PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه آنلاین Futuremark - Lord Of OverClocking

Shahryar
20-05-09, 17:16
با سلام خدمت همه عزیزان در انجمن های شهر سخت افزار و پی سی نتورک :11(): بعد از صحبت های انجام شده در تیم مدیریت تصمیم بر آن شد که اطلاع رسانی گسترده تری در رابطه با مسابقات اورکلاکینگ جهانی و به خصوص آنلاین داشته باشیم به همین دلیل اعلام این مسابقه را کمی به تاخیر انداختیم . :great:

شرکت نرم افزاری Futuremark مسابقه بزرگی به صورت آنلاین ترتیب داده که شما می بایست در اون با هر قطعه ای که دوست دارید تست 3DMark 06 بگیرید . :1. (23):

- مسابقه و جوایز اون به صورت هفته ای و کل مسابقه هست . :11():

- مدت مسابقه : 18 May تا 14 June سال 2009 :11():

- مسابقه قاره ای برگزار میشه اما خوشحال نباشید زیاد ! :1. (26):

- وب سایت رسمی مسابقه (Only the registered members can see the link)

موفق باشید
شهریار :give_rose:

ViViD
20-05-09, 23:57
وقتی امتیازات رو دیدم اصلاً خوشحال نشدم :دی

Only the registered members can see the link

البته در آسیا اگر شرکت کنم فکر کنم فعلاً (فعلاً) رده 10 یا 11 رو میتونم بگیرم :دی

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
23957 امتیاز خوبیه (به این میگن اعتماد به نفس) رمها بیاد میریم برای مسابقه :1. (26):

Shahryar
22-05-09, 11:32
وحید جان نمیدونی چرا نتیجه شما هنوز آپدیت نشده ؟!

ViViD
22-05-09, 12:01
سلام آقا شهریار
والا من داخل سایت رفتم و طبق راهنمایی داخل همون لینک بالا نتیجه رو که البته جدید نبود قدیمی بود ولی لینک ولید داشتم رو هر جایی خواست رفتم که وارد کنم به نتیجه ای نرسیدم حتی داخل یک سایت دیگه هم عضو شدم و مثل بقیه لینک ولید دادم اما باز هم هنوز در لیست آسیا نیامدم!!! اگر شما طریقه وارد کردن امتیازها رو میدونی منم راهنمایی کن.... چاکریم

Shahryar
22-05-09, 14:46
توی سایتش یک اکانت بساز و توی Result های اونجا بگذار . لینک ولیدتم به من بده .

Jagvar
22-05-09, 15:40
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم و دوستان عزیز
این موقع هاست که کار تیمی بدرد می خوره بنظر من باید تلاش کرد اگر چه وقت زیادی نمونده
وحید جان برای شما هم آرزوی موفقیت دارم :great:
:11():

Moein
27-05-09, 13:14
دوستان چرا شرکت نمی کنید هر Score بگیرید فقط ثبت کنید همین که از ایران شرکت کننده زیاد بشه جا میوفته که ایران هم در این رشته داره پیشرفت می کنه پس دست روی دست نگزارید و شروع کنید به تست گرفتن تا اونجایی که می تونید تلاش خودتون رو بکنید من و شهریار در تلاش هایی که در چند روز گذشته کردیم تونستیم در رده 9 اسیا قرار بگیریم البته مشکل ما گرافیک ها بود که در ویندوز xp اور نمی شدند و ویندوز ویستا هم نداشتیم و خوب یک اسکور بدست اوردیم که از لحاظ سی پی یو score اول در اسیا هست اما به همون دلیل گرافیک خیلی پایینه 29361 بالا ترین رکوردی بود که ما بدست اوردیم امروز من دوباره تست می گیرم امید وارم که بشه رکورد اول اسیا رو عوض کرد

این هم لینک ولید (Only the registered members can see the link)

Mahdi_Moosavi
27-05-09, 15:29
دوستان چرا شرکت نمی کنید هر Score بگیرید فقط ثبت کنید همین که از ایران شرکت کننده زیاد بشه جا میوفته که ایران هم در این رشته داره پیشرفت می کنه پس دست روی دست نگزارید و شروع کنید به تست گرفتن تا اونجایی که می تونید تلاش خودتون رو بکنید من و شهریار در تلاش هایی که در چند روز گذشته کردیم تونستیم در رده 9 اسیا قرار بگیریم البته مشکل ما گرافیک ها بود که در ویندوز xp اور نمی شدند و ویندوز ویستا هم نداشتیم و خوب یک اسکور بدست اوردیم که از لحاظ سی پی یو score اول در اسیا هست اما به همون دلیل گرافیک خیلی پایینه 29361 بالا ترین رکوردی بود که ما بدست اوردیم امروز من دوباره تست می گیرم امید وارم که بشه رکورد اول اسیا رو عوض کرد

این هم لینک ولید (Only the registered members can see the link)

برادر، آب ( سیستم ) به همراه مخلفات ( کولینگ ) باشه ، بچه های اینجا شناگرهای ( اورکلاکر ) خوبین . آب برسون ! :lol:

خارج از شوخی

به نظرم درایوری که باهاش تست می گیرید قدیمی باشه ... ورزنش چیه ؟

Moein
27-05-09, 15:44
برادر، آب ( سیستم ) به همراه مخلفات ( کولینگ ) باشه ، بچه های اینجا شناگرهای ( اورکلاکر ) خوبین . آب برسون ! :lol:

خارج از شوخی

به نظرم درایوری که باهاش تست می گیرید قدیمی باشه ... ورزنش چیه ؟

سلام برادر چه عجب یادی از ما کردی درایور گرافیک cat-9.5 هست ما مشکلی که داشتیم با هیچ چیزی حل نشد دلیل اور نشدن کارت ها رو در xp نمی دونم البته اینطوری بگم که اور میشن اما تو gpu-z هیچ تغییری ایجاد نمی شه با rivatuner هم یک کارت رو اون هم یک هسته رو بیشتر نمی شه اور کرد
مهدی جان قدم شما روی چشم ما اگه وقت داری اینجا و لابراتور متعلق به خودته و می تونی از قطعات استفاده کنیم

دوستان اینجا یک خبر خوش بتون بدم که اطمینان داشته باشید اگه قطعه ای که گرفتیم تا قبل از اتمام مسابقات بمون برسه قطعا رکورد دوم اسیا مال ما خواهد بود البته باز هم تاکید می کنم اگه اون قطعه به دستمون برسه

Olesius
27-05-09, 15:59
بسوزه پدر این محدودیت...!!

این مسابقه یک کارت خوب + یک پردازنده خوب می خواد... تا بتونی آستین بالا بزنی واسه شرکت در مسابقه و تهیه کولینگ و ... !!:whistle:

این کارت زبون بسته ما (8800GT) با Air Cooling که از فرکانس هسته 700 رد نشد...!! نمی دونم XFX با اینا چی کار کرده در حالی که برندهای ارزون به راحتی 750 رو می رسن...!!:1. (27):
حالا فرض کنیم به Core 800 هم رسیدیم!!
در کنار اوور گرافیک, پردازنده 4هسته ای با میزان اوور مناسب! نداشته باشی بی فایده هست... که اونم متاسفانه در اختیار نداریم...!!

Off Topic
تست های مربوط به اوورکلاک پردازنده و رم دردسرش از تست های گرافیکی کمتر هست...!!! :دی

Dark Devil
27-05-09, 16:10
دلیل اور نشدن کارت ها رو در xp نمی دونم البته اینطوری بگم که اور میشن اما تو gpu-z هیچ تغییری ایجاد نمی شه با rivatuner هم یک کارت رو اون هم یک هسته رو بیشتر نمی شه اور کرد

یعنی تو Riva شما GPU هارو عوض هم کردی نتونست اور کنه؟! به این هم توجه کنید که RivaTuner بعضی وقتا اسم GPU0 و GPU1 رو اشتباه مینویسه....

Mahdi_Moosavi
27-05-09, 16:15
سلام برادر چه عجب یادی از ما کردی درایور گرافیک cat-9.5 هست ما مشکلی که داشتیم با هیچ چیزی حل نشد دلیل اور نشدن کارت ها رو در xp نمی دونم البته اینطوری بگم که اور میشن اما تو gpu-z هیچ تغییری ایجاد نمی شه با rivatuner هم یک کارت رو اون هم یک هسته رو بیشتر نمی شه اور کرد
مهدی جان قدم شما روی چشم ما اگه وقت داری اینجا و لابراتور متعلق به خودته و می تونی از قطعات استفاده کنیم

دوستان اینجا یک خبر خوش بتون بدم که اطمینان داشته باشید اگه قطعه ای که گرفتیم تا قبل از اتمام مسابقات بمون برسه قطعا رکورد دوم اسیا مال ما خواهد بود البته باز هم تاکید می کنم اگه اون قطعه به دستمون برسه

خب بایوس رو ادیت کنید . برای محکم کاری یک VGA قدیمی PCI داشته باشید که اگر سیستم تصویر نداد ، بشه دوباره BIOS رو عوض کنید .

امتیاز های SM2 و SM3 به شدت به فرکانس پردازنده وابسته هست . نوجه داشته باشید رو این قسمت ! به قدرت و معماری پردازنده زیاد توجه نکنید . فقط فرکانس رو ببرید بالا !

من نظرم روی E8600 6.0GHZ هست . البته کار نسبتا مشکلی هست .

اگر 4890 بین شرکت کننده ها پر بشه دیگه نمیشه کاریش کرد . 3 * 4890 یه کم زورش به 4870x2 می چربه .

پاورتون چیه ؟ میتونی با آمپرمتر جریان ورودی 220V رو وقتی که دارید تست می گیرید اندازه بگیری ؟

فرقی نمیکنه ، شما بزنی ، انگار همه بچه های SSA با هم زدن ( رکورد رو می گم ها ! ) .

این قطعه ای که میگی، چی هست ؟

ViViD
27-05-09, 16:48
من همین مشکل رو داشتم با اورکلاک گرافیک توی XP ولی ویستا راحت اور میشد
بالاخره مشکل حل شد با عوض کردن درایور گرافیک و ورژن Riva Tuner که اون زمان یادمه ورژن کاتالیست 8.11 بود و ورژن Riva 2.11 که با این 2 تا فقط میتونستم اورکلاک کنم الان با ورژن 2.20 ریوا تیونر و کاتالیست 9.5 در XP براحتی اورکلاک میکنم یک امتحانی بزن شاید درست شد اگر دیدی نمیشه بگو من گرافیک رو بفرستم :دی
خوشبختانه امروز رمهای جدید رسید و بزودی شروع به تستهای عظیم میکنم البته با کولینگهای غیرعظیم :دی

Shahryar
27-05-09, 17:22
اگه اشتباه نکنم مشکل حل شد برای اورکلاکینگ این کارت ها ...

این قطعه جدید را هم حدس بزنید . :1. (38): این طور بگم که نیاز به اورکلاک کارت ها نیست امتیاز CPU با دیفالت کارت ها میشه 33K+ !

CPU هم مهدی جان E8600 به درد نمیخوره الان این دوستمون Goddy با فرکانس نزدیک به 6.6 Ghz تست گرفته امتیاز CPU اش 6600 هست در حالی که اون شب که ما تست گرفتیم با 920 با فرکانس 4.7 امتیاز پردازنده 8400 بود ! برای 3Dmark06 به نظرم Corei7 ها خیلی خیلی بهترند نسبت به C2D ...

ایشالله وقت بشه میتونم این قول را بدم که برنده یکی از هفته هاش ما هستیم . چراکه برنده کل آسیاش به احتمال زیاد دوستان تایوانیمون هستند که پردازنده اون ها میتونه 5.4 گیگاهرتز 3DMark 06 پاس کنه ! :1. (38):

این ادیت بایوس فکر خوبیه وقت بشه میریم تو کارش :give_rose:

Extreme
27-05-09, 18:10

این قطعه جدید را هم حدس بزنید . :1. (38): این طور بگم که نیاز به اورکلاک کارت ها نیست امتیاز CPU با دیفالت کارت ها میشه 33K+ !

CPU هم مهدی جان E8600 به درد نمیخوره الان این دوستمون Goddy با فرکانس نزدیک به 6.6 Ghz تست گرفته امتیاز CPU اش 6600 هست در حالی که اون شب که ما تست گرفتیم با 920 با فرکانس 4.7 امتیاز پردازنده 8400 بود ! برای 3Dmark06 به نظرم Corei7 ها خیلی خیلی بهترند نسبت به C2D ...

ایشالله وقت بشه میتونم این قول را بدم که برنده یکی از هفته هاش ما هستیم . چراکه برنده کل آسیاش به احتمال زیاد دوستان تایوانیمون هستند که پردازنده اون ها میتونه 5.4 گیگاهرتز 3DMark 06 پاس کنه ! :1. (38):

این ادیت بایوس فکر خوبیه وقت بشه میریم تو کارش :give_rose:

وای وای :1. (38): من میدونم چیه W3-------- :1. (21)::1. (38): پیشاپیش تبریک میگم . :11():

Mahdi_Moosavi
27-05-09, 18:36

:give_rose:

شهریار جان منظور من تاثیر مستقیم فرکانس پردازنده در افزایش امتیاز SM2 و SM3 هست . از طرفی اگر فرکانس پردازنده پایین باشه ، شما هر چه قدر هم VGA رو اورکلاک بکنی بازدهی لازم رو نداری . اگر نتایج چند نفر اول رو هم نگاه کنی ، تو پردازنده های اینتل معمولا فرکانس های پردازنده بیشتر از 5Ghz هست .

الان نفر اول آسیا هم تا حدودی از این خاصیت با E8600 استفاده کرده .

این قطعه جدید را هم حدس بزنید . این طور بگم که نیاز به اورکلاک کارت ها نیست امتیاز CPU با دیفالت کارت ها میشه 33K+ !

20 سوالیه !؟!؟ Only the registered members can see the link بابا لوس نکنید خودتون رو دیگه ! خوشتون میاد از این کارا ؟!؟ Only the registered members can see the link

ViViD
27-05-09, 18:55
شهریارا بگو بابا ما رو دق نده اینقدر :lol:

من که نهایت زور خودم رو بزنم روی 25K بیشتر نمیتونم امتیاز بگیرم این هم جدید اما فایده نداره اینها واسه فاطی نه نه واسه برنده شدن تمبون نمیشه:whistle:
نیتروژنی یخ خشکی بدین در راه خدا تا ما نیز بیاییم بالا:1. (27):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Shahryar
27-05-09, 20:07
شهریارا بگو بابا ما رو دق نده اینقدر :lol:

من که نهایت زور خودم رو بزنم روی 25K بیشتر نمیتونم امتیاز بگیرم این هم جدید اما فایده نداره اینها واسه فاطی نه نه واسه برنده شدن تمبون نمیشه:whistle:
نیتروژنی یخ خشکی بدین در راه خدا تا ما نیز بیاییم بالا:1. (27):

امتیاز CPU ات چه قدر هست عزیز ؟ آپلود کن حداقل شانست را برای بردن Partiot Viper از دست نده . :give_rose:

ViViD
27-05-09, 21:24
شهریار عزیز یک توضیحی میدی در مورد اینکه چطوری میتونم آپ کنم یک مقدار سردرگم شدم

CPU Score 6553
SM 3.0 Score 11881
SM 2.0 Score 9350

24281 3DMarks

اگر منظور همون ORB هست که من عضو هستم و تمام تستهای من در باکس اونجا موجود هست فکر میکنم همین باشه الان در لیست رفتم اما خوب دیگه فقط چشم امید داریم:whistle:

Moein
28-05-09, 17:24
20سوالیه !؟!؟ Only the registered members can see the link بابا لوس نکنید خودتون رو دیگه ! خوشتون میاد از این کارا ؟!؟ Only the registered members can see the link

مهدی جان اگه بگیم که نمی شه :دی اما تا به حال یکی از دوستان از این قطعات خبر دارند شهریار و نیما

در مورد رم هم به دلیل نداشتن رم triple (اخه OCZ ها دست یکی از بچه هاست قراره بخره ازم :دی)
ما با رم های سینگل داریم تست ها رو می گیریم رم های جدید خریداری شده و با مشاوره با شهریار جان یکی از بهترین رم های جهان رو به زودی زیر تست می بریم GsKill Perfect storm 2000 @cl.7
ایشالا اینا برسن سی پی یو هم که زحمتش رو به گردن یکی از دوستان انداختیم که برامون بیارن اون طور هم که بنده صحبت کردم به زودی شرکت XXX قراره 3 تا 4890 در اختیارمون بزاره بار رو سفارش دادن اما هنوز ایران نرسیده برسه 3 تا اولیش اینجا دسته خودمونه

یک راهنمایی می کنم سی پی یو از سری 1366 هست و دارای 8 مگ کش هست و قیمتش نزدیک به 700 دلار هست از سری 9xx نیست

مشکل اور نشدن کارت گرافیک ها در ایکس پی به دلیل مد شدن ویندوز و disable شدن یکی از سرویس ها بود :دی دقیقا نمی دونم کدوم بررسی شد اعلام می کنم

از دوستان عاجزانه خواهش می کنم که هر رکوردی می زنند ثبت کنند مهم نیست زیر 10000 هم باشه مهم اینه که یک طرحی ریخته شده که باید عملی بشه که به نفع ایران هست تنها وقتی که می گیره از دوستان اینه که 10 دقیقه سیستم رو با یک کم اور کلاک بگزارید تست بگیره

Moein
28-05-09, 17:36
شهریار عزیز یک توضیحی میدی در مورد اینکه چطوری میتونم آپ کنم یک مقدار سردرگم شدم

CPU Score 6553
SM 3.0 Score 11881
SM 2.0 Score 9350

24281 3DMarks

اگر منظور همون ORB هست که من عضو هستم و تمام تستهای من در باکس اونجا موجود هست فکر میکنم همین باشه الان در لیست رفتم اما خوب دیگه فقط چشم امید داریم:whistle:

.

تنها کار لازم اینه که شما ولید بگیرید و ولیدی که گرفتید رو public کنید و چند ساعتی منتظر بمونید تا جدول اپ دیت بشه و اگه اسکور جز 15 تا اول باشه نمایش داده می شه :11():

مشکل دیگه از کجاست ؟!؟

ViViD
28-05-09, 23:32
مشکل نیست فقط مشکل اینه که رکورد من به رده 15 نفر نمیرسه که این هم که مشکلی نیست :whistle:

Moein
29-05-09, 01:14
مشکل نیست فقط مشکل اینه که رکورد من به رده 15 نفر نمیرسه که این هم که مشکلی نیست :whistle:

مگه چه اسکوری می گیری کار های ساده که گفتم رو کردی اگه انجام داده باشی به راحتی نفر 15 رو گرفتی اگه هم می بینی که نمی شه برسی بش اشکال نداره یه توک پا بیا اصفهان (البته این هفته که میاد نه هفته بعدش) تا تمام رکورد ها رو باش بزنیم :دی

CROSSHAIR
30-05-09, 20:44
مهدی جان اگه بگیم که نمی شه :دی اما تا به حال یکی از دوستان از این قطعات خبر دارند شهریار و نیما

در مورد رم هم به دلیل نداشتن رم triple (اخه OCZ ها دست یکی از بچه هاست قراره بخره ازم :دی)
ما با رم های سینگل داریم تست ها رو می گیریم رم های جدید خریداری شده و با مشاوره با شهریار جان یکی از بهترین رم های جهان رو به زودی زیر تست می بریم GsKill Perfect storm 2000 @cl.7
ایشالا اینا برسن سی پی یو هم که زحمتش رو به گردن یکی از دوستان انداختیم که برامون بیارن اون طور هم که بنده صحبت کردم به زودی شرکت XXX قراره 3 تا 4890 در اختیارمون بزاره بار رو سفارش دادن اما هنوز ایران نرسیده برسه 3 تا اولیش اینجا دسته خودمونه

یک راهنمایی می کنم سی پی یو از سری 1366 هست و دارای 8 مگ کش هست و قیمتش نزدیک به 700 دلار هست از سری 9xx نیست

مشکل اور نشدن کارت گرافیک ها در ایکس پی به دلیل مد شدن ویندوز و disable شدن یکی از سرویس ها بود :دی دقیقا نمی دونم کدوم بررسی شد اعلام می کنم

از دوستان عاجزانه خواهش می کنم که هر رکوردی می زنند ثبت کنند مهم نیست زیر 10000 هم باشه مهم اینه که یک طرحی ریخته شده که باید عملی بشه که به نفع ایران هست تنها وقتی که می گیره از دوستان اینه که 10 دقیقه سیستم رو با یک کم اور کلاک بگزارید تست بگیره

نکنه این w3520 نازنین

یا ....؟:1. (38):

Moein
30-05-09, 20:57
نکنه این w3520 نازنین

یا ....؟:1. (38):

نه W3520 نیست بگزارید بیاد نمی خواهم پیشا پیش حرفش رو بزنم این سی پی یو انقدر هست که ما رو در رنکینگ کلی بدون اورکلاک GPU سوم کنه:دی

مین هم پول موجود نیست و الا :1. (28): :1. (28):Evga classified رو گرفته بودیم هااااااااااااااااای

Olesius
30-05-09, 21:15
دوستان جوایز هفتگی به چه نحوی اهدا می شه...؟
در هر قاره به رتبه اول کسانی که در اون هفته امتیاز رو ثبت کردند...؟؟؟ درواقع بین تازه واردهای جدول! درست می گم...!!

هرچند بعد مادی قضیه زیاد مهم نیست و باید جنبه رقابتی رو مد نظر داشت...!!
ولی خوب سوالی بود که ذهنمو مشغول کرده بود...!! :دی

فکر می کنم بتونم با همکاری یکی از دوستان با 8800GT SLI چندتا تست بگیرم...!!
ولی امتیاز بالایی نخواهد بود... در بهترین حالت ممکن هست به 18,000-19,000 رسید...

تا چه شود...!!:11():

Moein
30-05-09, 22:12
دوستان جوایز هفتگی به چه نحوی اهدا می شه...؟
در هر قاره به رتبه اول کسانی که در اون هفته امتیاز رو ثبت کردند...؟؟؟ درواقع بین تازه واردهای جدول! درست می گم...!!

هرچند بعد مادی قضیه زیاد مهم نیست و باید جنبه رقابتی رو مد نظر داشت...!!
ولی خوب سوالی بود که ذهنمو مشغول کرده بود...!! :دی

فکر می کنم بتونم با همکاری یکی از دوستان با 8800GT SLI چندتا تست بگیرم...!!
ولی امتیاز بالایی نخواهد بود... در بهترین حالت ممکن هست به 18,000-19,000 رسید...

تا چه شود...!!:11():

اقا هر چی می دونی سی پی یو رو اور کلاک کن این طوری خیلی به نفعت هست ضمننا دوستان لطف کنید ویندوزتون حتما 64 بیتی باشه و از 4 گیگ رم به بالا استفاده کنید موفق و پیروز باشید

Olesius
30-05-09, 23:36
اقا هر چی می دونی سی پی یو رو اور کلاک کن این طوری خیلی به نفعت هست ضمننا دوستان لطف کنید ویندوزتون حتما 64 بیتی باشه و از 4 گیگ رم به بالا استفاده کنید موفق و پیروز باشید
بوردی که می خوایم SLI کنیم AMD ساپورت هست...!! خودمون هم رو اوور فنوم 9950 موندیم...!! خیلی بد اوور می شه...
ولی بازم چشم...:11():

Mahdi_Moosavi
31-05-09, 01:30
بوردی که می خوایم SLI کنیم AMD ساپورت هست...!! خودمون هم رو اوور فنوم 9950 موندیم...!! خیلی بد اوور می شه...
ولی بازم چشم...:11():

سر این پردازنده اصلا تقلا نکنید ! چون بلاخره یا برد مشکل براش پیش میاد یا خود cpu !

Olesius
31-05-09, 09:51
سر این پردازنده اصلا تقلا نکنید ! چون بلاخره یا برد مشکل براش پیش میاد یا خود cpu !
سلام...
آقا مهدی عزیز امکان داره توضیح بدید چه مشکلی...؟؟
این پردازنده مصرف برق بالایی داره... دمای لودش هم تا حدودی بالاست...!! قصد داریم در اولین فرصت با Dice تست کنیم...
ولی چه صدمه ای ممکن هست که به بورد بزنه...؟؟ سیستم توان بورد آسیب ببینه...؟؟

بورد هم (چیپ 780a) ایسوس هست...
با سپاس...:11():

Mahdi_Moosavi
31-05-09, 12:21
سلام...
آقا مهدی عزیز امکان داره توضیح بدید چه مشکلی...؟؟
این پردازنده مصرف برق بالایی داره... دمای لودش هم تا حدودی بالاست...!! قصد داریم در اولین فرصت با Dice تست کنیم...
ولی چه صدمه ای ممکن هست که به بورد بزنه...؟؟ سیستم توان بورد آسیب ببینه...؟؟

بورد هم (چیپ 780a) ایسوس هست...
با سپاس...:11():

این (Only the registered members can see the link) پست رو ملاحضه کنید . قبلا توضیح دادم .

Moein
05-06-09, 23:48
اسم 3 ایرانی در LORD OF OVERCLOCKING 2009 در هفته دوم جز 15 نفر برتر اسیا
این افتخاره دیگریست که شهر سخت افزار برای کشورمان ایران بدست اورد

Olesius
06-06-09, 00:07
معین جان نفر سوم کی هست...؟؟
آقا شهریار هست با وحید جان... نفر سوم با اسم ثبت نشده...؟؟

Moein
06-06-09, 00:10
معین جان نفر سوم کی هست...؟؟
آقا شهریار هست با وحید جان... نفر سوم با اسم ثبت نشده...؟؟

من چند اشتباه کردم یک اینکه 4 تا ایرانی

1-2-SHAHRYAR_NEO-BARN
3-VIVID
4-HIWA

به راحتی می تونیم ثبت کنیم اما چون سریال ولید یکی بیشتر نداریم نمی تونیم شهریار و من جدا باشیم

Shahryar
06-06-09, 17:10
دوستان تبریک میگم تا امروز نگفتیم چون تردید داشتیم که بتونیم پردازنده مورد نظر را بگیریم یا خیر . امروز خبر رسید که پردازنده گرفته شده و تا چند روز دیگه ایران خواهد بود !

با تشکر از جناب آقای عمرانی که در نمایشگاه Computex دیروز پردازنده را از فرد مورد نظر گرفتند . پردازنده مورد نظر W3540 دست چین شده توسط AndreYang هست ! قطعاً به خوبی پردازنده خودش نیست ولی نباید پردازنده بدی باشه ! :1. (21):

منتظر باشید تا چند روز دیگه اگه خدا بخواد با بچه ها یک کار هایی صورت میدیم . :give_rose:

Extreme
06-06-09, 17:42
دوستان تبریک میگم تا امروز نگفتیم چون تردید داشتیم که بتونیم پردازنده مورد نظر را بگیریم یا خیر . امروز خبر رسید که پردازنده گرفته شده و تا چند روز دیگه ایران خواهد بود !

با تشکر از جناب آقای عمرانی که در نمایشگاه Computex دیروز پردازنده را از فرد مورد نظر گرفتند . پردازنده مورد نظر W3540 دست چین شده توسط AndreYang هست ! قطعاً به خوبی پردازنده خودش نیست ولی نباید پردازنده بدی باشه ! :1. (21):

منتظر باشید تا چند روز دیگه اگه خدا بخواد با بچه ها یک کار هایی صورت میدیم . :give_rose:

واقعا تبریک میگم شهریار جان امیدوارم بتونید رکورد های خوبی رو ثبت کنید .

