PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پاور XILENCE

N0m@d
11-06-09, 17:37
دوستان از جایی پاور XILENCE Gaming Edition 1000 Watts modular به قیمت 160 تومن و بدون گارانتی به من پیشنهاد شده

آک هست و طرف گقته ساخت انگلستانه و خودش هم از انگلستان خریده با خودش آورده

به نظر شما خریدنش به صرفه هست،آخه من تا حالا این مارک رو ندیدم:1. (27):

خواهش می کنم کمک کنید چون خیلی وقت ندارم

این لینک سایت پاور:

Only the registered members can see the link

اینم لینک تائیدیه 80plus:

:give_rose:

Stream
11-06-09, 18:03
XILENCE یک برند تایوانی هست که محصولاتش در چین تولید میشه نه انگلستان.
از این محصول ریویو پیدا نکردم ولی پاور 600 واتش به نظر می رسید یک محصول کاملا معمولی باشه.

در کل، من ریسک خرید یک پاور از برند ناشناخته در دنیا اون هم بدون گارانتی رو نمی کنم.

Unrated
11-06-09, 18:16
لینک (Only the registered members can see the link)محصول که اطلاعات بدی نزده ؟! 6 تا ریل +12 داره ، در مقایسه با پاور 1230 گرین 2 شاخه +12 بیشتر داره و شاخه 33 آمپری داره که گرین 30 آمپری داره !!!

و آوارد زیادی هم داره !!!

ttvtt
11-06-09, 18:17
دوست عزیز این پاور که این دوست مون قرار داده از سری گیم هست با دلیل صحبت کنید که خوب جواب میده یا نه

ttvtt
11-06-09, 18:18
بعدش هم این 1000 وات هست نه 600 که شما میگی 600 واتش فلان بوده

Unrated
11-06-09, 18:29
این لیبل محصول هست !

یکم اظهاره نظر سخته ! شما چطور راحت و سریع جواب دادید ؟! :1. (26):

Stream
11-06-09, 18:45
لینک (Only the registered members can see the link)محصول که اطلاعات بدی نزده ؟! 6 تا ریل +12 داره ، در مقایسه با پاور 1230 گرین 2 شاخه +12 بیشتر داره و شاخه 33 آمپری داره که گرین 30 آمپری داره !!!

اونها Award هایی هستند که تا حالا کل برند آورده و نه مدل، به هر صفحه ای از سایت برید دقیقا همون Award ها رو می بینید به اضافه اینکه لینکی از اون Award ها به مجله یا سایتی که Award رو داده نیست تا ببینیم اون Award بر چه اساسی به این پاورها داده شده.

هیچ سازنده ای در سایت خودش درباره محصولش اطلاعات بدی نمی زنه، و Specification هیچ وقت دلیل بر Performance نیست.

بعدش هم این 1000 وات هست نه 600 که شما میگی 600 واتش فلان بوده

من ابتدا عرض کردم از این مدل هیچ Review ای پیدا نکردم ولی از مدل 600 ولت Review های بیشتری پیدا میشه، و گفتم مدل 600 وات پاور معمولی ای بوده.

از روی این مقایسه نتیجه گیری خاصی نکردم. دوباره پست من رو با دقت بیشتری مطالعه کنید.

این لیبل محصول هست !

یکم اظهاره نظر سخته ! شما چطور راحت و سریع جواب دادید ؟! :1. (26):

من این پاور رو رد نکردم، ولی خرید یک محصول بدون اسم و رسم و بدون گارانتی بدون شک ریسک به حساب میاد، و من نظر شخصی ام رو درباره این ریسک گفتم.

به شما هم پیشنهاد می کنم پست قبلی من رو دقیق تر مطالعه کنید.

Unrated
11-06-09, 18:58
منظورتون از ریسک چیه ؟ از چه نظر ریسک به حساب میاد ؟!

ttvtt
11-06-09, 21:34
دوست عزیز یعنی سایت 80 پلاس بی خود امتیاز داده و چرت وپرت گفته این پاور گرینی که شما میگی مطمئن هست اصلا توی این سایت نیست وگارانتی خوب هم نمیده البته گارانتیش بد هم نیست
شما این سوال من رو جواب بدین سایت 80 پلاس چرت وپرت می نویسه یا نه

vandelin
11-06-09, 21:57
نظر شخصی من اینه که خرید همچین پاوری میتونه ریسک کردن باشه به دلیل اینکه
حتی اگر هم این پاور بهترین پاور دنیا هم که باشه با این حال هیچ پشتیبانی نداره , بزررگترین سازنده های دنیا هم بالاخره خرابی دارند و دونستن این مسئله و خرید پاوری مثل این مثل خرید اتوموبیل امریکایی دهه 70 میمونه که صاحب اول اخرش خودتونید .
دلیل دوم اینکه از انجایی که review چندانی از این محصول وجود ندارد , خود دلیل بر مطرح نبودن این محصول است البته نه بی کیفیت بودن .

