PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتی ویروس برای گوشی نوکیا 6500 slide

D J V A H I D
13-06-09, 17:05
یه دونه گوشی slide 6500 هست که ویروسی شده و حتی ماشین حسابش هم پاک شده ... آیا آنتی ویروسی خوب واسه این گوشی که تو خود گوشی نصبش کنیم وجود داره ؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید !!! :give_rose::great:

مشخصات گوشی :1. (40):
(Only the registered members can see the link)

™Ali
13-06-09, 17:54
یه دونه گوشی slide 6500 هست که ویروسی شده و حتی ماشین حسابش هم پاک شده ... آیا آنتی ویروسی خوب واسه این گوشی که تو خود گوشی نصبش کنیم وجود داره ؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید !!! :give_rose::great:

مشخصات گوشی :1. (40):
(Only the registered members can see the link)

سلام وحید جان :give_rose:
به این اسمایل توجه کنید ......... :1. (2)::1. (2)::1. (2): + :1. (27)::1. (27)::1. (27):

اول - گوشی که سیستم عامل (OS) نداشته باشه اصلا ویروس نمی گیره!
دوم- اگه گوشی مشکلی داره باید Master Reset کنی!
سوم - اگر واقعا یه برنامه مخرب رو گوشیت اثر گذاشته باید Memory رو با کامپیوتر Format کنی.
چهارم - اگه هم ویروس جاوا وجود داشته باشه اون قدر خطرناک نیست که بخوای آنتی ویروس نصب کنی.
پنجم- اگر اصرار داری این برنامه ای که ضمیمه کردم رو نصب کن میتونه کمکت کنه در حکم یه آنتی ویروسه :1. (38):
موفق باشی عزیز :1. (21):

D J V A H I D
13-06-09, 18:09
سلام وحید جان :give_rose:
به این اسمایل توجه کنید ......... :1. (2)::1. (2)::1. (2): + :1. (27)::1. (27)::1. (27):

اول - گوشی که سیستم عامل (OS) نداشته باشه اصلا ویروس نمی گیره!
دوم- اگه گوشی مشکلی داره باید Master Reset کنی!
سوم - اگر واقعا یه برنامه مخرب رو گوشیت اثر گذاشته باید Memory رو با کامپیوتر Format کنی.
چهارم - اگه هم ویروس جاوا وجود داشته باشه اون قدر خطرناک نیست که بخوای آنتی ویروس نصب کنی.
پنجم- اگر اصرار داری این برنامه ای که ضمیمه کردم رو نصب کن میتونه کمکت کنه در حکم یه آنتی ویروسه :1. (38):
موفق باشی عزیز :1. (21):

بدبختی به اینه که گوشی حتی جاوا هم نمیگیره ( یعنی اصلا ساپورت نمیکنه ) !!! باید فلش بشه ؟! :1. (27)::1. (27)::1. (27):

™Ali
13-06-09, 18:22
یه دفعه رفتی سر آخر گزینه ممکن!
میتونی اونو Master Reset کنی . یعنی تنظمیاتشو برگردونی به حالتی که واسه اولین بار خریده بودی.
در این صورت SMS و Contact هات همه میپره ! مگه ازش Backup بگیری!
نمیدونم سری جاوا نوکیا چجوری Master Reset میشن (چون نداشتم :1. (38):) ولی ببین کد زیر کار میکنه:
*7370#*
با سپاس :1. (26):

D J V A H I D
13-06-09, 18:30
یه دفعه رفتی سر آخر گزینه ممکن!
میتونی اونو Master Reset کنی . یعنی تنظمیاتشو برگردونی به حالتی که واسه اولین بار خریده بودی.
در این صورت SMS و Contact هات همه میپره ! مگه ازش Backup بگیری!
نمیدونم سری جاوا نوکیا چجوری Master Reset میشن (چون نداشتم :1. (38):) ولی ببین کد زیر کار میکنه:
*7370#*
با سپاس :1. (26):

گوشی مال خودم نیست ... مال خانم معلممونه :1. (38): حالا پس فردا که رفتم امتحان میکنم :1. (10)::give_rose:

™Ali
13-06-09, 19:06
گوشی مال خودم نیست ... مال خانم معلممونه :1. (38): حالا پس فردا که رفتم امتحان میکنم :1. (10)::give_rose:
شوخی میکنی. تو که پیش دبستانی نیستی :1. (38):
راستی نزنی خرابش کنی :lol: