PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب مودم ADSL

Bahador
07-06-09, 14:12
سلام دوستان عزیز.
من یه مودم D-Link مدل DSL - 522T دارم که هم USB داره و هم Ethernet.
حدود 9 ماهه که ازش استفاده میکنم.اما همیشه از طریق USB به سیستم وصلش کردم.
شنیدم از طریق کارت شبکه سرعت بالاتره.
کارت شبکه من On Board هستش و مادربردم Gigabyte S-Series با سوکت AM2 برای CPU های AMD هستش.
کسی از بچه های میتونه یه آموزش جمع و تصویری برای تصب شبکه مودمم برای من توی این تاپیک بزاره؟
خیلی ممنون میشم اگه اینکار رو بکنید:1. (1):

AMD>INTEL
07-06-09, 18:56
1- موردم ريت كنيد
2- به پشتيباني isp زنگ بزنيد و شرايط رو بگيذ .
3-ببينيد واسه مدم درايئر جديدي منتشر شده يا خير ؟

Bahador
07-06-09, 21:28
1- موردم ريت كنيد
2- به پشتيباني isp زنگ بزنيد و شرايط رو بگيذ .
3-ببينيد واسه مدم درايئر جديدي منتشر شده يا خير ؟

ممنون دوست هم اسمم بابت کمکت

AMD>INTEL
07-06-09, 22:04
ريست و برنامه winscok fix هميشه كار سار ساز بئذه است و ...
winsockfix زرد رنگ

vandelin
07-06-09, 22:30
سلام
ببینید این به دردتون می خوره لینک (Only the registered members can see the link)

تمام مودم ها یه همچنین سیستمی دارند .

D J V A H I D
07-06-09, 23:02
سلامی دوباره ...!!! بهادر جان ... برادر ... اول باید از نصب بودن کارت شبکه آنبوردت که برنامش روی سی دی مادربردت هست مطمئن بشی و واسه اطمینان برو تو Device Manager و از نصب بودنش اطمینان پیدا کن ...!!!:yes: بعد از اون اتصال رو بوسیله کابل مخصوص شبکه واسه مودم Adsl برقرار کن ... :yes:فیش تلفن رو هم بزن و از داشتن لینک مطمئن شو ... یعنی چراغ لینکت فعال باشه و از داشتن شارژ اطمینان حاصل کنید...:yes: بعد از انجام همه این کارها ...

:1. (40):

میریم سراغ تنظیمات که کافیه با وارد کردن شماره آی پی ... 192.168.1.1 با وارد کردن یوزرنیم و پسورد ADMIN وارد میشی و ...
از قسمت wizard به تب home میری و run wizard رو میزنید ...:yes: ساعت محلی رو رو تهران تنظیم میکنید و در صفحه بعد Bridge Mode رو میزنید ...:yes: و در صفحه بعد باید vpi و vci رو به ترتیب 0 و 32 وارد کنید و قسمت پایینتر connection type رو روی LLc بزارید ...:yes: و در آخر next و در نهایت reSet رو بزنید ... و حالشو ببرید ... :great:

YR2009
04-11-09, 15:03
سلام دوستان من يك مودم TP-LINK TD-8811 دارم و براي اولين بار ميخوام راه اندازيش كنم
از طريق LAN ميخوام راه اندازي بشه
لطفا راهنماييم كنيد من تابحال اين كار رو نكردم
با تشكر...

Dark Devil
04-11-09, 16:39
سلامی دوباره ...!!! بهادر جان ... برادر ... اول باید از نصب بودن کارت شبکه آنبوردت که برنامش روی سی دی مادربردت هست مطمئن بشی و واسه اطمینان برو تو Device Manager و از نصب بودنش اطمینان پیدا کن ...!!!:yes: بعد از اون اتصال رو بوسیله کابل مخصوص شبکه واسه مودم Adsl برقرار کن ... :yes:فیش تلفن رو هم بزن و از داشتن لینک مطمئن شو ... یعنی چراغ لینکت فعال باشه و از داشتن شارژ اطمینان حاصل کنید...:yes: بعد از انجام همه این کارها ...

میریم سراغ تنظیمات که کافیه با وارد کردن شماره آی پی ... 192.168.1.1 با وارد کردن یوزرنیم و پسورد ADMIN وارد میشی و ...
از قسمت wizard به تب home میری و run wizard رو میزنید ...:yes: ساعت محلی رو رو تهران تنظیم میکنید و در صفحه بعد Bridge Mode رو میزنید ...:yes: و در صفحه بعد باید vpi و vci رو به ترتیب 0 و 32 وارد کنید و قسمت پایینتر connection type رو روی LLc بزارید ...:yes: و در آخر next و در نهایت reSet رو بزنید ... و حالشو ببرید ... :great:

شما از VPI و VCI بهادر جان هم اطلاع دارین؟!:1. (27):

Labyrinth
04-11-09, 16:43
برای صبا نت تا اونجایی که من میدونم یکی 0 هست و یکی 35 :1. (35):

™Ali
04-11-09, 18:02
سرعت اینترنت حتی اگه 1Mb هم باشه، باز هم فرقی بین استفاده از LAN و USB وجود نداره چون USB 2.0 همین الانش هم میتونه نیازگو سرعتتون باشه !

ولی در کل LAN بهتره :دی

Dark Devil
04-11-09, 18:16
سرعت اینترنت حتی اگه 1Mb هم باشه، باز هم فرقی بین استفاده از LAN و USB وجود نداره چون USB 2.0 همین الانش هم میتونه نیازگو سرعتتون باشه !

ولی در کل LAN بهتره :دی

ولی معمولا Latency در حالت LAN کمتره:1. (26):

Shahryar
04-11-09, 18:52
برای صبا نت تا اونجایی که من میدونم یکی 0 هست و یکی 35 :1. (35):

بهادر جان تقریباً همین چیزی هست که وحید جان گفتند با این تفاوت که شما اگه از صبانت استفاده میکنی از VPI 0 و VCI 35 استفاده کنید .

راستی Bridge Mode استفاده نکنید اگه میخوایند دو نفره استفاده کنید چراکه Bridge به این صورت میشه که در آن واحد فقط یکی میتونه استفاده کنه . اگه قصد استفاده از دو تا را همزمان دارید از PPPOE استفاده کنید .

راه دیگه هم این هست که یک کانکشن ADSL از توی Control Panel ویندوز بسازید برای ADSL و با یوزر نیم و پسورد اکانتتون وصل بشید . ( یعنی اول LAN را Enable کنید همه چیزش هم روی Auto و سپس با اون کانکشن کانکت بشید . )

قربانت
شهریار :love:

Bahador
19-11-09, 21:33
ممنون از راهنمایی هاتون.
من از پارس آنلاین اشتراک میگیرم و واقعا راضی هستم.
مودمم هم از USB تا حالا وصل میکنم...اما یکم موقع نصب بعد از راه اندازی ویندوز جدید اذیتم میکنه که همیشه ختم به خیر میشه:great: