PDA

مشاهده نسخه کامل : مادربرد X58 که از رم باس 2100 ساپورت و PCI هم داشته باشه

arashman
12-05-09, 15:10
سلام دوستان خوبم
آقا من یه مشکلی که برام پیش اومده میخوام سیستمم رو ارتقاء بدم ولی نمیدونم باید چیکار کنم تو اینترنت و کلی جاها سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
من یه مادربرد خوب و عالی (قیمت مهم نیست) که بتونه CPU Core i7 965 Extreme رو و RAM Corsaire DDR3 2000 رو ساپورت کنه در ضمن چون من کارم کار گرافیک هستش و سیستم رو برای رندرهای سنگین میخوام باید هاردم هم اسکازی باشه یعنی باید مادربردی باشه که اسلت PCI رو هم داشته باشه به طور مثال من مادربرد Asus P6T6 WS Revolution رو که نگاه کردم دیدم اصلا اسلت PCI نداره و همه PCIe هستش

حالا من مشکلم اینه که رم با باس 2100 چی بگیرم ؟ کدوم مادربرد ساپورتش میکنه؟

راستی اگر کسی نظری هم داشت بگه خوشحال میشم

یه چیز دیگه :: کارتی برای هارد های اسکازی با درگاه PCIe وجود داره ؟

ممنونم

Moein
12-05-09, 15:48
سلام دوستان خوبم
آقا من یه مشکلی که برام پیش اومده میخوام سیستمم رو ارتقاء بدم ولی نمیدونم باید چیکار کنم تو اینترنت و کلی جاها سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
من یه مادربرد خوب و عالی (قیمت مهم نیست) که بتونه CPU Core i7 965 Extreme رو و RAM Corsaire DDR3 2000 رو ساپورت کنه در ضمن چون من کارم کار گرافیک هستش و سیستم رو برای رندرهای سنگین میخوام باید هاردم هم اسکازی باشه یعنی باید مادربردی باشه که اسلت PCI رو هم داشته باشه به طور مثال من مادربرد Asus P6T6 WS Revolution رو که نگاه کردم دیدم اصلا اسلت PCI نداره و همه PCIe هستش

ممنونم

سلام . خسته نباشید خدمت شما و خوش امد گویی به انجمن

شما هر مینی بگیرید از حافظه ddr3 با باس 2000 پشتیبانی میکنه اما فکر نکنم قیمت رم ها با باس 2000 اصلا به صرفه باشه !!!!!!!

سی پی یو 965 سی پی یو فوق العادیست اما به نظر من برای کار شما یک سی پی یو 940 کافی هست و بالا تر از اون صرف هزینه اضافه هست

مین هم بسته به کاری که می خواهید بکنید می تونه با برند
DFI X58-T3eh8
ASUS RAMPAGE 2 EXtreme
EVGA X58 SLI

ضمننا چرا هارد های اسکازی رو شما استفاده میکنید شما می تونید یک هارد جامد بگیرید و ازش استفاده کنید که دیگه نخواهید هم هزینه هارد رو بدید هم هزینه اداپتور اسکازی

sibsabz
12-05-09, 22:50
سلام
من x58ud3r گیگا رو دارم دو تا اسلات pci داره ولی پیشنهاد دوستمون مبنی بر گرفتم هارد ssd به نظر من هم خیلی بهتر است.

+makintash
13-05-09, 00:07
سلام دوستان خوبم

ممنونم
برای هارد بهتره از ذخیره سازهای ssd استفاده کنی چون نسبت به هارد های اسکازی رادمان بهتری داره و هم صرعتش بیشتره ، از نظر مصرف هم خیلی کم lصرف هستند!
از لینک زیر یه مدل از این هاردها که تو شکاف pci-e قرار میگیرند هست رو ببین به کارت میاد.

لینک (Only the registered members can see the link)

Jagvar
13-05-09, 00:16
سلام دوست عزیز
بنده تا اونجا که متوجه شدم شما قصد خرید لبهترین هارو دارین اما (به بعضی کسائل واقف نیستین)
همینطور که دوست عزیزمون هم گفتن CPU Core i7 965 Extreme قیمتی که داره به علت باز بودن مالتی اونه و مخصوص اور محصوب میشه پس هزینه خیلی بالا هست
به نظر بنده همین 940 خیلی خوبه (باز نظر خودتون)
ولی در مورد مین بنده MSI X58 (Only the registered members can see the link) این رو پیشنهاد می کنم (برای هرچی بگین کارایی واقعا خوبی داره)
واین که بجای این که هزینه ی خود رو در جایی که از اون درست استفاده نمی کنید بهتره به فکر دیگر قطعات سیستم باشید تا یک سیستم بالانس داشته باشید
از قبلیل نوع ram
نوع پاور و قدرت
نوع خنک کننده cpu
نوع کیس
و تمام موارد دیگه که احتمالا شما بیشتر اطلاع داشته باشید
همچنین توصیه میشه برای درایو ویندوز از ssdاستفاده بشه و از اونجاییی که باز حجم برای زخیره لازم دارید از هاردیسک های WD green 1T/2Tاستفاده کنید
:11():

arashman
13-05-09, 03:44
سلام . خسته نباشید خدمت شما و خوش امد گویی به انجمن

شما هر مینی بگیرید از حافظه ddr3 با باس 2000 پشتیبانی میکنه اما فکر نکنم قیمت رم ها با باس 2000 اصلا به صرفه باشه !!!!!!!

سی پی یو 965 سی پی یو فوق العادیست اما به نظر من برای کار شما یک سی پی یو 940 کافی هست و بالا تر از اون صرف هزینه اضافه هست

مین هم بسته به کاری که می خواهید بکنید می تونه با برند
DFI X58-T3eh8
ASUS RAMPAGE 2 EXtreme
EVGA X58 SLI

ضمننا چرا هارد های اسکازی رو شما استفاده میکنید شما می تونید یک هارد جامد بگیرید و ازش استفاده کنید که دیگه نخواهید هم هزینه هارد رو بدید هم هزینه اداپتور اسکازی

سلام دوستان خوبم شما هم خسته نباشید عزیزان :give_rose:
آقا از همتون بابت نظرات ممنونم
ببینید CPU رو میخوام آورکنم چون شنیدم که باید برای اینکه بتونی از Core i7 کارایی خودش رو کسب کنی باید آور بشن
جناب G81 دوست خوبم مادربردهایی که در بالا اشاره فرمودین خیلی خوبن ولی کاری که من میخوام یعنی با باس 2100 کدومشون جواب میدن ؟
من تو کارهام تفاوت باس 800 تا 1066 که الان دارم رو مثل روشنی روز احساس میکنم و حتم دارم از باس 1600تا 2000 هم این تفاوت محسوس باشه
DFI :
مطمین هستی که رم با باس 2000 یا 2100 ساپورت کنه؟؟ اینی که الان خودم دارمDFI X38 هستش خیلی ازش راضی نیستم :1. (28): و اینی هم که شما معرفی کردین هنوز هیچی نشده یک هشدار برای آپدیت بایوس داره که خیلی خوشایند نیست

: ASUS RAMPAGE 2 EXtreme
اینو ندیدم (کلا از مادربرد های ایسوز خیلی خوشم میاد ) ولی اینم فکر نکنم تا باس بیشتر از 1800 ساپورت کنه :1. (28):

EVGA X58 SLI:
من چندین مدل اینو بررسی کردم اولا بعضی هاش مشکل PCI (فقدان :whistle:) داشت و در مدل هایی که PCI هم داشت رم بالای 1600 ساپورت نمیکرد

راستی سرعت هارد SSD چقدره؟؟ به اسکازی میرسه؟ مشکلی برای نصب و داشتن امنیت برای نرم افزارهام پیش نمیاره؟ آخه من از دوستای خارجی که تو فروم های دیگه در مورد کارشون سوال گرفتم گفتن یه هارد پرسرعت مثلا اسکازی برای کارهای HD واجبه که خودم هم روی این سیستم دارم البته اگر بفهمم که اون مشکلی پیش نمیاره و در حد و اندازه اسکازی هست قید اسکازی رو میزنم

سلام
من x58ud3r گیگا رو دارم دو تا اسلات pci داره ولی پیشنهاد دوستمون مبنی بر گرفتم هارد ssd به نظر من هم خیلی بهتر است.
ممنون از نظرت دوست خوبم ولی مادربرد گیگا رم دو گیگی Corsair رو ساپورت نمیکنه

برای هارد بهتره از ذخیره سازهای ssd استفاده کنی چون نسبت به هارد های اسکازی رادمان بهتری داره و هم صرعتش بیشتره ، از نظر مصرف هم خیلی کم lصرف هستند!
از لینک زیر یه مدل از این هاردها که تو شکاف pci-e قرار میگیرند هست رو ببین به کارت میاد.

