PDA

مشاهده نسخه کامل : TV LCD 32 inch

ali_nob
28-04-09, 08:14
سلام
دوستان لطفا من رو در انتخاب تلویزیون LCD 32 inch راهنمایی کنید !
البته من می خواهم بدونم به نظر شما از میان تنوع برند های زیر کدوم رو توصیه می کنید ، البته به نسبت قیمتش
یعنی کدوم برند به صرفه تر می باشد.
Hitachi , JVC , Xvision , LG , Panasonic , Sony , Samsung , ...
با تشکر

mohammad1985
29-04-09, 11:46
من سونی رو پیشنهاد می کنم .

nikaien
29-04-09, 13:16
من صادقانه سوني رو پيشنهاد ميكنم
خيلي ها ميگن سامسونگ هم عاليه ولي من خودم وقتي تصاوير رو مقايسه ميكنم ميبينم اصلاً سوني از نظر شفافيت تصوير خيلي سرتر از سامسونگه

mohammad1985
29-04-09, 23:51
توی سونی سنترها صحنه های از فوتبال و طبیعت رو با کیفیت بسیار بالا از روی اچ دی دوی دی پخش میکنن ولی معمولا فروشگاه های سامسونگ انیمیشن و عکس میزارن چون کیفیش رو نمی تونن اونقدر مثل سونی واضح نشون بدن !

ali_nob
30-04-09, 07:33
بسیار ممنون !

N@VID
09-05-09, 00:31
سلام :

این یک نظر شخصی است !

به نظر من سونی فقط پول اسمش رو می خوره ...
من با رفیقم رفتم ال سی دی بخریم ... 2 مدل با یک کنتراست و مشخصات رو کنار هم روشن کردیم ...
یکی سونی و یکی سامسونگ !
واقعا تصاویر در سامسونگ وضوح و شفافیت بیشتری داشت
( توجه داشته باشید از اونجایی که من خوره سیستم های صوتی و تصویری هستم همه منو ها رو چک کرده و تنظیمات هر دو رو به بهترین کیفیت تنظیم کرده بودم )
دو سال پیش هم 2 تا ال سی دی 52 اینچ سامسونگ با کنتراست 1 به 25.000 خریدیم برای جایی ،
شد 13 میلیون ... الان وقتی با اون فیلم نگاه می کنیم حالم بهم می خوره ! شبکه های خودمون که اصلا
تو اون نبینی بهتره ! :1. (38):

ولی در آخر از اونجایی که حتی پادری منزل ما پاناسونیک هست ، حتما برند پاناسونیک رو به هر برندی ترجیح می دهم !
سری جدید ال سی دی و پلاسما های پاناسونیک فول اچ دی و با کنتراست 1 : 1.000.000 عرضه می شه !
واقعا تصویر این مدلها دیدن داره !:1. (1):
راستی پاناسونیک 103 اینچ هم تولید کرده :1. (27):بزرگترین پلاسمای جهان ...
Only the registered members can see the link

**************** Only Panasonic *****************

پاناسونیک برای یک عمر زندگی

mohammad1985
09-05-09, 13:03
اتفاقا من نظری متفاوت داریم ! هیچ کمپانی بزرگی الکی نون اسمشو نمی خوره سونی الکی سونی نشده ! همین طور که بی ام و الکی بی او و نشده !
بارها تصویر سامسونگ و سونی رو از نزدیک مقایسه کردیم و کاملا با حرف شما مخالفم .
حالا سونی را مثلا هیتاچی یا پانسونیک و یا شارپ مقایسه میکردی یه چیزی !

reza76622201
09-05-09, 13:25
سلام :

این یک نظر شخصی است !

به نظر من سونی فقط پول اسمش رو می خوره ...
من با رفیقم رفتم ال سی دی بخریم ... 2 مدل با یک کنتراست و مشخصات رو کنار هم روشن کردیم ...
یکی سونی و یکی سامسونگ !
واقعا تصاویر در سامسونگ وضوح و شفافیت بیشتری داشت
( توجه داشته باشید از اونجایی که من خوره سیستم های صوتی و تصویری هستم همه منو ها رو چک کرده و تنظیمات هر دو رو به بهترین کیفیت تنظیم کرده بودم )
دو سال پیش هم 2 تا ال سی دی 52 اینچ سامسونگ با کنتراست 1 به 25.000 خریدیم برای جایی ،
شد 13 میلیون ... الان وقتی با اون فیلم نگاه می کنیم حالم بهم می خوره ! شبکه های خودمون که اصلا
تو اون نبینی بهتره ! :1. (38):

ولی در آخر از اونجایی که حتی پادری منزل ما پاناسونیک هست ، حتما برند پاناسونیک رو به هر برندی ترجیح می دهم !
سری جدید ال سی دی و پلاسما های پاناسونیک فول اچ دی و با کنتراست 1 : 1.000.000 عرضه می شه !
واقعا تصویر این مدلها دیدن داره !:1. (1):
راستی پاناسونیک 103 اینچ هم تولید کرده :1. (27):بزرگترین پلاسمای جهان ...

**************** Only Panasonic *****************

پاناسونیک برای یک عمر زندگی

دوست عزيز من هم خيلي خيلي خوره سييتمهاي صوتي تصويري شامل تلويزيونهاي LCD دوربينهاي ديجيتالي حرفه اي و نيمه حرفه اي و آماتور و سينماي خانواده و دوربينهاي ديجيتالي و فيلمبرداري و ... هستم و ريز همه رو چه تئوري و چه عملي در آوردم.
شما چه مدلي از سوني را با چه مدلي از سامسونگ مقايسه کرديد که مي گيد سامسونگ شفاف تر بوده؟

reza76622201
09-05-09, 13:27
سلام
دوستان لطفا من رو در انتخاب تلویزیون LCD 32 inch راهنمایی کنید !
البته من می خواهم بدونم به نظر شما از میان تنوع برند های زیر کدوم رو توصیه می کنید ، البته به نسبت قیمتش
یعنی کدوم برند به صرفه تر می باشد.
Hitachi , JVC , Xvision , LG , Panasonic , Sony , Samsung , ...
با تشکر

دوست عزيز با توجه به اينکه واسه اين پيشنهادي که بهت مي دم وقت و پول زيادي گذاشتم تا فهميدم چه خبره و تجربه گرانبهايي هست بهت توصيه اکيد مي کنم که فقط و فقط سوني بخر.
همين و همين. شک نکن اصلا که مغازه دارها زود مخ مي زنن!!!
سري W سوني انتخاب خيلي خوبيه. سوالي داشتي در خدمتم.

N@VID
09-05-09, 17:08
سلام :

خوب شد من بزرگ و با خط درشت نوشتم یک نظر شخصی ! :1. (27):
اگر نمی نوشتیم چی کار می کردن !!!
هرکی نظر می ده برای ما قابل احترام هست و من نظرم فقط پاناسونیک می باشد ...

reza76622201
10-05-09, 07:07
سلام :

خوب شد من بزرگ و با خط درشت نوشتم یک نظر شخصی ! :1. (27):
اگر نمی نوشتیم چی کار می کردن !!!
هرکی نظر می ده برای ما قابل احترام هست و من نظرم فقط پاناسونیک می باشد ...

دوست عزيز بقيه هم نظر خودشون رو گفتن. کسي مگه به نظر شخصي شما اهانتي کرده!؟ تا جايي که من توي پستهاي اين تاپيک مي بينم همه نظر خودشونو دادن.

mohammad1985
10-05-09, 11:01
ما هم می دونیم نظر شخصیتون رو گفتید ! و گفتیم با نظر شما مخالفیم ! در ضمن پاناسونیک هم خوبه از سامسونگ خیلی سرتره .