PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه اورکلاکینگ آنلاین DFI ...

Shahryar
27-04-09, 13:19
شرکت DFI یک مسابقه آنلاین اورکلاکینگ را شروع کرده که در دو قسمت پلتفرم X58 شرکت Intel و PhenomII شرکت AMD هست . شرکت کنندگان باید از مادربرد های X58 برای گروه اینتل و تاز مادربرد های AM2+ برای PhII ها استفاده کنند . واضحه که شرکت کنندگان باید از مادربرد های DFI استفاده کنند ! در ضمن پردازنده مورد استفاده نیز باید Corei7 920 برای اینتل و Phenom II 940 برای AMD باشه . :1. (23):

برای ثبت نام در این مسابقه این فرم را پر کنید و به ایمیل wr@dfi.com.tw ارسال کنید تا ظرف 48 ساعت S/N را به عنوان جوایز حضور در مسابقه کسب کنید .

چگونگی مسابقه :

دوستان پس از پر کردن فرم اتچ شده و ارسال اون به ایمیل بالا و گرفتن سریال برای شرکت کردن در مسابقه می تونند با ولید کردن رکورد های فرکانس خودشون با نرم افزار CPU-Z و ثبت نام با همان مشخصات در سایت ripping.org رکورد های خودشان را آنلاین کنند و در مسابقه شرکت کنند . پس توجه داشته باشید که مشخصاتی که در فرم زیر پر می کنید را باید از همین مشخصات برای سایت ripping.org که یک سایت دیتابیس رکورد هست ثبت کنید .

زمان ثبت نام مسابقه :

زمان ثبت نام برای مسابقه هم تا 17 ماه May امسال .

جوایز :

Only the registered members can see the link

( اون واحد پولی هم که توی عکس مشخص شده یورو هست . )

در آخر لازمه که بگم همون طوری که میبینید توی عکس ها به غیر از سه نفر اول از نفر 4 ام تا 10 ام مسابقه هم گواهینامه اورکلاکینگ LANParty را دریافت می کنند که در نوبه ی خودش ارزشمند هست برای همین عزیزان با هر سطح دانش اورکلاکینگ حتما در این مسابقه شرکت کنند .

منتظر حضور اعضای محترم شهر سخت افزار و به امید موفقیت دوباره اورکلاکر های ایرانی در عرصه جهانی :1. (21):

موفق باشید
شهریار :give_rose:

Labyrinth
27-04-09, 14:10
شهریار جان اگر بگی تو هر قسمت چی باید نوشته بشه + مسابقه قرار چطوری برگذار بشه خیلی عالی میشه

Shahryar
27-04-09, 14:28
شهریار جان اگر بگی تو هر قسمت چی باید نوشته بشه + مسابقه قرار چطوری برگذار بشه خیلی عالی میشه

مسابقه برای بیشترین فرکانس اورکلاک اون پردازنده هاست .

برای پر کردن هم به غیر از S/N که خودشون میدند بقیه را پر کنید . اگه فیلد خاصی مشکلی هست بگو عزیز :11():

Olesius
27-04-09, 14:54
در آخر لازمه که بگم همون طوری که میبینید توی عکس ها به غیر از سه نفر اول از نفر 4 ام تا 10 ام مسابقه هم گواهینامه اورکلاکینگ LANParty را دریافت می کنند که در نوبه ی خودش ارزشمند هست برای همین عزیزان با هر سطح دانش اورکلاکینگ حتما در این مسابقه شرکت کنند .

منتظر حضور اعضای محترم شهر سخت افزار و به امید موفقیت دوباره اورکلاکر های ایرانی در عرصه جهانی :1. (21):

موفق باشید
شهریار :give_rose:
راستش شهریار جان فکر می کنم غیر از خودتون کسی نتونه در این مسابقه شرکت کنه...!!
در کل چند نفر (اونایی که دستی در اوور دارند!!) به سیستم Core i7 دسترسی دارند که بوردش هم DFI باشه...؟؟

آرزوی موفقیت دارم برای شما...
امیدوارم که این بار هم رکورد بزنین...:1. (21):

Shahryar
27-04-09, 14:56
راستش شهریار جان فکر می کنم غیر از خودتون کسی نتونه در این مسابقه شرکت کنه...!!
در کل چند نفر (اونایی که دستی در اوور دارند!!) به سیستم Core i7 دسترسی دارند که بوردش هم DFI باشه...؟؟

آرزوی موفقیت دارم برای شما...
امیدوارم که این بار هم رکورد بزنین...:1. (21):

عزیزم پیدا میشه همین الان چند تا از عزیزانی که بنده میشناسم این سیستم را دارند . :great: ضمن اینکه اتفاقاتی قرار بیوفته که اگر اتفاق در همین تاپیک اعلام میکنم . :11():

Olesius
28-04-09, 15:23
دوستان با گارانتی DFI تماس داشتید برای اسپانسری این مسابقات...؟؟
هرچند امید زیادی هم نیست در این مورد...:whistle:

Shahryar
06-05-09, 17:23
دوستان همگی ثبت نام کنند لطفاً ولو اینکه شرکت نکنند در آینده چون مهلت ثبت نام تموم میشه و اگه بعداً نظر یا شرایطتون عوض شد دیگه نمیتونید ثبت نام کنید و توی این تاپیک بگید اگه ثبت نام کردید . :11():

Olesius
06-05-09, 19:10
آقا شهریار عزیز ثبت نام انجام شد...:give_rose:
منتها در گروه AMD
920 رو که دوستان در ارومیه دارند, از فردا یک پرس و جویی می کنم واسه 940...!! شاید یه OC Lab هم ارومیه راه انداختیم...!!! :1. (38):

فقط من می تونم یک فرم دیگه با نام کاربری متفاوت بفرستم برای گروه Intel...؟؟؟
خدارو چه دیدی شاید یه Core i7 هم پیدا کردیم...!!!!!:whistle: به IP گیر نمی دن...؟؟
با سپاس...:11():

---------
راستی چرا بالای فرم می زنه اروپا...؟؟؟!!!!

Shahryar
06-05-09, 21:18
آقا شهریار عزیز ثبت نام انجام شد...:give_rose:
منتها در گروه AMD
920 رو که دوستان در ارومیه دارند, از فردا یک پرس و جویی می کنم واسه 940...!! شاید یه OC Lab هم ارومیه راه انداختیم...!!! :1. (38):

فقط من می تونم یک فرم دیگه با نام کاربری متفاوت بفرستم برای گروه Intel...؟؟؟
خدارو چه دیدی شاید یه Core i7 هم پیدا کردیم...!!!!!:whistle: به IP گیر نمی دن...؟؟
با سپاس...:11():

---------

علی جان این طور که بنده متوجه شدم شما این کد عضویت که میگیرید را میتونید توی هر دو بخش استفاده کنید . :great:

Olesius
06-05-09, 21:28
اگه این طور که شما می گید باشه خیلی خوب می شه...!! هرچند تهیه سیستم فنوم کمتر از سیستم Core i7 آب می خوره و اگر قسمت باشه شرکت کنیم احتمالا در بخش AMD خواهد بود...:give_rose:

این اروپا اهمیتی نداره...؟؟

Shahryar
06-05-09, 21:34
اگه این طور که شما می گید باشه خیلی خوب می شه...!! هرچند تهیه سیستم فنوم کمتر از سیستم Core i7 آب می خوره و اگر قسمت باشه شرکت کنیم احتمالا در بخش AMD خواهد بود...:give_rose:

این اروپا اهمیتی نداره...؟؟

نه عزیز مشکلی نداره . اگه مشکلی داشت بچه ها از اندونزی و ما هم از ایران بهمون Registration کد نمیدادند :great:

Shahryar
08-05-09, 11:46
دوستان نکته ای را الان فهمیدیم و اینه که برای AMD باید جدا ثبت نام کنید . :great:

Olesius
08-05-09, 13:12
امروز کد رجیستری ماهم (در گروه AMD) رسید...!!!:love:

فقط زمان دقیق شروع مسابقه چه زمانی هست...؟؟ و مدت زمان برگزاری...؟؟!!

Dark Devil
08-05-09, 14:44
Only the registered members can see the link

کاملا توضیح داده....

Olesius
08-05-09, 15:46
From “2009/4/25 08H: 00M: 00S” to “2009/5/25 07H: 59M: 59S” (UTC +8

این طور که پیداست تا 25 این ماه (May) می شه در مسابقه شرکت کرد...

در حالی که من فکر می کردم شروع مسابقه بعد از اتمام زمان ثبت نام خواهد بود...!!:whistle:

زمان ثبت نام برای مسابقه هم تا 17 ماه May امسال
با این حساب چیزی در حدود 17 روز به پایان مسابقه مونده...!! دقیقا شد مثل مسابقه گیگا!! فرصت کم و مشکل تهیه قطعات...!!

تا چه شود...:11():

Moein
28-05-09, 17:57
دوستان بعد از تلاش های بسیار که انجام شد تونستیم به این رکورد برسیم در سایت ripping مقام 32 و در سایت hwbot مقام 23 رو تونستیم کسب کنیم معلومه که هنوز هیچی از این پلتفورم نمی دونیم :دی موفق و پیروز باشید

لینک ولید اخرین رکورد (Only the registered members can see the link)