PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه های تبدیل کننده کد از انوع زبان های برنامه نویسی!

™Ali
20-06-09, 19:10
من این تبدیل کننده ها رو از اینترنت گیر آوردم که خیلی بدرد بخور هستند و خیلی از بچه ها برای تبدیل کد مشکل دارن و من این مبدل ها رو که حجمشون زیاد بود رو تک تک آپلود کردم که هر کی هر کدومشه خواست دانلود کنه.
امیدوارم به دردتون بخوره :cool:

1- تبدیل از VB به VB.Net

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

حجم : 112 کیلو بایت

2- تبدیل از ++C به #C :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
حجم : 186 کیلو بایت

3- تبدیل از ++C به جاوا

حجم : 186 کیلو بایت

4- تبدیل از ++C به VB.net

حجم : 213 کیلو بایت

5- تبدیل از #C به ++C

حجم : 155 کیلو بایت

6- تبدیل جاوا به ++C

حجم : 136 کیلو بایت

7- تبدیل از VB.net به ++C

حجم 244 کیلو بایت

8- تبدیل از VB.net به #c ه

حجم 252 کیلو بایت

9- تبدیل از #C به VB.net برعکس بالایی

حجم 199 کیلو بایت

10- تبدیل از جاوا به VB.net و #C

11-تبدیل از VB.net به جاوا

با تشکر علی :give_rose:

MoBiN.R
20-06-09, 21:40
عالی بود علی جان فقط میخواستم بگم زیادم نمیشه به برنامه های تبدیلی اطمینان کرد که کد پروژه کاملا تبدیل میشه .. چون هر کدوم از زبان های برنامه نویسی معمولا از یه ساختار و یا Syntax تشکیل نشده که با یه تبدیل ساده بشه تبدیلش کرد . اما برای چگونگی تبدیل ، تست کردن این برنامه ها خوبه

™Ali
26-06-09, 12:36
سلام مبین جان
من فکر می کنم مبنای کار ان برنامه زبان IL هست.(بعضی ها به IL عبارت MSIL هم میگن !) این برنامه مثل کامپایلرهای Net. میاد و کد رو به IL تبدیل می کنه و اون کد هم طبعا میتونه نوسط کامپایلر JIT به هر زبانی در Net. تبدیل بشه و اجرا بشه!
البته این فقط یک حدس بود ... :whistle:

توضیحات:
MSIL برگرفته شده از Microsoft intermediate Language یک زبان اسمبلی !
JIT برگرفته شده از Just in Time
با تشکر :1. (40):

376
27-06-09, 00:02
مگه برنامه تبديل كد دلفي به خانواده c و برعكس وجود ندارد.

lorn
27-06-09, 00:56
از هر زباني به اسمبلي نداري

™Ali
27-06-09, 14:59
فکر نمی کنم!
چون زبان IL خانواده Net. با دلفی کاملا فرق داره. امکان تبدیل مگر با استفاده از Switch_Case بشه که اونم نتیجه نهایی افتضاح است! :give_rose:

P30Yaran
27-06-10, 00:27
سلام
خسته نباشید
من همه رو دانلود کردم اما هیچ کدوم باز نمیشن
برای باز کردنشون نیاز به برنامه خاصی هست (آخه پسوندش اجرایی exe هست)!
ببینید من یه همچین برنامه ای می خوام می تونید بهم کمک کنید
تکه برنامه ای می خوام که کدهای زبان vb رو به c یا پاسکال ترجمه یا تبدیل کنه
مثلا برنامه محاسبه بین دو عملگر ضرب با جمع رو با زبان vb بنویسید و خروجی برنامه دستورات {کدهای برنامه}محاسبه بین دو عملگر ضرب با جمع رو با زبان c یا پاسکال بهمون تحویل بده
ممنون میشم اگه هرچی سریعتر جواب بدید

re123
14-11-12, 07:08
فکر نمی کنم!
چون زبان IL خانواده Net. با دلفی کاملا فرق داره. امکان تبدیل مگر با استفاده از Switch_Case بشه که اونم نتیجه نهایی افتضاح است! :give_rose:

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید چطوری میشه با Switch_Case برنامه دلفی را به .net تبدیل کرد