PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در برقراری ارتباط بین DSL-2640T + DWA-510

NAVID021
13-06-09, 11:37
سلام خدمت استادان
من خلاصه براتون بگم من یک مودم DSL-2640T دارم که به راحتی از LAN و WIRELESS اون استفاده می کنم و هیچ مشکلی باهاش ندارم .
ولی حالا یک کامپیوتر دیگه خریدم و می خواهم با DWA-510 از شبکه ای که اون یکی مدمم ایجاد می کنه این یکی هم به اینتر نت متصل کنم ولی هر کاری می کنم مرکز رو که همون DSL-2640T باشه پیدا نمی کنه ؟
از تمامی استادان درخواست دارم هر کمکی حتی پیش پا افتاده دریق نکنن . ممنون .:merci::great::1. (26)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28):

SAMiN
13-06-09, 17:44
فاصله چه قدره؟!
سیستم عاملها چی هستن؟!
تنظیمات خاصی انجام شده؟!

NAVID021
13-06-09, 17:52
فکر نکنم که فاصله موردی باشه که این مشکل رو ایجاد کرده چون هم با نوت بوک در همان فاصله ارتباط برقرار کردم هم کارت DWA-510 رو آوردم رو کامپیوترم بغل این مودم نصب کردم ولی فایده ای نداره و ارتباط برقرار نمیشه .
هر دو سیستم عاملها XP هستند .
من همونطور که گفتم چیزی از این کا ها نمی دونم و تنظیمات خاصی هم انجام نداده ام .
از توجه شما باز هم ممنون .:merci:
منتظر کمک شما هستم .:great::great::1. (23)::1. (23):

WORYA_SH
13-06-09, 19:06
دوست عزیز اول از همه ببین درست نصب شده یا نه و اگه درست نصب شده به همون لب تابی که داری تست کن ببین با لب تاب ارتباط برقرار می کنه . بعدش انتنش را تست کن ببین درست وصل کردی . اگه تمام این موارد درست هست و با فقط مودمی که داری ارتباط نمی گیره جواب بده تا بهتر راهنمائی بشی.

NAVID021
16-06-09, 18:53
سلام دوست عزیز
ببخشید دیر کردم این چند روزه سرعت اینترنت پایین بود صفحه ها رو باز نمی کرد .
اون راه نمایی هایی رو که به من گفتی چک کردم هیچ مشکلی نبود . مودم وایرلس هم با هیچ وسیله ای ارتباط برقرار نمی کنه . یعنی با هر دستگاهی که امتحان می کنم این مودم رو پیدا نمی کنه ولیه اون یک رو پیدا می کنه .
بازم از لطفت ممنونم .:great::merci:

Musketeer™ Pro
16-06-09, 20:58
من هم همین مودم رو دارم هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم

این چیزی که شما میگی هم به نظر میاد هر چی هست از کلاینت جدیدت باشه. مطمئنی که درست نصب کردی اصلا؟ درایور و ایناش رو نصب کردی؟

NAVID021
17-06-09, 08:46
سلام دوست من
من با dsl-2640t مشکلی ندارم ها با مودم وایرلس dwa-510 مشکل دارم .
منظورت از کلاینت چیه من خیلی مبتدی هستم یکم توضیح می دی ؟ ممنونم:merci:

Musketeer™ Pro
17-06-09, 10:31
منظورم همون سیستم جدیدی هست که میخوای اضافه کنی به شبکه.

این کارت شبکه جدیدت dwa-510 ، رو درست نصب کردی؟ میتونی جای دیگه تستش کنی؟

NAVID021
17-06-09, 15:19
آره من این کارت رو رو دوتا کامپیوتر ها نصب کردم روی هیچ یک از اونا کانکت نمیشه ؟
از نظر نصب کردن درایور هم فقط اون چیزی که تو سی دی بود نصب کردم .اگه کار دیگه ای باید بکنم من رو راهنمایی کنید . با تشکر.

Musketeer™ Pro
17-06-09, 19:45
ببین این کارت شبکه ات فقط از WiFi نوع a و b پشتیبانی میکنه. برو تو کانفیگ مودم تو قسمت Advanced > Wireless Performance چک کن که b/g Mode روی g نباشه که کارت شبکه ات ساپورت نمیکنه

NAVID021
18-06-09, 09:50
سلام
اول از همه روی جعبه کارت شبکه من نوشته WIRELESS G DESKTOP ADAPTER DWA-510 من فکر کنم این یکی G رو هم ساپورت می کنه .
من تو قسمت کانفیگ مودمم رفتم در قسمت Advanced اصلاً چیزی به نام Wireless performance نبود ممکن اسمش چیز دیگه ای باشه ؟

از راهنمایی شما ممنونم:merci::great::great:

Musketeer™ Pro
18-06-09, 10:02
ها!! اگه این بید که G رو هم ساپورت میکنه

خب یک کاری کن. از تو کانفیگ مودم، Advanced > Wireless Management بصورت دستی مک آدرس همه ی کلاینت هایی که با وای فای کانکت میشن رو Add کن. بعد یادت هم باشه هر کاری کردی مودم رو یک بار خاموش روشن کنی بعد تست کنی دوباره

NAVID021
18-06-09, 14:48
سلام
من فکر کنم اشتباه می کنم چون مسیر هایی که بهم میدی وجود نداره ؟؟؟؟
من وقتی می خواهم برم تو کانفیگ توی network connections روی آیکون مودم راست کلیک می کنم بعد properties رو می زنم و بعد روی صفحه general گزینه کانفیگ رو انتخاب می کنم این راهی که من می رم درسته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد کاری هم که گفتی انجام بدم لطف کن یکم توضیح بده ...

ممنونم .:merci:

Musketeer™ Pro
18-06-09, 19:40
نه ببین، تو یه Browser مثلا IE یا FireFox آی پی مودمت رو تایپ کن. احتمال زیاد اگه دست نزده باشی 192.168.1.1

بهد یوزرنیم و پسوورد رو جفتش رو admin بزن. اونجا منظورمه

بقیه ی کاراشم والا توضیح خاصی نداره. خیلی سر راسته. اگه دیدی لازمه بگو عکس بگیرم روی عکس توضیح بدم

NAVID021
19-06-09, 11:43
سلام
این چیزایی که برای من تو ضیح دادی من اصلاً تا حالا ندیده بودم !!!!!!!!!!!!!!!!
برای نصب کردن مودمم سی دی شو که نصب می کردم user name و password رو می گرفت و وصل می شد همین ...
توضیحاتی رو که دادی کافی بود و به راحتی فهمیدم چه کار کنم .اون مسئله b و g که گفتی مودمم روی mixed هستش .
فقط مک آدرس چیه از کجا باید پیداش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون :merci::merci:

NAVID021
19-06-09, 11:51
راستی MAC ID رو روی جعبه اش پیدا کردم ولی بازم اشکال می گیره باید با چیزی ترکیبش کنم یا ....... ؟؟؟؟؟:1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38):

Musketeer™ Pro
19-06-09, 22:28
اینجا میتونید ببینید چجوری مک آدرستون رو پیدا کنید

Only the registered members can see the link

NAVID021
20-06-09, 18:20
سلام
این راهی که گفتی رفتم مک آدرس مودمم رو میده ولی مال اون یکی رو نمیده .
من اون شماره هایی که رو جعبه اش بود رو دوتا دوتا (مثل مک آدرس ) نوشتم بازم جواب نداد . مک آدرس رو برای وایر لس 12 تا f می نویسه . من همه این ها رو add کردمبازم جواب نداد تازه بعد از قطع و وصل برق همه چیز پاک شد .
راستی الآن دوتاشون رو یه کامپیوتره . این کارت وایرلس اصلاً به اینترنت اون مودمم کانکت نمیشه .اگر هم اون رو از کامپیوتر جدا کنم بازم فایده ای نداره .ممکن اشکال ار خود کارت باشه .

Musketeer™ Pro
20-06-09, 18:45
بعد از قطع و وصل برق همه چیز پاک شد
نباید پاک بشه ها

والا منم موندم. به نظرم جای دیگه تست کن

NAVID021
20-06-09, 20:41
من نمی فهمم نباید تنظیمات از بین بره
هیچ چیز دیگه ای عوض نشده ها فقط مک آدرس ها پاک شد .:merci::merci:

از تمام راهنمایی هات ممنونم من رشته الکترونیک هستم اگه کاری داشتی بگو :
n.habibi6650@yahoo.com
من در خدمت گذاری حاضرم ....:1. (23)::1. (23)::great::yes: