PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام PSP بهتره و چرا؟

Bahador
29-06-09, 22:23
دوستان عزیز یه سوال دارم.
کدوم یکی از مدل های ارائه شده PSP بهتره برای خرید و دلیلتون چیه؟

PSP 1000 (Fat)
PSP-2000 (Slim)
PSP-3000
PSP Go

Only the registered members can see the link_Go

pooyi_khafan
30-06-09, 17:21
PSP Slim و PSP 2000 یکیه .
باید می نوشتی :
PSP 1000 (fat)
PSP 2000 (Slim)
PSP 3000
PSP Go

Bahador
30-06-09, 18:15
PSP Slim و PSP 2000 یکیه .
باید می نوشتی :
PSP 1000 (fat)
PSP 2000 (Slim)
PSP 3000
PSP Go

درست شد حاجی.خوب کدوم بهتره؟ کارایی و ... دیگه کدوم بهتره؟

Ardalan
30-06-09, 18:30
والا من فقط Fat و Slim رو داشتم با اون دوتا کار نکردم
Fat که فکر کنم دیگه از دور خارج شده ولی چیزی که بیشتر من با Fat حال میکردم این بود که سنگین بود و خیلی خوش دست تر از اسلیم
اسلیم ها سبک بودن و باریک من زیاد حال نمیکردم
در مورد اسلیم ها یه میزیتی که دارن اینه که خروجی تلویزیون دارن ولی Fat ها ندارن
سرعت پردازش اسلیم ها هم بیشتره
کلا Fat که دیگه گمون نکنم گیرت بیاد
استاد کیهان بیشتر میتونن راهنمایی کنن :1. (38):

ashash
30-06-09, 19:47
معلومه که بهتر از همه psp go هست.
اما.................... هنوز به بازار نیومده، و وقتی به بازار بیاد 50 دلار از نسخه های قبلی گرونتره، یعنی 250 دلاره.

فرق پی اس پی فت و پی اس پی اسلیم (2000):
در پی اس پی اسلیم، وزن حدودا نصف شده و طراحی جدید شده و درب درایو umd به صورت دستی شده(در مدل فت درب به وسیله ی یک کلید باز می شد).
در پی اس پی اسلیم رم دستگاه از 32 مگ به 64 مگ افزایش یافته که تاثیر بسیاری در اجرای بازی ها داره.(منظور واقعا رم هست نه مموری کارت که به اشتباه تو ایران رم گفته می شه).
کیفیت صفحه نمایش در پی اس پی اسلیم بسیار بهتر شده و کنتراست آن بالاتر رفته.
در پی اس پی اسلیم درگاه مادون قرمز دیگه وجود نداره.
طراحی کلید ها و شکل ظاهری دستگاه بهبود یافته.

فرق پی اس پی 2000 و 3000:
در پی اس پی 3000 طراحی کلید ها بهتر شده و یک میکروفون داخی در دستگاه قرار داده شده و کیفیت صفحه نمایش نسبت به مدل قبلی 2 برابر شده و جای آرم سونی تغییر کرده و بر روی دکمه home به جای نوشتن عبارت از لوگوی playstation استفاده شده.

فرق پی اس پی 3000 و psp go:
در پی اس پی go کلا شکل ظاهری تغییر کرده و به صورت کشویی در اومده.
در این پی اس پی 16 گیگ حافظه داخلی قرار داده شده و مهمتر این که درایو umd کاملا منحل شده و دیگه درایو umd بر روی دستگاه موجود نیست.
برای انتقال بازی ها باید ازmini dvd استفاده کرد.
کیفیت صفحه نمایش این مدل نسبت به 3000 حدود 40 درصد بهتر شده.

کلا من اگه جای شما بودم، صبر می کردم تا psp go بیاد.

pooyi_khafan
30-06-09, 19:54
درست شد حاجی.خوب کدوم بهتره؟ کارایی و ... دیگه کدوم بهتره؟

یادم رفت بگم :lol:
دونه دونه توضیح مختصر و مفیدی می دم
PSP Fat (Only the registered members can see the link) سنگین تر و مستحکم تر . خوش دست تر از بقیه هست ولی مشکلش اینه که مثلا شما بخوای رو تخت بخوابی بازی کنی بعد از 1 ساعت دیگه دستی واست نمی مونه :1. (38): بعد اینکه Speaker های PSP fat قسمت پایین PSP هست و وقتی شما بازی می کنید دستتون باعث میشه که صداش خفه بشه .

PSP Slim (Only the registered members can see the link) توی این PSP اون تیکه های سنگینی رو که توی PSP اسلیم برای استحکام گداشته بودن برداشتن و برای همین PSP اسلیم ظریف تر ولی سبک تر و لاغر تر از Fat هست . و توی این نوع PSP ها جای Speaker ها تغییر کرده که باعث شده صدای بهتری در موقع بازی کردن داشته باشه .:great:

PSP 3000 (Only the registered members can see the link) که می خواستن یه کاری کنن که تو نور بهتر بشه بازی کرد (Only the registered members can see the link) و شارژ بیشتری داشته باشه باعث شده که موقعی که شارژ PSP کم می شه مانیتور کشیده میشه (Only the registered members can see the link). و یکی دیگه از بدی هاش اینه که تا 8 گیگابایت مموری رو ساپورت می کنه . ولی توی این نوع PSP ها میکروفون اضافه شده و یکی از تغییر های ظاهریش هم جابه جا شدن کلمه ی Sony از سمت راست به چپ PSP و جایگزین شدن کلمه HOME با لوگوی پلی استیشن . :great:

PSP Go (Only the registered members can see the link) که تازه اومده و زیاد اطلاعاتی در موردش ندارم . :1. (28):

امیدوارم مفید باشه :11():

pooyi_khafan
30-06-09, 19:57
معلومه که بهتر از همه psp go هست.
اما.................... هنوز به بازار نیومده، و وقتی به بازار بیاد 50 دلار از نسخه های قبلی گرونتره، یعنی 250 دلاره.

کی گفته معلومه PSP Go از همه بهتره ؟
شما که هنوز دستتون نگرفتید .:1. (27):
فکر نکنم مثله PSP های قبل خوش دست باشه چون Analog و Hat Switch به دکمه هاش خیلی نزدیکه .
حالا دیگه ببینیم چی میشه .

برای انتقال بازی ها باید ازmini dvd استفاده کرد.

miniDVD؟
باید بازی هاشو DL کرد .