PDA

مشاهده نسخه کامل : تعویض در رایتر

satelliteir
20-06-09, 16:11
با درود
دی وی دی رایتری دارم
میخوام درش عوض کنم
و توسی بزنم
همونی که تو کارتن برامون گذاشته

هر کاری کردم جلوی این رایتر عوض نشد
باز نشد
چجوری هست؟
پیچ داره؟
فنری داره؟
زوری هست؟

D J V A H I D
20-06-09, 16:59
با درود
دی وی دی رایتری دارم
میخوام درش عوض کنم
و توسی بزنم
همونی که تو کارتن برامون گذاشته

هر کاری کردم جلوی این رایتر عوض نشد
باز نشد
چجوری هست؟
پیچ داره؟
فنری داره؟
زوری هست؟

Only the registered members can see the link

باید اول حالا یا با سوزن ... یا برق پاور بهش وصل کنی ... درش رو OPEN کنی ... به طوری که در حالت Eject باشه ... حالا پنل جلویی رو که دو تا زائدگی داره در قسمت زیرش داره ... ( شماره 1 ) ... با دست راحت در میاد ... این رو که در آوردی نوبت میرسه به قسمت (شماره 2) که ... اول باید 4 تا پیچ زیر ROM رو باز کنی ... و تهش رو در بیاری ... بعد اون قسمت هایی که علامت زدم رو به وسیله نوک یه پیچ گوشتی 2 سو به صورتی که با یه کهنه پیچیده شده باشه ( واسه اینکه زخم نشه ) به سمت داخل فشار میدی و پنل رو به سمت بیرون فشار میدی ... به راحتی در میاد ... پنل جدید رو جایگزین کن ...و دقت کنید که هر 3 طرف جا رفته باشه ... 4 پیچ رو ببندید و حالشو ببرید !!! :1. (38)::give_rose:

satelliteir
20-06-09, 17:27
خوب شد گفتی برادر
این قدر فشار دادم با چاقو تیز بر بهش
که داشت می شکست
شانس اوردیم

AMD>INTEL
20-06-09, 20:34
پيچها لازم نيست . اگرپيچها باز بشه از گارانتي در مياد.

reza76622201
21-06-09, 08:09
مارک DVD Writer تون چيه؟

D J V A H I D
21-06-09, 12:55
مارک DVD Writer تون چيه؟

مارکش رو میخوایید چیکار ؟!:1. (38): همشون به یه شکل تعویض میشن ...!!! :1. (27):

reza76622201
22-06-09, 07:07
مارکش رو میخوایید چیکار ؟!:1. (38): همشون به یه شکل تعویض میشن ...!!! :1. (27):

خير وحيد جان. اينجوريا هم نيست. واسه مثال Panel جلوي Sony DRU-800A تا Sony DRU-840A رو با فشار دادن پين بصورت کشويي راحت در مياد و دو تا Panel يدکي هم داخل پکيجش قرار داره. اما اکثر رايترها اينگونه نيستند مثل Plextor 800A و يا HP 1035i و ... و در اين رايترها Panel جزئي از سيني ديسک خور بوده و جدائي ناپذير از آن است. پس وحيد عزيز تا مدل مشخص نباشه نظر قطعي نميشه داد.
با تقديم احترام.

AMD>INTEL
22-06-09, 07:23
كلا طوري اين active panel جا به جا بشه كه راحت باشه . مثلا لايتون و سوزوكي و ... راحت با فشار به دوطرف پنل و زير پنل عوض كردم