PDA

مشاهده نسخه کامل : هارد 40 که ظرفیتش رو صفر نشون می ده

ری را
19-04-09, 00:51
یه هارد 40 سری قدیمی (ضخیم) دارم که روشن می شه و دیتکت هم می شه اما توی ست آپ ظرفیتش رو 0 می زنه . مشکل از کجاست ؟

Moein
19-04-09, 01:02
یه هارد 40 سری قدیمی (ضخیم) دارم که روشن می شه و دیتکت هم می شه اما توی ست آپ ظرفیتش رو 0 می زنه . مشکل از کجاست ؟

ایا شما هارد رو صفر کردید اطمینان دارید که سکتور صفر هارد دارای بد سکتور نیست؟

و از همه مهم تر جامپر پشت هاردد با کابلی که پشت ان وصل می کنید یکسان هستند (master -slave )

در صورتی که تمام اینها درست بودند یک بار با بارنامه HDD regenator هارد رو بد سکتور گیری کرده و بعد هارد رو از سکتور صفر تا اخرین سکتور فرمت کنید موفق و پیروز باشید

AMD>INTEL
19-04-09, 01:38
با برنامه powermax يكبار zerofill كنيد .

ری را
20-04-09, 00:04
ایا شما هارد رو صفر کردید اطمینان دارید که سکتور صفر هارد دارای بد سکتور نیست؟

یعنی چی ؟ چطوری می تونستم هارد رو صفر کنم ؟ من کار خاصی نکردم... ولی لطفا بگید چطوری می شه هارد رو صفر کرد؟

و از همه مهم تر جامپر پشت هاردد با کابلی که پشت ان وصل می کنید یکسان هستند (master -slave )
جامپر ها درست هستند ...

در صورتی که تمام اینها درست بودند یک بار با بارنامه HDD regenator هارد رو بد سکتور گیری کرده و بعد هارد رو از سکتور صفر تا اخرین سکتور فرمت کنید موفق و پیروز باشید
این نرم افزار هیچ درایوی را نمی شناسه که من بتونم باهاش کار کنم. اصلا انگار هارد رو نمی شناسه ...

ری را
20-04-09, 00:05
ممکنه برد ایراد داشته باشه ؟

Moein
20-04-09, 00:19
ممکنه برد ایراد داشته باشه ؟

پس سه تا مشکل می تونید داشته باشید
1.بد سکتور سکتور صفر اگه در بایوس دتکت می شه
2.ایراد سیلندر
3.ایراد برد

ری را
21-04-09, 22:34
پس سه تا مشکل می تونید داشته باشید
1.بد سکتور سکتور صفر اگه در بایوس دتکت می شه
2.ایراد سیلندر
3.ایراد برد

به فرض که برد سالم باشه... اون دوتای دیگه رو چه کنم؟

Moein
21-04-09, 23:21
به فرض که برد سالم باشه... اون دوتای دیگه رو چه کنم؟

به نظر شما پرسیدن داره اگه برد سالم باشه خوب سیلندر رو چک می کنن اگه سیلندر سالم باشه سکتور ای هارد رو چک می کنن