PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار رهیاب تهران 88 - جاوا

G E N E R A L ™
10-05-09, 12:27
نرم افزار همراه رهیاب تهران نسخه 87 (Only the registered members can see the link) پس ار تولید نسخه 85 آن به روز رسانی گردید و اکنون نسخه 88 آن با به روز رسانی کامل در دسترس است. این ورژن علاوه بر امکانات نسخه قبل امکانات جدید زیر را نیز دارا می باشد :
- اضافه شدن خطوط جدید مترو
- اضافه شدن خطوط دو و سه اتوبوس های BRT
- افزودن چند چهارراه، بزرگراه و تقاطع جدید
- اصلاح قسمت های اشتباه نسخه های قبلی

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link دانلود (Only the registered members can see the link) - با حجم 6.53 مگابایت | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link پسورد : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

march_arash
26-05-09, 15:29
سلام
لينك دانلود خراب است

™Ali
27-05-09, 09:50
این نقشه کامل تره:

نقشه تهران مرکز اطلاع رسانی ایران کاملترین نقشه تهران موجود در بین نقشه های موبایل است که برای اولین بار در سایت تخصصی موبایل معرفی شده است. مشخص کردن کلیه مکان های موجود مانند پمپ های بنزین ، ادارات پست و ... این نقشه را از دیگر نقشه های موجود متمایز می سازد. ویژگی های جدید این نقشه موبایل تهران شامل موارد زیر می باشد :
- مشخص کردن کلیه پمپ های بنزین و CNG
- نشان دادن جهت کلیه خیابان های یکطرفه
- مشخص کردن کلیه ادارات و دفاتر
- و...
Only the registered members can see the link

دانلود با حجم ۱۳.۶ مگابایت (Only the registered members can see the link)
پسورد فایل : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
به نقل از آی آر تی سی آی

Vagrik
01-07-09, 13:04
سلام و درود...

من میخواستم تشکر کنم! گویا دکمه تشکر برای من نیست! برای همین من پست زدم.

ولی متاسفانه لینک کار نمیکنه! :(

ممنون