PDA

مشاهده نسخه کامل : دي وي دي رايتر امپرکس

K1LOU
16-06-09, 10:08
با سلام
يک دي وي دي رايتر امپرکس خريدم و اونو در سيستم من به عنوان سوني ميشناسه . اصلا اين مارک مال کدوم شرکت است کيفيتشان نسبت به بقيه مارکها چطور است ؟

reza76622201
16-06-09, 10:54
ببين دوست عزيز. خيلي از کمپانيهاي گمنام مثل Emperex و يا Geepas و ... ميان و به تعداد بالا قطعات و لنز و ... از کمپانيهاي مختلف مي خرن و صرفا سر هم مي کنن و مي فروشن و از اين راه سودي عايدشون ميشه.
در هر صورت مارک DVD Writer شما معروف نيست اما همين که از تکنولوژي سوني استفاده کرده يه کم ضريب اطمينان رو بالاتر مي بره. چقدر خوبه دوستان قبل از خريد مشاوره بگيرن نه بعد از خريد!

AMD>INTEL
16-06-09, 12:07
لايتون و الجي بزرگترين در دنيا هستند . كه لايتون به نظر من در مجمع بهترينه . سامسونگ كه حسابي داستان سازه .

K1LOU
16-06-09, 12:20
با سلام
ممنونم رضا جان. در مورد مشاوره عرض کنم خدمتتان که آن زمان هنوز با اين انجمنها آشنا نبودم و مهمترين دليل آن نداشتن اينترنت در منزل و محيط هاي نزديک است واقعا خيلي سخته در اين زمان ما هنوز اينترنت نداريم سرعت 24 کيلو را به زحمت بدست مي اوريم واقعا جاي تاسف دارد
رضا و بهادر جان بعد از اين اگر اجازه بفرماييد حتما قبل از هر خريدي براي خود و دوستان با شما مشاوره نماييم
با تشکر فراوان از استاد ارجمندم

reza76622201
16-06-09, 12:30
خواهش مي کنم دوست عزيز . شما لطف داريد. اليته بنده در برابر مديران محترم سايت عددي نيستم. اما در حد خودم و توان خودم در خدمتتون هستم. موفق باشيد.