PDA

مشاهده نسخه کامل : پایین آمدن سرعت اینترنت به صورت مــــــــرگ آور در طول هفته جاری

D J V A H I D
14-06-09, 13:16
از یک روز بعد از انتخابات اینترنت من کاملا قطع شد ... زنگ زدم دفتر شرکت ADSL دهنده ... تمام خط هاشون رو اشغال کرده بودن ... تعجب کردم ... از اونجا که شماره تلفن مدیرش رو داشتم و باهاش رفیق بودم ( بیش از 30 تا مشتری واسش برده بودم ) بهش زنگ زدم ... اول گوشی رو بر نمیداشت تا اینکه ســـمـــج شدم ... چپ و راست زنگ زدم تا یکیش رو برداشت ... خلاصه به بدبختی و فلاکت و ... از حلقومش کشیدم بیرون ... گفت از تهران به ما اطلاع دادن که اینترنتها رو به مدت یک هفته فعلا قطع کنیم و یا سرعت رو به 2 یا 3 کیلو بایت در ثانیه برسونیم ... حالا منم به بدبختی دارم پست میدم ... به هزار (...مالی ) وصل شدیم و سرعت از Dial up چندین برابر پایین تر شده ...یعنی دوست دارم سیستم رو آتیش بزنم :1. (8):یاهوم از اون ور قطع شده ... اس ام اس ها 3 روزه قطع شده ... ما باید چه خاکی تو سرمون کنیم ؟ این چه وضعشه ؟! وضعیت اینترنت شما به چه صورته ؟!

فقط در مورد اینترنتتون صحبت کنید ... دوست ندارم تاپیک قفل بشه !!!

ممنـــون

Stream
14-06-09, 13:52
به دلیل وضعیت بحرانی سیاسی کشور سرعت اینترنت کم شده و دسترسی به یک سری پروتکل ها قطع شده.

کاری از دست من و شما بر نمیاد! اینترنت همه ایران به همین وضعه.

DEXTER
14-06-09, 14:35
من که دارم دیوونه میشم همچین داغونه که نگو واسه رفتن تو یه سایت باید 16 دقیقه صبر کنم اونم نصفه میاد هر 10 دقیقه یه بار دیسکانکت میشم واسه اینکار ویندوز عوض کردم فکر کردم شاید مشکل حل بشه ولی حالا معلوم شد داریم از کجا می خوریم

PCminister
14-06-09, 16:17
اینجا مشهد!

نوع خدمات اینترنت خریداری شده : 512Kb

سرعت واقعی : Dial-up

پاسخگو در شرکت خدمات دهنده : ........................ (ها؟!)

جای خالی را با کلمه مناسب پر کنید.

کلمه مناسب را پست نکنید!

باتشکر:11():

Labyrinth
14-06-09, 16:24
اینجا تهران

نوع خدمات اینترنت خریداری شده : 512Kb

سرعت واقعی : 128K

پینگ : 2530

پاسخگو در شرکت خدمات دهنده : خط ها به مدت 3 ساعت 35 دقیقه اشغال بود و بعد هم هیچکس جواب نداد

:wink:

MOHAMMAD1
14-06-09, 17:01
گفتی فقط درمورد اینترنت حرف بزنیم ولی عاملش همونی هست که عکسش تا چند ساعت پیش تو امضات بود !
شرمنده که در مورد اینترنت حرف نزدم

Mehdi_Full
14-06-09, 17:02
دوستان مشکل کم بودن سرعت اینترنت درست شده خداروشکر و جای بحثی هم نمیمونه