PDA

مشاهده نسخه کامل : تقويم هجري شمسي سال 1388 نسخه 5

™Ali
03-06-09, 19:30
جدیدترین نسخه از این نرم افزار با ظاهری متفاوت
نرم افزار تقویم فارسی رایجترین نرم افزار تلفن همراه در بین ایران می باشد نسخه های مختلف از نرم افزار فوق صدها هزار بار بر روی تلفن همراه ایرانیان در سراسر دنیا نصب و استفاده شده است:

قابليتهاي كليدي نرم افزار تقويم شمسي سال 88:
- استفاده آسان در تمامی تلفن های همراه
- استفاده بسیار با تمامی قابلیت های touch در تلفن های همراه لمسی
- نمایش کلیه اطلاعات روز (مناسب ها، تعطیلات، سخن روز، حدیث، اوقات شرعی، تقویم نجومی و ...)
- نمایش اخبار (اتصال به سیستم خبری از طریق RSS)
- نمایش وضعیت آب و هوا
- و...

قابليتهاي جديد : رفع چند باگ ، تغییر در اوقات شرعی ، مناسبت ها و تعطیلات ... در این ورژن

Only the registered members can see the link

دانلود (Only the registered members can see the link)

ياقوت
30-08-09, 10:39
سلام به شما و تشكر من تازه عضو شدم :party:
سوال من اين است كه ايا اين فايل روي تلفن n70 music
نصب ميشه؟و اكه نه ايا ميتونيد راهنمايي كنيد و يك تقويمي رو به من بكيد كه بتونم به راحتي روي موبيلم نصب كنم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

™Ali
30-08-09, 13:37
سلام به شما و تشكر من تازه عضو شدم :party:
سوال من اين است كه ايا اين فايل روي تلفن n70 music
نصب ميشه؟و اكه نه ايا ميتونيد راهنمايي كنيد و يك تقويمي رو به من بكيد كه بتونم به راحتي روي موبيلم نصب كنم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بله گوشی شما Java Support هست بدون هیچ مشکلی نصب میشه :1. (21):

ياقوت
31-08-09, 02:21
ممنون از واب سريع من سعي ميكنم نصب كنم اكه مشكلي واسم بيش امد ميتونم رو كمك شما حساب كنم؟

ياقوت
04-09-09, 08:28
سلام خوبيد؟متاسفانه گوشی من Java Support نداشت و نتونستم اين برنامه رو بياده كنم
ميشه لطف كنيد برنامه Java Support رو واسم بكذاريد تا نصب كنم روي تلفن و سبس اين تقويم رو هم بتونم داشته باشم
تشكر

™Ali
04-09-09, 10:35
دوست عزیز گوشی N73 خودش دارای Java MIDP2.0 نصب شده است و تمام برنامه های جاوا بر روی اون نصب می شوند ! :1. (23):

Agne
05-09-09, 01:45
سلام خوبيد؟متاسفانه گوشی من Java Support نداشت و نتونستم اين برنامه رو بياده كنم
ميشه لطف كنيد برنامه Java Support رو واسم بكذاريد تا نصب كنم روي تلفن و سبس اين تقويم رو هم بتونم داشته باشم
تشكر

Java support Yes (MIDP 2.0,CLDC 1.1)

Only the registered members can see the link

عزیز جان بزرگترین منبع اطلاعاتی اینترنت که Wikipedia هست میگه گوشیه شما از جاوا پشتیبانی میکنه!
خیالتون راحت!
:give_rose:

Agne
05-09-09, 12:54
قابلیت های جدید:
رنگ و تصویر نامناسب پس زمینه، ناخوانا بودن، نیازمند به اتصال به اینترنت برای بیشتر امور و ...

با تمام احترامات
اصلا به درد نمیخوره

:give_rose::give_rose: