PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک درباره ی خرید مودم

IIXL
06-07-09, 15:08
سلام خدمت همگی دوستان

غرض از مزاحمت اینکه تصمیم گرفتم مودم ADSL بخرم تاپیک هایی که قبلا دوستان دیگه بحث کرده بودن در این مورد خوندم ولی بدتر گیج شدم.
من می خوام هم با گوشی (به وسیله وایرلس یا WiFi ) هم با Pc به اینترنت متصل بشم.
لطفا مودم ADSL معرفی کنید که قابلیت وایرلس یا WiFi رو داشته باشه که به گوشیم متصل بشه.
در ضمن ساکن اراک هستم لطف کنید قیمت و گارانتیش هم بگید که تقلبیش رو نخرم

Musketeer™ Pro
06-07-09, 15:21
من D-LINK 2640T رو خریدم 74 پیارسال خیلی هم ازش راضیم.

SilaS
06-07-09, 16:49
سلام خدمت همگی دوستان

غرض از مزاحمت اینکه تصمیم گرفتم مودم ADSL بخرم تاپیک هایی که قبلا دوستان دیگه بحث کرده بودن در این مورد خوندم ولی بدتر گیج شدم.
من می خوام هم با گوشی (به وسیله وایرلس یا WiFi ) هم با Pc به اینترنت متصل بشم.
لطفا مودم ADSL معرفی کنید که قابلیت وایرلس یا WiFi رو داشته باشه که به گوشیم متصل بشه.
در ضمن ساکن اراک هستم لطف کنید قیمت و گارانتیش هم بگید که تقلبیش رو نخرم

دوست عزیز من مودم Linksys WAG54G2 را به شما پیشنهاد می کنم .
قیمت این مودم حدود 95 تومان است .

N@VID
06-07-09, 17:00
سلام :

من نظرم این مدل است :
SMC - Wireless ADSL
فقط باید ببینید شرکت های سرویس دهنده ADSL ازش پشتیبانی می کنند یا نه ...

مزایای عالی داره :

اتصال هم بشکل کابلی با چهار پورت و هم بشکل بیسیم
54Mbps Wireless
4-port 10/100 LAN switch
Modem Router

حدود 80 هزار تومان ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------
سایت کمپانی : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
لینک محصول : Only the registered members can see the link
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

N@VID
06-07-09, 17:17
سلام :

این لینک عرضه کننده این برند هست در ایران :

شرکت ساخت سیستم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

با گارانتی دو ساله ...
D.Link هم عالیه هم همه گیر شده ...ولی SMC یک چیز دیگست ...
در ضمن برای شما که تهران نیستید خود شرکت می فرستند دم دره خونه !

IIXL
06-07-09, 18:06
سلام :

این لینک عرضه کننده این برند هست در ایران :

شرکت ساخت سیستم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

با گارانتی دو ساله ...
D.Link هم عالیه هم همه گیر شده ...ولی SMC یک چیز دیگست ...
در ضمن برای شما که تهران نیستید خود شرکت می فرستند دم دره خونه !

دوست عزیز بابت سایتی که معرفی کردی متشکرم تو سایت که می گشتم یک سری سوال برام پیش آمد.
اول اینکه من مودم adsl معمولی دارم فقط بخاطر اینکه وایرلس نداره می خوام عوضش کنم خواستم ببینم می تونم بدون اینکه مودم رو عوض کنم این امکان رو بهش اضافه کنم ؟ بعد کارایی داره یعنی مثل مودم هایی که رو خودشون وایرلس دارن خوب کار میکنه یا اذیت می کنه؟
بعد درباره Wireless Network Adapter و Router توضیح میدید بی زحمت

N@VID
06-07-09, 18:30
دوست عزیز بابت سایتی که معرفی کردی متشکرم تو سایت که می گشتم یک سری سوال برام پیش آمد.
اول اینکه من مودم adsl معمولی دارم فقط بخاطر اینکه وایرلس نداره می خوام عوضش کنم خواستم ببینم می تونم بدون اینکه مودم رو عوض کنم این امکان رو بهش اضافه کنم ؟ بعد کارایی داره یعنی مثل مودم هایی که رو خودشون وایرلس دارن خوب کار میکنه یا اذیت می کنه؟
بعد درباره Wireless Network Adapter و Router توضیح میدید بی زحمت

سلام :

فکر می کنم بشه ... شما باید روی سیستم خودتون یک کارت وایرلس نصب کنید ، حدود 30 هزار تومان ...
بعد همیشه باید سیستمتون در هنگام استفاده با گوشی روشن باشه ...
یک سری محدودیت داره و فکر نمی کنم مناسب باشه !

Router یا روتر :

استفاده از روترها در شبکه به امری متداول تبديل شده است . يکی از دلايل مهم گسترش استفاده از روتر ، ضرورت اتصال يک شبکه به چندين شبکه ديگر ( اينترنت و يا ساير سايت ها ی از راه دور ) در عصر حاضر است . نام در نظر گرفته شده برای روترها ، متناسب با کاری است که آنان انجام می دهند : " ارسال داده از يک شبکه به شبکه ای ديگر " . مثلا" در صورتی که يک شرکت دارای شعبه ای در تهران و يک دفتر ديگر در اهواز باشد ، به منظور اتصال آنان به يکديگر می توان از يک خط leased ( اختصاصی ) که به هر يک از روترهای موجود در دفاتر متصل می گردد ، استفاده نمود . بدين ترتيب ، هر گونه ترافيکی که لازم است از يک سايت به سايت ديگر انجام شود از طريق روتر محقق شده و تمامی ترافيک های غيرضروری ديگر فيلتر و در پهنای باند و هزينه های مربوطه ، صرفه جوئی می گردد .

Wireless Network Adapter یا وایرلس نتورک آداپتور :

Wireless به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود که در آن از امواج راديويی، مادون قرمز و مايکروويو ، به جای سيم و کابل ، برای انتقال سيگنال بين دو دستگاه استفاده می شود.از ميان اين دستگاه ها می توان پيغامگيرها، تلفن های همراه، کامپيوتر های قابل حمل، شبکه های کامپيوتری، دستگاه های مکان ياب، سيستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد.تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پيشرفت است و نقش کليدی را در زندگی ما در سرتاسر دنيا ايفا می کند.واژه Wireless Network Adapter به این معناست که این دستگاه
قابلیت برقراری ارتباط بوسیله وایرلس را دارا می باشد .

AMD>INTEL
06-07-09, 21:54
linksys بگيريد .