PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد بهترين مادربورد گرافيك آنبرد AMD ساپورت

masy222
05-05-09, 01:45
سلام
مي‏خواهم مادربورد گرافيك آنبرد AMD ساپورت با قيمت بين 80 تا 100 بگيرم.البته اگه توانايي ساپورت AM3 را هم داشته باشه كه واقعا عالي ميشه.
ممنون ميشم از برندهاي معروف ASUS و GIGA بهترين‏ها را د توي اين رنج قيمت معرفي كنيد.
سپاس فراوان.

reza76622201
05-05-09, 11:21
ASUS - M2N68-AM PLUS

قيمت 72000 تومان

GIGABYTE - M61PME-S2
قيمت 64000 تومان

ASUS - M2N-CM DVI
قيمت 68000 تومان

GIGABYTE - M52L-S3
قيمت 70000 تومان

ASUS - M2N68
قيمت 75000 تومان

GIGABYTE - MA74GM-S2H
قيمت 75000 تومان

ASUS - M3A
قيمت 85000 تومان

ASUS - M3N78-EH

قيمت 89000 تومان

ASUS - G-SURF365
قيمت 90000 تومان

GIGABYTE - MA770-S3
قيمت 92000 تومان

همگي گرافيک آنبورد هستند. ضمنا با توجه به اينکه سوکت اي ام 2 و اي ام 3 باهم متفاوته مادربوردي که هر دورو با هم ساپورت کنه پيدا نخواهي کرد
کافيه عزيز ؟

(ضمنا پيشنهاد خودمم گيگابايتها هستند)

mahdi255
05-05-09, 11:37
بهترین مادربورد در این رنج قیمت Biostar TA790G می باشد.

reza76622201
05-05-09, 12:36
بهترین مادربورد در این رنج قیمت Biostar TA790G می باشد.

از شما و کليه دوستان و اعضاي سايت(حتي مدير محترم(آقاي بهادر اميد)) که مدام مادربورد Biostar رو معرفي مي کنن خواهش مي کنم در صورت امکان با ارائه مدرک نشون بدن که اين مادربورد هم جزء برندهاي مطرح دنياست. من که هر چي اين سايت و اون سايت مي رم اصلا نامي از مرغوبيت اين مادربورد در سايتهاي معروف و معتبر نمي بينم. ضمنا لطف کنيد بفرمائيد در ايران گارانتي چه شرکتي هست و اعتبار اون شرکت چقدره؟
ممنون مي شم.

WORYA_SH
05-05-09, 14:20
میشه با 110 این مدل را هم گرفت : Biostar Mainboard TA790GX 128M

biostar از خیلی از مینهایی که تو کشور براشون تبلیغ میشه هم کیفیت بالاتری داره هم قیمت پایینتر .

reza76622201
05-05-09, 14:29
میشه با 110 این مدل را هم گرفت : Biostar Mainboard TA790GX 128M

biostar از خیلی از مینهایی که تو کشور براشون تبلیغ میشه هم کیفیت بالاتری داره هم قیمت پایینتر .

لطفا در صورت امکان واسه حرفتون مدرک ارائه بديد.
ضمنا بحث گارانتي چي ميشه؟

mahdi255
05-05-09, 14:57
گارانتی شرکت انفورماتیک گستر:
Only the registered members can see the link

reza76622201
06-05-09, 07:44
گارانتي انفورماتيک گستر بدک نيست اما به گرد پاي آواژنگ هم نمي رسه. اين از اين. اما کسي پاسخ سوال قبلي منو نداد!؟ (مدرک معتبر دال بر کيفيت و مرغوبيت و مطرح بودن مادربوردهاي Biostar در سطح جهاني)

mahdi255
06-05-09, 08:42
کافیست به سایت معتبر تحلیل سخت افزارها مثل tomshardware و ... مراجعه کنی ببینی محصولات این شرکت چقدر مورد توجهشون بوده. از نظر کارایی که مطالب زیادی از مقایسه محصولات بویستار با سایر برندها می تونی پیدا کنی
اما از نظر سایر مسائلی چون کیفیت ساخت قطعات و قابلیت اطمینان و طول عمر محصول و آمار خرابیها و ... فکر نمی کنم مرجعی را بتوان پیدا کرد(اگه پیدا میشه ما را هم خبر کنید). خیلی از اینگونه موترد فقط با سابقه محصولات و تجربه کاربران قابل ارزیابی هستند.

