PDA

مشاهده نسخه کامل : خريد يك سيستم براي بازي هاي فوق سنگين تا سقف 1 ميليون

serpens13
04-06-09, 01:22
من يك سيستم ميخوام بگيرم بدون مانيتور كيبورد و موس كه بتونم جديدترين بازيهابا گرافيك بالارو بازي كنم
اول ميخواستم xbox 360
بگيرم ديدم از نظر انتخاب بازيها يكم محدوديت داره
نميدوم
راستشو بخوايد من چند سالي از بازار سخت افزار بدور بودمOnly the registered members can see the link
اگه همينطوري برم براي خريد سيستم
110%
سرمو كلاه ميزارن
من در حال حاضر تا سقف 1 ميليون ميتونم هزينه كنم
لطفا" كمكم كنيد
همان xbox360
را بگيرم؟ يا اگه سيستم بهتر با چه مشخصاتي بگيرم؟
ممنون

mohammad1985
04-06-09, 01:39
شما تصمیم نهایی رو که گفتید من و یا سایر دوستان کمکتون میکنیم

serpens13
04-06-09, 02:08
خوب من نميدونم اومدم از شما كه بلديد كمك بگيرم كه چيكار كنم؟

Trance
04-06-09, 10:19
شما میتونید با هزینه ای که داری هم ایکس باکس بگیری هم یه سیستم خوب جمع کنید.

ببیند الان بازیهای که ساخته میشن تا چند سال دیگه بیشتر اول برای کنسول ها میاد.چون کنسول ها مشخصات سخت افزاری دارن که نمی شه تغییر داد(اپگریت ) .پس بازی ساز ها و شرکت های بازی سازی راحتر میتونن بازی های رو تحت این سخت افزار کنسول ها طراحی کنن و بسازن .(ps3 وxbox360 مخصوصا)و pc ها سخت افزار های قابل ارتقا دارن و هر کاربر به سلیقه و انتخاب خودش سیستم جمع میکنه.هر سیستمی که قویتر باشه سرعت فریم و جزئیات بهتر توی بازیها داره.(البته بیشتر بازیهای که برای کنسول ها و pc ساخته میشن زیاد تفاوتی از لحاظ گرافیکی با هم ندارن )

بعدش اینکه برا pc کمتر بازیهای اختصاصی میسازن و بدتر از اون باید دنبال کرک بازیهای و مشکلات دیگه بازیهای مرتبط به pc باشی منجمله داشتن فریم پائین و اپدیت کردن کارت گرافیک و.........

بازم نظر اساتید فن بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه.

با سپاس:give_rose:

Mehdi_Full
04-06-09, 10:40
بنده اگر جای شما بودم یک سیستم قوی میخریدم به این علت که شما با سیستم میتونید هر کاری بکنید اما با کنسول فقط میتونید بازی کنید
در ضمن اگر زیاد بازی میکنید ؛ مشکلاتی از قبیل 3 چراغ شدن XBox رو هم در نظر داشته باشید

Ardalan
04-06-09, 10:45
بنده اگر جای شما بودم یک سیستم قوی میخریدم به این علت که شما با سیستم میتونید هر کاری بکنید اما با کنسول فقط میتونید بازی کنید
در ضمن اگر زیاد بازی میکنید ؛ مشکلاتی از قبیل 3 چراغ شدن XBox رو هم در نظر داشته باشید

مهدی جان مشکل سه چراغه شدن مال سری های اول هست و دیگه کمتر کسی این مشکل رو داره

نظر من هم نظر Trance جان هستش
شما هم یه ایکس باکس بگیر هم یه PC البته با یک مانیتور Full HD که هم بتونی ایکس باکس رو روی اون کار کنی هم واسه PC خوبه

Trance
04-06-09, 10:48
مشکلات سه چراغ شدن کنسول xbxo360 دیگه با امدن مدل های فا لکون و جاسپر برطرف شده و البته همون مدل های قبلی هم می شه با 12 ولت کردن فن کنسول مشکل سه جراغ رو حل کرد.

با این کنسول میشه هم بازی کرد هم فیلم دید و هم به نت وصل شد و ............

با اپدیت کردن داشبور این کنسول فرمت ها Divx و ...... رو پخش میکنه.

roben
04-06-09, 10:56
اگر فقط برای بازی می خواهید مثلما همان xbox از هر لحاظ بر پی سی سر خواهد بود اما اگر پول اضافه دارید خب این یه حرف دیگست
یا حق

Stream
04-06-09, 11:40
XBOX 360 FTW

serpens13
04-06-09, 16:43
مرسي دوستان نه من فقط براي بازي ميخوام
آخه خودم از xbox 360 خوشم مياد
خريدش يكم سخت شده
چه ريجن بگيرم كه مانوره بهتري رو بازي ها داشته باشم؟
كپي خور بگيرم ديگه قيد online رو بايد بزنم
شنيدم كه كپي خور ها update هم نميشن