PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید Acer Aspire One (فوری)

babak_m008
08-05-09, 22:52
سلام
دوستانی که واردن یه توضیح کامل درباره سی پس یو اتم بدن بازم میگم توضیح کامل آیا این سی پی یو دو هسته ایه یا تک هسته ای تفاوت اون با سلرون و همچنین با core duo یا core 2 duo چقده ؟ اگه بخایم مقایسه کنیم در حد چند سلرونه؟چه برنامه هایی رو باهاش مشکل داره آیا تا حالا کسی ویندوز 7 یا ویستا روش نصب کرده؟ یکی از دوستان گفت بازیهایی مثل بازي وارکرفت و جي تي آ5 را به راحتی جواب میده با این حساب گرافیکش باید در حد 128 pc باشه نه؟ در حملو نقل آسیب نمیبینه؟تو سایت کیمیا انلاین زده 345 تومان با گارانتی سازگار آیا هارد این سیستم 120یا 160؟ قابلیت ارتقا رم.سی پی یو . هارد را داره؟ خسته شدم این همه سوال پرسیدم یه با معرفت پیدا بشه جواب بده دستشا از راه دور میبوسم. :give_rose:

N@VID
09-05-09, 00:49
سلام :

این مدل فاقد درایو هست و شما نمی تونی CD بزاری تو دستگاه مگر اینکه یک درایور اکسترنال بخری ...

مشخصاتش هم این هست :

• پردازنده‌ي 1.6GHz N270 Intel Atom
• 1GB DDR2 533MHz
• صفحه نمايش براق 8.9 اينچي WSVGA با رزولوشن 600×1024
• هارد 120 گيگابايتي 5400RPM هيتاچي
• وايرلس 802.11b/g Atheros

تقريبا تمام نوت‌بوک‌هايي که به پردازنده‌ي اينتل نوع Atom مجهز هستند هنگام کار نسبتا گرم مي‌شوند. به عبارت ديگر، نوت‌بوک‌هاي مبتني بر Atom در دسته‌ي نوت‌بوک‌هاي گرم قرار دارند. ايسر مدل Aspire One نيز از اين قاعده مستثني نيست. توجه داشته باشيد ميزان گرم شدن هر دستگاهي به نوع کاربري شما بستگي دارد. در اين جا هم همين طور است. گرم شدن Aspire One تحت کاربري‌هاي عادي مانند تايپ کردن، جستجو در اينترنت، چت يا کاربري‌هاي ديگري از اين دست در حد متعارفي است. ميزان گرم‌شدن اين نوت‌بوک در قسمتي که صفحه کليد قرار دارد تقريبا بيش‌تر از بقيه‌ي قسمت‌هاي آن است.
روي هم رفته، نوت‌بوک ايسر مدل Aspire One را به تمام کاربراني پيشنهاد مي‌کنيم که به کارکردهاي حرفه‌اي و پيچيده نيازي ندارند و مي‌خواهند نوت‌بوک خود را همه جا همراه داشته باشند. Aspire One نوت‌بوک ارزش‌مندي است. طراحي خوش‌ساختي دارد. محکم است. زيبا ست. قابليت حمل بالايي دارد و براي کاربري‌هاي غير حرفه‌اي انتخاب مناسبي به شمار مي‌رود. از اين‌ها گذشته، با توجه به قابليت‌هايي که دارد، با قيمت مناسبي هم عرضه شده است. هارد 120 گيگابايتي براي يک چنين نوت‌بوکي بسيار عالي است.

Only the registered members can see the link

• صفحه نمايش خوب
• قيمت بسيار خوب

• قابليت حمل آسان
• کارت‌خوان دو گانه
• پد لمسي باکيفيت

• قابليت ارتقاي نسبتا سخت

• صداي فن

babak_m008
09-05-09, 17:30
دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم ولی این مطلبا تو سایت دی جی کالا خونده بودم :whistle:
خواهش میکنم از دوستانی که اطلاعات جامعی از این مدل و همچنین سوالاتی که من پرسیدم (ولی بی جواب موند) دارن کمک کنند

mehdi_s82
09-05-09, 19:45
عزیز شما که میخوای گیم بازی کنی چرا گیر دادی به این فسقلی! اینکه قیمتش از یک کارت گرافیک حرفه ای هم ارزون تره !!:lol:
ولی کلا" اگه دوست داری از Atom CPU اطلاعاتی داشته باشی میتونی تو سایت اینتل (Only the registered members can see the link)پیدا کنی.

