PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) ، از طریق اجرای CFW

sAsAn.K
06-06-09, 14:45
سلام عزیزان ، از طریق این آموزش میتونید انواع PSP شامل PSP-2000 v1&2&3 و PSP-3000 رو کپی خور کنید .

نکته : این روش روی PSP-1000 تست نشده و احتمالا جواب نمیده ، به هر حال استفاده از این روش روی PSP-1000 کمی غیر معقول هست و بجای این روش میشه از روش Pandora برای کپی خور کردن PSP-1000 استفاده کرد .

نکته : اگر ورژن دستگاهتون 5.05 به بالا هست ، این روش براتون جواب نمیده ، چون امنیت در این ورژن ها بسیار بالا رفته ، پس دستگاه های دارای ورژن های 5.05 به بالا کپی خور نمیشن .

مرحله ي اول : آپديت دستگاه به نسخه ي 5.03 رسمي

خوب دوستان ابتدا بايد ورژن دستگاهتون رو به 5.03 رسمي سوني آپديت کنيد .
براي اين کار فابل EBOOT مربوط به نسخه ي 5.03 رو از لينک زير دانلود کنيد :

Only the registered members can see the linkسپس به EBOOT.PBP تغيير نامش بديد و درون شاخه ي PSP\GAME\UPDATE در مموري کارد بريزيد و از قسمت Game --> Memory Stick درون خود دستگاه آپديت رو اجرا کنيد و به 5.03 آپديت کنيد .

نکته : ادامه ي مراحل رو در صورتي انجام بديد که وقتي به قسمت System Settings --> System Information ميريد در مقابل کلمه ي System Software کلمه ي Version 5.03 رو ببينيد .

مرحله ي دوم : اجراي ChickHEN از روي دستگاه براي فعال کردن قابليت اجراي Homebrew

نکته : قبل از انجام این مرحله ، از طریق System Settings --> Restore Default Setting یک بار تمام تنظیمات رو به حالت اول برگردونید ، یک بار هم مموری رو فرمت کنید .

خوب دوستان در اين مرحله قصد داريم برنامه ي ChickHEN رو که همون فعال کننده ي قابليت اجراي Homebrew بر روي دستگاه هست رو اجرا کنيم . براي اين کار فايل زير رو دانلود کنيد :

Only the registered members can see the linkبسته به نوع PSP تون ، پوشه ي ChickHEN رو از پوشه هاي SLIM يا PHAT در شاخه ي PSP/PHOTO در مموري کارد کپي کنيد .
فایل h.bin رو هم به شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید .

نکته : پوشه ي PHAT براي PSP هاي سري اول يعني PSP-1000 و پوشه ي SLIM براي بقيه ي انواع PSP از جمله Slim و 3000 مي باشد .

نکته : اگر پوشه ي PHOTO درون پوشه ي PSP موجود نبود ، خودتون اون رو بسازيد .

دوستان ، این کارهایی که در ادامه میگم رو همشو با سرعت بسیار زیادی باید انجام بدید ، من برای اینکه یادتون نره ، از کلمه ی سریعا بین جمله ها استفاده می کنم .

سریعا وارد Photo --> Memory Stick شوید ، بلافاصله سریعا وارد پوشه ی ChickHEN شوید و بلافاصله تا آخرین عکس برید پایین ، منتظر بمونید تا روی صفحه خط های سبز و مشکی ببینید ، بعد از اون دستگاه ریست میشه و HEN روی دستگاه Load شده .

نکته : اگر دستگاه قفل کرد و بعد از چند ثانیه خاموش شد ، مطمئنا آموزش رو دست و پشت سر هم نخوندید !

مرحله ي سوم : اجرای CFW از روی دستگاه

نکته : برای انجام این مرحله باید ChickHEN رو با موفقیت روی دستگاهتون Load کرده باشید .

5.03GEN-B رو از لینک زیر دانلود کنید :

Only the registered members can see the linkپوشه ی PSP رو از داخل این فایل در مموری کارد کپی کنید .
به Game --> Memory Stick برید و برنامه ی مربوط به این CFW رو اجرا کنید .
مراحل رو دنبال کنید .

در آخر هم با بازگشت به XMB از دستگاه کپی خور شده ی خودتون لذت ببرید !

نکته : فقط برای بار اول نباز به نصب 5.03GEN-B دارید ، برای استفاده از CFW در دفعات بعدی ، کافیه فقط اونو اجرا کنید و منتظر بمونید تا دوباره به صورت اتوماتیک به XMB برگرده .

نکته : اگر بعد از انجام همه ی این کارها ، هنگام اجرا کردن یک بازی ، با پیغام Game could not be started مواجه شدید ، دکمه ی Select رو بزنید و UMD ISO MODE رو روی SONY np9660 تنظیم کنید .

موفق و پیروز باشید !

تغییرات اعمال شده در 5.03GEN-B :

Core features:

Play games (UMD or backup) requiring firmware 5.50+, including 6.xx
Play games that introduce their own cfw detection / protection
Play PSOne games
Access to the VSH and Recovery Console

Known bugs:

MGS demo refuses to run
The Recovery mode menu is “mixed”

----------------------------------

تمامی حقوق این آموزش مربوط به sAsAn.K (Only the registered members can see the link) در انجمنهای تخصصی PCNetwork (Only the registered members can see the link) می باشد ، چنانچه مایلید از این مطلب درون سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید ، لطفا منبع اون رو نیز ذکر کنید .

ultrahadi
07-06-09, 12:36
دستت درد نکنه آقا ساسان کارت حرف نداره و ممنون از توضیحات خوبتون.

فقط این کپی خور دائمی هست یا نه و اگر نه در چه صورتی میپره و روشهای نگهداری کپی خور چی هست

با تشککر........................................ ......

sAsAn.K
07-06-09, 15:47
خواهش می کنم آقا هادی عزیز .
بله دائمی هست ، فقط شما باید هر بار که باطری در آورده میشه و دوباره گذاشته میشه ، و یا وقتی که شارژ تموم میشه یا PSP کامل خاموش میشه ، اول HEN رو اجرا کنید ، بعد هم Install-LOADER بعدشم O رو بزنید ...

eblisak
07-06-09, 18:00
سلام اقا ساسان
اول ممنون و دوم اینکه.....

نکته : پوشه ي PHAT براي PSP هاي سري اول يعني PSP-1000 و پوشه ي SLIM براي بقيه ي انواع PSP از جمله Slim و 3000 مي باشد .

نکته : اگر پوشه ي PHOTO درون پوشه ي PSP موجود نبود ، خودتون اون رو بسازيد .

سپس به درون PSP بريد و از قسمت Photo -- > Memory Card وارد پوشه ي ChickHEN شيد و سريعا و بلافاصله تا آخرين فايل موجود د پوشه پايين بريد ، بعدش با خط هاي مشکي و سبز رنگ مواجه ميشيد که دستگاه Reset مي کنه .
سپس به قسمت System Settings -- > System Information بريد و از 5.03 ChickHen بودن دستگاه مطمئن شيد ( منظور اينه که HEN با موفقيت لود شده باشه ) .

من به تمام دستور های شما عمل کردم و زمان هم روی گزینه مورد نظر اواردم
ولی وقتی PSP خاموش میشه دیگه روشن نمیشه و وقتی خودم روشنش میکنم و میرم به قسمت
System Settings -- > System Information
نوشته :
VERSION 5.03
و به
ChickHen 5.03 تغیری نمیکنه
باید چکار کنم؟!!
ممنون از شما

sAsAn.K
07-06-09, 22:04
آقا ای کارو کردی ؟ :

نکته ي اختصاصي PCNETWORK براي اولين بار در ايران که هيچ کس تا حالا بهش اشاره نکرده و دليل اصلي اجرا نشدن HEN روي همگي دستگاه هاست :

اگر HEN رو دستگاهتون اجرا نشد و همش با Freeze ها و خاموشي هاي متوالي دستگاه مواجه شديد ، به Date & Time Settings برويد و Time Zone را روي GMT+01:00 Brussels بگذاريد و HEN رو دوباره اجرا کنيد .

eblisak
07-06-09, 23:04
اقا ساسان ممنون
من این کارو هم کردم ولی نشد

gts
08-06-09, 00:53
سلام داداش شما من به تمام دستور های شما عمل کردم و زمان هم روی گزینه مورد نظر اواردم
ولی وقتی PSP خاموش میشه دیگه روشن نمیشه و وقتی خودم روشنش میکنم و میرم به قسمت
System Settings -- > System Information
نوشته :
VERSION 5.03
و به
ChickHen 5.03 تغیری نمیکنه
باید چکار کنم؟!!
ممنون از شما

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

gts
08-06-09, 00:57
dadash shoma notmaene kar mikoneh

eblisak
08-06-09, 01:28
دوستان من به لطف اقا ساسان کپی خورش کردم
واقعا ممنون از شما
اان تمام بازی هارو اجرا میکنه
دستتون درد نکنه
یا علی

gts
08-06-09, 07:41
آقا سلام من خیلی وقته پی اسپی رو دارم وهمون اولای کار فقط هنگ میکنه وخاموش ایکاش دوستان می گفتن چی کار کردن که خوب شد مدل پی اس پیه من 88-وی سه هست 2000 تورو خدا کمک کن

sAsAn.K
08-06-09, 11:45
دوست عزیز نگاه کن چند تا پست پشت سر هم دادی ، 11 تا پست !!!
من 10 تاشو پاک می کنم و خواهشا تکرار نشه .
منظورتونم درست نفهمیدم واضح بگید .

abi2009
17-06-09, 21:16
in barname baraye manam kar nemikone modele psp man PSP2003 ( TA-88V3) hast.khaheshan behem begin chi kar konam.mamnon

sAsAn.K
17-06-09, 22:41
دوست عزیز Restore Default Settings کنید و دوباره امتحان کنید .
در ضمن فارسی بنویسید .

KAIZA
18-06-09, 17:29
سلام خدمت مدير سايت عزيز..من به كمك خيلي نياز دارم..پي اس پي..يكي رو كه..2004..با ورژنه 401 اصلي بود كرك كردم..و ورژنه 5.50 HEN رو نصب كردم الان بريك شده..منم پول ندارم بهش بدم تازه بدهكار يكي بودم پولشو دادم..خواهش ميكنم..سريع جواب بديد..خيلي احتياج دارم..از دوستانم..انتظار نظر دارم..لطفا كمك كنيد:1. (28)::1. (28):

KAIZA
18-06-09, 18:09
سلام به مدير سايت..من يه psp 2004 whit virsen 401 orgin كه كپي خور نميشد..با دستورات شما كپي كردم..خيلي ممنون..اما ورژن5.5hen نصب كردم..بريك شد..اين دستگاه ماله سي منم پولشو ندارم بهش بدم..لطفا سريع جواب بدين..خيلي ممنون
:11():

abi2009
20-06-09, 01:30
سلام.همون کاری که شما گفتید انجام دادم ولی جواب نمی ده.نمیدونم چرا جواب نمی ده.نکنه قابل هک نیست مدل من

sAsAn.K
20-06-09, 09:24
KAIZA (Only the registered members can see the link) جان ، مگه من توی 5.50GEN ننوشتم که این نسخه رو نصب نکنید روی PSP-3000 یا PSP-2000 های v3 ؟
چرا شما نصب کردید ؟!
متاصفانه Brick شدن PSP های جدید هیچ راه حلی نداره ، متاسفم ...

sAsAn.K
20-06-09, 12:16
سلام.همون کاری که شما گفتید انجام دادم ولی جواب نمی ده.نمیدونم چرا جواب نمی ده.نکنه قابل هک نیست مدل من

غیر ممکنه جواب نده ، اگه 5.03 دارید قطعا جواب میده ، مموریتون رو هم فرمت کنید دوباره امتحان کنید .

djdirtwolf
20-06-09, 22:06
ممنون از راهنمایی شما
دستور العمل ها همه صحیح و درست بود ممنونم

Keih@n.G
21-06-09, 14:26
ممنون از راهنمایی شما
دستور العمل ها همه صحیح و درست بود ممنونم
سلام و درود برشما دوست عزیز

با تشکر از این که PCNETWORK رو برای راهنمایی PSP انتخاب کردید

ازتون خواهش می کنم اگه در هر انجمنی از پستی خوشتون اومد فقط دکمه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)زیر پست رو بزنید

و از ارسال پست هایی مبنی بر تشکر پرهیز کنید

قانون شماره 28 ) جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك تاپيك جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از كليد تشكر كه در زير هر تاپيك وجود دارد استفاده كنيد.

با تشکر

کیهان !

masih1352
21-06-09, 15:17
ساسان جان ممنون از راهنماییت روی چند psp امتحان کردم جواب داد فقط 1مورد قسمت ChickHEN روی دستگاه اجرا نشد و خط هاي مشکي و سبز نیامد بعد از چند ثانیه اسپیکر psp صدای تیک کوچکی داد و reset شد چند بار امتحان کردم نشد!!
1 سوال: چه چیزی هست اگر رعایت نکنیم دستگاه بریک میشود؟
ممنون

sAsAn.K
21-06-09, 23:17
خواهش می کنم دوست عزیز .
شما Restore Default Settings بکنید ، مموری رو فرمت بکید بازم امتحان کنید ريال مطمئنا جواب میگیرید .
شما فقط 5.50GEN نصب نکنید روی 5.03GEN ، وگرنه ممکنه برک بشه .