لینک (Only the registered members can see the link)
من هارد اسکازی رو برای ویندوز میخوام میشه برای ویندوز که باید هاردم پریمایری باشه استفاده کرد ؟؟ اگر اینجوری باشه که من بهترین گزینه رو همون Asus P6T6 WS Revolation میبینم

سلام دوست عزیز
بنده تا اونجا که متوجه شدم شما قصد خرید لبهترین هارو دارین اما (به بعضی کسائل واقف نیستین)
همینطور که دوست عزیزمون هم گفتن CPU Core i7 965 Extreme قیمتی که داره به علت باز بودن مالتی اونه و مخصوص اور محصوب میشه پس هزینه خیلی بالا هست
به نظر بنده همین 940 خیلی خوبه (باز نظر خودتون)
ولی در مورد مین بنده MSI X58 (Only the registered members can see the link) این رو پیشنهاد می کنم (برای هرچی بگین کارایی واقعا خوبی داره)
واین که بجای این که هزینه ی خود رو در جایی که از اون درست استفاده نمی کنید بهتره به فکر دیگر قطعات سیستم باشید تا یک سیستم بالانس داشته باشید
از قبلیل نوع ram
نوع پاور و قدرت
نوع خنک کننده cpu
نوع کیس
و تمام موارد دیگه که احتمالا شما بیشتر اطلاع داشته باشید
همچنین توصیه میشه برای درایو ویندوز از ssdاستفاده بشه و از اونجاییی که باز حجم برای زخیره لازم دارید از هاردیسک های WD green 1T/2Tاستفاده کنید
:11():
از شما هم ممنونم دوست خوبم
ببینید بالا عرض کردم من برای آورکلاک میخوام از نظر خنک کننده سی پی یو هم خنک کننده دارم براش و کیسم هم میتونم بگم چندین فن خوب و همینطور قد و اندازش حدودا 1.5 برابر کیس های معمولی هستش و اون موقع حدود 300 تومن دادم همین کیس چون کارت گرافیکم ATI FireGL 8600 هستش (حدود 1.7 از آمریکا گرفتم) و همونطوری که میدونید این کارت تو هر کیسی جا نمیشه
در مورد رم هم اگر بخوام باس 1600 بگیرم مطمینا CPU هم بیشتر از Core i7 940 بیشتر به دردم نمیخوره
پاور هم 1230 Green دارم که نمیدونم چقدر خوب باشه ؟؟

حالا با همه این تفاصیل کسی در مورد رم و اینکه کدوم مادر برد بتونه اون رو ساپورت کنه و اینکه بهترین پرفرمانس رو داشته باشم نظر خاص دیگه ای نداره ؟؟؟

راستی نظرتون در مورد این چیه :
Asrock X58 (Only the registered members can see the link)

بازم از همتون ممنونم دوستان خوبم :1. (40)::11():

Labyrinth
13-05-09, 09:55
سلام

من برای مین GA-EX58-EXTREME (Only the registered members can see the link) رو پیشنهاد میکنم

این مین رم تا باس 2100 رو پشتیبانی میکنه

با چند تا کلیک میتونید اورکلاک کنید ( خیلی خیلی راحت هست )

یک مورد رو فراموش نکنید وقتی میرید سمت Corei7 باید پی خریدن رم سه کانال رو به خودتو بمالید چون کارایی در حالت دو کانالی خیلی کمتر از حالت سه کاناله هست

اگر اسم رم رو توی لیست خود سایت ندیدید معنیش این نیست که پشتیبانی نمیشه اون لیست رم هایی هستن که تست شدن و مشکلی نداشتن

درمورد سی پی یو من پیشنهاد میکنم 940 رو بخرید اگر نمیخواین رکورد جهانی بزنید چون از نظر کارایی یک مقدار با 965 تفاوت داره و اونم اصلا قابل مشاهده نیست

هارد هم میتونم اینجوری مثال بزنم

اس اس دی : 255 مگابایت نوشتن + خواندن
زمان دسترسی : 0.6

اسکازی : مقدار خواندن 225 + 151 نوشتن
زمان دسترسی : 12.6

هارد های اس اس دی کاملا جامد هستن ( حرکت نمیکنه و دقیقا مثل رم هست )

