PDA

مشاهده نسخه کامل : تهیه ی عکس از صفحه سایت

Jagvar
04-05-09, 13:39
دوستان عزیز بنده دمبال یک نرم افزاری هستم که بتونم از کل یک صفحه سایت عکس بگیره:love:
از سه برنامه ای که خودم تست کردم هیچ نتیج های نگرفتم:1. (27):
WebShot
Web Dumper

easyWeb2Pic
لطف کنید برنامه های تست شده معرفی کنید :yes:

Jagvar
05-05-09, 13:00
از مدیران این بخش عاجزانه تمنا دارم بنده رو از نظر خدشون دور نکنند:love:
حالا اگه تست شده هم نباشه مشکلی نیست ها !:1. (27):

javadshahvand
05-05-09, 18:48
snagit استفاده کن

اگر هم عکسهای سایت رو بخواهی با Teleport Pro

اگر میخواهی کل سایت رو دانلود کنی:Only the registered members can see the link

lynx
05-05-09, 19:19
دوستان عزیز بنده دمبال یک نرم افزاری هستم که بتونم از کل یک صفحه سایت عکس بگیره:love:
از سه برنامه ای که خودم تست کردم هیچ نتیج های نگرفتم:1. (27):
WebShot
Web Dumper

easyWeb2Pic
لطف کنید برنامه های تست شده معرفی کنید :yes:
------------------------------------------------------------------------------

1- خوب بستگی داره به این که از چه browser ی استفاده می کنی ؛ هر کدومشون یه ابزارایی برا این کار دارن.
من که بیشتر ؛ از firefox استفاده می کنم ، برا هر کاری افزونه ای هم می تونم براش پیدا کنم خدارو شکر! مثلآ براعکس گرفتن از صفحه ای که active هستش، افزونه (add-ons) یا اکستنشن FireShot به صورت visible و هم به صورت entire عکس می گیره و نوع فرمت رو هم می تونی انتخاب کنی و در صورت لزوم edit هم بکنی .
از لینک زیر می تونی دانلودش کنی:

Only the registered members can see the link

2- راستش با برنامه ها تا حالا کار نکردم یعنی کارم بهشون نیافتاد ولی تو king 2009 رو نگاه می کنم و اسمشونو برات می ذارم البته اگه دوستان خبره پاسخ بدن که خیلی مفید تره :cool:

Jagvar
08-05-09, 11:15
باتشکر فراوان از دوستان عزیز
بنده بااستفاده از نرم افزارFSCapture که خیلی هم پرکاربرده تونستم این کارو انجام بدم و برنامه هایی که شما دوستان هم معرفی کردین هم امتحان نکردم اما با یکی از دوستان که در میان گذاشتم گفتن که بله میشه هم از snagit و add onفایرفاکس هم استفاده کرد (البته بنده این برنامهیFSCapture رو قبلا برای یه کار دیگه استفاده می کردم که یه دفه متوجه این امکاناتش شدم )
:11():