PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي كنيد

lorn
21-04-09, 00:57
من كارتم asus 8500 gt silent magic hastesh
من مي خوام يه cooling حرفه اي پيدا كنم بايد چي كار كنم
برام مغازه چي گم من تهران سكونت دارم رانمايي كنيد لطفا.

Moein
21-04-09, 01:42
من كارتم asus 8500 gt silent magic hastesh
من مي خوام يه cooling حرفه اي پيدا كنم بايد چي كار كنم
برام مغازه چي گم من تهران سكونت دارم رانمايي كنيد لطفا.

شما چقدر می خواهید هزینه کنید؟

lorn
21-04-09, 01:44
شما معرفي كن تا رنج 100 تومان ولي هرچي كمتر بهتر متشكرم

lorn
21-04-09, 11:00
كسي جواب ما رو نمي ده ؟(براي تهييه خنك كننده كارت گرافيك بايد چه كار كنم؟)

:1. (28):
در ضمن من براي بازي كردن بايد چقدر اور كنم تا سيستم براي يه 4 ساعتي پاي دار باشه ؟
چون ركورد اين كارت براي هستش 875 لطفا راهنمايي كنيد متشكرم

murizaki_2000
21-04-09, 11:13
بهتره این کار رو نکنی !!!! صد تومن هزینه برای کارت 50 - 60 تومنی ؟؟!!! کارتت رو بده بره و با 130- 140 تومن یه 9600gt بگیر و حالش رو ببر ........... !!!!

lorn
21-04-09, 11:20
نه اخه هدف من اينه كه اگه كارت ديگه هم امد دستم بتونم از اين خنك كننده استفاده كنم
واسه همين همه گفتم يه خنك كننده حرفه اي متشكر از راهنمايي شما
:give_rose:

murizaki_2000
21-04-09, 11:49
خوب پس بهتره یه سر به آقا کیوان بزنی ...... در این زمینه کولینگهای خوبی داره و خوش قیمت هم میده !!!
مرکز کامپیوتر ایران واحد 327
88806272
88893365

این چطوره ؟؟!!!
Only the registered members can see the link

Farshid_GmbH
21-04-09, 12:00
سلام . ببخشدی من هم یک سوال داشتم. کارت گرافیک سیستم من XFX 9600 GSO هست. البته من اهل بازی نیستم. کارهای گرافیکی انجام می دهم. برای همین هم به جای ATI ، به سراغ Nvidia رفتم. با این هزینه ای که کردم (حدود 97 تومن ) از کارایی اون برای کارهای خودم راضی هستم. ولی مشکل اینجاست که این فن این کارت صدای فوق العاده زیادی داره. یا حداقل برای من قابل تحمل نیست. فنش از ایم مدل ها 2 پین هست. با نهایت سرهت میچرخه. کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میتونم به حداقل هزینه ، صداش را کاهش بدهم که هم خوب خنک باشه و هم بتونم راحت کار کنم. صدای تقریباً تمامی قطعات سیستم در حد خوبی هست به جز این کارت گرافیک. بعد اینکه راهی هست که فقط فن را عوض کنم و یا باید هیت سینکش را هم تعویض کرد؟؟

با تشکر.

lorn
21-04-09, 12:14
من در اولين فرصت به اين ادرس مراجعه مي كنم .
ولي چنتا سواله ديگه هم داشتم كه اگه اجازه بدين مي پرسم :
1. من فقط با تست ati tools بدونه اور دما كارتم ميره بالا 90 اين coolingها تا چه من رو ياري مي ده ؟
2. ايا هر چه دما كارت بياد پايين مي تونم واسه بازي(پاييداري طولاني مدت بيشتر اور كنم؟( مثالا هسته كارتو تا 700 واسه بازي اور كنم)
3. من با نرم افزار smart docter خود كارت هسته تا 515 قابليت اور داره من گيج شدم ايا اين نرم افزار واقعا اور مي كنه يا الكيه چون با تست ati tools دما بالا 90 (كارت silente ) حالا اين نرم افزار با اين حساب دما كارت رو بايد تا 120 ببره ؟

Farshid_GmbH
21-04-09, 23:47
دوستان کسی نیست جواب بده. من از صدای این 9600 GSO مردم. من مطمنن نیستم درسته یا نه. چون تا نهایت سرعت می چرخه. مثل یک دیزل صدا داره. این طبیعی هست؟؟ چیکار کنم صداش کم بشه؟ من قیمت این هیت سینک و کولر ها را پرسیدم. دیدم اصلا صرف نداره برای یک کارت 90 تومنی برم چنین هزینه ای کنم. راه دیگری هست؟ مثلاً یک فن با این فن موجود خودش عوض کنم؟ یا باید حتما برم و یک هیت سینک و فن مثل عکس مدل بالا بخرم؟

Xtreme
21-04-09, 23:55
دوستان کسی نیست جواب بده. من از صدای این 9600 GSO مردم. من مطمنن نیستم درسته یا نه. چون تا نهایت سرعت می چرخه. مثل یک دیزل صدا داره. این طبیعی هست؟؟ چیکار کنم صداش کم بشه؟ من قیمت این هیت سینک و کولر ها را پرسیدم. دیدم اصلا صرف نداره برای یک کارت 90 تومنی برم چنین هزینه ای کنم. راه دیگری هست؟ مثلاً یک فن با این فن موجود خودش عوض کنم؟ یا باید حتما برم و یک هیت سینک و فن مثل عکس مدل بالا بخرم؟

دوست عزیز ..

شما می تونی با استفاده از نرم افزار Riva Tuner سرعت گردش فن را تا حد معقول ( در واقع تا جاییکه دمای کارتت به میزان خطر نرسه ) کم کنی.

نرم افزار مذکور را از اینجا بگیر ..

Farshid_GmbH
22-04-09, 00:47
ممنون از راهنمایی شما. ولی من خیلی از این نرم افزار ها و حتی همین Riva Tuner را تست کردم. هیچ کدومشون قادر به کاهش دور فن نیستند. فکر کنم علتش این باشه که فن این کارت دو پینی هست و قابلیت کنرل دورش وجود نداره. حال باید چی کار کنم. اصلاً این XFX و مهندس هاشون عقل دارند؟؟؟ یک کیلو مس رو به عنوان هیت سینک وصل کردند روی این کارت ولی فن و صدای اون خیلی بالا است. و اصلاً قابلیتی نداره !!!

من باید الان چیکار کنم؟ به هیچ وجه توانایی کار کردن با این صدا را ندارم. می تونم برم و یک فن بخرم و خودم به جای این وصل کنم یا باید حتما هیت سینک را هم عوض کنم؟؟

دمای استاندارد این 9600 GSO چقدر باید باشه (در حالت عادی) تا مطمئن باشم مشکلی برای کارت
پیش نمی یاد. و به اصطلاح شما به خطر نیفته؟ لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر.