PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک هارد دیسک اکسترنال Seagate

khag
15-06-09, 22:23
سلام
یه هارد دیسک اکسترنال seagate freeAgent|desk دارم
که الان اصلا نمی تونه شناسایی کنه نمی یاره بالا
البته با ADAPTER کار می کنه ظاهرا روشنه ولی کابل usb رو نمی شناسه
البته یه پوشه داخلش بوده به نام Install Drive که جابه جا شده یعنی گذاشتنش توی یه درایو دیگه ؟
گفتم شاید به خاطر انتقال این پوشه هستش ؟؟؟؟
نمی دونم چیکار کنم اگه ممکن هستش راهنمایی کنید تمام اطلاعاتم توش بوده ؟
Seagate freeagent desk 500GB

AMD>INTEL
15-06-09, 22:47
بهتره به ساپورت سيگيت قسمت آسيا ايميل كنيد .

Zotac
16-06-09, 01:41
منم یه هارد WD My Book داشتم که مثل ماله شما مشکل پیدا کرده بود.
مشکلش تبدیل sata 2 usb بود. برای برداشتن اطلاعاتم بازش کردم و با رابط ساتا وصلش کردم.
بعدش هم دوباره بستمش و بردمش گارانتی و یکی دیگه گرفتم.

khag
16-06-09, 07:54
دوست من تو فایلی یا برنامه ای نیست که بتونم فایلرو جایگزین کنم

khag
16-06-09, 08:44
منم یه هارد WD My Book داشتم که مثل ماله شما مشکل پیدا کرده بود.
مشکلش تبدیل sata 2 usb بود. برای برداشتن اطلاعاتم بازش کردم و با رابط ساتا وصلش کردم.
بعدش هم دوباره بستمش و بردمش گارانتی و یکی دیگه گرفتم.

دوست من چه جوری باید این کارو کنم
میتونی یه کم روشنم کنی؟

khag
16-06-09, 08:48
بهتره به ساپورت سيگيت قسمت آسيا ايميل كنيد .

دوست عزیز چیزی به نظر خودتون نمی رسه!!!!!!!!!!!!

reza76622201
16-06-09, 13:19
به نظر من کاري که آقاي Zotac گفتن رو انجام بديد بهتره. بهتره اگه بهتون شماره دادن باهاشون تماس بگيريد و راهنمائي بشيد. چون اگر يه کم اين و رو اون ور بشه گارانتي ديگه قبول نمي کنه.

XFXForce
16-06-09, 21:13
باز کردنش که کاری نداره از My Book راحت تره. کافی با چند تا کارد بین چفت های دو طرف هارد کمی فاصله باز کنید وبعد فاصله ها را بیشتر کنید. چون من Free Agent رو باز نکردم دقیقا نمی دونم چه جوریه اما My Book بعد از باز کردن چفت ها بصورت کشویی بیرون می یاد و داخلش یک هارد WD Caviar Greeen هست که با پیچ بسته شده و به یک تبدیل USB & Power 2 SATA وصل شده. تبدیل رو بردارید و با کابل Data و برق SATA به PC وصل کنید و اطلاعاتتون رو بردارید. بعد به حالت دوباره ببندیدش و ببرید گارانتی. به احتمال 99% متوجه نمی شن. اگه قبول نکردن هم شما خیلی ضرر نمی کنید و می تونید با تبدیل هایی که در بازار وجود داره دویاره از هاردتون به صورت اکسترنال استفاده کنید.

khag
16-06-09, 21:20
باز کردنش که کاری نداره از My Book راحت تره. کافی با چند تا کارد بین چفت های دو طرف هارد کمی فاصله باز کنید وبعد فاصله ها را بیشتر کنید. چون من Free Agent رو باز نکردم دقیقا نمی دونم چه جوریه اما My Book بعد از باز کردن چفت ها بصورت کشویی بیرون می یاد و داخلش یک هارد WD Caviar Greeen هست که با پیچ بسته شده و به یک تبدیل USB & Power 2 SATA وصل شده. تبدیل رو بردارید و با کابل Data و برق SATA به PC وصل کنید و اطلاعاتتون رو بردارید. بعد به حالت دوباره ببندیدش و ببرید گارانتی. به احتمال 99% متوجه نمی شن. اگه قبول نکردن هم شما خیلی ضرر نمی کنید و می تونید با تبدیل هایی که در بازار وجود داره دویاره از هاردتون به صورت اکسترنال استفاده کنید.

ممنون
افتادم تو جونش بازش کردم ولی سیستم نتونست بشناسه هارد رو ؟
مرتب پشت سر هم بد بیاری ؟؟
خیلی اطلاعاتم مهم بود !!!

XFXForce
16-06-09, 21:29
عجبیه. به هاردتون برق می رسه؟
فکر نمی کنم سوخته باشه. گارانتی هم که ببری 100% اطلاعاتت می پره.
ببین اگه نمی شناسه ببرش یکی از مراکز تعمیر هارد فکر کنم بردش باشه که در این صورت اطلاعاتت نمی پره و هزینش هم زیاد نمی شه.

reza76622201
17-06-09, 07:50
چه جوري شما هاردتون که 5/2 اينچه رو به سيستمتون وصل کرديد؟ مگه تبديل SataII به USB داريد يا اينکه مستقيم وصل کرديد؟

XFXForce
17-06-09, 09:16
اولا که 2.5 نیست و 3.5 اینچه.
دوما اصلا 2.5 باشه ، مستقیم وصل کردم.
سوما تبدیل SATA 2 USB هم دارم.

reza76622201
21-06-09, 09:57
اولا که 2.5 نیست و 3.5 اینچه.
دوما اصلا 2.5 باشه ، مستقیم وصل کردم.
سوما تبدیل SATA 2 USB هم دارم.
اولا و دوما و سوما ... چرا مي زنيد!؟ :1. (27):

اگه صلاح مي دونيد اونو به مرکز گارانتيش ببريد(گرچه گارانتيش تموم شده باشه).