سرعتش برای ویندوز 4 برابر اسکازی هست

در آخر در مورد مین ازراک فقط میتونم بگم چیزی نیست که به کار شما بیاد + محدودیت در اورکلاک و ... دارید

امیدوارم موفق باشید

:give_rose:

Moein
13-05-09, 10:01
سلام دوستان خوبم شما هم خسته نباشید عزیزان :give_rose:
آقا از همتون بابت نظرات ممنونم
ببینید CPU رو میخوام آورکنم چون شنیدم که باید برای اینکه بتونی از Core i7 کارایی خودش رو کسب کنی باید آور بشن
جناب G81 دوست خوبم مادربردهایی که در بالا اشاره فرمودین خیلی خوبن ولی کاری که من میخوام یعنی با باس 2100 کدومشون جواب میدن ؟
من تو کارهام تفاوت باس 800 تا 1066 که الان دارم رو مثل روشنی روز احساس میکنم و حتم دارم از باس 1600تا 2000 هم این تفاوت محسوس باشه
DFI :
مطمین هستی که رم با باس 2000 یا 2100 ساپورت کنه؟؟ اینی که الان خودم دارمDFI X38 هستش خیلی ازش راضی نیستم :1. (28): و اینی هم که شما معرفی کردین هنوز هیچی نشده یک هشدار برای آپدیت بایوس داره که خیلی خوشایند نیست

: ASUS RAMPAGE 2 EXtreme
اینو ندیدم (کلا از مادربرد های ایسوز خیلی خوشم میاد ) ولی اینم فکر نکنم تا باس بیشتر از 1800 ساپورت کنه :1. (28):

EVGA X58 SLI:
من چندین مدل اینو بررسی کردم اولا بعضی هاش مشکل PCI (فقدان :whistle:) داشت و در مدل هایی که PCI هم داشت رم بالای 1600 ساپورت نمیکرد

راستی سرعت هارد SSD چقدره؟؟ به اسکازی میرسه؟ مشکلی برای نصب و داشتن امنیت برای نرم افزارهام پیش نمیاره؟ آخه من از دوستای خارجی که تو فروم های دیگه در مورد کارشون سوال گرفتم گفتن یه هارد پرسرعت مثلا اسکازی برای کارهای HD واجبه که خودم هم روی این سیستم دارم البته اگر بفهمم که اون مشکلی پیش نمیاره و در حد و اندازه اسکازی هست قید اسکازی رو میزنم

بازم از همتون ممنونم دوستان خوبم :1. (40)::11():

خوب من به شخصه تا حالا رمی نداشتم که مثلا 1066 باشه و توی بایوس هم 1066 بشناسه بیشتر از 800 نشون بده اون هم به خاطر حالت استوک یا پایه هست بنده رم هایی که دارم روی این مادربورد corssair dominator هستش و تا کلاک 2200 اور شد روی همین مین dfi تست کردم

مشکل بایوس هم که می فرمایید برای اورکلاک ها هستش چون تا 250 BCLK بیشتر نداره و خوب هنوز میکرو کد های سی پی یو D0 در این بورد اپدیت نشدن و هیچ ربطی به دیگر مسائل نداره :دی

اما در مورد هارد ssd این هار ها از سرعت read و write بالای برخوردارند چنانچه شما می خواهید 1 هارد 300 gb رو تهیه کنید دو هارد 146 تهیه کنید و در حالت raid 0 سرعت write نزدیک به نیم گیگ در ثانیه می رسه البته این مخصوص یک نوع هارد ocz هست و در حالت معموای شما سرعتی نزدیک به 280 - 400 مگ بر ثانیه دارید !!!!!
کدوم هارد اسکازی با دمای وحشتناکی که دارند یک همچین بازدهی می تونن داشته باشن

راستی سی پی یو رو 920 هم بگیری تفاوت نمی کنه همشون دارای یک معماری هستند و تنها تفاوتشون بستن لایه ها هستش شما به راحتی با یک کولینگ خوب بدون ولتاژ می تونید سی پی یو رو تا 3200 اور کلاک کنید پس شاید نیازی به هزینه های بالا تر نباشه اما باز هم بتون پیشنهاد می دم که رم رو بیشتر از 1866 ور ندارید چون به راحتی با یک edit کردن می تونید همیشه روی 2000 کار کنه و شاید دیگه نیازی به هزینه کردن اضافه نداشته باشید

