PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود Babylon 8

™Ali
29-05-09, 19:17
Babylon چیست؟

Babylon یک مترجم و دیکشنری بسیار قدرتمند است. شما می توانید با دوبار کلیک روی متن مورد نظر ترجمه آن را در Babylon ببینید. Babylon 8 با ابزار آنلاین مترجم خود می تواند اسناد متنی شما را ترجمه کند. مترجم متن babylon از 31 زبان از جمله زبان فارسی پشتیبانی می کند.

سیستم مورد نیاز برای استفاده از babylon 8
Operating System: Windows 2000/XP/Vista
Web Browser: MS Internet Explorer 6 and later.
Macromedia Flash player installed
128MB free RAM recommended.
50MB of free disk space on hard drive. Installation of dictionaries requires additional disk space (dictionary size varies).

ترجمه متن به ساده ترین شکل ممکن

ترجمه متون در babylon یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار است. با پشتیبانی از 31 زبان از جمله فارسی یکی از کاملترین برنامه های مترجم متن در دنیاست. در نسخه جدید برنامه، پنجره جدید با فضای بیشتر و زیبا تر برای ترجمه متون وجود دارد.

ئر نسخه جدید شما می توانید یک فایل متنی را به برنامه بدهید تا برنامه تمام متن آن را برای شما به هر زبانی که می خواهید (از بین 31 زبان) ترجمه کند، در نسخه جدید برنامه می توانید نوع زبان را به صورت خودکار تشخیص دهد.

رابط کاربری بسیار زیبا

رابط کاربری در Babylon 8 بسیار زیبا تر شده است. در رابط کابری جدید همه چیز خیلی ساده مرتب شده است و تمام آنچه کاربر نیاز دارد در دسترس است.

نوار اصلی در بالای برنامه قرار دارد و کاربر می تواند در آن کلمه خود را جهت ترجمه وارد کند. یکی از ویژگی های جدید نسخه 8 تغییر زبان ترجمه است. این منوی کشویی در کنار نوار وارد کردن کلمه قرار دارد و به کاربر امکان می دهد تا خیلی سریع زبان ترجمه را تغییر دهد.

Babylon Globe بدون شک مهمترین ویژگی اضافه شده به نسخه 8 این برنامه است که به کاربر این امکان را می دهد تا به زیباترین شکل ممکن به همه چیزی که نیاز دارد با یک کلیک دسترسی پیداکند.

لینک دانلود:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

D J V A H I D
29-05-09, 19:58
گلوساری های فارسیش هم داخل خود فایله ؟! :1. (27):

lorn
29-05-09, 20:31
كرك هم داره

™Ali
30-05-09, 19:32
گلوساری های فارسیش هم داخل خود فایله ؟! :1. (27):
نه ! باید از سایت Babylon دانلود کنی! یا از Glossary های ورژن قبل استفاده کنی :cool:

كرك هم داره
کرک باهاشه :wink:

test13
05-06-09, 14:53
اینکه لینکش پاک شده!!!
الکی ثبت نام کردیم واسه دانلود؟

Only the registered members can see the link

Labyrinth
05-06-09, 15:30
این لینک کامل بهمراه کرک و مجموعه فرهنگ های فارسی

Only the registered members can see the link(r18)_Premier_Dictionaries_Only the registered members can see the link sanDownload.com.zip

پسورد : Only the registered members can see the link

:give_rose:

™Ali
06-06-09, 09:31
اینکه لینکش پاک شده!!!
الکی ثبت نام کردیم واسه دانلود؟

Only the registered members can see the link
سلام دوست عزیز
اول از همه عضویتت رو تبریک میگم
دوم از همه خدمت شما صبح بخیر عرض می کنم
و سوم از همه لینک راپیدشیره و کاملا سالمه. :1. (26):

javadi_na
24-06-09, 14:43
سلام و با تشکر
کرک, فایل exe رو پیدا نمی کنه . بهش معرفی هم میکنم میگه بابیلون فعاله در صورتی که exit کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™Ali
24-06-09, 16:15
کرک رو در مسیر پوشه برنامه بریز!
فکر کنم تو C:/ProgramFiles / Babylon باشه. اونوقت کرک فایل exe رو پیدا می کنه :give_rose:

Computex
24-06-09, 23:10
کرک رو در مسیر پوشه برنامه بریز!
فکر کنم تو C:/ProgramFiles / Babylon باشه. اونوقت کرک فایل exe رو پیدا می کنه :give_rose:

باز هم فایل کرک در ویستا کار نمیکنه!
کسی میتونه کرک این برنامه رو برای ویستا پیدا کنه؟!

Labyrinth
25-06-09, 10:26
شما روی فایل راست کلیک کنید و Run As Admin رو انتخاب کنید

:give_rose: