PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره سیستم کامل با مانیتور LCD و اسپیکر تا 600 تومن

BiNava
25-06-09, 22:55
سلام من یه سیستم کامل با مانیتور و اسپیکر و ... که حداکثر بشه 600 تومن و هر کاری هم بشه باهاش بکنی البته به نسبت قیمت خودش
یکی از دوستام اینارو پیشنهاد داده اما میخوام نظرتون رو در مورد این پیشنهاد بدونم و لطف کنید پیشنهادات خودتون رو هم بفرمایید . :11():

CPU: E5300
Main: Asus P5QL Pro
Ram: 2*1 Gig Patriot Bus 800
HDD: 320GB
VGA: ATi 4670
Power: Green 430A
Case : Green Magnom
Manitor : Samsung 1953 BW
DVDWriter : Liteon 22X Sata
Speaker : Creative A300
Keyboard : Farassoo

و سوال ها در مورد این سیستم :
1- هارد چه مارکی بگیرم ؟
2- گرافیک خوب هست یا نه ؟ چه مارکی بگیرم ؟
3- آیا پاور باسه این سیستم کافیه ضعیف نیست ؟
4- اگه میشه قیمت تک تک این قطعات رو هم بدین .

خیلی ممنون :give_rose:

Computex
26-06-09, 02:16
سیستم پیشنهادی شما از نظر بنده خوبه و مشکلی نداره.
در مورد هارد اول Western Digital رو پیشنهاد می کنم

در مورد گرافیک هم الان 4670 به نسبت قیمتش بهترین کارت هست و قدرت خوبی داره. در مورد برند هم به ترتیب Sapphire و HIS و Gigabyte رو پیشنهاد می کنم.

SAPPHIRE
Only the registered members can see the link

HIS

GIGABYTE

همانطور که ملاحظه می کنید کارت HIS کولینگ بهتری داره اما قیمتش هم کمی بالاتره!

در رابطه با پاور هم باید بگم که این پاور کاملا جوابگوی سیستم خواهد بود و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

BiNava
26-06-09, 09:21
خیلی ممنون از شما دوست عزیز :11():
HIS به نظر میاد کولینگ خیلی خوبی داره اما قیمتش باید بالا باشه
راستی مادربرد تو مایه های همین Asus P5QL Pro مدل گیگا چی پیشنهاد میدید ؟

بقیه دوستان هم اگه میشه نظر خودشون رو بدن و قیمت تک تک قطعات رو هم لطف کنند . :give_rose:

NVIDIA>ATI
26-06-09, 10:35
مادربورد ga-ep31-ds3l با قیمت 85 تومن

Mehdi_Full
26-06-09, 11:06
راستی مادربرد تو مایه های همین Asus P5QL Pro مدل گیگا چی پیشنهاد میدید ؟
مدل GA-EP43-DS3L با قیمت 105 تومن

masterpc
26-06-09, 15:32
gigabyte ep43 -s3l از لحاظ قيمتي با اون توي يك سطحه و البته با گارانتي معتبر آواژنگ به قيمت 83-84 تومان

reza76622201
27-06-09, 12:35
سلام من یه سیستم کامل با مانیتور و اسپیکر و ... که حداکثر بشه 600 تومن و هر کاری هم بشه باهاش بکنی البته به نسبت قیمت خودش
یکی از دوستام اینارو پیشنهاد داده اما میخوام نظرتون رو در مورد این پیشنهاد بدونم و لطف کنید پیشنهادات خودتون رو هم بفرمایید . :11():

CPU: E5300
Main: Asus P5QL Pro
Ram: 2*1 Gig Patriot Bus 800
HDD: 320GB
VGA: ATi 4670
Power: Green 430A
Case : Green Magnom
Manitor : Samsung 1953 BW
DVDWriter : Liteon 22X Sata
Speaker : Creative A300
Keyboard : Farassoo

و سوال ها در مورد این سیستم :
1- هارد چه مارکی بگیرم ؟
2- گرافیک خوب هست یا نه ؟ چه مارکی بگیرم ؟
3- آیا پاور باسه این سیستم کافیه ضعیف نیست ؟
4- اگه میشه قیمت تک تک این قطعات رو هم بدین .

خیلی ممنون :give_rose:
قيمت تک تک قطعات رو مي تونيد يه کم بالاترش رو توي سايت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) پيدا کنيد.
مادربورد پيشنهاد مي کنم که Gigabyte EP43DS3-L ببنديد.(گارانتي عالي و کيفيت بسيار خوب)
RAM Patriot اصلش به اين راحتيا گيرتون نمياد و شايد اصلا اصلش گير نياد!!! به نظر من Corsair DDR2/800Mhz هم کيفيت بهتري داره و اصلش هم راحت گيرتون مياد.(قيمت دو تا يک گيگيش 33000 تومان)
هارد بهترين مارک Western Digital هست ولي بايد يه کم بگرديد تا گيرتون بياد. قيمتش هم با ساير هاردديسکها يکيه.
VGA از برندهاي معتبر Gigabyte يا HIS يا Asus يا Zotac يا Inno 3D يا Gainward (همشون خوبن) تهيه کنيد.
KB هم به جاي فراسوي واقعا مزخرف از مارک A4Tech که همقيمته با کيفيت خيلي بهتر خريداري کنيد. مانيتور هم بدک نيست اما اگه بتونيد T1900 سامسونگ رو بگيريد خيلي بهتره.
سوالي بود در خدمتم.

Mehdi_Full
27-06-09, 15:01
KB هم به جاي فراسوي واقعا مزخرف از مارک A4Tech که همقيمته با کيفيت خيلي بهتر خريداري کنيد.با این موافق نیستم
به نظر بنده کیبوردهای فراسو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند با اینکه این برند , چینی- ایرانی هست :1. (23):

Jagvar
27-06-09, 23:08
به نظر بنده هم برا مین هم برا گرافیک گیگا از همه بهتره
:11():

reza76622201
28-06-09, 08:07
با این موافق نیستم
به نظر بنده کیبوردهای فراسو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند با اینکه این برند , چینی- ایرانی هست :1. (23):

سلام مهدي جان. فراسو حتما خوبش به پستت خورده.
اين محصول در هيچ جاي دنيا شناخته شده و معتبر نيست و صرفا توي ايران (شايدم چند کشور آسيايي ) توزيع مي شه. توي ساختمان ما که شامل 15 اداره کل و 4 دفتر(در 17 طبقه) هست واقعا به همه کيفيت بسيار بد محصولات فراسو طي 5 سال گذشته مشخص شده و ديگه تيم سخت افزار به هيچ وجه از اين برند تهيه نمي کنه. هم قيمت اون A4Tech از کيفيت مطلوبي برخورداره. باور کنيد اجناسش رو که از پلمب در آورديم خراب بوده. کيبوردهاي (انواع مدلهاش) گاهي اوقات دو ماه هم دوام نميارن. رنگ نقره اي روي کيبورد و ماوسش انگار آرايش هست و مثل ماست پاک ميشه. کيبورد نو باز مي کني ميبيني روش دو تا حرف P داره و به جاي مثلا کليد R کليد D گذاشتن و سوتيهاي عجيب.
ولي خوب بستگي به شانست داره و اينکه اگر خوبش به پستت بخوره ميشه تحملش کرد.
اين صرفا يه تجربه بود عزيز. :11():

Mehdi_Full
28-06-09, 19:52
سلام مهدي جان. فراسو حتما خوبش به پستت خورده.
اين محصول در هيچ جاي دنيا شناخته شده و معتبر نيست و صرفا توي ايران (شايدم چند کشور آسيايي ) توزيع مي شه. توي ساختمان ما که شامل 15 اداره کل و 4 دفتر(در 17 طبقه) هست واقعا به همه کيفيت بسيار بد محصولات فراسو طي 5 سال گذشته مشخص شده و ديگه تيم سخت افزار به هيچ وجه از اين برند تهيه نمي کنه. هم قيمت اون A4Tech از کيفيت مطلوبي برخورداره. باور کنيد اجناسش رو که از پلمب در آورديم خراب بوده. کيبوردهاي (انواع مدلهاش) گاهي اوقات دو ماه هم دوام نميارن. رنگ نقره اي روي کيبورد و ماوسش انگار آرايش هست و مثل ماست پاک ميشه. کيبورد نو باز مي کني ميبيني روش دو تا حرف P داره و به جاي مثلا کليد R کليد D گذاشتن و سوتيهاي عجيب.
ولي خوب بستگي به شانست داره و اينکه اگر خوبش به پستت بخوره ميشه تحملش کرد.
اين صرفا يه تجربه بود عزيز. :11():
راستش رضا جان شاید هم شانس بنده بوده اما تا بحال شاید بیش از 50 تا از کیبوردهای مختلف فراسو رو برای خودم و مشتری گرفتم اما هیچکدومش تابحال مشکلی نداشته
با اینحال و بر اساس تجربه , عرض کردم که کیبوردهای این برند کیفیتشون خوب هست

سپاس :1. (23):