MASROURI
22-06-09, 11:37
آقا ما تمام مراحل را انجام دادم ولی در مرحله آخر یعنی نصب cfw به جای اینکه دستگاه ریست شود خاموش شده وبرنامه به حالت قبل بر میگردد لطفا راهنمایی کنید.

silvers
23-06-09, 17:36
salam sasan jan
mer30
marhaleie2 khmush mishe dg roshan nemishe
GM+ ham taghir dadam nashod
marhaleie 3 ham narmafzar cfw ejra nemishe aslan filesh baz nemishe
age dalilesho begi mamnun misham

ye soal dg
man chand ta bazi ru dvd kharidam
kojaye ram bayad copy konam
mamnunam

sAsAn.K
23-06-09, 21:30
MASROURI (Only the registered members can see the link) جان PSP شما اسلیم هست ، درسته ؟ از اون ورژن اولی دارید استفاده می کنید که مشکل داشت برای اسلیم ، ورژن جدید مشکلی نداره ، ولی خوب شما اصلا به نظر من از 5.03GEN استفاده نکنید ، الان CFW Enabler 3.50 بهترین هست ، اینم لینک دانلود :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) عزیز فارسی بنویسید لطفا ، فارسی نویسی قانون انجمنه .

قانون شماره 34 ) فارسی نویسی : در هنگام نوشتن و ارسال موضوع یا ارسال توجه فرمایید که حتما پست ارسالی شما کاملا فارسی ( به غیر از لغات انگلیسی نه جملات ! ) باشد و در صورتی که آموزش ، خبر ، معرفی نرم افزار و ... شما با متن انگلیسی تکمیل می شود ، شما موظف هستید آن متن را حداقل به صورت خلاصه فارسی نوشته و برای دیدن متن انگلیسی به سایت انگلیسی زبان لینک دهید . در صورت رعایت نکردن این قانون بعد از 3 اخطار دسترسی کاربر متناسب با خطا از 3 روز تا همیشه بسته خواهد شد !
شما و خیلی های دیگه سر مرحله ی 2 مشکل دارید ، شاید باورتون نشه ، ولی من تا حالا 2 تا 3000 و یدونه 2000 ورژن 3 رو به راحتی تونستم ChickHEN R2 روشون اجرا کنم ، چیزی که مهمه اینه که شما باید اون کارهایی که گفته شده رو سریعا انجم بدید ، یعنی سریع برید Photo --> Memory Stick ، و سریعا وارد پوشه ی ChickHEN شده و سریعا تا آخر برید پایین ، مطمئن باشید جواب میگیرید ، Restore Default Settings و فرمت کردن مموری هم فراموش نشه .
برای مرحله ی 3 هم از همین CFW Enabler 3.50 که برای این دوستمون گذاشتم استفاده کنید ( به جای 5.03GEN ) ، موفق باشید . :give_rose:

mercury700ir
25-06-09, 15:42
با سلام خدمت آقا ساسان.
من PSPم مدل اسلیم هست که در system informaation این دیتا ها رو بهم میده:
System Software : 5.03 M33
من تازه این رو خریدم و یکی از دوستان لطف کرده و برام کرکش کرده و مشکللی هم نداره، ولی یه سوال مهم دارم، اونم اینکه، دوستم بهم گفت ، دستگاه رو خاموش نکنم و همچنین وسط بازی استند بای نکنم وگرنه کرکم میپره، من مجبورم برای حفظ کرک اول از بازی خارج بشم و بعد دستگاهو رو استند بای بزارم.
1. اینکه همش دستگاهم رو استند بای هست مشکلی ایجاد نمیکنه؟
2. میتونم از راهی به صورت دائم کرکش کنم که کرک با خبموش کردن و این چیزا نپره؟
در ضمن من ایمیل ام mercury700ir@yahoo.com , mercury700ir@gmail.com هست .
اگر زحمتی نیست و امکانش هست ممکنه برام اون چند فایل رو mail کنین، چون من چند بار سعی در داون لود کردم ولی متاسفانه یا ارور میداد نصفه داونلود و یا از اول ارور میداد.
خیلی خیلی ممنونم...

sanden
25-06-09, 18:12
سلام دوستان ازتون یه خواهش برادرانه دارم میشه بگید این روش کپی خور کردن که توضیح دادید روی psp من جواب میده یا نه؟
مشخصات:
PSP-3004 PB FIFA 09 Pack
Ver 4.21
یه سوال دیگه PSP-3004 جز خانواده 3000 محسوب میشه؟یعنی هر روشی که روی 3000 جواب بده روی 3004 هم جواب میده؟
و با عرض شرمندگی سوال آخر==> اگه کپی خور جدیدی آمد که پایدار بود میشه روی psp که با این روش کپی خور شده نصب کرد؟
با تشکر فراوان:merci:

Keih@n.G
25-06-09, 19:57
راستی منم طرفدار یوونتوسم.. Juve... ;)
آقا این چه ربطی به PSP و کپی خور کردن اون داره ؟!

برای ارسال این گونه پیام های به شخص مشخص از پرفایل اون استفاده کنید !

پاک شد .. !

Keih@n.G
25-06-09, 20:15
با سلام خدمت آقا ساسان.
من تازه این رو خریدم و یکی از دوستان لطف کرده و برام کرکش کرده و مشکللی هم نداره، ولی یه سوال مهم دارم، اونم اینکه، دوستم بهم گفت ، دستگاه رو خاموش نکنم و همچنین وسط بازی استند بای نکنم وگرنه کرکم میپره، من مجبورم برای حفظ کرک اول از بازی خارج بشم و بعد دستگاهو رو استند بای بزارم.
اگر زحمتی نیست و امکانش هست ممکنه برام اون چند فایل رو mail کنین، چون من چند بار سعی در داون لود کردم ولی متاسفانه یا ارور میداد نصفه داونلود و یا از اول ارور میداد.
خیلی خیلی ممنونم...

فکر نمی کنم چنین چیزی ممکن باشه ..!

من شنیدم اگه وسط بازی UMD رو در بیاری PSP به حالت Brake در بیاد ولی این که کرکش بپره نه..!

1 بار دیگه System Software رو ببینید 5.03m33 است یا 5.03GEN

سلام دوستان ازتون یه خواهش برادرانه دارم میشه بگید این روش کپی خور کردن که توضیح دادید روی psp من جواب میده یا نه؟
مشخصات:
PSP-3004 PB FIFA 09 Pack
Ver 4.21
یه سوال دیگه PSP-3004 جز خانواده 3000 محسوب میشه؟یعنی هر روشی که روی 3000 جواب بده روی 3004 هم جواب میده؟
و با عرض شرمندگی سوال آخر==> اگه کپی خور جدیدی آمد که پایدار بود میشه روی psp که با این روش کپی خور شده نصب کرد؟
با تشکر فراوان:merci:

جواب سوال اول و دومتون تو صفحه اول هست

من باز میگم کپی میشه چون ورژن پایین 5.05 هست

3. شما همین فروم رو دنبال کنین فرمور جدید که میاد دانلود کنید تو صفحه آموزش می نویسیم برا چی خوبه :1. (26):

sanden
25-06-09, 20:31
دوست عزیز خیلی ممنون که راهنمایی کردید اما میخواستم بگم PSP من از خارج از کشور اومده، راستش میترسم کپی خورش کنم بریک بشه میشه لطفا دقیق تر در مورد ورژن و مشخصات دستگاه من توضیح بدید که PSP-3004 چه فرقی با PSP-3000 میکنه؟اگه کپی خورش کنم تمام بازی های موجود PSP رو میتونم بازی کنم؟
بازهم علاوه بر زدن کلید تشکر از شما سپاسگذاری میکنم.:merci:

sAsAn.K
26-06-09, 00:55
دوست عزیز ، این روش هیچ گونه ریسکی برای برک شدن نداره ، مگه اینکه خودتون فلش 0 اشو دستکاری کنید ، مثلا تم بریزید و ... ، وگرنه خود به خود هیچ ریسکی برای برک نداره .

اگر ورژن PSP تون 5.05 به بالا هست که کپی خور نمیشه ، ولی اگر 5.03 به پایین هست ، میتونید کپی خور کنید ، طبق این راه هایی که گفتم .

sAsAn.K
26-06-09, 00:58
با سلام خدمت آقا ساسان.
خیلی خیلی ممنونم...
سلام ، دوستتون از CFW Enabler استفاده کرده برای شما ، که 5.03M33-6 دارید الان شما .
نخیر Stand By مشکلی بوجود نمیاره ، دوستتون بهتون نگفت اگه حالا یوقت خاموش شد و اینا ، چحوری دوباره کپی خور کنید ؟ اگه نگفته بهتون که توی پست اول این تاپیک من توضیح دادم .
کدوم فایلها رو میخواید ؟

sanden
26-06-09, 09:54
آقا ساسان میشه بگید PSP-3004 چه فرقی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری با PSP-3000 داره؟
اگر الان PSP من با این روش کپی خور کردن گروه GEN کپی خور بشه و بعدا گروه M33 کپی خور پایدار براش ارائه کنن آیا میشه از GEN به M33 مجددا کپی خور کرد؟

sAsAn.K
27-06-09, 00:10
سخت افزاری که تفاوت ندارن ، ممکنه مادربورداشون رق کنه که بعید می دونم .
نرم افزاری هم خوب 3004 جدید تر هست ، فکر کنم 5.03 باشه 3004 .

کپی خور پایدار فعلا خبری نیست ...
خوب شما که پایدار نیست کپی خورتون ، اگر روشی اومد احیانا ، چه با CFW باشه چه بدون CFW فرقی نداره برای شما که ، چون میتونید از هر دو طریق عمل کنید .

sanden
27-06-09, 17:47
باز هم ممنون آقا ساسان، ورژن PSP من 4.21 هستش ، مدلش هم PB-3004 شرمنده اگه سوالم یکم آماتوریه ،این CFW مخفف چیه؟ اصلا کارش چیه؟ با این روش PSP من که این بالا مشخصاتشو گفتم کپی خور میشه:give_rose:؟

sAsAn.K
27-06-09, 21:51
CFW مخفف Custom Firmware هست ، هر PSP ای که CFW داشته باشه یعنی بازی کپی اجرا می کنه ، کلا یعنی کپی خور شده ...
بله شما طبق آموزش عمل کنید .

masih1352
28-06-09, 01:33
سلام ساسان جان بازم ممنون از راهنماییت
سوالم اینه که راهی هست که با خاموش کردن کامل psp این برنامه پاک نشه؟
شنیدم از قسمت recovery میشه تنظیم کرد که پاور دستگاه رو هر چقدر هم نگه داریم باز هم در حالت standby خاموش بشه!

Keih@n.G
28-06-09, 14:54
باز هم ممنون آقا ساسان، ورژن PSP من 4.21 هستش ، مدلش هم PB-3004 شرمنده اگه سوالم یکم آماتوریه ،این CFW مخفف چیه؟ اصلا کارش چیه؟ با این روش PSP من که این بالا مشخصاتشو گفتم کپی خور میشه:give_rose:؟
دوست من برای درک کامل مفهوم CFW به این تاپیک مراجعه کنید !

مهم: همه چیز در مورد Custom Firmware ها (Only the registered members can see the link)

sAsAn.K
28-06-09, 17:18
سلام ساسان جان بازم ممنون از راهنماییت
سوالم اینه که راهی هست که با خاموش کردن کامل psp این برنامه پاک نشه؟
شنیدم از قسمت recovery میشه تنظیم کرد که پاور دستگاه رو هر چقدر هم نگه داریم باز هم در حالت standby خاموش بشه!
نمی دونم همچین Option ای هست یا نه ، میگردم اگه بود میگم .

sanden
28-06-09, 18:49
اول باید هم از آقا ساسان گل و هم از کیهان جان تشکر جانانه بکنم و بگم واقعا گل سرسبد فروم ها هستید.در آخر هم میخواستم بگم خدایا از خلقت ساسان و کیهان متشکریم.:love::give_rose::1. (40):
باورم نمیشه خودم تونسته باشم PSP ایمو کپی خور کرده باشم، آموزشتون واقعاً راحت و آسون بود ، امیدوارم تو زندگی به هرچی میخواین برسین.I`M LOVER OF YOU SASAN

mercury700ir
28-06-09, 23:47
سلام ، دوستتون از CFW Enabler استفاده کرده برای شما ، که 5.03M33-6 دارید الان شما .
نخیر Stand By مشکلی بوجود نمیاره ، دوستتون بهتون نگفت اگه حالا یوقت خاموش شد و اینا ، چحوری دوباره کپی خور کنید ؟ اگه نگفته بهتون که توی پست اول این تاپیک من توضیح دادم .
کدوم فایلها رو میخواید ؟
ممنون از راهنماییت ساسان جان.
همون چند فایل chickhen و CFW رو میگم.

sanden
01-07-09, 18:22
سلام میشه بگید رو این فریم ویر که گفتید میشه برنامه ریخت یا نه؟اگه میشه توضیح بدید که محدودیت از لحاظ برنامه ها یا نوع اونها داریم یا نه؟مرسی..

Keih@n.G
04-07-09, 13:56
سلام میشه بگید رو این فریم ویر که گفتید میشه برنامه ریخت یا نه؟اگه میشه توضیح بدید که محدودیت از لحاظ برنامه ها یا نوع اونها داریم یا نه؟مرسی..
دوست من این لیست برنامه ها برنامه های PSP یا (homebrew) (Only the registered members can see the link)

masih1352
04-07-09, 15:36
ساسان جان ممنونم از زحمتات
در psp های 3000 یا2000 جدید در قسمت RECOVERY MENU\configuration\use vshmenu اگر تنظیم را روی حالت Disabled قرار بدیم با خارج شدن از این منو چه جوری میشه دوباره وارد این منو شد؟
در psp های قدیمی تر با نگه داشتن دکمه پاور و R این منو میامد!

sAsAn.K
04-07-09, 17:48
VSHMenu ربطی به Recovery Menu نداره ، VSHMenu اون منویی که با زدن دکمه ی Select مشاهده میشه ...

sanden
06-07-09, 18:25
ساسان جان میشه طریقه نصب تم روی این فریم ور رو توضیح بدید؟:merci:

sAsAn.K
06-07-09, 18:50
فقط تم CTF میشه استفاده کرد روی این نسخه .
به این تاپیک برید :

Only the registered members can see the link
ولی به جای اون نسخه از CXMB ، از این نسخه استفاده کنید :

zx6
09-07-09, 13:38
آقا منم یه psp دارم که ورزنش 5.03 هست همه کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم ولی از مرحله دوم رد نمیشه

juje ko0cho0lo0
11-07-09, 19:39
pspمو دادم برام کپی

juje ko0cho0lo0
11-07-09, 19:45
سلام. من PSPمو دادم کپی خورش کردن. اما یهو وسط بازی هنگ کرد خاموش شد. بعد بازیهاش پرید. اگه بخوام به روشی که گفتین کپی خورش کنم(یعنی فرمت کنم) SAVE DATE پاک میشه که! چیکار باید بکنم؟! :whistle:

Keih@n.G
12-07-09, 19:42
شما Saved Data رو یکجا تو کامپیوتر ذخیره کن فرمت کن بعد اگه خواستی دوباره بریز روش ..!

juje ko0cho0lo0
14-07-09, 11:39
ye soale dg! cracke ina daemi nist? yani har kari koni emkan dare bepare??:1. (28):tanx

juje ko0cho0lo0
14-07-09, 11:54
che soale ahmaghanei porside budama!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::oops:
1rahi nadare ke injuri nashe? yani dg napare? akhe harvaght mikham bazi konam ba hezar tarso larze!:1. (28):

juje ko0cho0lo0
16-07-09, 15:00
الو! جواب منم وقت کردین بدین لطفا!:1. (28):

sanden
17-07-09, 09:37
الو! جواب منم وقت کردین بدین لطفا!:1. (28):
دوست عزیز آقا ساسان و کیهان چند بار توضیح دادند که این روش هیچ مشکلی نداره فقط اگر پاور آف کنید یا شارژ تمام کنید یا باطری رو در بیارید باید ChickHen و CFW Enabler رو دوباره اجرا کنید که سر جمع 1 دقیقه طول نمیکشه ،هیچ مشکلی هم ایجاد نمیشه من خودم چند بار تا حالا این کارو کردم.:great:

ehsan47
19-07-09, 10:04
salam mishe linke avval ro dobare bezarid man az in site //elementfx0.com/psp_pbp/503.PBP nemitoonam DL konam merC

blu man
19-07-09, 14:26
با سلام خدمت دوستان
متاسفانه وقتی به مرحله دوم یعنی اجرای ChickHen میرسم دستگاه خاموش میشود لطفا کمک کنید

sAsAn.K
19-07-09, 15:53
لینک 503.PBP عوض شد .

دوستان فارسی نویسی قانون انجمنه ، رعایت کنید .

کجاش دستگاه خاموش میشه ؟

ehsan47
19-07-09, 20:27
من میتونم با وجود این برنامه ی KuGou_v1.38 رو نصب کنم ؟ در مورد بقیه ی برنامه ها چی؟ تم چطور؟ .ممنون.

blu man
20-07-09, 10:28
با سلام

وقتی مرحله دوم رو کامل اجرا میکنم دستگاه به جای ریستارت شدن خاموش میشود لطفا کمک کنید

castell
22-07-09, 02:46
با تشکر فراوان از شما. من یه 2003 داشتم که به 4.05 آپگرید کرده بودم و مونده بودم چی کار کنم. با کمک شما حالا از بازی های مختلف لذت می برم و پی اس پی من زنده شده. خیلی خیلی از آموزش کامل شما ممنونم.
دوستان اگه موفق نشدید نا امید نشید. چند بار سعی کنید. باید همونطوری که دوستمون گفتن کارها رو خیلی سریع انجام بدید تا بشه. بازم ممنون

blu man
22-07-09, 12:39
با سلام
دستگاه من psp 1003 میباشد من تمام مراحل رو رفتم ولی وقتی CFW رو استارت میکنم مراحل نصب نمیاید و فقط دستگاه ریستارت میشود لطفا کمک کنید

masih1352
23-07-09, 00:53
با سلام خدمت ساسان عزیز
مشکی که دارم اینه که 2003 psp رو با این روش کپی خورش کردم ولی در ابتدای بازی psp قفل میکنه و خاموش میشه و برنامه میپره! restore default هم کردم بازم نشد تا زمانی که وارد بازی نشدم برنامه سر جاشه مموری را روی psp مشابه امتحان کردم مشکلی نداشت و برنامه نپرید و بازی انجام شد حتی مموری رو عوض کردم بازی رو هم عوضش کردم بازم همون اول بازی برنامه پرید!!!
umd iso mode را هم تغییر دادم بازم نشد چه کارش کنم؟؟؟؟؟
درضمن تنظیمات usb device را به حالت flash0 قرار دادم و با انتی ویروس چک کردم چند تا ویروس داشت باز هم مشکل من حل نشد. اول بازی هنگام create a profile دستگاه خاموش می شود و برنامه میپره.

aikido
24-07-09, 18:27
با سلام من psp سری2000 دارم و با آخرین برنامه ورزن 500.3 آبگریددش کردم یعنی کپی خور شده مشگلی نداره ولی برای اینکه تمهای ctf را استفاد کنم نمی توانم وارد منوی ریکاوری بشم همه کارکردم پی اس پی را کاملا خاموش ودگمه R را گرفتم بعد روشن کردم ولی اتفاقی نمی افته ومنو نمیاد لطفا راهنمایی کنیدد ممنون:1. (10):

ardeshir2004
27-07-09, 20:10
با سلام و خسته نباشید . مطابق مراحلی که شما فرمودید من PSP سری 3000 SLIME را کپی خور کردم به صورتی که در قسمت MEMORY STICK در GAME بعد از زدن دکمه ضربدر CFWENABLER دیده می شود .
حالا سوال من این است که چگونه گیم داخل دستگاه و در کدام زیر شاخه مموری بریزم و چگونه اجرا گردد ؟ آیا تمامی گیم ها قابل اجرا می باشد :give_rose:؟

sanden
27-07-09, 21:44
دوست عزیز گیم رو در شاخه اصلی مموری و توی پوشه ISO کپی کن، اگه پوشه ISO نداشتی خودت اونو درست کن گیم هات رو کپی کن توش در ضمن تمام گیم های با پسوند iso , cso رو دستگاه اجرا میکنه ، اگه سوالی داشتی بپرس.

aikido
27-07-09, 23:54
با سلام من psp سری2000 دارم و با آخرین برنامه ورزن 500.3 آبگریددش کردم یعنی کپی خور شده مشگلی نداره ولی برای اینکه تمهای ctf را استفاد کنم نمی توانم وارد منوی ریکاوری بشم همه کارکردم پی اس پی را کاملا خاموش ودگمه R را گرفتم بعد روشن کردم ولی اتفاقی نمی افته ومنو نمیاد لطفا راهنمایی کنیدد ممنون:1. (10):
کسی از مدیران نمیتوانند جواب این تاپیک حقیر را بدهند
:1. (28):

sAsAn.K
28-07-09, 11:23
blu man (Only the registered members can see the link) جان شما میشه دقیق بگید چی شد ؟ هر بار یه چیزی گفتید .
aikido (Only the registered members can see the link) جان ورژنتون دقیقا چنده ؟
masih1352 (Only the registered members can see the link) جان ، شما احتمالا بازیتون مشکل داره .

aikido
29-07-09, 23:31
blu man (Only the registered members can see the link) جان شما میشه دقیق بگید چی شد ؟ هر بار یه چیزی گفتید .
aikido (Only the registered members can see the link) جان ورژنتون دقیقا چنده ؟
masih1352 (Only the registered members can see the link) جان ، شما احتمالا بازیتون مشکل داره .

مرسی از شما فریمور ددستگاه 5.03 mhu میباشد:great:

omd
30-07-09, 14:52
psp 2000دارم میخوام ک÷ی خور بشه متشکرم

sAsAn.K
31-07-09, 11:17
aikido (Only the registered members can see the link) جان ، شما فقط میتونید CFW رو اجرا کنید از روی دستگاهتون ، چون دستگاهتون کپی خور دائم نمیشه ، و به همین دلیل نمی تونید وارد منوی Recovery شید .

---

omd (Only the registered members can see the link) ، این همه آموزش توی فوروم هست ، مطالعه کنید .

halva
11-08-09, 10:46
دوست عزیز aikido (Only the registered members can see the link)
فکر کنم مشکل شما از شارژ دستگات باشه . شارژ دستگاه باید بالای 80% باشه
در ضمن وقتی می خوای وارد پوشه عکسها بشی بجای اینکه وارد بشی و عکسها رو تا آخر بیاری پایین دکمه دایره (اگه برای ورود به منو ها از دایره استفاده می کنی ) رو 3 ثانیه نگه دار خودش لود می کنه و ریستارت می شه

ahp4
18-08-09, 17:33
پوشه ی PSP رو از داخل این فایل در مموری کارد کپی کنید .ببخشید من میخوام psp بگیرم و آماتورم.اگر این کارو کنیم پوشه psp در مموری کارد replace نمیشه؟

FDONDIM
19-08-09, 09:32
با سلام لطفا راهنمايي كنيد من يك پي اس پي مدل 2004رنگ سفيداز مكه خريدم ورژن آن 4.1 مي باشد و در قسمت سيستم اطلاعات آن نوشته شده نياز به آپديد ندارد سوال 1- براي ارتقاء به 5.3 بايستي تمام مراحل نصب راانجام دهم يا فقط ارتقا به 5.3 در فريمور آن كافي است
2- آيا با يك دستگاه مشابه آن با مموري كارت دستگاه ارتقاء يافته ميتوان عمل ارتقاء دستگاه جديد را انجام داد
3- در غير اين صورت با ارتقاء دستگاه خودم از طريق برنامه 5.3 آيا مي توانم بازيهاي داخل مموري دستگاه دوستم استفاده كنم چطور ؟
با تشكر فراوان

kjebelli
24-08-09, 12:16
سلام
یه سوالی داشتم
ورژن psp من 5.51 هست می خواستم به 5.03 تبدیلش کنم با این روش نمیشه چیکار کنم؟

victim65
25-08-09, 14:07
سلام به همه طرفداران پی اس پی
ازدوستان عزیز یک راهنمای میخواستم من یک پی اس پی مدل پیانوبلاک سلیم 2000 دارم و میخوام کپی خورش کنم ورژن اونم 5.03هستش میشه باراه حل بالا کپی خورش کردیا روش دیگری لازم داره جونه من کمکم کنید در ضمن من توپاساژ لباف گرفتم و خودشون ورژن به5.03 تبدیل کردن بازم ممنون میشم راهنمایم کنید:1. (1):

kjebelli
27-08-09, 08:28
sasan جان سلام
من psp 3003 دارم كه firmware 5.51 هست . من چطور ميتونم downgradesh كنم ؟ باير umd medal of honer رو داشته باشم ؟ چجوري ؟ . ميشه لطفا كمكم كنير .