babak_m008
09-05-09, 21:57
دوستانی که قصد کمک دارن لطفا فقط جواب سوالات را بدن
اصل قضیه اینه : بنده یه سیستم حرفه ای بستم که کیس این سیستم 650 تومان تموم شده ( بدون پاور ) حالا میخام یه لب تاپم بگیرم . با اجازه دوستان از این
فسقلیخوشم اومد دربارش که تحقیق کردم به اینجا رسیدم که این (فسقلی)میتونه بازیهایی مثل gta یا وارکرفت وحتی نید فور اسپید را هم ساپورت کنه (به نوشته سایتyoutube همراه با عکس) برام جالب بود با این چیپست افتضاح (Intel GMA 950) چطور اینا رو ساپورت میکنه چون اینا هرکدومشون geforc fx 5200 را براحتی میخان.
بازم از دوستان بخاطر همراهیشون تشکر میکنم و امیدوارم با نظراتشون منا راهنمایی کنن.
انصافا خودتون بودی کشکی میرفتی یه چیزی بگیری؟
البطه من جوابما نگرفتم بنابراین دوباره سوالما تکرار میکنم
دوستانی که واردن یه توضیح کامل درباره سی پس یو اتم بدن بازم میگم توضیح کامل آیا این سی پی یو دو هسته ایه یا تک هسته ای تفاوت اون با سلرون و همچنین با core duo یا core 2 duo چقده ؟ اگه بخایم مقایسه کنیم در حد چند سلرونه؟چه برنامه هایی رو باهاش مشکل داره آیا تا حالا کسی ویندوز 7 یا ویستا روش نصب کرده؟ یکی از دوستان گفت بازیهایی مثل بازي وارکرفت و جي تي آ5 را به راحتی جواب میده با این حساب گرافیکش باید در حد 128 pc باشه نه؟ در حملو نقل آسیب نمیبینه؟تو سایت کیمیا انلاین زده 345 تومان با گارانتی سازگار آیا هارد این سیستم 120یا 160؟ قابلیت ارتقا رم.سی پی یو . هارد را داره؟ خسته شدم این همه سوال پرسیدم یه با معرفت پیدا بشه جواب بده دستشا از راه دور میبوسم.

ViViD
09-05-09, 22:16
دوستانی که واردن یه توضیح کامل درباره سی پس یو اتم بدن بازم میگم توضیح کامل آیا این سی پی یو دو هسته ایه یا تک هسته ای تفاوت اون با سلرون و همچنین با core duo یا core 2 duo چقده ؟ اگه بخایم مقایسه کنیم در حد چند سلرونه؟چه برنامه هایی رو باهاش مشکل داره آیا تا حالا کسی ویندوز 7 یا ویستا روش نصب کرده؟ یکی از دوستان گفت بازیهایی مثل بازي وارکرفت و جي تي آ5 را به راحتی جواب میده با این حساب گرافیکش باید در حد 128 pc باشه نه؟ در حملو نقل آسیب نمیبینه؟تو سایت کیمیا انلاین زده 345 تومان با گارانتی سازگار آیا هارد این سیستم 120یا 160؟ قابلیت ارتقا رم.سی پی یو . هارد را داره؟ خسته شدم این همه سوال پرسیدم یه با معرفت پیدا بشه جواب بده دستشا از راه دور میبوسم.

والا من زیاد در مورد پردازنده اتم اطلاعات ندارم ولی پردازنده ای هست که مخصوص نوت بوک طراحی و ساخت شده با حجم مصرفی برق بسیار پایین اینکه چقدر قدرتش با بقیه پردازنده ها تفاوت داره رو شما میتونی از سایتهای معتبر اطلاعات رو کسب کنی از جمله سایتی مانند : Only the registered members can see the link
این عکس هم شاید به کار شما بیاد :

میتونید ببینید که مصرف بسیار پایینی داره ولی خوب به نسبت میزان کش هم پایین تره
ویندوز 7 رو من شخصاً تجربه ای نداشتم:wink:
بازیهایی که گفتید رو مثل GTA , WarCraft روی مدل Aspirie 4315 اجرا کردم ولی در رزولیشن پایین و کیفیت نامناسب بله پاسخگو بود اما به نظرم نمی ارزید برای بازی چون این مدل نوت بوک برای بازی ساخته نشده بیشتر در فکر حمل و نقل رایانه شخصی با اندازه های کوچک ولی کارآمد برای کارهای روزمره زندگی هست
در بازار من هم مدل 120 گیگ و هم مدل 160 گیگ رو دیدم قیمتی که شما دادید مناسب هست برای 120 گیگ
و فکر نمیکنم قابلیت ارتقاء زیادی داشته باشه پردازنده رو که اصلاً گمان نکنم بتونی ارتقاء بدی
شرمنده اطلاعات من در همین حد بود موفق باشید:give_rose:

Mehdi_Full
09-05-09, 22:31
دوست عزیز ضمن خوشامدگویی به جنابعالی :11():

بنده در مورد لپ تاپهای ایسر نزدیک به 5-6 روز در نت سرچ کردم و بعضی از نتایج که شاید به دردتون بخوره رو عرض میکنم .
لپ تاپهای ایسر یکی از پرفروشترین برندها در دنیاست که یکی از دلایلش هم قیمت پایین اینگونه لپ تاپ ها هست و متاسفانه در کشور ما هم به همین علت از این برنده حمایت نمیکنند و بیشتر فروشندگان با اینحالی که خودشون فروشنده این برند هستند اما مشتری رو با برندهای دیگه مثل دل , سونی اچ پی و ... به بیراهه میبرند تا سود بیشتری هم بدست بیارن اما این برند برگ برنده خوب خودش رو با گارانتی خوب سازگار ارقام در دست داره

بنده همیشه به دوستان و آشنایان که قصد خرید لپ تاپ دارند اگر هزینه ای که برای خرید کنار گذاشته باشند زیر 800 تومن باشه قطعا همین برند ایسر و البته سری Aspire one رو پیشنهاد میکنم البته بنده تجربه کار با این برند رو ندارم اما حتما اگر بخوام زیر 800 هزینه کنم همین برند و مدل Aspire one 2930 رو انتخاب میکنم .

اما این مدلی که شما در موردش سوال کردید به نظر من یک مدلی هست که از کانفیگ بسیار پایینی برخورداره و اصلا توقع بازی کردن رو با این مدل نداشته باشید به این دلیل که قطعات اصلی این مدل بسیار ضعیف هستش و برای کارهای بسیار معمولی ساخته شد و البته برای پایین اومدن قیمت .

در کل پیشنهاد میکنم بجای خرید این لپ تاپ , بودجه خودتون رو افزایش بدید تا بتونید استفاده بهینه ای از این وسیله داشته باشید .

سپاس :1. (23):

mehdi_s82
09-05-09, 22:52
اسما" از ضعیف ترین سلرون ضعیف تره! ولی چون طراحیش جدیده احتمالا" بهینه شده، ولی بازم امیدی بهش نیست. چیپش هم اونقدر بد نیست، حداقل از 5200 بهتره! در 3Dmark06 امتیاز 129 رو اورده (Only the registered members can see the link)یعنی یکم بهتر از 5200! کلا" من فکر میکنم بیشتر به پاکت پی سی نزدیکتر باشه! بهترین استفاده برای اینترنت و آفیس و مولتی مدیا (فقط به شرطی که HD نباشه) رو میتونه داشته باشه، البته اینترنت با adsl یا wireless ، چون مودم نداره فکر میکنم....
بازم اگه چیزی بنظرم اومد......

reza76622201
10-05-09, 07:53
سلام
دوستانی که واردن یه توضیح کامل درباره سی پس یو اتم بدن بازم میگم توضیح کامل آیا این سی پی یو دو هسته ایه یا تک هسته ای تفاوت اون با سلرون و همچنین با core duo یا core 2 duo چقده ؟ اگه بخایم مقایسه کنیم در حد چند سلرونه؟چه برنامه هایی رو باهاش مشکل داره آیا تا حالا کسی ویندوز 7 یا ویستا روش نصب کرده؟ یکی از دوستان گفت بازیهایی مثل بازي وارکرفت و جي تي آ5 را به راحتی جواب میده با این حساب گرافیکش باید در حد 128 pc باشه نه؟ در حملو نقل آسیب نمیبینه؟تو سایت کیمیا انلاین زده 345 تومان با گارانتی سازگار آیا هارد این سیستم 120یا 160؟ قابلیت ارتقا رم.سی پی یو . هارد را داره؟ خسته شدم این همه سوال پرسیدم یه با معرفت پیدا بشه جواب بده دستشا از راه دور میبوسم. :give_rose:
دوست عزيز CPU هاي Intel Atom پردازنده هايي تک هسته اي کوچک با مصرف بسيار کم و کارآيي پايين براي مصارف معمولي هستند. يعني براي مثال يک پردازنده Core 2 duo 2Ghz حدود 5 برابر يک پردازنده Atom 1.6Ghz کارآيي داره.اما اين پردازنده به سبب کوچک بودن و دماي پاييني که دارند و مصرف کمي که دارند(زمان بيشتري نسبت به لپتاپهاي معمولي بدون نياز به شارژ مجدد کار مي کنند و مصرف باطري کمي دارند نياز به سيستم خنک کننده بزرگي ندارند) براي ساخت لپ تاپهاي کوچک و کارهاي خيلي معمولي مثل Office بکار مي رن.
البته در سري جديد اون که هنوز به بازار نيومده با نام Intel Atom 2 هنوز معلوم نيست چه تحولاتي صورت گرفته باشه. کارآيي اون حدود 3/1 کارآيي Core Duo و يه کم بيشتر Celeron (تقريبا مي شه گفت 2/1 برابر) هست.يک Atom 1.6 در حد 2Ghz سلرون مي تونه باشه اما به سبب Cache Memory بيشتر روانتر کار ميکنه. سلرون واقعا افتضاحه اونم واسه لپ تاپ چون هم سرعتش کمه و هم مصرفش نسبت به Atom بالاست. پس اصلا توصيه نميشه.Windows Vista و 7 هم روش نصب ميشه.(به شرطيکه RAM بالاتر از 512MB روي سيستم نصب باشه) در مورد بازيهاي مثل Warcraft و GTA IV که بيشتر مربوط به کيفيت کارت گرافيک ميشه اگر روي لپ تاپ کارت گرافيک بالايي باشه تا حدي روان و خوب اجرا ميشن. اما در سري Aspire one که کارت گرافيکي Onboard Intel ضعيفي دارن خيلي خيلي ضعيف اجرا ميشه و اگر حالتهاي گرافيک رو تا حداقل ممکن پايين نياريد اصلا نمي تونيد بازي رو درست ببينيد. يادتون باشه واسه بازي بايد هميشه سيتم خوب و نسبتا بالا با کارت گرافيک مناسب ببنديد.در کل اين لپ تاپ اصلا بدرد بازي نمي خوره. حتي توي کارهايي که پردازش بالايي مي خوان مثل کارهاي گرافيکي هم پدر آدمو در مياره تا مثلا يه کاري توي فتوشاپ انجام بده.
هاردش قابل ارتقاء هست. CPU قابل ارتقاء نيست(اگه هم باشه خيلي خيلي مشکله اونم با فقط CPU هاي Atom که اصلا پيدا نمي کنيد و اصلا ارزش ارتقاء نداره).
در کل من خودمم يه زماني قصد خريدشو داشتم اما واقعا کارآيي پاييني داره و صرفا کوچک و جمع و جور و زيبا ساخته شده.
در آمريکا بعنوان يک دفترچه ياداشت با قابليتهاي بالا ازش استفاده ميشه.
واسه کارهاي Office و Internet بدک نيست(چون WEB CAM هم داره).
بازم سوالي داشتيد در خدمتم.

babak_m008
10-05-09, 08:32
ديشب که اومدميه سر به تاپيک بزنم فقط سه تا پست بود ولي الان که ديدم تعجب کردم از همتون بخاطر مهربونيتون سپاسگزارم.اميدوارم بازم منا با نظرات قشنگتون شرمنده کنيد.
دوستان يه سوال ديگه داشتم تفاوت باطري 3سل با 6سل از نظر قيمت چنده؟
يه سوالم از کساني که اين ناناز را ديدن:آيا lcd کوچيکش آزار دهنده نيست؟
نداشتن dvd زياد احساس ميشه؟
کار کردن باهاش راحته؟
صداي فن اونطور که تو اکثر سايتها اومده اذيت ميکنه؟

reza76622201
10-05-09, 11:33
تفاوتش قيمتيش(باطري 3 سلولي و 6 سلولي) بسته به مدل لپ تاپ هستش که در اين مدل حدود 30000 تومانه.
عزيز کوچک بودن LCD بستگي به کارتون داره و اگه بخواين کارهاي مختلفي ويرايشي که نياز به دقت زياد چشم داره انجام بديد خوب يه کم اذيتتون مي کنه.
نبودن CD/DVD Drive هم بازم بستگي به خودتون داره که چقدر بخواين استفاده کنيد. مثلا اگه بخواين فيلم ببينيد بايد بريزيد روي فلش و بعد وصل کنيد به USB و ببينيد. همه چيز برميگرده به کار شما. ولي کسي که مي خواد همش مثلاOffice کار کنه کافيه يه بار نصبش کنه و نياز آنچناني به درايو نداره. پس همه چيز برميگرده به کار شما با لپتاپ.
آره صداي فنش هم يه کم بلنده. کارکردن باهاش راحته.
اما بازم ميگم لپ تاپ قشنگيه. اما خيلي محدوده.

Mehdi_Full
10-05-09, 14:59
دوست عزیز دلیل خرید این مدل , بخاطر سایز و کوچک بودن لپ تاپ هست یا مسئله مالی ؟

babak_m008
10-05-09, 15:26
در پستهای قبلی هم گفتم به جای این که یک ملیون بدم لپتاپ بگیرم با 65%اون یه سیستم high level بستم یه تیتیشم میخام که دنبالم باشه که اینا انتخاب کردم یعنی 35% دیگش شد اسپایر 1
مسلما مسئله مالی

BiPooK
11-05-09, 12:46
دوستان چون دیدم این تاپیک داغ شده سوالم رو مطرح میکنم.
خوب دوستان واسه گیم چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدن.
قیمت هم 1200.000 بگیرید.یا یه کم بیشتر.
فقط مخصوص گیم.

reza76622201
11-05-09, 14:47
دوست عزيز واسه گيم بايد لپ تاپ بالايي بخريد.
سري XPS در لپتاپهاي Dell خوبه.

babak_m008
11-05-09, 17:04
سلام خدمت دوستان عزیز
یه ضرب المثله که فکر کنم همتون شنیده باشید

گویند:

هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد

اجازه بدید دوستان از بحث اصلی منحرف نشن.اگر شماهم نظری دارید خوشحال میشم نظرتونا بخونم.

babak_m008
11-05-09, 17:16
چند سوال از دوستان نازنینم دارم
اولا اینکه کیفیت فیلم دیدن توش چطوریه
یعنی فیلم های با کیفیت بالا ( مثل فیلم هایی که رو دی وی دی ناین خورده ) رو راحت و روان اجرا میکنه ؟
بعدشم واسه کار های طراحی وب و همچنین کارهای فتوشاپی مناشب یا نه ؟
اگه امکان داره دربارهی پورتهاش یه توضیح کامل بدید.منظورم این نیست که چه پورتهایی داره.منظورم اینه که کارایی پورتهاش چیه؟
اگه امکان داره یه آموزش برای نصب ویندوزهای رایج از جمله ویستا,seven,xp از روی فلش با توجه به این که این ناناز dvd_Rw نداره بدید(این موضوع برام خیلی مهمه)
از نظر دوستان کدوم رنگش از همه قشنگتره(آیا قهوای سوختش را کسی دیده)

reza76622201
12-05-09, 08:11
آره دوست عزيز فيلمهاي DVD که سهله فيلمهاي HD رو هم پخش مي کنه. اما فراموش نکنيد که هيچ نوع Optical Drive ي نداره و بايد قبلش روي فلش بريزيد و با اتصال اون به لپ تاپ فيلم رو ببينيد!!!
واسه طراحي وب بدک نيست ولي واسه Adobe Photoshop حتي نگارش CS2 واقعا پدر آدم رو در مياره. اصلا واتسه اين مورد پيشنهاد نميشه.
پورت خاصي جز USB و LAN و Modem و خروجي مانيتور نداره که کارآييهاشم مشخصه.(PCMania هم فکر کنم داره که کارتهاي خاصي مثل DVB و TV و ... روش نصب ميشه)
به نظر من سورمه ايش يا قهوه اي سوختش(توي بازار رضاي تهران) زيباتره.
اما اگر قصد خريد داريد محدوديتهاشو مد نظر داشته باشيد.