PCminister
06-05-09, 08:49
گارانتي انفورماتيک گستر بدک نيست اما به گرد پاي آواژنگ هم نمي رسه. اين از اين. اما کسي پاسخ سوال قبلي منو نداد!؟ (مدرک معتبر دال بر کيفيت و مرغوبيت و مطرح بودن مادربوردهاي Biostar در سطح جهاني)

CPU-Z Hall Of Fame (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ها؟!

reza76622201
06-05-09, 10:50
CPU-Z Hall Of Fame (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ها؟!

لطفا آدرس سايت رو بديد نه صرفا يک عکس. ممنون مي شم.
اگر چند تا سايت معتبر ديگه هم معرفي کنيد بيشتر ممنون مي شم.

reza76622201
06-05-09, 14:54
کافیست به سایت معتبر تحلیل سخت افزارها مثل tomshardware و ... مراجعه کنی ببینی محصولات این شرکت چقدر مورد توجهشون بوده. از نظر کارایی که مطالب زیادی از مقایسه محصولات بویستار با سایر برندها می تونی پیدا کنی
اما از نظر سایر مسائلی چون کیفیت ساخت قطعات و قابلیت اطمینان و طول عمر محصول و آمار خرابیها و ... فکر نمی کنم مرجعی را بتوان پیدا کرد(اگه پیدا میشه ما را هم خبر کنید). خیلی از اینگونه موترد فقط با سابقه محصولات و تجربه کاربران قابل ارزیابی هستند.
من که هر وقت به tomshardware رفتم همش gigabyte و گاهي هم Asus رومورد توجه قرار داده و هميشه تستهاشو با اين دو برند انجام داده و نامي از Biostar نديدم. پس مي شه لطف کنين لينکشو بديد تا منم ببينم؟ حتي Abit هم ديدم ولي Biostar خير.
لطف مي کنين.
اين از اين.
مادربوردهاي Gigabyte از حدود 15 سال پيش که واسه Pentium I مثل TX2 داده بيرون تا امروز واقعا امتحانشو پس داده. اما Biostar شايد 3 الي 4 ساله که داره رسما توزيع ميشه. شما چجوري مي خواين درصد خرابيها رو با هم مقايسه کنيد وقتي که فروش گيگابايت توي ايران از هر مادربوردي بيشتره(چه گذشته و چه حال) و 15 ساله که آواژنگ داره توزيعش مي کنه؟
به هر حال من تشنه لينکهاي معتبري هستم که نشاندهنده مرغوبيت Biostar باشه و از اون مهمتر برتري کيفي اون نسبت به gigabyte باشه. لطفتونو دريغ نکنيد.

mahdi255
06-05-09, 15:21
من که هر وقت به tomshardware رفتم همش gigabyte و گاهي هم Asus رومورد توجه قرار داده و هميشه تستهاشو با اين دو برند انجام داده و نامي از Biostar نديدم. پس مي شه لطف کنين لينکشو بديد تا منم ببينم؟ حتي Abit هم ديدم ولي Biostar خير.
لطف مي کنين.
اين از اين.
مادربوردهاي Gigabyte از حدود 15 سال پيش که واسه Pentium I مثل TX2 داده بيرون تا امروز واقعا امتحانشو پس داده. اما Biostar شايد 3 الي 4 ساله که داره رسما توزيع ميشه. شما چجوري مي خواين درصد خرابيها رو با هم مقايسه کنيد وقتي که فروش گيگابايت توي ايران از هر مادربوردي بيشتره(چه گذشته و چه حال) و 15 ساله که آواژنگ داره توزيعش مي کنه؟
به هر حال من تشنه لينکهاي معتبري هستم که نشاندهنده مرغوبيت Biostar باشه و از اون مهمتر برتري کيفي اون نسبت به gigabyte باشه. لطفتونو دريغ نکنيد.

