PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای تغییر Pci Latency Timer

shervin_aletaa
16-04-09, 13:19
با سلام خدمت دوستان گل
بنده قصد دارم زمان تاخیر یکی از کارت های Pci رو عوض کنم
در حال حاضر این کار رو با Pci Latency Tool 3 انجام میدم ولی این نرم افزار توی ویستا 64 بیتی جواب نمیده
آیا راهی هست که از تو خود بایوس این کار رو انجام بدم ؟

shervin_aletaa
16-04-09, 16:59
کسی نیست اطلاع داشته باشه؟

Shahryar
16-04-09, 20:58
سلام :1. (23):

عضویتتون در انجمن تبریک میگم شروین جان :11():

در مورد موردی که شما گفتید از بایوس هم میتونید ست کنید اما بیشتر از 128 را نمیتونید ست کنید .

ولی برای اینکه بتونید از داخل سیستم عامل این کار را بکنید پیشنهاد میکنم نرم افزار PowerStrip (Only the registered members can see the link)را دانلود کنید که نرم افزار فوق العاده ای هست .

توصیه می کنم به همه عزیزان که این نرم افزار را نصب کنند و باهاش کار کنند امکانات جالبی داره . :love:

باتشکر
شهریار :give_rose:

shervin_aletaa
16-04-09, 21:50
شهریار جان از شما خیلی ممنونم
ولی این برنامه فقط برای گرافیک هست بنده میخاستم زمان تاخیر یکی از کارت های PCI رو عوض کنم
ممنون میشم برای بایوس هم توضیح بدید که باید به کجا مراجعه کرد
بایوس من هم Award هستش
ممنون از شما

Shahryar
16-04-09, 22:34
شهریار جان از شما خیلی ممنونم
ولی این برنامه فقط برای گرافیک هست بنده میخاستم زمان تاخیر یکی از کارت های PCI رو عوض کنم
ممنون میشم برای بایوس هم توضیح بدید که باید به کجا مراجعه کرد
بایوس من هم Award هستش
ممنون از شما

شروین جان توی این برنامه به قسمت Adapter Info برید و اونجا از قسمت بالاش Arrow بالا پایین را بزنید تا بقیه قسمت های PCI را هم نشون بده . :great: ولی گویا برای تغییر دادنش با بعضی از مادربرد ها مشکل داره ولی تست کنید .

توی بایوس هم توی تنظیمات PCI که برید کاملاً مشخص هست با اینکه وجود اگه پیدا نکردید بگید تا دقیق بگم ( توی بایوس شما فقط میتونید 128 ست کنید ! ) .

راستی Driver Signature و UAC را غیر فعال کنید ببینید PCI Lantecy Tool کار میکنه روی Vista 64 ؟

خبرش را بدید تا اگه اوکی نشد بگردم دنبال راه حل دیگه ای . :love:

shervin_aletaa
16-04-09, 22:57
شهریار خان این قسمتی که شما گفتی رو من توی این برنامه پیدا کردم ولی همونطور که گفتید نمیشه چیزی رو تغییر داد
در مورد بایوس هم یک قسمت پیدا کردم و چندتا از IRQ ها رو نوشته و جلوش دو گزینه داره PCI Device و Reserved

Shahryar
18-04-09, 15:45
شهریار خان این قسمتی که شما گفتی رو من توی این برنامه پیدا کردم ولی همونطور که گفتید نمیشه چیزی رو تغییر داد
در مورد بایوس هم یک قسمت پیدا کردم و چندتا از IRQ ها رو نوشته و جلوش دو گزینه داره PCI Device و Reserved

این موضوع برای خود من هم جالب شده و دارم تحقیق میکنم در موردش . گویا برای Vista 64 بیت هنوز ابزاری وجود نداره .

نکته ای که اینجاست اینه که شما برای PCI-E می خوایند یا برای کار دیگه ای هست ؟

shervin_aletaa
18-04-09, 16:58
این موضوع برای خود من هم جالب شده و دارم تحقیق میکنم در موردش . گویا برای Vista 64 بیت هنوز ابزاری وجود نداره .

نکته ای که اینجاست اینه که شما برای PCI-E می خوایند یا برای کار دیگه ای هست ؟

شهریار خان بنده واسه PCI میخواهم
یه کارت صدا دارم که وقتی روی این مادربرد میندازمش اگر زمان تاخیر رو زیاد نکنم وقتی که چیزی به USB ها وصل میکنی صدا قطع و وصل میشه ولی با PCI Latency Tool این مشکل رو حل کردم
حالا شما هم اگه چیزی پیدا کردی ممنون میشم کمک کنید
مرسی

Ardalan
27-10-09, 23:37
دقیقا منم همین مشکل رو امروز پیدا کردم
ویتدووز 7 64 بیتی نصب کردم این مشکل رو دارم
شهریار جان راهی پیدا نکردی؟؟
PCI Latenct Tool نصب میشه ولی درایورش این ارور رو میده

Windows cannot verify the digital signature for the drivers required for this device. A recent hardware or software change might have installed a file that is signed incorrectly or damaged, or that might be malicious software from an unknown source. (Code 52)

اون PowerStrip هم کار نمیکنه

Curtis
27-10-09, 23:48
من هم همین مشکل رو با ویستا و 7 دارم ولی مثل اینکه درست نمیشه. و با این ویندوزها مشکل داره.
شما درست میگی نصب میشه ولی اجرا نمیشه.
من برای کم کردن dc آفلاین میخواستم استفاده کنم

Ardalan
28-10-09, 00:52
من هم همین مشکل رو با ویستا و 7 دارم ولی مثل اینکه درست نمیشه. و با این ویندوزها مشکل داره.
شما درست میگی نصب میشه ولی اجرا نمیشه.
من برای کم کردن dc آفلاین میخواستم استفاده کنم

دقیقا منم برای همین منظور میخام
الان اینقدر بهش ور رفتم تا بالاخره درست شد
ببین حتما باید UAC و Drive signature رو غیر فعال کنید تا کامل نصب بشه :Love-PCN~!:

Curtis
28-10-09, 01:44
ممنون ولی من خیلی وقت پیش این مشکل رو داشتم که با skystar2 2.8 کار میکردم ولی الان یه دونه hd2 گرفتم که دیگه نیازی به این کارا نداره :yes:
بازم ممنون.