PDA

مشاهده نسخه کامل : مات شدن فونت ها

Galaxy
30-04-09, 23:38
یک مشکلی جدیداً پیدا کردم و اینه که همون طوری که میبینید اینجا :

Only the registered members can see the link

فونت هام مات شدند و کیفیت رنگ ها هم یکم پایین اومدند . میخواستم بدونم چه چیزی را باید تنظیم کنم که درست بشه دوباره ؟

alinice321
01-05-09, 03:05

فونت هام مات شدند و کیفیت رنگ ها هم یکم پایین اومدند . میخواستم بدونم چه چیزی را باید تنظیم کنم که درست بشه دوباره ؟دوست عزیز به احتمال زیاد هرتز Screen refresh rate شما پایین اومده! برای افزایش اون ... روی Desktop راست کلیک کن و Properties رو بزن و تب Settings رو انتخاب کن، رو Advanced کلیک کن و از صفحه باز شده تب Monitor رو بگیر و در قسمت Desktop Settings Screen refresh rate رو بالا ببر! بهتر اول تیک Hide modes.. رو بزنی بعد تا اونجایی که میتونی بالا ببری........
موفق باشی:1. (23):

D J V A H I D
01-05-09, 08:15

فونت هام مات شدند و کیفیت رنگ ها هم یکم پایین اومدند . میخواستم بدونم چه چیزی را باید تنظیم کنم که درست بشه دوباره ؟

چیزی از ماتی در تصویر شما نمیبینم :1. (27):... ولی خب ...!!! شما دکمه ctrl رو پایین نگه داشته و با دکمه اسکرول روی ماوستون میتونید صفحه رو مات و یا شفاف ( فونتها رو درشت یا ریز تر کنید ) که فکر میکنم مشکل شما از همین باشه ... :11():

Game
02-05-09, 21:51
شاید مشکل از مانیتور شماست چون این جا فونت ها واضح هست

376
03-05-09, 19:33
من هم مشكلي نديدم، كاملاً واضح بود. نظر من هم مثل نظر دوستمون مي‌باشد احتمالاً مشكل از مانيتور باشد اگر راه حلي كه ارايه داده شد جواب نداد.