FDONDIM
29-08-09, 10:38
با سلام لطفا راهنمايي كنيد من در شهرستان ساكن هستم و پي اس پي دوستم را با راهنمايي دوستان كپي خور كردم و به او دادم ديروز بنده خدا رفته رم 4 گيگ داخل آن را برداشته و يك رم 8 گيگ گذاشته كه بتونه بازي بيشتري داشته باشه بعد از فرمت كردن رم 8 ديگر پي اس پي روشن نمي شود دكمه پاور روشن ولي دستگاه چيزي را نشان نمي دهد به تنها پروفسر پي اس پي شهرستان مراجعه كرديم گفته از راه پاندورا نيز نمي شود و دستگاه مموري را نمي شناسد بايستي دستگاه باز شود احتمالا قطعه اي سوخته است راهنمايي ؟؟؟؟؟؟؟

sAsAn.K
29-08-09, 19:01
FDONDIM (Only the registered members can see the link) ، جوابتونو توی Profile تون نوشتم .

victim65 (Only the registered members can see the link) جان سوال نداره ! نگاه به پست اول بکنید .

kjebelli (Only the registered members can see the link) ، یو ام دی اصل Medal Of Honor رو که پیدا کردید ، بگید تا راهنماییتون کنم .

mohammad amin
03-09-09, 15:41
ای بابا این مرحله 2 انگار نمیشه

sAsAn.K
03-09-09, 16:35
سلام عزیز ، اینجا در خدمتتون هستم ، اونجا کم میام ...
موزیک هات چه فرمتی هستند ؟
کجا میریزیشون ؟

mohammad amin
03-09-09, 18:20
مشکل psp بود فرمت کردم دیگه کپی خور نمی شه

sAsAn.K
03-09-09, 19:37
چرا فرمت کردی شما که میدونی کپی خورش اینطوریه ؟!
پست اول رو دقیق بخون شما ..

ahmad19853000
05-09-09, 00:00
سلام
خواهشا دوستان به من کمک کنن

دستگاه من اسلیم هست و اخرین فریمورش M33 3.80 بود امروز من این فریمور رو به 5.5 اپگرید کردم تمام مراحل به خوبی پیشرفت ولی الان نمیدونم بازیها رو باید کجا و تو کدوم پوشه کپی کنم که اجرا کنمشون قبلا تو فریمور قبلی پوشه ای بود اگه اشتباه نکنم به نام ISO که بازیها رو تو اون پوشه میریختم الان همچین پوشه ای تو مموریم وجود نداره به همین دلیل خودم پوشه ISO ایجاد کردم و بازها رو داخلش کپی کردم بازم بازها رو نشون نمیده پیغامشم اینه there are no games ممنون میشم کمکم کنید
در ضمن فریم ور رو از همین سایت گرفتم

ahmad19853000
05-09-09, 00:01
سلام
خواهشا دوستان به من کمک کنن

دستگاه من اسلیم هست و اخرین فریمورش M33 3.80 بود امروز من این فریمور رو به 5.5 اپگرید کردم تمام مراحل به خوبی پیشرفت ولی الان نمیدونم بازیها رو باید کجا و تو کدوم پوشه کپی کنم که اجرا کنمشون قبلا تو فریمور قبلی پوشه ای بود اگه اشتباه نکنم به نام ISO که بازیها رو تو اون پوشه میریختم الان همچین پوشه ای تو مموریم وجود نداره به همین دلیل خودم پوشه ISO ایجاد کردم و بازها رو داخلش کپی کردم بازم بازها رو نشون نمیده پیغامشم اینه there are no games ممنون میشم کمکم کنید
در ضمن فریم ور رو از همین سایت گرفتم

FDONDIM
05-09-09, 13:51
لطفا راهنمايي با سلام پي اس پي دوستم بريك شده به تهران رفتم هر كجا رفتم گفتند بريك شده و ورژن جديد يا آنبريك آن نيامده تا كي بايد صبر كنيم متشكرم؟؟؟؟؟؟؟

pooyi_khafan
18-09-09, 16:51
سلام
آقا من بازی motorstorm رو دانلود کردم ولی نوشته که فریمور 5.55 می خواد !
از کجا بیارم ؟

doki_jalab_psp
06-10-09, 08:13
من همه این کارا رو کردم ولی دستگام دیگه کپی نمیخونه بعد از این کارا هم وقتی یه بار خاموش روشن میکنم cwf از کار میفته و دیگه اجرا نمیشه قبلا هم که موقع روشن کردن کلید R رو نگه میداشتم میرفت تو ستینگ دستگاه دیگه نمیره لطفا راهنمایی کنین حتی شده شماره تماس بم بدین من خیلی بش وابستم راستی من دستگام قبلا کپی خور بود مبخواستم ورژنش بالاتر بره که داغون شد راهنمایی کن دمت گرم

doki_jalab_psp
06-10-09, 08:36
راستی دستگاه من slim2000 هستش و یه سوال دیگه اینکه منظورتون از دکمه select چیه؟

sAsAn.K
06-10-09, 08:54
دوست عزیز شما چرا از این تاپیک استفاده کردید ؟!
این تاپیک مال کساییه که PSP-3000 دارن و یا PSP-2000 TA-088 v3 .

شما از اینجا استفاده کن الان :

doki_jalab_psp
06-10-09, 17:52
من نمیتونم ازین تاپیک استفده کنم:Only the registered members can see the link
اولا چون دیگه با R موقع روشن کردن وارد ستینگ نمیشه
دوما لینکهایی که واسه دانلود هست فایلاش پریده
خدایی یه فکری واسه من بکنین

missagh666
16-10-09, 10:57
ببخشید آقا ساسان من این کار رو انجام دادم ولی تاثیری نداشت psp اسلا hen رو نمی اجرا نمی کنه :)

hitman44
05-12-09, 21:01
با ارض سلام و خسته نباشید خدمت شما من یک 3000 پی اسپی دارم که مال من نیست ویکی داد به من که برایش درست کنم ولی نن بردم درسش کردم ولی وقتی که خاموشش میکنی کپی خورش مپره من این کاری را که شما گفتی انجام دادم ولی ستگاه قفل کرد و بعد از چند ثانیه خاموش شد خواهشن در این روز عید غدیر به من کمک کند خدا اجر و سپاس الهی تقدیمت کند خیلی ممنون

sAsAn.K
05-12-09, 21:12
missagh666 (Only the registered members can see the link) ، غیر ممکنه نشه ، باید مموری فرمت کنید . Restore Default Settings کنید و دوباره امتحان کنید .

دوستان عزیز آموزش رو کامل کامل بخونید ، من گفتم مموری رو فرمت کنید ، همه ی کارا رو از اول انجام بدید و Restore Default Settings هم بکنید و دوباره امتحان کنید ، هیچ کدومتون انجام نمی دید این کار ها رو ..

axiom
08-12-09, 23:38
سلام
من تقریبا کل تاپیک را خوندم و فکر نکنم مشکلی داشته باشم و فقط چند سوال جهت اطمینان دارم:

1.پی اس پی من بار اول که خریدم کپی خور شد توسط فروشنده و حالا با هنگ و خاموش شدن دوباره باید کپی خورش کنم و اینکه :

1.1.پی اس پی 3000 و الان سیستم سافت ور 5.03 هست و قبلا فکر کنم 5.03 m33 mhu ،برای نصب همین ورژن آیا راهنمایی ای وجود داره؟

1.2.در صورت اجرای همین اموزش و ارتقا به جن بی-برای اطمینان میپرسم-مشکلی که وجود نداره با توجه به نوع دستگاه و سیستم سافت ور فعلی؟

متشکرم

alex1090
24-12-09, 21:26
سلام !!!
من پی اس پی 2001 دارم و میخوام hack کنم ؟
بدونه پاندورا باتری؟؟؟؟؟:1. (36):

sAsAn.K
24-12-09, 21:33
دوست عزیز کپی خور دائمه دستگاهتون یا موقت ؟
اگر موقته که فقط این روش هست ، اگر نه که باید پاندورا استفاده کنید ..

aminjavadinasab
15-03-10, 23:21
سلام به همگي
خلاصه بگم
من يه psp200 دارم
ورژن برنامش 5.5 بود.
من اومدم اونو به 6.2 آپديت كردم
حالا كپي خوريش رو از دست داده
مطالب بالا رو هم خوندم
مشكل اينجاست كه وقتي من كليدR رو ميگيرم و روشنش ميكنم به قسمت ريكاوري نميره
خوب امنيت دستگاه بالا رفته ديگه
حالا كسي ميتونه مشكله منو حل كنه
اگر برنامه يا چيذي ميدونه برام ميل كنه بدجوري گرفتار شديم
منتطر هستم
جبران ميكنم
a.javadi62@gmail.com
هر كسي ميتونه بگه خواهش ميكنم. يا بم زنگ بزنه
09163421109
منتظر هستم
با تشكر از همتون

sAsAn.K
16-03-10, 16:24
کپی خور دائمه دستگاهتون ؟

FDONDIM
08-06-10, 11:21
کپی خور دائمه دستگاهتون ؟

با سلام لطفا راهنمايي كنيد دستگاه پي اس پي كپي خور موقت 3000كه با فرمت كردن مموري يك صفحه قرمز آمده و با ادامه
مراحل خاموش شده و ديگر روشن نمي شود يا به اصطلاح بريك شده مي توان كاري كرد با پاندورا هم مشكل حل نشده ؟؟؟؟

سپاسگزارم

lvlaster
24-06-10, 18:57
سلام. آقا من این فایل اولی (eboot) رو نمی تونم dl کنم. لینکش خراب شده؟

majeed.DADA
26-06-10, 06:41
با سلام خدمت شما من تازه psp ام را خیریدم .تو این مدت چند بار کپی خورش پرید و من دوباره با استفاده از مطالب آقا ساسان اونا کپی خور کردم ولی یک بار که خواستم کپی خورش کنم وقتی انجام دادم دیدم صفحه به شکل لرزشی در اومد و سرعت psp ام پایین اومد به طوری که برای مثال تا می خواستیم از قسمت ویدئو به بخش عکس ها برویم ممکن بود 30 ثانیه ای طول بکشد.
می خواستم ببینم مشکل این کار از چیست.
لطفا سریع جواب بدهید چون من psp ام را یک هفته هم نمی شود که گرفته ام ودارم دیوانه می شوم

OveRLoRD
16-07-10, 17:52
با تشکر زیاد از آقا ساسان,

فقط یه نکته ی بی نهایت مهم رو اضافه کنم به آموزش گرانقدر ایشون:

دوستان اصلا" نیازی به فرمت و ریستور کردن دستگاه پس از تبدیل به ورژن رسمی 5.03 سونی نیست!!!

برای اجرای صحیح و سالم ChikHen و جلوگیری از موردی که بسیاری از دوستان ذکر کردند(هنگ دستگاه به مدت چند ثانیه و خاموش شدن با صدای "بیپ") هنگامی که در دستگاه وارد قسمت تصاویر شدید و خواستید روی ChikHEN کلیک کنید... کلیک نکنید! ابتدا دسته پایین(کلید پایین) را نگه دارید و سپس X را برای ورود بزنید و تا پایین رفتن روی آخرین عکس (Slim) کلید پایین را قطع نکنید!
موفق و موید... در ضمن روش 100000% تست شده است و من چون جای آن را در نوشته ی ساسان جان خالی دیدم اینجا نوشتم! جالبه بدونید 80% کاربرایی که خودشان می خواستند psp خود را هک کنند, آخر سر همین موضوع تسلیم مغازه شدند و بعضا" دستگاه خود را به علت گران بودن نسبی بازیهای UMD اریجینال فروخته اند!!!

saeed-11
05-09-10, 18:27
فايلهاي كرك رو از كجا بايد گرفت

trojan.virus
20-10-10, 12:12
سلام آقا ساسان من 2 بار بهتون pm دادم اما شما جوابی ندادید
به خدا به کمکتون نیاز دارم آگه جواب بدین خیلی لطف کردین
منتظر جوابتونم

bia2alborz
10-11-10, 17:39
نمیشه.هرکاری میکنم قفل میکنه و ریست میشه

madandar
18-11-10, 11:34
سلام
بسیار خوشحالم که از امروز عضو این فریوم هستم.PSP من 3006هست.کپی خور بود و ازش استفاده می کردم.تا اینکه به یکباره هنگام بالا اومدن تصویرش لرزش داشت و کلا سیستم Down می شد و اصلا نمی شه باهاش کار کرد.
می خواستم اولا علتش رو ببپرسم.سانیا راه حلی برای رفع این مشکل!
دوباره طبق روشی که اینجا گفته شده بود کپی خورش کردم ولی باز هم همون مشکل باقی بود.
سپاس گذارم

vahid_g
19-12-10, 15:40
با عرض سلام و خسته نباشید من psp 3004 slim دارم و ورژنش هم 6.35 چگونه میشه کپی خورش کرد ؟ممنون میشم اگر هر چه سریع تر جواب بدین

djboogh
11-02-11, 15:50
man ye psp 2004 daram eshtebahi ba khode psp updatesh kardam va Dge roshan nemishe
chi karesh konam??

miladhoveyda
14-03-11, 00:35
سلام من یه psp 2001 فکر کنم اسلیم 2000 دارم که ماله یه امریکایی بوده که اون استفاده میکرده هیچ نداره فقط یه شارژر داره من در باتری باز میکنم روش نوشته 3.6 1200mah برای حک این psp باید چی کار کنم فریمور دستگاه 3.6 هست
یعنی طرف خودش آپدیت کرده فکر کنم از 2008 تا حالا آپدیت نشده چی باید بخرم کابل usb چنده از کجا بیارمش از کجا بخرمش برای استفاده از اینترنتچه کار باید بکنم چطوری به wi-fi وصل شم..................
لطفا کمکم کنید