PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی بازی Prototype

H3SAM
16-06-09, 16:27
سلام دوستان چون خودم یه مشکل با صدای این بازی داشتم و جای این تاپیک رو کم دیدم فکر کردم جای این تاپیک کمه البته مشکل خودم هم فراموش نشه من کلا صدا ندارم تو این بازی و کارت صدا هم Realtek HD هست.

sAsAn.K
16-06-09, 22:58
نام تاپیک به " تاپیک اختصاصی بازی Prototype " تغییر نام داده شد .

H3SAM
17-06-09, 00:49
نام تاپیک به " تاپیک اختصاصی بازی Prototype " تغییر نام داده شد .
تشکر مخصوص از ساسان عزیز :merci:

Extreme
24-07-09, 21:07
مشکلات نصب و اجرا در Prototype - نسخه PC

مشکلات نصب: مشکلات بازی برای PC همون اول کار با نصب بازی خودشو نشون میده. نصب بازی به طرز غیر عادی زمان بسیار زیادی رو در بر میگیره و کار وقتی بدتر میشه که این نصب به اتمام نمیرسه. بعد از رد شدن از این مشکل با مشکلات بیشتری هم رو به رو میشید.

مشکلات صدا: مشکلات نبود صدا, پایین بودن صدا, زیاد بودن صدا و مشکلات صدا در صحنه های سینمایی (وجود نویز)

- برای رفع بلند بودن صدا, سرویس پک 2 ویستا یا سرویس پک 3 ایکس پی رو حتما نصب کنین.

- در صورتی که مشکل حل نشده باشه , در ویندوز ویستا مسیر زیر رو طی کنین:
Control Panel -> Sound -> speakers -> Advanced
و فرمت پیشفرض رو در حالت i16 bit, 44100 Hz CD Qualityیا i24 bit, 44100 Hz Studio Quality قرار بدین.

- در ویندوز ایکس پی این مسیر رو باید طی کنین:
Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدین.

- اگر صدا ندارین در ویندوز ایکس پی این مسیر رو طی کنین:
Run -> dxdiag -> sound tab
و در قسمت DirectX Features اون Hardware Sound Acceleration Level رو در حالت Basic acceleration قرار بدین.

- همچنین مطمئن باشین کارت صوتی آپدیت باشه.

- در Device Manager بخش sound, video and game controller اگه درایور Bluetooth و یا مودم 56k نصب دارین Disable کنین.

- اما یک راه کلی برای رفع مشکلات صدا و صد البته رفع مشکل نویز در صحنه های سینمایی... در داخل فایل بزرگ 00audio.rcf واقع در محل نصب بازی, فایل بسیار کوچکی به نام ambience.p3d وجود داره که حذف اون باعث حل مشکلات میشه. البته نتیجه اینه که هیچ صدایی از دست نمیره و همه چیز سر جاش هست:

برنامه Scarface Explorer رو از ادرس زیر دریافت و اجرا کنین:

Only the registered members can see the link

در محل نصب بازی, فایل 00audio.rcf رو باز کنین و در مسیر Prototype\Audio اکستراکت کنین و از برنامه خارج بشین.
در پوشه Audio فایل ambience.p3d رو حذف کنین یا تغییر نام بدین.
در پایان فایل 00audio.rcf رو حذف کنین.

(وجود نویز با حذف فایل ambience.p3d برای خود من برطرف شد.)

Labyrinth
24-07-09, 22:06
یکی دیگه از بد بختی های این بازی ناسازگاری بازی با گرافیک های سر 7 هست که با اینکه بازی زیاد پرگرافیک نیست بازم گیر میکنه صفحه !

( والا هرچقدر با Crisys مقایسه میکنم میبینم اونقدر گرافیکش بالانیست که انقدر سرعتش پایین هست !! اونم با رزولوشن 800 در 600 و کل تنظیمات رو Low !! )

مشکل بعدی که امکان داره گریبانگیر شما بشود ارور دادن فایل Prototypeenginef.dll است که بشخصه بد جوری عصابم رو خورد کرده البته جالب اینجاست اگر این پیغام رو نادیده بگیرد میتونید به بازی برگردید :1. (27):

مسله بعدی صدا رادیو پلیس ها است که فوق العاده عصاب خورد کن هست

یک مورد رو هم بگم که خیلی دوست داشتم اینطوری باشه اونم اینه وقتی ماشین با آدم برخورد میکنه یا ماشین داغون بشه یا حداقل الکس پرت شه پرت هم نشد موردی نیست فقط وقتی به ماشین میخوری ماشین باهات نیاد :1. (38):

ولی در کل بازی سرگرم کننده ای هست

کد قسمت Chit توی بازی هم این هست ( راست ، راست ، چپ ، پایین ، بالا ، بالا ، بالا ، پایین ) :yes:

مسله ای بود بگید

:give_rose:

Extreme
24-07-09, 23:45
به نظر من که واقعا بازیه هیجان انگیزی هست اولین بازیه Open World هست که انقدر خشونت و هیجان داره .
ولی مشکلات که داره دقیقا صدای پلیس هست که رو آسمون هم میشنوی و واقعا روی مخ هست و یکی دیگه اینکه از یه جایی دیکه کاملا تکراری میشه ، ولی بعد از اینکه بازی رو تموم کردم تو هر بازی میرفتم میخواستم پرواز کنم . :1. (38): کاملا تاثیر گذار هست بازی :11():

Stream
25-07-09, 00:44
به نظر من که واقعا بازیه هیجان انگیزی هست اولین بازیه Open World هست که انقدر خشونت و هیجان داره .
ولی مشکلات که داره دقیقا صدای پلیس هست که رو آسمون هم میشنوی و واقعا روی مخ هست و یکی دیگه اینکه از یه جایی دیکه کاملا تکراری میشه ، ولی بعد از اینکه بازی رو تموم کردم تو هر بازی میرفتم میخواستم پرواز کنم . :1. (38): کاملا تاثیر گذار هست بازی :11():
درسته دقیقا همینطوره... بازی واقعا جالب و جذابیه.

صدای بازی واقعا ضعیفه. به جز اشکال هاش کلا روی صداش خوب کار نشده.

Amir-Max
04-08-09, 10:50
سلام دوستان و اگر کسی کرک برای EP REWARD و یا Save Game رو که Upgrade هاش فول باشه و یا EP اون از 500000 و یا 600000 بالاتر باشه لطف کنه اگر یراغ داره ادرس بده یا بزاره و خیلی ممنون میشم:1. (28)::cry:REWARD

Labyrinth
04-08-09, 11:14
Save این بازی رو میتونید از فایل پیوست دریافت کنید

H3SAM
06-08-09, 13:29
از ما که گذشت من با نصب ویستا SP2 مشکلم حل شد ولی مشکل نویز در کاتسنس ها و کم بودن ولوم صدا که گاهی اوقات مجبور بودم صدای بلنگوها رو به مگزیمم برسونم حل نشد.راستی کسی نمیدونه چرا cheat واسه این بازی به غیر از یکی نیست؟

H3SAM
06-08-09, 13:36
راستی اینم savegame خودم که میخاستم رو hardmode هم تمومش کنم ولی وقت نشد.

Only the registered members can see the link