پس معلومه خیلی وقت به این سایت مراجعه نکردی این یکیش:

PCminister
07-05-09, 02:50
لطفا آدرس سايت رو بديد نه صرفا يک عکس. ممنون مي شم.
اگر چند تا سايت معتبر ديگه هم معرفي کنيد بيشتر ممنون مي شم.

البته آدرس اون عکس بالاش قرار داده شده!

اینم یه سایت معتبر دیگه:

البته این پست در XS شاید بهتر بتونه کمک کنه:

باتشکر

reza76622201
09-05-09, 10:38
البته آدرس اون عکس بالاش قرار داده شده!

اینم یه سایت معتبر دیگه:

البته این پست در XS شاید بهتر بتونه کمک کنه:

باتشکر

دوست عزيز لينک اولتون که مشکل داره ( به == ختم شده و اصلا باز نمي شه).
لينک دومتونم که صرفا يک تالار گفتگو هست از يه سايته که به يه مادربورد Biostar مدال نقره داده!!!
آيا به اين تالارها مي شه اعتماد کرد!؟
در هر صورت از پاسختون ممنونم.

reza76622201
09-05-09, 10:42
پس معلومه خیلی وقت به این سایت مراجعه نکردی این یکیش:

عزيز اتفاقا من خيلي به Tomshardware سر مي زنم. اما اکثر اوقات صفحه اولش مادربورد گيگارو نمايش داده(شايد جنبه تبليغاتي داشته باشه اما فقط اين نيست) تا بحال هم نديدم Biostar رو نشون داده باشه.
لينکي که شما داديد صرفا بررسي يک مادربورد سري X58 از شرکت Biostar هست و خوب خيلي مادربوردهاي ديگه هم بررسي شده و به هيچ عنوان پيشنهاد به عنوان انتخاب برتر نداده. لطفا لينکي از tomshardware رو بديد که اين مادربورد رو به عنوان مادربورد برتر پيشنهاد داده باشه. ممنونم دوست عزيز و منتظرم.

PCminister
09-05-09, 16:00
دوست عزيز لينک اولتون که مشکل داره ( به == ختم شده و اصلا باز نمي شه).
لينک دومتونم که صرفا يک تالار گفتگو هست از يه سايته که به يه مادربورد Biostar مدال نقره داده!!!
آيا به اين تالارها مي شه اعتماد کرد!؟
در هر صورت از پاسختون ممنونم.

در قسمتی که Bold کردم به نظر میرسه شما دو تا لینک را اشتباهی گرفتین.

آدرس اول مربوط به سایت HardOCP هست که به مادربرد BIOSTAR T-Power I45 جایزه ی نقره ای داده.

HardOCP یکی از بهترین سایتهای سخت افزاری هست که همیشه واقعیتها را در مورد قطعات نوشته. (شما منابع معتبر خواسته بودید.)

لینک دوم هم مربوط به یکی از تاپیکهای انجمنهای XS هست که یکی از انجمنهای بسیار بسیار پر طرفدار هست که اکثر اورکلاکر های بزرگ دنیا در اون عضو هستن و چند تا از ادمینهاش هم در چند مسابقه مهم سخت افزاری مقام آوردن ضمن اینکه لینکی که در اون پست ارائه شده Valid شده برادر! یعنی در DataBase سایت مربوط به ثبت رکوردهای CPU-Z ثبت کردن و اطلاعاتش قابل اعتماد هست.

وقتی میخوایم در مورد قطعاتی مثل مادربرد نظر بدیم باید همه پارامترها را در کنار هم در نظر بگیریم مثل قیمت در کنار کارایی یا بازده در اورکلاکینگ که برد Biostar بین مادربردهای P45 کاملا امتحانشو پس داده و طبق لینکی که همون اول در مورد تالار افتخار CPU-Z خدمتتون ارائه دادم در حال حاضر چند رکورد جهانی داره.

اگر سوال دیگری در مورد این مادربرد داشتید لطفا تاپیک جدید در قسمت پردازنده و مادربرد (Only the registered members can see the link) انجمن ایجاد کنید چون ادامه این بحث در این تاپیک صلاح نیست.

باتشکر:11():