PDA

مشاهده نسخه کامل : صداهای آزاردهنده اسپیکر!!

arven_andomil
04-06-09, 11:07
اسپیکر مدل subwoofer m-560 دارم. که مدتهاست صداهای مزاحم ایجاد می کنه. مثل اینکه هوا توش جریان داشته باشه. فیشش رو عوض کردم یه مدتی خوب بود ولی دوباره خراب شد و همون مشکلات رو داشت. یه مدت وقتی سیستم روشن و در حال کار بود صدای خاصی نداشت ولی وقتی سیستم خاموش میشد صدای وز وز توش می افتاد ! الانم با تکون هر کدوم از سیمها و فیشهای کیس همون صداهای قبلی رو داره و باید دستگاه رو جابجا کنم تا صداش قطع بشه. فکر میکنید مشکلش چیه؟ و اینکه قابل تعمیر هست؟

D J V A H I D
04-06-09, 11:49
اگه مانیتور به اسپیکر نزدیک هست ... ازش دورش کنید ... چون باعث ایجاد نویز و مغناطیس و هم اینکه عمر مانیتور رو نیز پایین میاره ... و شاید هم مشکل از خود اسپیکر باشه ... شاید بوردش مشکل پیدا کرده ...
نمیشه بگی مشکل از کجاست ...
از هر جایی میتونه باشه ... :1. (27):

Moein
04-06-09, 13:54
اسپیکر مدل subwoofer m-560 دارم. که مدتهاست صداهای مزاحم ایجاد می کنه. مثل اینکه هوا توش جریان داشته باشه. فیشش رو عوض کردم یه مدتی خوب بود ولی دوباره خراب شد و همون مشکلات رو داشت. یه مدت وقتی سیستم روشن و در حال کار بود صدای خاصی نداشت ولی وقتی سیستم خاموش میشد صدای وز وز توش می افتاد ! الانم با تکون هر کدوم از سیمها و فیشهای کیس همون صداهای قبلی رو داره و باید دستگاه رو جابجا کنم تا صداش قطع بشه. فکر میکنید مشکلش چیه؟ و اینکه قابل تعمیر هست؟

پروین جان کابل هاش رو عوض کن کابل 2 به یک از کامپیوتر به ساب رو تعویض کن ببین درست می شه!!!:yes:

Labyrinth
04-06-09, 15:32
از توی تنظیمات صدا سه گزینه ی Phone ، Line In و Microphone ( همون باندگوی توی تست بار ) رو Mute کنید

اگر این گزینه ها رو ندیدید به منوی Options رفته و بعد Properties و سپس گزینه های ذکر شده را در باکس Volume Control تیک زد و سپس کار بالا رو انجام بدهید.

انشالله درست میشود

:give_rose:

AMD>INTEL
04-06-09, 15:43
كانكتورها و لحيم كاري رو عوض كنيد

arven_andomil
04-06-09, 18:59
از توی تنظیمات صدا سه گزینه ی Phone ، Line In و Microphone ( همون باندگوی توی تست بار ) رو Mute کنید

اگر این گزینه ها رو ندیدید به منوی Options رفته و بعد Properties و سپس گزینه های ذکر شده را در باکس Volume Control تیک زد و سپس کار بالا رو انجام بدهید.

انشالله درست میشود

تغییری نکرد! :1. (28):بیشتر فکر میکنم ایراد از sub باشه. اون قسمتی که فیش رو به ساب وصل میکنه تقریبا شل شده و تکون می خوره.
:give_rose:

كانكتورها و لحيم كاري رو عوض كنيد

با اینکار یه مدت نسبتا خوب میشه ولی دوباره بعد از یه مدت بدتر از قبل میشه.