PDA

مشاهده نسخه کامل : !استاد اورکلاک جهان در یک شهر شمالی کشف شد!نخونید از دستش می دید

Moein
30-06-09, 06:20
داشتم گشتی میزدم دیدم که یک خبر هایی تو یک سری سایت ها هست از جمله خبر های جالب و خواندنی به یکی از این خبر ها نظرتون رو جلب می کنم!

به خبری که از سایت شهرسخت افزار منتشر شد نظرتان را جلب میکنیم:
فردا اولین کمک مالی حامی اصلی بنده به حساب بنده واریز می شود
دقایقی پیش جناب اقای خرسند در این وب سایت در متنی به اعضای سایت اعلام کرد فردا صبح حاملی اصلی بنده یعنی دپارتمان مرکزی گیگابایت اولین کمک مالی را به حساب بنده واریز خواهد کرد.این خبر در حالیست خرسند تا همین لحظه با 41 رای الکترال در صدر جدول قرار دارد و رقیب اصلی او کوروش باقری با 18 رای در مکان دوم قرار دارد.
به گفته اقای خرسند مبلغ این کمک 10000دلار خواهد بود و ایشان تاکید کردند که این مبلغ را اسپانسر شخصی بنده به حساب خود من واریز نموده است نه تیم اورکلاک ایران و این مبلغ به تیم ایران ربطی ندارد.
گروه خبرگذاری تیم اورکلاک ایران

والا من می دونم کینگ پین هم برای تست محصولات evga در یک ماه 10000 دلار نمی گیره و از همه مهم تر من نمی دونم کجای شهر سخت افزار همچین خبری رو منتشر کرده؟!؟

خوب ایشون توهمشون شدید هست واسه خودشون شدن نفر اول ایران رکورد های FAKE هم که کم نیست و البته حق بدید بشون Fake زدن یک شاهکاره که کار هر کسی نیست

Only the registered members can see the link Records.png

خلاصه رکورد اسیا 5.2 هست بعد رکورد جهان 4.8 !! و رکورد ایشون 6108 هستش اونم با مکسیموس !!!!!!

سی پی یو رو ولید می کنن با ولتاژ؟!؟

ایشون پاور 4000w در اختیار دارن ایشون گرافیک 32 نانو متری تولید می کنند از گرافیک خودشون با Nvidia و با ati مقایسه می کنند تکنولوژی 32 نانو متری نیاز به 3000 وات برق داره نیتروژن مایع درون کپسول هست هرر کپسول رو ایشون به قیمت بر مبنای 2 می خرند

باسلام به همه بازدید کننده های سایت درخواست های بسیاری داشتم از عزیزانی که از بنده خواستند یه عکس از سیستمی که اماده کردم واسه رکورد آسیا وخدا کمکم کرد رکوردو شکستم بزارم منم انجام وظیفه کردم و براتون آماده کردم
بنده برای این رکورد از قطعات زیر استفاده کردم:
Main:Asus Maximusll Formulla
CPU:Intel Core 2 Quad 9550
Ram:4*4GB Bus 1766MH
Graphic:9800GTX
Power:4000Wat Real
همینطوری که میبینید بنده از گرافیک 9800استفاده کردم واز هیولای گرافیکی خودم که ساخت خودم هست استفاده نکردم دلیلشم این هست که میخواستم مصرف برق بالا نره چون تو شهرستان ما رودسر مشکلات قطعی برق داریم و کنتورهای ما توان ساپورت توان بالای 7000وات رو ندارند
درمورد خنک کننده هم از نیتروژن مایع استفاده کردم که بسیار گرون هست و یه کپسولشو هربار 256هزار تومان میخرمباسلام به همه بازدید کننده های سایت درخواست های بسیاری داشتم از عزیزانی که از بنده خواستند یه عکس از سیستمی که اماده کردم واسه رکورد آسیا وخدا کمکم کرد رکوردو شکستم بزارم منم انجام وظیفه کردم و براتون آماده کردم
بنده برای این رکورد از قطعات زیر استفاده کردم:
Main:Asus Maximusll Formulla
CPU:Intel Core 2 Quad 9550
Ram:4*4GB Bus 1766MH
Graphic:9800GTX
Power:4000Wat Real
همینطوری که میبینید بنده از گرافیک 9800استفاده کردم واز هیولای گرافیکی خودم که ساخت خودم هست استفاده نکردم دلیلشم این هست که میخواستم مصرف برق بالا نره چون تو شهرستان ما رودسر مشکلات قطعی برق داریم و کنتورهای ما توان ساپورت توان بالای 7000وات رو ندارند
درمورد خنک کننده هم از نیتروژن مایع استفاده کردم که بسیار گرون هست و یه کپسولشو هربار 256هزار تومان میخرمرم ddr2 با باس 1766 دارند خلاصه ایشون استاد اورکلاک هستند در مسابقاتی که هیچ گاه برگزار نشده شرکت می کنند

