PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کارت گرافیک

CENTRALPC
16-04-09, 21:52
سلام بر همگی عزیزان
میخوایم یک کارت گرافیم بخریم با دوستامون مشورت کردیم گفتن تو این رنج قیمت ها بهترین ها این هاست

60 -> 9500GT
80 -> 4650
100 -> 4670

حالا میخواستم بدونم تو این رنج قیمت ها گزینه بهتری هم هست یا نه بهترین ها همین هاست
هدف از خرید گرافیک هم بازی کردن بازی ای مثل کرایسیس و call of duty با کیفیت معمول و قابل قبول هست و نه خیلی بالا
حالا شما چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون و با تشکر :11():

scw
17-04-09, 02:03
به نظر من همون اولی خوبه ولی مدل مادرردتو میگفتی من تازگیا برام یه مجله کامپیوتری از شرکت رایان طرح

اومده که همه چیز در باره هرچی کامپیوتر بخوای داره اگه برای بازی میخوای همون اولی بهتره با کیفیت

مهمولی ولی بازی کریسیس یه مقدار گرافیک بالاتری احتیاج داره

:great:

CENTRALPC
17-04-09, 09:21
ممنون مدل مادربردم اینه

Asrock ConRoe1333-D667 R1.0

Only the registered members can see the link

گرافیک خودش آنبرده

مشخصاتش رو اینجا میتونید ببینید کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

ممنون و با تشکر

Computex
17-04-09, 16:48
سلام دوست عزیز کارت 9500GT کارتی هست که میتونه بازی هایی مثل کرایسیس رو با کیفیت معمولی اجرا کنه همینطور Call of Duty رو ولی این کارت برای الان خوبه و ممکنه یه مدت دیگه با آمدن Game های جدیدتر یکمی اذیت کنه با این حال برای اجرای این دو بازی و برای الان خوبه.

اگر بتونید کمی بودجه رو بیشتر کنید و یه رادئون 4670 بخرید به نسبت قیمت کارایی بیشتری رو هم خواهید داشت که کارایی اون الان نزدیک به 9600GT هست ولی با قیمت پایین تر.

با این حال انتخاب با شماست. مسلما هرچه هزینه بیشتری کنید کارایی بالاتری رو خواهید داشت! فقط یک توصیه میکنم اگه خواستید این کارت رو بخرید حتما با 512 مگابایت حافظه GDDR3 بخرید و طرف کارت های با حافظه DDR2 نرید چون الان اکثر بازی ها به سرعت حافظه بیشتر حساس اند.

CENTRALPC
17-04-09, 20:26
سلام دوست عزیز کارت 9500GT کارتی هست که میتونه بازی هایی مثل کرایسیس رو با کیفیت معمولی اجرا کنه همینطور Call of Duty رو ولی این کارت برای الان خوبه و ممکنه یه مدت دیگه با آمدن Game های جدیدتر یکمی اذیت کنه با این حال برای اجرای این دو بازی و برای الان خوبه.

اگر بتونید کمی بودجه رو بیشتر کنید و یه رادئون 4670 بخرید به نسبت قیمت کارایی بیشتری رو هم خواهید داشت که کارایی اون الان نزدیک به 9600GT هست ولی با قیمت پایین تر.

با این حال انتخاب با شماست. مسلما هرچه هزینه بیشتری کنید کارایی بالاتری رو خواهید داشت! فقط یک توصیه میکنم اگه خواستید این کارت رو بخرید حتما با 512 مگابایت حافظه GDDR3 بخرید و طرف کارت های با حافظه DDR2 نرید چون الان اکثر بازی ها به سرعت حافظه بیشتر حساس اند.

ممنون
4670 الان 95 تومن هستش و به قیمتش فکر کنم کارت خوبی باشه و خودم همنظرم روی همین مورد هستش ولی حالا اگه با 20 تومن اختلاف کارت بهتری هم بتونیم گیر بیاریم موردی نست یعنی نهایت دیگه 115 تومن بیشتر نشه:11():