PDA

مشاهده نسخه کامل : مانیتور سامسونگ مدل t220p

hadi-chaloos
23-05-09, 19:07
با سلام یه مانیتور سامسونگ مدل t220p گرفتم هیچ راهنمای فارسیی توش نبود این نرم افزاری هم که این قدر تبلیغش رو می کنه توش نبود multy scren
من یه مشکل دیگه باهاش دارم این جریان magic color چیه به چه درد می خوره و چطور راش می ندازن؟
نرم افزارش رو نصب کردم ولی کاری انجام نمی ده
یه مورد دیگه هم اینکه وقتی روی دکمه auto adjust کنار مانیتور رو فشار می دم میگه هیچ قابلیتی نداره کجا بدرد می خوره و چطور راه می افته ممنون می شم راهنماییم کنید.

N@VID
23-05-09, 19:19
سلام :

مانیتور شما گارانتیش سام سرویس مگه نیست ؟

hadi-chaloos
23-05-09, 19:27
حقیقتش نمی دونم مگه مادایران ال جی نیست البته کارت گارانتی اش رو ندارم خیلی قدیمیه

Stream
23-05-09, 19:39
با سلام یه مانیتور سامسونگ مدل t220p گرفتم هیچ راهنمای فارسیی توش نبود این نرم افزاری هم که این قدر تبلیغش رو می کنه توش نبود multy scren

در مانیتورهای سامسونگ که ساخت سام سرویس نیستند (وارداتی) راهنمای فارسی قرار نداره.

نرم افزاری به اسم Multy Screen یا اسم های مشابه برای محصولات سامسونگ وجود نداره، احتمال داره منظور سامسونگ در تبلیغات این بوده که به خاطر رزولوشن بالا می تونید چند صفحه رو در کنار هم داشته باشید.

من یه مشکل دیگه باهاش دارم این جریان magic color چیه به چه درد می خوره و چطور راش می ندازن؟

Magic Color برای تنظیم کردن رنگ مانیتور از محیط ویندوزه (به جای دکمه های مانیتور) که امکانات بیشتری رو در اختیارتون قرار میده.

برنامه رو نصب کنید و بقیه کارها توسط یک Wizard انجام میشه.

Only the registered members can see the link

یه مورد دیگه هم اینکه وقتی روی دکمه auto adjust کنار مانیتور رو فشار می دم میگه هیچ قابلیتی نداره کجا بدرد می خوره و چطور راه می افته ممنون می شم راهنماییم کنید.

اصولا دکمه Auto Adjust مانیتورها خیلی فایده نداره چون باید خودتون مانیتور رو کالیبره کنید (بطور دستی!)

hadi-chaloos
23-05-09, 19:44
شرمنده یه مورد رو اشتباه گفتم با گارانتی سام سرویس من جواب یه سوال دیگه رو دادم ببخشید البته من جوابم رئ با راهنمائیتون گرفتم.

h_zaman06
23-05-09, 20:11
نرم افزاری به اسم Multy Screen یا اسم های مشابه برای محصولات سامسونگ وجود نداره، احتمال داره منظور سامسونگ در تبلیغات این بوده که به خاطر رزولوشن بالا می تونید چند صفحه رو در کنار هم داشته باشید.

چرا بابا .. سی دی این نرم افزار هست توی جعبه مانیتورهای سامسونگ
قابلیتش هم اینه که میتونی باهاش صفحه را چند تکه بکنی و توی هر تکه یک صفحه ای یا یه چیزی قرار بدی
کارش جالبه ولی خوب زیاد به کار من نیومد :)

reza76622201
24-05-09, 09:39

دوست عزيز احتمال زياد شما با پورت DVI کارت گرافيکتون رو به مانيتور وصل کرديد. در اين صورت شما نياز به دانش خاصي واسه کار کردن با مانيتور نمي خواين و هميشه Adjust هست و نيازي به Auto adjust نداره و در اين حالت کار نمي کنه. اين کليد وقتي کار مي کنه که به پورت معمولي مانيتور و کارت گرافيک کار کنيد.
Magic Color مياد و يک سري افکت به صفحه مانيتور مي ده که به نظر من اصلا چيز جالبي نيست. (مثلا يک قسمت مورد نظر شما از صفحه رو روشن و بقيه رو تار مي کنه)
ولي در کل اين مانيتور واقعا کيفيت فوق العاده اي داره و رزولوشن و کنتراست منحصر بفرد.

hadi-chaloos
24-05-09, 17:58
از راهنماییاتون ممنون خیلی به دردم خورد آره از dvi استفاده می کنم.