PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد انتخاب کیس و پاور بین دو برند خوب بازار داخل گرین و ترمالتیک

CROSSHAIR
29-06-09, 11:03
با سلا م خدمت اساتید سخت افزار و دوستان عزیزم

مدتی است که سیستم و قطعات اون رو به برادرم دادم.

و دنبال قطعات اگه گفته بشه خوب هستم
اینبار قصد دارم از کیس وپاور که همیشه در این دو سه سال بازار کم افت وخیزی داشتند شروع کنم.

و دنبال قطعات high میگردم خصوصا در این دو مورد اول که قبلا توجهی بهشون نداشتم.

توجه داشته باشید عزیزان که هر دو از یک برند باشند

مد نظر خودم

tt1200 w با کیس tt armor 6000 است .البته دقیق تر
Only the registered members can see the link

در مقابل هم

گرین خودمون با

Only the registered members can see the link G

خلاصه منتظر نظرات شما عزیزان هستم .
البته انتخاب های خوب موجود در داخل کشور وجود نداره (محدود است)
مانند
پاور کروسر 1000
و خنک کننده های ابی و لوازم Swiftech (Only the registered members can see the link)

و انتخاب برای برند قابل اعتماد کم است .
دوستان علاوه بر نظر شخصی خواهشن این دو برند بالایی رو در اخرین شرایط موجود بازار داخل بررسی کنیم.منظور دو قطعه ای که از هر کدوم در عکس مشاهده میکنیم
ممنون
با تشکر.:11():

reza76622201
29-06-09, 12:18
دوست عزيز بر اساس آزمايش صورت گرفته در آزمايشگاه .... ( از آوردن نام معذورم) از نظر کارآيي (بدون احتساب قيمت)پاور Thermal Take بعد از Green و Cooler Master قرار داره. اگر پاي قيمت هم بياد وسط بازم Green بهترين انتخابه.
به نظر بنده در مورد کيس اگر انتخاب بهينه نسبت به قيمت بخواين green انتخاب برتر ولي اگر محدوديت مالي نداشته باشيد کيسهاي رده بالاي Thermal take رو دستشون نيست و بهترينند.

Moein
29-06-09, 12:42
شما باز به هزینه ای که می خواهید بکنید بستگی داره شما می تونید از پاور های ENERMAX استفاده کنید این پاور ها رو دست ندارند منبع هم خود جناب عمرانی این پاور ها حدود یک کلاس بالا تر هستند و خوب قیمتشون هم یک کلاس بالا تر هست :دی

اما در رده ی زیر 1000 وات به سراغ 885 وات برید بهه شخصه کاری با این پاور کردم که شاید هیچ کسی انجام نداده باشه به ما 2 تا 4870x2 رو در حالت اورکلاک نیاز به 700 وات داره + سی پی یو I7 920 رو روی فرکانس 4700 نزدیک به 150 تا 180 وات در لود نیاز داره دیگه رم و مادربورد رو هم که حساب کنید ما حدود 1100 وات از این پاور برق کشیدیم که در این شرایط برق شاخه 12 ولت به 11.94 رسیده بود:1. (27): به زودی هم از اقای عمرانی اجازه گرفته میشه و با این پاور امپلی فایر ماشین رو می خواهیم روشن کنیم :دی

مساله به کیس که میرسه انتخاب ها زیاد هست اما انتخابی که یک کیس مناسب با کارایی فوق العاده باشه رو همون طوری که خنک کنندگی بالایی داشته باشه و کارایی مناسب باید به سراغ شاسی هایی که پاور در کف قرار می گیره برید در این بین کیس COOLER MASTER CM690 نسبت به قیمت انتخاب خوبی هست اگر هم عجله برای خرید ندارید می تونید از شاسی هایی که تا اخر تابستان بر روی کیس ها ی گرین نسبت میشه استفاده کنید و به سراغ خرید این نوع کیس ها برید

CROSSHAIR
29-06-09, 14:45
دوست عزيز بر اساس آزمايش صورت گرفته در آزمايشگاه .... ( از آوردن نام معذورم) از نظر کارآيي (بدون احتساب قيمت)پاور Thermal Take بعد از Green و Cooler Master قرار داره. اگر پاي قيمت هم بياد وسط بازم Green بهترين انتخابه.
به نظر بنده در مورد کيس اگر انتخاب بهينه نسبت به قيمت بخواين green انتخاب برتر ولي اگر محدوديت مالي نداشته باشيد کيسهاي رده بالاي Thermal take رو دستشون نيست و بهترينند.

دوست عزیز اون تست زیر 1000 بود
دوم پاور با پاور هم رده میشه مقایسه کرد

1230 با 1200

وقتی در یک رده پاوری خوب جواب داد دلیل نمیشه در همه رده ها برتر باشه
در کیفیت گرین هم شکی نیست

ولی خواهشن بحث در مورد لوازم پست اوله
باز ممنون:11():

Maximilian
29-06-09, 18:50
در اون تست مورد علاقه دوستان از پاور ترمالتيک سری "تی آر 2" يکی از ضعيف ترين رده های اين برند استفاده شده بود ،سری "تاف پاور" ترمالتيک حرف نداره ولی متاسفانه شرکت .... با قيمت سرسام آوری بفروش ميرسونه ،اگر امکان خريد از خارج ايران داری فقط پاور "کرسر" بخر که از ديد مصرف کنندگان بهترين پاور در سال 2008 انتخاب شده:give_rose:
در مورد کيس هم اگر محدوديت بودجه نداری ترمالتيک حرف نداره

Stream
29-06-09, 20:44
این کیس Thermaltake کیس خیلی خوبیه... البته خب قیمت بالایی هم داره. من Antec 1200 و بعد از اون Antec 902 رو به این ترجیح می دم به دلیل قیمت پایین ترشون که البته در بازار به راحتی پیدا نمیشن.

پاور هم Corsair HX1000 در بازار هست، البته با قیمت بالا. پاورهای Thermaltake ToughPower 1200 هم در Review ها نتایج خیلی خوبی رو به ثبت رسوندن.
البته در کیفیت پاورهای گرین هم شکی نیست.

AMD>INTEL
29-06-09, 22:00
کیس گرین مدلهای خوبی دارد . پاور هم تو نتایج بهترین بود .

Don_Corleone
01-07-09, 08:45
سلام
اگه قطعات رو بگی میشه در مورد Power نظر داد.
برای case هم Armor حرف نداره البته قیمتش بالاست و Cooler Master COSMOS S هم خیلی عالیه.

ALIRE7A
01-07-09, 15:27
با سلام

پاور که گرین و در مورد کیس هم آیا میخواهید کیس مودینگ بکنید یا نه اگر قصد کیس مودینگ دارین پیشنهاد بنده به شما چلنجر یا ونگارد است .

با تشکر