به امید بهترینها برای تیم شهر سخت افزار ایران . :11():

Stream
07-06-09, 13:55
بسیار عالی...
شهریار کارت تموم شد این W3540 رو بفرست بیاد اینجا :1~@$S:

مادربرد خوب موجوده (ASUS P6T6 WS Revolution) کارت گرافیک هم جور می کنیم!

.D3VIL.
07-06-09, 19:20
دوستان من چند تا سریال دارم که با همشون Valid میگیرم؟! یعنی توی سایت Futuremark ثبت میکنم و بعد داخل HWbot ! منظور شما دقیقا از سریال معتبر چی هست؟!
با تشکر

Moein
07-06-09, 22:03
دوستان من چند تا سریال دارم که با همشون Valid میگیرم؟! یعنی توی سایت Futuremark ثبت میکنم و بعد داخل HWbot ! منظور شما دقیقا از سریال معتبر چی هست؟!
با تشکر

شما اگه بتونی لینک orb ّبگیری بعد هم لینک public کنی سریال هایی که دارید قابل استفاده هستند ربطی به hwbot نداره

Moein
07-06-09, 23:15
کارت گرافیک هم جور می کنیم!

ارمان جان مادربوردش هم داره جور میشه ما DFI رو داریم اما اگه به اتمام مسابقات نخوره ایشا ا... EVGA CLASSIFIED 760 هم می تونیم سفارش بدیم که بیاد

ضمننا ما خیلی به اقای عمرانی زحمت دادیم و ایشون رو اذیت کردیم ایشون هم از لحاظ پاور و هم از لحاظ کارت گرافیک ما رو ساپورت کردند و ایشا ا.. روز 2شنبه هفته دیگه که برای تست دور هم جمع میشیم اگه اتفاق خاصی نیوفته بتونیم رکورد ها رو بزنیم و از خجالتشون در بیایم

ViViD
14-06-09, 08:18
فکر میکنم مسابقات تمام شد چون داخل سایت Time Up زده ولی هنوز نتایج هفته آخر درج نشده این هفته ثبت بهتری داشتیم ایشالله باز هم در لیست قرار بگیرم
به امید موفقیت تمام دوستانم در شهر سخت افزار

Moein
15-06-09, 14:41
فکر میکنم مسابقات تمام شد چون داخل سایت Time Up زده ولی هنوز نتایج هفته آخر درج نشده این هفته ثبت بهتری داشتیم ایشالله باز هم در لیست قرار بگیرم
به امید موفقیت تمام دوستانم در شهر سخت افزار

بله مسابقات تموم شد و اما اتفاقات افتاده

سی پی یو به دست ما رسید رم ها هم به دست ما رسید ولی مادربورد به دلیل یک سری مسائل به دستمون نرسید :whistle: ولی خوب جوایز این مسابقات خیلی چشم گیر نبود و فقط اسمش خوب بود ایشا ا.. به زودی که مادربورد بیاد یک بار رکورد گیری می کنیم

از تمامی دوستان تشکر ویژه می کنم که شرکت کردند مخصوصا از وحید

با احترام معین:11()::give_rose:

ViViD
16-06-09, 11:18
با تشکر از دوستان برای راهنمایی های مفیدی که داشتند
ولی باز هم منتظر بودم رکورد آخر من ثبت بشود که نشد!!! تست رو داخل سایت Public هم کرده بودم همانند قبلی که در هفته دوم ثبت لیست شد انتظار داشتم که این یکی هم باشه ولی با کمال تعجب دیدم در لیست نبودم با اینکه تست انجام شده مکان 10 آسیا رو می تونست داشته باشه

ORB Link (Only the registered members can see the link)

به هر حال منتظر مسابقاتی در خور سیستم ضعیفمون هستیم :دی