PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید Asus Rampage Extreme

reza942
02-06-09, 18:59
با سلام خدمت دوستان عزیزم

بنده چند روزی میشه مینم سوخت و درگیر جمع آوری اطلاعات واسه مین جدید هستم.
از اونجایی که حدود 10 سال میشه از مادربورد های asus استفاده میکنم برای مین جدید هم asus رو در نظر دارم.
من اطلاعاتی که جمع آوری کردم رو براتون آپلود می کنم
حالا می خوام اساتید نظرشونو در مورد معایب و مزایا بگن ... البته اگه از دوستان کسی این مین رو خریده ممنون میشم نظر اونو هم بدونم.قیمتشم یخورده تنده (440-420)..... :whistle:

Asus Rampage Extreme

Intel® Core™2 Extreme / Core™2 Quad / Core™2 Duo / Pentium® Extreme / Pentium® D / Pentium® 4 Processors
Intel® X48/ICH9R
Dual-channel DDR3 2000(O.C.)/1800(O.C.)/1600/1333/1066/800 MHz
Fusion Block System
Extreme Engine
TweakIt
BIOS Flashback
iROG
SupremeFX X-Fi 8-ch Audio

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

feryfrt
02-06-09, 20:01
من اگه corei7 نميخريدم ميرفتم سراغ اين motherboard

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)P5E3 Premium/WiFi-AP @n (Only the registered members can see the link)

البته جديدتر مثله GENE اومده ولي اين لامذهب خيلي كامله.
كاري به OverClock بازي ندارم ولي اين مادربورده كامليه.
(خواستم نظري داده باشم خدمتتون)

kamy02000
02-06-09, 23:08
سلام
من این مادربورد رو دارم دوست عزیز!
البته من مثل اعضای باتجربه و حرفه ای این فروم اطلاعات ندارم اما بنظر من این مدل مادربورد اسوس واقعا سلطان مادربوردد هاست!
خودت از نزدیک این قطعه رو ببینی واقعا به کیفیت فوق العاده و زیبایی اون پی می بری.
با این مادربورد کاری نیست که بنظر من نتونی باهاش انجام بدی و تازه مطمئن باش هرجای سیستمت ایراد پیدا کنه این مادربورد محاله ایراد حتی کوچیکی هم پیدا کنه!!!!
درسته قیمتش بالاست ولی خوبی ش اینه که خیال آدم از بابت اصلی ترین قسمت کامپیوتر راحت میشه.
تو سی دی اش دو تا کلیپ داره که اگه ببینی خودت ملتفت می شی که چجور مادربوردیه............
اگه می تونی واسه مادربورد این همه هزینه کنی و تصمیم داری یا امروز و یا آینده از حداکثر توانایی قطعاتت استفاده کنی این مادربورد تمام نیازهات رو بیمه می کنه و جلوی هیچ فشاری کم نمی یاره!!!!!!

مادربورد دوست داشتنی هست :love: rampage extreme

gigabyte_technology
02-06-09, 23:08
جون میده واسه OC:great:
راستی دوست عزیز بقیه قطعاتت چین؟
اگه بودجه کافی برای خرید داری می تونی Corei7 ببندی با نسل دوم همین بردی که میخوای بخری!!

ASUS RamPage II Extreme

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the linkاینم مشخصات فنیشOnly the registered members can see the link

Moein
03-06-09, 00:50
با سلام خدمت دوستان عزیزم

بنده چند روزی میشه مینم سوخت و درگیر جمع آوری اطلاعات واسه مین جدید هستم.
از اونجایی که حدود 10 سال میشه از مادربورد های asus استفاده میکنم برای مین جدید هم asus رو در نظر دارم.
من اطلاعاتی که جمع آوری کردم رو براتون آپلود می کنم
حالا می خوام اساتید نظرشونو در مورد معایب و مزایا بگن ... البته اگه از دوستان کسی این مین رو خریده ممنون میشم نظر اونو هم بدونم.قیمتشم یخورده تنده (440-420)..... :whistle:

Asus Rampage Extreme

Intel® Core™2 Extreme / Core™2 Quad / Core™2 Duo / Pentium® Extreme / Pentium® D / Pentium® 4 Processors
Intel® X48/ICH9R
Dual-channel DDR3 2000(O.C.)/1800(O.C.)/1600/1333/1066/800 MHz
Fusion Block System
Extreme Engine
TweakIt
BIOS Flashback
iROG
SupremeFX X-Fi 8-ch Audio

Only the registered members can see the link

1. واقعا مین خوبی رو انتخاب کردی

2. یکم این مین به صرفه نیست از لحاظ قیمت برای کاری که شما می خواهید ازش بگشید این کار رو با یک MAXIMUS 2 FORMULA هم همین کارو براتون می کنه

3. اگه می تونید هزینه کنید یک سیستم بر پایه سوکت 1366 بر دارید

4.من 2 ماه دنبال این مین هستم و نه در ایران و نه در دبی این مین رو پیدا نکردم یکی در بازار ایران داره که دست دوم هست و حتی اجازه تست هم نمی ده

سلام
من این مادربورد رو دارم دوست عزیز!
البته من مثل اعضای باتجربه و حرفه ای این فروم اطلاعات ندارم اما بنظر من این مدل مادربورد اسوس واقعا سلطان مادربوردد هاست!
خودت از نزدیک این قطعه رو ببینی واقعا به کیفیت فوق العاده و زیبایی اون پی می بری.
با این مادربورد کاری نیست که بنظر من نتونی باهاش انجام بدی و تازه مطمئن باش هرجای سیستمت ایراد پیدا کنه این مادربورد محاله ایراد حتی کوچیکی هم پیدا کنه!!!!
درسته قیمتش بالاست ولی خوبی ش اینه که خیال آدم از بابت اصلی ترین قسمت کامپیوتر راحت میشه.
تو سی دی اش دو تا کلیپ داره که اگه ببینی خودت ملتفت می شی که چجور مادربوردیه............
اگه می تونی واسه مادربورد این همه هزینه کنی و تصمیم داری یا امروز و یا آینده از حداکثر توانایی قطعاتت استفاده کنی این مادربورد تمام نیازهات رو بیمه می کنه و جلوی هیچ فشاری کم نمی یاره!!!!!!

مادربورد دوست داشتنی هست :love: rampage extreme

شما اگه دوست عزیز این مین رو می فروشی یک خبری به من بده ما این مین رو فقط برای اورکلاک می خواهیم و اگه مین رو به ما بفروشی کمک بزرگی در راه اورکلاک ایران کردی اطمینان داشته باش

Olesius
03-06-09, 01:09
با سلام...

در کارایی و قابلیت بالای این بورد شکی نیست! رکوردهای زیادی هم با این بورد زده شده...:great:
ولی موضوعی که قابل ذکر هست!! قابلیت های این بورد ممکن هست که برای کاربر عادی قابل استفاده نباشد...

به طور مثال: این بورد بهترین بورد موجود برای اوورکلاک پردازنده و رسیدن به فرکانس مسیر های نزدیک 700 هست...
ولی کاربری که قصد اوورکلاک (و لزوما شدید!) ندارد... خرید این بورد "هزینه اضافی" خواهد بود...!!
بوردهای P45 خوبی هم با هزینه کمتر می شه تهیه کرد...

با توجه به شرایط موجود چنان چه قصد دارید تا این میزان هزینه کنید, شما می تونید با حدود 300T بورد DFI با قابلیت و کارایی مناسب تهیه کنید و پردازنده خودتون رو به 920 Core i7 ارتقا بدید... قطعا گزینه مناسب تری خواهد بود...

موفق باشید...:11():

gigabyte_technology
03-06-09, 05:38
منم با نظر Olesius و RaRaN موافقم ! اگه کاری بجز اور تا این مین داری خریدش بی فایده خواهد بود.

reza942
03-06-09, 08:35
ممنونم از نظرات شما عزیزان
من این مادربورد رو برای کارهای گرافیکی و سنگین می خوام و تقریبا تمام روز باید سیستم روشن باشه.
این سیستم رو برای اور کردن نمی خوام.البته از حق نگذریم مین چشم نوازیه و همین ظاهرشم آدمو وسوسه می کنه........:cool:
cpu در حال حاضر q6600 دارم و دیگه نمی خوام هزینه برای cpu داشته باشم cpu های i7 ماشااله از 300 شروع میشه.....
در ضمن برای اون دوستمون که دنبال این مادربورد می گشت عرض کنم که 2 روز پیش از رایان صبا قیمت گرفتم می گفت 430 با ضما نت الماس و موجود هم داشت.
یکی از ذوستان تو همین فریوم می گفت cpu های 4 هسته روی چیپست p45 بهتر جواب می دن و x38 ,x48 بیشتر روی cpuهای 2 هسته جواب دادن.
نظر شما چیه ؟

reza942
03-06-09, 09:01
گزینه های بعدی من 2 مورد هستن.
میشه یه مقدار در مورد 16 Phase مین های جدید asus توضیح بدید....
ایا اصرار رو ddr3 ساپورت کردن مادربورد منطقی هست ؟
مین Striker 2 extreme از ddr3 پشتیبانی میکنه و 16 phase نیست و لی maximus 2 formula از ddr 3 پشتیبانی نمی کنه ولی 16 phase هست .

Striker II Extreme

- Intel® Quad-core CPU Ready
- Intel® Core™2 Extreme / Core™2 Duo Ready
- Support Intel next generation 45nm Multi-Core CPU
- NVIDIA nForce® 790i Ultra SLI™
- Dual-channel DDR3 2000(O.C.)/1800(O.C.)/1600(O.C)/1333/1066/800 Support
- Fusion Block System
- CPU Level Up
- Memory Level Up
- LCD Poster
- SupremeFX II 8-CH Audio

Only the registered members can see the link LI01.jpg (Only the registered members can see the link)

Maximus II Formula

Intel® Core™2 Extreme / Core™2 Quad / Core™2 Duo Ready
Support Intel next generation 45nm Multi-Core CPU
Intel® P45/ICH10R
Dual-channel DDR2 1200/1066/800/667 Support
SupremeFX X-Fi 8-CH Audio
CPU Level Up
Pin Fin Thermal Module
Speeding HDD
VRD11.1 CPU support (backward support VRD10.X CPU)

Moein
03-06-09, 12:15
رایان صبا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیز من نماینده ویستا پخش یا همون الماس رو دارم این مین رو هم سفارش دادم اما می گن نیست نمیارن به رایان صبا بدن !!!!!!!!!

شما هم برو سراغ x58 خیلی مهم نیست 16 فاز بودن یا 4 فاز بودن در یک مادربورد برای شما که می خوای فقط رندرینگداشته باشی شما بهترین انتخابت اگه می خوای یک سیستم 775 برداری اینها می تونه باشه
1.asus p5q deluxe
2.intel q9550

اگه هم می خوای بیشتر هزینه کنی برو سراغ 1366

asus rampage 2 gene
core i7 920
یا

DFI x58-t3eh6
core i7 920