PDA

مشاهده نسخه کامل : بعد از اورکلاک میشه دوباره تنظیمات رو به حالت اول برگرداند؟

mohammad571
04-07-09, 21:47
سلام من کارت گرافیکم را اورکلاک کردم ولی یه سوال برام پیش اومده و اونم این که آیا میشه دوباره تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردونم؟:whistle:

Moein
04-07-09, 22:01
با چه برنامه اورکلاک کردید

با هر برنامه ای این کار رو کردید گزینهSet to default رو بزنید به تنظیمات کارخونه باز می گرده

اگه ریوا تیونر باشه گزینه apply when windows start up رو بر دارید

اگه cat. ait باشه با default کردن بر می گرده به تنظیمات کار خانه

AMD>INTEL
04-07-09, 22:11
بله ميشه برگردوند .

mohammad571
04-07-09, 22:15
ممنون بابت پاسخگویی سریع

با RivaTuner اور کرده بودم

Enemy
05-07-09, 02:48
اگه سخت افزاری باشه چی ؟؟

mohammad571
05-07-09, 03:36
اگه سخت افزاری باشه چی ؟؟

سخت افزاری یعنی چطوری؟ به ما هم یاد بدین ولی مغز خودم میگه که سخت افزاری یعنی توسط خود شرکت سازنده Over انجام شده باشه درسته؟:1. (27):

Enemy
05-07-09, 10:25
والا من خودمهم همین سوال رو داستم ! اصلا" آورکلاک سخت افزاری هم میشه ما انجام بدیم ؟؟

Stream
05-07-09, 11:53
والا من خودمهم همین سوال رو داستم ! اصلا" آورکلاک سخت افزاری هم میشه ما انجام بدیم ؟؟
دوست من کمی توضیح می دی منظورت از این اورکلاک "سخت افزاری" چیه؟

Enemy
05-07-09, 12:13
من اون قدیما که 7800GTX بود رفتم پیش پسر عموی گرامی و ایشون کارت گرافیک مارو برای آورکلاک فوت شده تحویل داد !
رفتم سیستم تازم رو که 2 هفته پیش گرفتم و بفروشم و حرف خاطرات آور کلاک بود و منم تعریف کردم! یه دوست عزیزی نشسته بود و گفت آور کلاک سخت افزاری کردی یا نرم افزاری ؟؟ منم که نفهمیدم چی میگه ! چون ژیاد وارد نیستم !!! اما یه کارایی تا حالا کردم و اندکی آشنایی دارم ! واسه همین گفتم نرم افزاری بود !
خودمم نمی دونم یعنی چی ؟ :دی

Stream
05-07-09, 20:55
من اون قدیما که 7800GTX بود رفتم پیش پسر عموی گرامی و ایشون کارت گرافیک مارو برای آورکلاک فوت شده تحویل داد !
رفتم سیستم تازم رو که 2 هفته پیش گرفتم و بفروشم و حرف خاطرات آور کلاک بود و منم تعریف کردم! یه دوست عزیزی نشسته بود و گفت آور کلاک سخت افزاری کردی یا نرم افزاری ؟؟ منم که نفهمیدم چی میگه ! چون ژیاد وارد نیستم !!! اما یه کارایی تا حالا کردم و اندکی آشنایی دارم ! واسه همین گفتم نرم افزاری بود !
خودمم نمی دونم یعنی چی ؟ :دی
حدس می زدم قضیه چیزی شبیه به این باشه.

چیزی به اسم اورکلاک سخت افزاری وجود نداره، چون اصلا تعریف اورکلاک (بالا بردن فرکانس ها) توسط نرم افزار انجام میشه و نه سخت افزار. بعضی مواقع در سخت افزار میشه تغییراتی داد که بهتر اورکلاک بشه (ولتمود) ولی عملا چیزی به اسم اورکلاک "سخت افزاری" برای کارت گرافیک وجود نداره.

Moein
06-07-09, 01:36
ارمان جان علمی گفت بنده بازاریش رو تا اونجایی که یا گرفتم می گم

تا می فهمن اورکلاک شده می گن نمی خریم خراب شده (مرحله اول واسه تو سر زدن مال)

تا میای بری بیرون می گن که حالا بیا تا تستش کنیم ببینیم چی میشه(مرحله دوم)

تا تست می کنن می گن که نه به درد نمی خوره با این قیمتا !!!! (مرحله نا امید کردن فروشنده)

مرحله بعدی طرف می گه که چون می خوام کارت رو راه بندازم این قیمت می خرم ( فروشنده خوشحال میشه که طرف میخره)

مرحله بعدی سوال پیچ میکنه چقدر گارانتی چه طوری اورکلاک شده که اگر طرف کم بدونه خوب سرش رو میبرن با حرف های مفت

مرحله اخر که دارن پول رو میدن اول 90 درصد مبلغی رو که طی کردن میدن نهایتش 95 درصدش رو دیگه میدن

فروشنده خوشحال میاد بیرون می گه بلاخره فروختم :دی
خریدار هم به یک بنده خدایی با 100 سود میفروشه می گه خونگی بوده تو مطب خانوم دکتر بوده سال به سال روشن می شده

ای داد از دست این بازاری ها اما یک سریشون هم واقعا خوبن :دی
امید وارم به کسی بی احترامی نکرده باشم