بنا به درخواست بسیاری از دوستان عزیز که عکسی از اورکلاکرهای مطرح شرکت کننده در مسابقات جهانی دوسلدورف میخواستند این عکس را قرار میدهم. این عکس پس از پایان مسابقات جهانی دوسلدورف یعنی GOOS2008 گرفته شده و دقیقا اورکلاکرهای برتر دنیا پس از اهدای جوایز عکسی گروهی گرفتند که نفر نهم دنیا که مهندس سهیل خرسند می باشد که از نفرات ایستاده از سمت چپ به راست نفر سوم می باشدOnly the registered members can see the link
این GOOC 2009 نیستا!!!!!!!!!
اینم شهریار و اقای فرخی نیستند سهیل خان هستند

ایشون اسم اورکلاکر ها رو هم بلد نیستند دوستان بنده هم یه لطفی کردند و یک نقل قول در سایتشون قرار دادن

سلام استاد ، خوب هستید ؟

منم K|ngp|n به جا میارید ؟ توی مسابقات تایوان توی سر زمین عجایب شما را دیدم . به جا آوردید ؟

استاد یک سوالی داشتم خدمتتون این عکستون را دیدم :

Only the registered members can see the link

من را خیلی یاد Pantip Plazza توی شهر بانکوک انداخت . میخوام ببینم شما که خیلی توانایی دارید میتونید در آن واحد در دو جا هم باشید ؟ یعنی هم در آلمان هم در تایلند . به خدا شما فوق العاده هستید .

راستی Hipro5 هم عرض ارادت میکنند به شما . وقت کردید یک سری به یونان بزنید سر راهتون که میرید آمریکا تا ایشون هم شما را ببینند .

راستی استاد از تجریباتتون در اورکلاکینگ پردازنده های Corei iSoheil که Intel صرفاً برای شما زده نمیخوایند گزارشی بنویسید ؟ من آخه دیروز اینتل بودم گفتند همچین قضیه ای هست . خواهش میکنم نتایجتون را برای ما هم بفرستید .

در آخر هم تشکر میکنم از شما استاد سهیل عزیز که نه تنها من بلکه hipro5 ، Shamino و ... همگی در حیرتیم که شما چرا قرص هایتون را نمیخورید که به این حال دچار نشید .

مخلصیم
Vince Lucido A.K.A K|ngp|n
(البته مخلص استاد سهیلیم )

راستی من رکورد های شما و اطلاعاتتون رو در اختیار دوستان گزاشتم و بی صبرانه منظر دیدن شما هستند

ایشون عضو تیم اورکلاک ایران هستند از اسم اقای حق دوست سو استفاده کردند و ....................

خلاصه کلی حال کردم با ایشون لیست کامل حرف های ایشون رو می تونید تو سایتشون ببینید فقط یک وقت چیزی نگید که بدش بیاد

Only the registered members can see the link

در صورت امادگی به همین تاپیک مراجعه کرده ما بی صبرانه منتظر شکوفایی یک ایرانی هستیم

ALIRE7A
30-06-09, 09:25
معین جان مطلب جالبی بود

:lol:

Xtreme
30-06-09, 09:50
ببینید دوستان ..

یه زمانی این دوست عزیز ( سهیل خرسند ) توی فروم ... نتایج و اطلاعاتی ثبت می کرد که هم برای تیم ایران در HWBOT و هم برای کاربرانی که توی فروم ... می رفتن مضر و گمراه کننده بود. اونجا جوابش را دادیم و بحث تموم شد. توی سایت خودش ( که مشخصه توهمی و خیالی هست ) و اینجا ( توی فروم PCN ) دلیلی نداره دیگه به این بحث ادامه بدیم .

بهمین دلیل تاپیک قفل شد /.