babak_m008
12-05-09, 11:39
اگه امکان داره یه آموزش برای نصب ویندوزهای رایج از جمله ویستا,seven,xp از روی فلش با توجه به این که این ناناز dvd_Rw نداره بدید(این موضوع برام خیلی مهمه)
میشه آدرس بازار رضا و تلفن نمایندگی شماره 1 سازگار ارقام تو بازار رضا را به من بدید؟

N@VID
13-05-09, 02:32
سلام :

راستش مدت ها بود که هوس کرده بودم یکی از این لپ تاپک ها را یک دل سیر تست کنم و ببینم به طور واقعی می توان از آنها استفاده کرد یا این جماعت موجوداتی هستند که فقط برای تفاخر تولید شده اند. در این راستا هفته پیش بود که یکی از مدل های Acer Aspire One را تست کردم. قبل از ادامه باید یادآور شوم که اغلب لپ تاپک هایی که در ایران قابل ابتیاع هستند از پردازنده تک هسته ای و ضعیف الاندام Intel Atom N270 بهره می برند که سرعت فرکانس آن محدود به 6/1 گیگاهرتز است. توان پردازشی این پردازنده حتی از شبه پردازنده Celeron هم کمتر است اما میزان مصرف دو تا پنج واتی و نیز ابعاد محدود و تکنولوژی تولید فوق العاده پیشرفته است استفاده از آن را توجیه می کند. مشخصات
آن موجودی که من تست کردم، از سیستم عامل Windows XP Home استفاده می کرد و حدود یک کیلوگرم وزن داشت و اندازه نمایشگر LCD آن
9/8 اینچی بود و چیپ ست مادربوردش از نوع Intel 945GSE Express بود که در درون خود موتور گرافیکی اش GMA 950 را تعبیه کرده بود. رزولوشن 1024 در 600 برای این نمایشگر عالی بود اما معضل بزرگ این قبیل دستگاه ها به صفحه کلید فشرده و قدری کوچک آن مربوط می شود. اندازه کلیدهای اینگونه از دستگاه ها به طور معمول بین 80 درصد تا 97 درصد اندازه کلیدهای استانداردی است که در صفحه کلیدهای معمولی مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه ابعاد لپ تاپک کوچک تر باشد این نسبت از
90 درصد کمتر بوده و تنها در مدل های 10 اینچ به بالاست که نسبت کلیدها از 90 درصد بیشتر است.
میزان حافظه اصلی این دستگاه حدود یک گیگابایت است و از یک هارددیسک 160 گیگابایتی بهره می برد. باتری آن سه سلوله (3 Cell) است که در بهترین حالت حوالی دو ساعت عمر خواهد کرد. از لحاظ پورت های ارتباطی چندان غنی نیست، اما احساس کمبود نخواهید کرد.
کیفیت
راستش شاید چندان منصفانه نباشد که در باب کیفیت فنی این قبیل دستگاه ها در اینجا صحبت کنیم اما می خواهم در چند جمله خیال افرادی که به سوی این دستگاه ها تمایل پیدا کرده اند را راحت کنم. این دسته از لپ تاپک ها برای افراد خاص مناسب است. لپ تاپک ها به طور معمول در رویت صفحات وب سایت ها مشکلی ایجاد نمی کنند اما هر فعالیتی که حجم قابل توجهی از حافظه اصلی (RAM) آنها را اشغال کند به سرعت موجبات کندی فراهم خواهد شد. حال باور نمی کنید امتحان کنید.
نکته دیگر اینکه این لپ تاپک ها برای استفاده از برخی برنامه های عمومی مانند Word، Excel، PowerPoint و Outlook مناسب هستند اما باید بی خیال Visio شوید. به طور کلی استفاده از برنامه های گرافیکی را چندان توصیه نمی کنم چرا که از پس آن بر نخواهد آمد و چیزی جز اعصاب خورد برای شما باقی نخواهد گذاشت. اگر انگشتان پت و پهنی دارید بدانید که استفاده از کلیدهای این دستگاه شما را تا مرز جنون خواهد برد. هر چند ابعاد و وزن آن برای جابه جایی فوق العاده مناسب است. به طور خلاصه می توان بگویم این دستگاه همانند نامی که دارد بیشتر برای سیر و سفر در اینترنت و مرور فایل های نه چندان سنگین طراحی شده است و تصور نمی کنم انتظارات ایرانی جماعت را برآورده سازد و به طور قطع می توان گفت تنها برخی مدیران مخاطب آن خواهند بود.

منبع : روزنامه سرمايه

N@VID
13-05-09, 02:50
میشه آدرس بازار رضا و تلفن نمایندگی شماره 1 سازگار ارقام تو بازار رضا را به من بدید؟

سلام :

آدرس بازار رضا معروف به بازار دزدا ! البته بلا نسبت فروشنده های حلال خورش :11():

تهران - چهار راه ولی عصر - بسمت میدان ولی عصر - ( 200 متر بالا تر از چهار راه ) - دست چپ

نمایندگان سازرگار ارقام در تهران :
توجه داشته باشید اون شماره هایی که اولش 6 هست بازار رضا و اونهایی که 8 برای پاساژ ایران+و ...
است . منبع هم سایت سازگار ارقام است .

ايران زمين
آقاي سپهر
66480059 021

ايران نوين
آقاي سرآباداني
66950332 021

پيشرو تكنيك
آقاي مرتضوي
88780824 021

پيشرو رايانه
آقاي مرتضوي
88660890.3 021

خدمات انفورماتيك بابك
آقای جلالي
66704281 021

ستاره جنوب
آقاي صابري - اصغري
66711053 021

سون سيس
آقاي علائي
88923027.8 021

طیف رايانه
آقاي فرخي فر
88779772.3 021

فرا اندیشان
آقای هاشمي
88805237 021

فن آوران
آقاي خاتون آبادی
88791814.16 021

كامپيوتر رز
آقاي خشايار دوست
88972444 021

گسترش انفورماتيك
آقاي ربيعي
88876053 021

گيگا پرداز
آقاي جهانديده
66700339 021

لاله
آقای اينانلو
44239784.5 021

لايف برد
آقاي جابري
88927550 021

مك سيستم
آقاي مدرسي
77616867.8 021

ممتاز
آقای روشني
88942430 021

نگين كامپيوتر
آقاي احمدي
66953562 021

پارسيانا سيستم
آقاي بوشهري
88362536 021

تكنوانفورماتيك
آقاي فرخي - شكرآبي
66952770.1 021

زيتون كامپيوتر
آقاي لطفي
88945928.33 021

نيما آرين پردازش
آقای شيخ الاسلامي
66724158 021

ويانا سيستم
آقاي خليلي
88805237.9

این هم سایت سازگار ارقام و محصول مورد نظر شما :

babak_m008
13-05-09, 14:02
با تشکر از دوست عزیزم n@vid

تو سایت سازگار ارقام زده 380 ولی کیمیا آنلاین زده 345 با گارانتی سازگار ارقام.قضیه چیه؟
به کیمیا آنلاین میشه اعتماد کرد؟

mehdi_s82
13-05-09, 16:49
الان یک لیست قیمت دستمه که این مدل رو 370 زده ولی گرافیک رو intel X3100 زده! این خیلی قویتر از 950 هستش!! برای فروشگاه کنار پاساژ ایران هستش. همون بزرگه.

Pami
30-05-09, 16:29
الان یک لیست قیمت دستمه که این مدل رو 370 زده ولی گرافیک رو intel X3100 زده! این خیلی قویتر از 950 هستش!! برای فروشگاه کنار پاساژ ایران هستش. همون بزرگه.

من كه Aspire One با X3100 رو نديدم البته بعضي حاها اشتباهي يا عمدي ميزنن ولي توليد با X3100 نداره ، اگر هم داشته باشه براي خاور ميانه و ايران نيست اون هم با قيمت 370
تماما intel GMA 950 هستند

amirpcp30
07-06-09, 17:46
ابعاد LCD این نوت بوک چند در چند است؟
یعنی 8.9 اینچ چقدر میشه؟
خروجی برای اتصال به تلویزیون هم داره؟

gts
08-06-09, 09:53
سلام دوست عزیز من 2تا کیمیا انلاین خریدم 345 کیف هم داره

amirpcp30
08-06-09, 11:24
از دوستان ممنونم که هر وقت سوال میپرسم جوابمو نمیدهند.:1. (38):