PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اور کلاک7300SE

Saeed-Milan
24-04-09, 23:28
دوستان عزیز من امروز سعی کردم که کارت گرافیکی خودم رو تا حدی اور کلاک کنم و برای اینکار از Riva tuner استفاده کردم فقط یه اتفاق عجیب برام افتاد اونم اینه که من تا این حد رفتم .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
ولی برام یه چیز جالب بود که در حین باز ی تغییر کمی در قدرت کارت گرافیکی مشاهده کردم در صورتی که قبلا با نرم افزار VDOTool تا این حد رفته بودم .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Over Clock با Riva Tuner تا همین حدی که با VDO Tool رفته بودم در بازی تاثیر داشت شاید یه خورده بیشتر .
اختلاف فرکانس GPU و رم 100 MHz بیشتر از VDO Tool هست به نظر شما ممکنه به دلیل این پیغام باشه .
در ضمن کارت گرافیکی منSE 7300 هست و درایورش هم تاز به روز کردم و سوال آخر برنامه ای برای نشان دادن حرارت GPU و RAM کارت گرافیکی وجود داره البته برای این مارک .:cool:

((یاعلی))

Labyrinth
25-04-09, 02:34
در پیغامی که داده ذکر شده این درایور رو نمیشناسه و بهتره نسخه جدید نرم افزار رو نصب کنید

در اورکلاک کارت گرافیک سری 7 بیشتر اورکلاک GPU تاثیر داره تا RAM البته شما نباید انتظار افزایش چشم گیر بازده داشته باشید

پیشنهادم اینه که درایور رو به یک درایور پایدار تغییر بدید و آخرین نسخه RIVE Tune رو نصب کنید

موفق باشید

:give_rose:

lorn
01-05-09, 22:54
در ضمن کارت گرافیکی منSE 7300 هست و درایورش هم تاز به روز کردم و سوال آخر برنامه ای برای نشان دادن حرارت GPU و RAM کارت گرافیکی وجود داره البته برای این مارک .:cool:

مي توني از Ati tools استفاده كني هم براي اور هم براي كنترل دما

Saeed-Milan
10-05-09, 00:33
دوستان عزیز چرا در این کارت گرافیکی رم رو نمیشه زیاد اور کرد و کلا" کمتر از GPU هست و با اور رم در حدود 185Mhz تصویر به هم ریخته می شه و کارت ناپایدار ؟؟
و اگه می شه بگید که رکورد این کارت چقدره ؟؟
راستی من یه ورژن بالاتر این نرم افزار رو نصب کردم باز هم همون اخطار رو می داد ؟؟!!!!!

Tool For Over Clock >> Riva Tuner2.24

((یاعلی))

Jagvar
10-05-09, 20:52
سعيد جان هيچ برنامه اي مثل Ati toolنمي شه و اين كه در بيشتر گرافيك ها ميزان اور مموري خيلي كمتر از GPU هستش
و به گفته ي يكي از دوستان درايورتونرو هم به يه نسخه پايدار تر برگردونيد بهتر مي شه
:11():

Saeed-Milan
10-05-09, 23:43
ممنون از کمکت ولی من با نسخه جدید هم این مشکل رو دارم و در مورد Ati Tool فکر نمی کنم Riva Tuner چیزی ازش کم داشته باشه:yes:

((یاعلی))