+makintash
14-05-09, 01:53
دوست من در مورد سرعت هارد ssd تو اون لینکی که بهت دادم اگه اطلاعات کالا خونده بودی نوشته شده بود :
Read: Up to 510MB/s
Write: Up to 480MB/s
Sustained Write: Up to 200MB/s
با این اوصاف شما اگه یه هارد اسکازی رو رو هات dual bus هم ببندی سرعتی بیشتر از 380mB/s رو نمیگیرفتی اما اینجا شما یه چیزی در حدود 1.5 برابر افزایش سرعت نسبت به هارد اسکازی دارید!
در مورد ساپورت primary هم تو همون Performance نوشته شده بود:
For use as primary boot drive or data storage
موفق باشی.

arashman
15-05-09, 02:56
سلام دوستان خوبم
آقا خیلی خیلی ممنونم واقعا خیلی بهم کمک کردین مخصوصا در مورد هارد SSD
یه چیزی در مورد این هاردها شنیدم اینکه در صورت نوسان برق و کم و کسر توان پاور با مشکل جدی برخورد میکنه
سه تا سوال
1: پاور من 1230W Green (Only the registered members can see the link) هستش به نظرتون جواب سیستم رو میده و ایا کلا این واسه این کار خوبه؟
2- نظرتون در مورد این مادربرد P6T7 WS SuperComputer (Only the registered members can see the link) چیه؟؟
3- آقا یه قیمت در مورد این هارد SSD میدین؟
از اونجایی که WorkStation هستش و مخصوص این کار هستش عرض کردم
فقط فراموش نکنید من یک سیستم میخوام که پروژه های سنگین روش جواب بده سیستم الانم هم چیزی کم نداره فقط تو پروژه های سنگین هیچ حرفی برای گفتن نداره
کمک شما 2 کمک بزرگ به من کرد :1-خیالم از درگاه PCI راحت بشه (برای هارد اسکازی)
2- برای CPU هزینه بیخود نکنم

بازم از همتون ممنونم دوستان خوبم

arashman
16-05-09, 15:44
آقا تو رو خدا همینجور که تا حالا محبت کردین و جوابمو دادین جواب اون سه تا سوالم رو هم بدین چون میخوام بدونم پاور گرین 1230 (Only the registered members can see the link)با این چیزا جور در میاد یا نه ؟ قیمتش که شما فرمودین به صرفه تر هست چقدره؟ و همینطور اون مادربرده از نظر شما مالی هستش یا نه؟
بازم از همتون ممنونم

AMD>INTEL
16-05-09, 17:32
gigabyte x58-exterme

+makintash
16-05-09, 20:27
سلام دوستان خوبم
آقا خیلی خیلی ممنونم واقعا خیلی بهم کمک کردین مخصوصا در مورد هارد SSD
یه چیزی در مورد این هاردها شنیدم اینکه در صورت نوسان برق و کم و کسر توان پاور با مشکل جدی برخورد میکنه
سه تا سوال
1: پاور من 1230W Green (Only the registered members can see the link) هستش به نظرتون جواب سیستم رو میده و ایا کلا این واسه این کار خوبه؟
2- نظرتون در مورد این مادربرد P6T7 WS SuperComputer (Only the registered members can see the link) چیه؟؟
3- آقا یه قیمت در مورد این هارد SSD میدین؟
از اونجایی که WorkStation هستش و مخصوص این کار هستش عرض کردم
فقط فراموش نکنید من یک سیستم میخوام که پروژه های سنگین روش جواب بده سیستم الانم هم چیزی کم نداره فقط تو پروژه های سنگین هیچ حرفی برای گفتن نداره
کمک شما 2 کمک بزرگ به من کرد :1-خیالم از درگاه PCI راحت بشه (برای هارد اسکازی)
2- برای CPU هزینه بیخود نکنم

بازم از همتون ممنونم دوستان خوبم
در مورد نوسان برق باید بگم که کلا برای قطعات کامپیوتری مضره برای همین باید یه محافظ داشته باشی
البته اگه نوسانات تو ورودی باشه پاورها سویچینگ هستند خودشون تا حدودی این نوسانات بر رو اونها بی اثر هست اما
اگه نوسانات تو خروجی باشه کلا به هر مصرف کننده ای صدمه میزنه ، البته توان مصرف این هاردهای ssd اینقدر کم
هست که بشه با یه پاور معمولی هم اونها را راه انداخت حالا چه برسه به پاور شما !!!
برای قیمت باید شرکتهای گارانتی ocz مثل البالو یه صحبتی بکنی ببینی چی میگن.
یه سری هم به سایت انفورماتیک گستر (Only the registered members can see the link)بزن ببین میتونی چیزی پیدا کنی!
موفق باشی

Moein
17-05-09, 22:51
آقا تو رو خدا همینجور که تا حالا محبت کردین و جوابمو دادین جواب اون سه تا سوالم رو هم بدین چون میخوام بدونم پاور گرین 1230 (Only the registered members can see the link)با این چیزا جور در میاد یا نه ؟ قیمتش که شما فرمودین به صرفه تر هست چقدره؟ و همینطور اون مادربرده از نظر شما مالی هستش یا نه؟
بازم از همتون ممنونم

پاور گرین خوبه اما شما هم می تونی از یک 885 گرین هم استفاده کنید و کفاف کارتون رو می ده

AMD>INTEL
17-05-09, 23:12
885 'گرن موافقم

arashman
25-05-09, 21:58
سلام دوستان گلم
من پاور 1230 گرین رو گرفتم یعنی رو سیستم نصبه فقط خواستم با این سخت افزار های جدید کار میکنه یا نه که اینجور که شما فرمودین پس مشکلی ندارم
البته تو این سایت (Only the registered members can see the link) من چک کردم و دیدم توان مصرفیم حدود 1000 وات هستش
حالا انتخاب های من شد اینا :
مادر برد: gigabyte x58-exterme
رم : Corsair Dominator GT 2 X 3=6GB
سی پی یو : Core i7 940

این تا اینجا ولی هارد SSD گیرم نیومد البته یه جا داشتن مارکش الان یادم نمیاد ولی اصلا مارک معروفی نبود و قیمت 250 گیگش حدود 769 دلار گفتن هستش و 120 هم حدود 560 دلار

بچه ها بالا نوشته بودن که هارد SSD نسبت به اسکازی قیمتش و کاراییش بهتره در حالی که هارد اسکازی ساخت ژاپن رو من گرفتم 370 با کارتش ولی این هارد SSD اولا دوبرابر این داره در میاد و تازه مارک معروفی هم نیست حالا بازم قیمتش هیچی اصلا گیر نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم از همگی ممنونم

arashman
03-06-09, 17:11
سلام دوستان
کسی نمیخواد جواب سوال منو بده ؟

بچه ها بالا نوشته بودن که هارد SSD نسبت به اسکازی قیمتش و کاراییش بهتره در حالی که هارد اسکازی ساخت ژاپن رو من گرفتم 370 با کارتش ولی این هارد SSD اولا دوبرابر این داره در میاد و تازه مارک معروفی هم نیست حالا بازم قیمتش هیچی اصلا گیر نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا یکی یه مارک پدر مادر دار که تو ایران هم موجود باشه رو معرفی کنید!!!

ممنون و موفق باشید

gigabyte_technology
03-06-09, 21:07
بازم از همتون ممنونم
به نظر من هم GA EX58-Extreme خوبه اگه میخوای رم تا باس 2100 داشته باشی.
اگه به فکر Triple Gprophic Card هستی و یا بیشتر با توجه به اینکه می خوای SSD هم برداری همون انتخاب خودت یعنی Asus P6T7 WS SuperComputer خوبه .
در مورد پاورت باید بگم بیشترین توان مصرفی رو کارتهای گرافیکی دارن ، اگه بیش از دو تا میبندی به فکر 1030 و 1230 باش در ضمن 1530 هم تا یه ماه دیگه از طرف گرین وارد بازار می شه! اما فکر نکنم نیازی به اون باشه.
به امید موفقیت:give_rose:

arashman
04-06-09, 04:44
سلام
من GIGABYTE EX58-EXTREME اینو گرفتم چون Asus P6T7 WS تو بازار نبود دوستان
چون کارت گرافیکم ATI FireGL 8600 1024 هستش و با توجه به WorkStation بودنش فعلا نیازی به کارت گرافیک جدید نمیبینم
همه قطعات طبق نظرات دوستان گرفتم ولی من موندم هارد SSD چی بگیرم (یعنی تو ایران موجود باشه)
تو رو خدا کمک کنید موندم چون یه مارکی بود که دیدم اصلا مارک معروفی نبود

کسی جایی و یا قیمتی از این هارد 250 SSD سراغ نداره ؟؟
منتظر کمک شما دوستان هستم
ممنون و موفق باشید
یا حق