PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید اسپیکر

mthp
23-05-09, 17:33
سلام دوستان خسته نباشید. محسن هستم دوست جدید شما
دنبال یک اسپیکر عالی در حدود 150 هزار تومان هستم.بطوریکه برای یک آپارتمان 90 متری با سالن حدود 40 متر عالی باشه. صدای صاف و Bass عالی می خوام داشته باشه. راستش می خوام خیلی خوب بکوبه و ساختمان را به هوا ببره. (1/5 باشه)
آیا logitech x540 خوبه یا مدل های بهتری سراغ دارید؟

Mehdi_Full
23-05-09, 18:18
سلام دوست عزیز ضمن خوشامدگویی به جنابعالی :11():

بله محصولات لاجیتک و مدل X540 گزینه خوبی برای شما هست و با توجه به قیمت محصولات کریتیو هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار هست .

در ضمن اگر کارت صدا ندارید قبل از تهیه اسپیکر حتما یک کارت صدای خوب تهیه کنید که 50 درصد کیفیت صدا به کارت صدای خوب بستگی داره .

سپاس :1. (23):

Ali.a2
23-05-09, 22:00
ببخشید میخواستم ببینم اسپیکر های 7:1 توی بازار هستند ؟؟

قیمتشون ته چه مایه ها یی هست ؟؟

nilon
23-05-09, 23:13
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من تو بازار تبریز دنبال اسپیکر کریتیو و لاچیتک خیلی گشتم و چیزی پیدا نکردم متاسفانه مارک مشابهی به نام لاجیتکس پیدا کردم که اصلا از کیفیتش موقع تست کردن راضی نشدم

تو بازار تبریز اسپیکر های موجود بود به اسم مارشال که شبیه
سینما خانگی بود خواستم بدونم خرید این اسپیکر ها صلاحه یا نه؟

Jagvar
24-05-09, 00:26
باسلام و درود فراوان
البته شما با دینامیت ساختمون رو راحتر می تونید بلرزانید :1. (38):(که یکم خطر ناکه)
جدا از اینا بنده یه divoom گرفتم در حد 50 هزار تمن و راضی هستم(عالیه) ولی شنیدم edifier هم شرکت خوبیه اسپیکر های خوبی داره
این هم بگم که گرون بودن اون کالا در بعضی مواقع نشان دهنده ی کیفیتش نیست
بنده با یه Divoom Titan-767 کیفیتی در حد تیم ملی داشتم! (کل اتاق رو میترکونه:great:)
همین طور که مهدی جان فرمودن یه کارت صدا شما احتیاج دارید تا بهترین کیفیت رو داشته باشید
البته ،باز به یه برند خاص اکتفا نکنید
:11():

roben
28-05-09, 00:29
crative t6060
کاملا ازش راز ی ام با توجه به قیمتش عالیه

MOHAMMAD1
28-05-09, 09:33
با این بودجه میتونین T7900 کریتیو رو بخرین که خیلی گزینه خوبیه
X540 هم گزینه بعدی هست

mthp
31-05-09, 23:55
دوستان سلام ، خسته نباشید ، logitech X540 خریدم ، کیفیت عالی داره ، راستش رو بخواهید به علت اینکه در آپارتمان هستیم صداش رو از نصف زیادتر نمی کنم ، روز اول که امتحان می کردم مورد اعتراض همسایه ها قرار گرفتم (البته به خاطر اینکه حال بعضی هاشون رو بگیرم صداش رو تا آخر زیاد کردم)
در هر صورت از همه شما برای راهنمایی ممنون هستم. خداحافظ

KING
01-06-09, 22:50
crative t6060
کاملا ازش راز ی ام با توجه به قیمتش عالیه
سلام دوست گرامی 60 60 کریتیو رو چند گرفتید ؟؟؟

دوستان سلام ، خسته نباشید ، logitech X540 خریدم ، کیفیت عالی داره ، راستش رو بخواهید به علت اینکه در آپارتمان هستیم صداش رو از نصف زیادتر نمی کنم ، روز اول که امتحان می کردم مورد اعتراض همسایه ها قرار گرفتم (البته به خاطر اینکه حال بعضی هاشون رو بگیرم صداش رو تا آخر زیاد کردم)
در هر صورت از همه شما برای راهنمایی ممنون هستم. خداحافظ
سلام
و شما دوست گرامی
چند گرفتید ایکس 540 رو ؟

guy
01-06-09, 23:45
من تازه عضو شدم ميخوام اسپيكر بخرم ترجيحا براي موسيقي ،دوست دارم صداي شفاف وbase نرمي داشته باشه از كساني كه دراين مورد تجربه واطلاعات دارند درخواست كمك مي كنم بودجه در حدود150 يكم بالا وپايين