PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود آموزش زبان انگلیسی نصرت 3

D J V A H I D
15-04-09, 23:44
Only the registered members can see the link

آموزش زبان انگلیسی نصرت 3
آموزش زبان انگلیسی نصرت - موثرترین متد آموزش زبان در جهان - شما چه بخواهید چه نخواهید انگلیسی را با این روش در صورت استفاده از سی دی یاد میگیرید.
این روش که بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست توسط یک نابغه زبان شناس انگلیسی ابدا ع شده است و موسسه نصرت آنرا به فارسی در آورده است تا این متد قابل استفاده برای فارسی زبانان شود ، همچنین آقای نصرت بعلت این ابتکار عمل، از سوی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان مبتکر نمونه انتخاب شده است ...

قسمت اول :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

قسمت دوم :

alinice321
16-04-09, 01:19
وحید جان ممنون بخاطر لینکها ولی لینک مستقیم یا هاستی مثل 4shared نداری؟! متاسفانه اکانت رپید ندارم!:1. (28):
در ضمن اگه میتونی لینک دانلود قسمت دوم رو هم بزار!!!
در ضمن این ادامه یک و دو هستش یا هر 3تاش یکیه؟!!:1. (38):
بازم تشکر:love:

D J V A H I D
16-04-09, 06:55
وحید جان ممنون بخاطر لینکها ولی لینک مستقیم یا هاستی مثل 4shared نداری؟! متاسفانه اکانت رپید ندارم!:1. (28):
در ضمن اگه میتونی لینک دانلود قسمت دوم رو هم بزار!!!
در ضمن این ادامه یک و دو هستش یا هر 3تاش یکیه؟!!:1. (38):
بازم تشکر:love:
قسمت دوم اضافه گردید ... متاسفانه چیز دیگه گیرم نیومد ... همین راپید موجود بود !!! :yes:

larvard
28-04-09, 10:37
1-دوست عزیز منظورتون از قسمت دوم چیه ؟ آخه من در سایت دیگری دیدم نوشته میرور(لینک کمکی)
2-نرم افزار نصرت 2 ، 4 سی دی هست ! و نصرت 3 ، 1 سی دی !
3-آیا خودتون این نسخه رو دانلود کردید؟

D J V A H I D
12-06-09, 20:50
1-دوست عزیز منظورتون از قسمت دوم چیه ؟ آخه من در سایت دیگری دیدم نوشته میرور(لینک کمکی)
2-نرم افزار نصرت 2 ، 4 سی دی هست ! و نصرت 3 ، 1 سی دی !
3-آیا خودتون این نسخه رو دانلود کردید؟

بله خودم دانلود کرده و دارم استفاده میکنم ... از دوقسمت تشکیل شده ... دو قسمت ... 2 CD :great:

Bitaraf
23-06-09, 17:10
دوستان ببخشيد.اين آموزش رو بايد از نصرت 1 شروع كرد،يا نصرت 3 نسخه كامل و آپديت شده 1 & 2 هست؟؟؟؟

D J V A H I D
23-06-09, 22:27
سلام
با تشكر از آقا وحيد گل.
اگه لينكي روي يه سرور ديگه داشتي لطف كن بذار(نبود اكانت رپيد)
سلام دوست من ... شرمنده ... به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت نمیتونم جای دیگه ای آپ کنم ... و بازار هم هست ها !!! میتونی کپیش رو تهیه کنی !!! با قیمت ارزان ... دیگه این دنگ و فنگ ها هم نداره !!!:give_rose:

دوستان ببخشيد.اين آموزش رو بايد از نصرت 1 شروع كرد،يا نصرت 3 نسخه كامل و آپديت شده 1 & 2 هست؟؟؟؟
اگه از یک بگیری گوش بدی بهتره ... :yes:

badboys_274
01-03-11, 15:36
سلام چجوری میتونم نصرت رو دانلود کنم؟

sdahcrit
03-12-12, 19:02
ای بابا این که لینکاش خرابه
یکی بخره کل 90 تا درس نصرت 3 رو بزاره واسه دانلود دیگه
کی خریده؟
آقا این نصرت 3 نسخه پیشرفته نصرت 2 هست؟ یا همونه با یه شکل دیگه؟ قضیه چیه؟ یکی که داره بیاد دقیق بگه.

M A H R A D
04-12-12, 14:12
با سلام

تاپیک برای 3 سال پیش هست و کار نکردن لینک ها طبیعیه.

قفل شد.

سپاس