چه دردی می خوره ؟ آینده نداره! ولی به احتمال زیاد 4890 یا GTX 275 گرفتم.

ic3_drag0n
15-07-09, 20:50
من چیزایی که دوس داشتم از cooling sys خریدم
رم از اونجا نخریدم
ولی به احتمال زیاد این g.skill می خرم
من فقط main و cpu و case از cooling sys خریدم :1. (38):
directx 11 روی این گرافیک ها نصب می شه اما خود گرافیک هایی که با directx11 هستن یه سری امکانات بیشتر دارن

aexistence
15-07-09, 21:11
directx 11 روی این گرافیک ها نصب می شه اما خود گرافیک هایی که با directx11 هستن یه سری امکانات بیشتر دارن
نصب شدنش که میشه. ولی کارت نمی تونه از امکانات و قابلیت های DirectX 11 بهره ببره.

ic3_drag0n
15-07-09, 21:34
نصب شدنش که میشه. ولی کارت نمی تونه از امکانات و قابلیت های DirectX 11 بهره ببره.

درسته
اما الان با آینده فرق داره
معلوم نیست زمانی که این کارت ها می یان این شرکت های عزیز با چه قیمتی می خوان اینارو بفروشن (آزادی زیاده دیگه چی می شه کرد؟!؟!؟)

aexistence
15-07-09, 23:06
درسته
اما الان با آینده فرق داره
معلوم نیست زمانی که این کارت ها می یان این شرکت های عزیز با چه قیمتی می خوان اینارو بفروشن (آزادی زیاده دیگه چی می شه کرد؟!؟!؟)
حق با شماست. یک GTX 275 یا HD 4890 خواهم گرفت.

aexistence
16-07-09, 02:24
جمع بندی تا این لحظه ( 25 تیر ) :
تغییرات : حذف LCD / TV و اضافه شدن TV TUNER + تغییر کارت گرافیک

کارت گرافیک : GTX 275 یا HD 4890
مانیتور : samsung T220P
تیونر : KWORLD TV TUNER Hybrid Stick II
پاور : Corsiar HX850W یا Coresair TX850

ic3_drag0n
16-07-09, 13:02
اون قیمت برای 3x1GB رم dominator بود
قیمت 3x2GB حدود 260
رم crucial 3x2GB 1600 CL8 158 هست
بابت قیمت اشتباه اون شرمنده

ic3_drag0n
16-07-09, 13:02
crucial خیلی خوبه

MR.Fantastic
16-07-09, 14:52
GTX275 بگیر من که خیلی باهاش حال کردم

aexistence
17-07-09, 18:23
یکشنبه میرم "مجتمع کامپیوتر ایران"
توصیه‌ای، پیشنهادی، هشداری چیزی دارید خوشحال می شم بشنوم.

aexistence
17-07-09, 18:35
جمع بندی نهایی :

سی پی یو : Core i7 920 D0
کارت گرافیک : GTX 275 یا HD 4890