PDA

مشاهده نسخه کامل : پاوري براي تمام فصول گرين 885 وات

AMD>INTEL
10-06-09, 01:57
اگر يك اوركلاكر باشيد يا گيمر يك پاور خخوش قيمت و قدرتمند بهترين انتخاب شما ميتونه باشه در كناري كسي كثل سايلنت استروم يا تونيك 2 به اين پاور هر چه ميخخواهيد وصل كن كنيد از 3 كارت nvidia يا دو كارت ATI
اگر اهل استفاده از هاردهاي با ظرفيت بالا و تعداد نسبت زياد باشيد باز هم مسئله اي نيست . اين پاور به شما ياد ميدهد يك محصول ايراني به شما نه نميگويد پردازنده 4 هسته اي نصب كنيد و اور كنيد بازهم جواب ميدهد . در مقبل رقيبهاي گران قيمتش توانست حاكم بلا مانع باشد . گرين يك اسم نيست بله يك تفكر هست كه مهندس با زحمت و حوصله آن ها رو پيدا نموده است . حتي يك گام جلو رفته براي سازگاري با برق پر نوسان ايران با كمك شركت سازنده محصولي پر قدرت و ساكت ساخته شده . بررسي اين پاور با رقيبان خوشنام و پر مدعا در يك مقاله به چاپ رسيده . اين پاور با ميزان جوابگوئي بالا و داشتن استانداردهاي روز جهاني نشان داد اسم ملاكي براي خريد نيست . گارنتي اين شركت هم در ايران استاندارد هست . خسته نباشيد به مهندس و استاد عزيزمان كه چنين پاوري رو براي فروش آماده نموده اند .

Only the registered members can see the link

mohammad1985
10-06-09, 03:55
یعنی پاورهای دیگه رو نمیشه توی فصلهای مختلف سال استفاده کرد ؟!

Xtreme
10-06-09, 14:22
سلام بهادر جان ..

ببخشید به حضور شما جسارت می کنم. می خواستم تاپیک را حذف کنم اما ..
این شکل تاپیک زدن اصلا درست نیست. تعریف و تمجید بدون دلیل هیچ سودی نداره . البته دلیل و برهان در اون بررسی گروهی پاور ها بدست آمده و بعبارت بهتر نیازی به زدن چنین تاپیکی نیست ..

با اجازه شما قفل می کنم ..

ممنون