در مورد گرین هم داستان جداست .

از طرفی در مورد گارانتی گرین , راستش رو بخواهید هنوز فردی رو ندیدم که به گرین مراجعه کنه و دست خالی برگرده , همین الان شما با گرین تماس بگیرید و بگید که پاور 535 شما خراب است , تو چندین باری که من دیدم جوابی که شنیدم این بوده : ادرستو رو لطف کنید تا یک پاور جایگزین برایتان ارسال شود و بعد پاور خود را برایمان فرستاده تا تست کنیم !
البته این چند باری بود که به پست من خورد .

من این پاور رو رد نکردم، ولی خرید یک محصول بدون اسم و رسم و بدون گارانتی بدون شک ریسک به حساب میاد، و من نظر شخصی ام رو درباره این ریسک گفتم.

معنی این جمله هم همین بود البته با کمی دخل و تصرف

Xtreme
11-06-09, 22:08

الان اکثر تولید کنندگان اصیل دارن از ریل های 12 ولت کمتر استفاده می کنن ( 2 ریل و یا حتی 1 ریل 12 ولت )
داشتن تعداد ریل های 12 ولت بالا دلیل بر برتری نیست. اگر اینطور بود کمپانی هایی مثل ترمالتیک از 4 ریل 12 ولت نمی آمدن روی 2 ریل 12 ولت . یا حتی کمپانی PC Power & Cooling که توی پاور هاش از 1 ریل 12 ولت استفاده می کنه.

Stream
11-06-09, 22:22
دوست عزیز یعنی سایت 80 پلاس بی خود امتیاز داده و چرت وپرت گفته این پاور گرینی که شما میگی مطمئن هست اصلا توی این سایت نیست وگارانتی خوب هم نمیده البته گارانتیش بد هم نیست
شما این سوال من رو جواب بدین سایت 80 پلاس چرت وپرت می نویسه یا نه

دوست من سایت 80Plus به این پاور یک تاییدیه داده، این تاییدیه ارتباطی به کیفیت کارکرد پاور نداره و صرفا برای بیان Efficiency پاور هست. یعنی این پاور در 20، 50 و 100 درصد لود Efficiency بالای 80 درصد داره.

برای اینکه یک پاور رو با کیفیت بدونیم باید ولتاژهای خروجی پاور تحت لود های مختلف و برای زمان طولانی تست بشن، سایت 80plus.com اطلاعاتی درباره این قضیه منتشر نمی کنه.

برای اطلاعات بیشتر به سایت 80plus.com و Review های سایت های معتبر از پاورها مراجعه کنید.

منظورتون از ریسک چیه ؟ از چه نظر ریسک به حساب میاد ؟!

پایین بودن کیفیت پاور و ناپایداری ولتاژها باعث میشه بقیه قطعات سیستم صدمه ببینند. برای همین همیشه باید یک پاور مناسب و با کیفیت تهیه کرد تا خیالتون از کارکرد سالم بقیه قطعات راحت باشه.

خرید این پاور و انتظار اینکه این پاور یک پاور مناسب و مطمئن برای سیستم باشه یک ریسک به حساب میاد. من شخصا ترجیح میدم پاوری با توان پایین تر ولی مطمئن تر تهیه کنم.

Unrated
11-06-09, 22:32
دوستان خیلی ممنون از راهنمایی اتان ....

خوب این پاور با توجه به حرف شما میشه گفت رایگان هم بدرد نمیخوره :1. (38): در محدوده 160 هزار تومان چند پاور برای انتخاب هست ، شما کدوم رو بهتر میدونید ؟

885 Green
DA750 Silver
و.... ( اگر پیشنهادی هست اضافه کنید )

به نظر شما توی این رنج قیمت بهترین پاور کدام هست ؟

N0m@d
11-06-09, 22:34
خب دوستان حق با شما بود،خرید این پاور عاقلانه نیست

منم هر وقت خواستم پاور عوض کنم با یه مقدار پول بیشتر از همین برندهای معروف داخل کشور خودمون مثل Thermaltake ، SilverStone ، Cooler Master خرید می کنم

هم گارانتی داره و هم تا دلم بخواد نقد و تست راجبش هست

AMD>INTEL
12-06-09, 05:40
من باشم گرين 885 ميگيرم بازدهي بالا و قيمت مناسب نسبت به قدرتش