PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ کردن در کارت گرافیک nvidia 9500 GT

aiden00
08-05-09, 08:37
با عرض خسته نباشید به دوستان میخواستم عرض کنم که من یک کارت گرافیکی nvidia 9500gt دارم اما بعد از نصب داریو این کارت ویندوز من هنگام بالا آمدن هنگ میکنه من داریو جدید این کارتو هم دانلود کردم اما فایده ای نداشت از ویندوز xp سرویس پک 3 و 2 هم استفاده کردم بازم فایدهای نداشت اما ویستا رو نصب کردم جواب داد می خواستم علت این که این کارت تو XP جواب نمیده (یعنی هنگ میکنه) اما تو ویستا این جوری نمیشه رو بدونم
لطفا کمکم کنید :1. (28):

Jagvar
08-05-09, 11:42
برند کارت گرافیک شما چیه؟

aiden00
08-05-09, 13:45
برند کارت گرافیک شما چیه؟

میشه بگین منظور از برند چیه؟

D J V A H I D
08-05-09, 14:34
میشه بگین منظور از برند چیه؟

به زبون خودمونی یعنی مارکش چیه ؟! :1. (27):

Computex
08-05-09, 14:57
دوست عزیز لطف کنید برای راهنمایی بهتر علاوه بر مارک کارت گرافیکتون ، سایر مشخصات سیستم یعنی مدل مادربورد ، مدل پاور و قدرت اون ، و ترجیحا مدل رم هم بنویسید.

WORYA_SH
08-05-09, 16:03
یه ناهماهنگی بین درایورها وجود داره که اگه از نصب درست درایور گرافیک مطمئن هستید با آ پدیت درایور بقیه قطعات مشکلتون حل میشه.

AMD>INTEL
08-05-09, 18:36
درايور كارت گرافيك رو اپ ديت كنيد

aiden00
08-05-09, 21:46
عزیزان اکثر کارهایی رو که شما گفتید انجام دادم اما هیچ فایده ای نداشت اما چون ویستا به طور پیش فرض خودش کارت گرافیکو میشناسه این مشکل پیش نمیاد حتی بعد از نصب درایو و من حالا که با ویستا مجبورم کارکنم می فهمم که چه ویندوز مزخرفی هستش اما مشخصات کامل کارت گرافیکم :

9500GT 550M-1GB DDR2 nvidia xfx
RAM:2[apacer 2GB DDRll
MB:GIGAEP31DS3L
Power Microlab 500w
hard: GB sata maxtor 500
cpu: intel E 7300 Dual
یادم نرفته می خواستم بگم که داریو جدیده کارتمو با استفاده از اسکن nvidia دانلود کردم برای همین مطمئنم که درست دانلود کردم اما مثل یه نرم افزار داخل ویندوز نصب کردم (مثل بقیه داریو ها)چون تو اینترنت از یه روش عجیبی که سر در نیاوردم آموزش داده بود شاید با عکس بود بیشتر میفهمیدم

عزیزان من شخص واردی رو نمیشناسم که برم سراغش تمام امیدم شمایید:1. (28): :cry:
با هزار ناله و آرزو سیستمونو ارتقا دادیم آخرشم بازم شکست خوردم
ولی بازم برای من که این همه پیام گذاشته بودین ممنونم

Mahdi_Moosavi
08-05-09, 21:55
عزیزان اکثر کارهایی رو که شما گفتید انجام دادم اما هیچ فایده ای نداشت اما چون ویستا به طور پیش فرض خودش کارت گرافیکو میشناسه این مشکل پیش نمیاد حتی بعد از نصب درایو و من حالا که با ویستا مجبورم کارکنم می فهمم که چه ویندوز مزخرفی هستش اما مشخصات کامل کارت گرافیکم :

9500GT 550M-1GB DDR2 nvidia xfx
RAM:2[apacer 2GB DDRll
MB:GIGAEP31DS3L
Power Microlab 500w
یادم نرفته می خواستم بگم که داریو جدیده کارتمو با استفاده از اسکن nvidia دانلود کردم برای همین مطمئنم که درست دانلود کردم اما مثل یه نرم افزار داخل ویندوز نصب کردم (مثل بقیه داریو ها)چون تو اینترنت از یه روش عجیبی که سر در نیاوردم آموزش داده بود شاید با عکس بود بیشتر میفهمیدم

عزیزان من شخص واردی رو نمیشناسم که برم سراغش تمام امیدم شمایید:1. (28): :cry:
با هزار ناله و آرزو سیستمونو ارتقا دادیم آخرشم بازم شکست خوردم
ولی بازم برای من که این همه پیام گذاشته بودین ممنونم

ورژن درایوری رو که دانلود کردی دقیقا چیه ؟

aiden00
08-05-09, 22:07
ورژن درایوری رو که دانلود کردی دقیقا چیه ؟
182.50_geforce_winxp_32bit_english_whql
اما نه سی دی اصلی نه این درایو هیچکدوم فایده ای نداشت در ضمن یادم نرفته چیپ گرافیکم geforce هستش

Dark Devil
08-05-09, 22:36
بنده با گرافیک FX5500 AGP دقیقا همین مشکل رو داشتم از یه ورژن قدیمیه درایور استفاده کردم حل شد...

AMD>INTEL
09-05-09, 09:42
درايور قبلي رو با driver remover پاك كنيد و درايور جديد رو نصب كنيد .

aiden00
09-05-09, 19:22
درايور قبلي رو با driver remover پاك كنيد و درايور جديد رو نصب كنيد .
هیچی
هیچ کدوم نتونستید کمکی کنین الانم کامپیوتر می برم ببینم میشه با گرافیک پاینتره دیگه چنج کنم شایدم یه پولی بابت این کار هم دادم از این تایپیک مشکلی حل نشد مدیران میتونن این تایپکو حذف کنن به امید روزی که هیچکی مشکلی اساسی مثل من نداشته باشنOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
09-05-09, 20:09
بعضي از مشكلات احتياج به عيب يابي قدم به قدم دارد

berdimer
01-04-11, 22:09
سلام

دوست عزیز اگه ویندوز سون نصب کنی مشکلی وجود نداره منم همین کارت گرافیک را دارم که تو سون خیلی خوب کار می کنه:give_rose: