PDA

مشاهده نسخه کامل : ارور دکتر واتسون ... ( کلافه شدم )

D J V A H I D
12-04-09, 13:43
بچه ها كار اين آقاي دكتر واتسون تو ويندوز چيه؟ ما بعد از يه عمر سفيد كردن موهامون پاي ويندوز نفهميديم!:1. (27):
به قول بچه ها گفتنی ... دهنمون رو مسواک کرده ... :yes:
یهو میاد بالا ... ارور میده ... و سیستم هنگ میکنه ... که تنها چارش ... ریست دستیه ...!!! :1. (2):
لطفا یه توضیحات در مورد آقای دکتر بدید ...!!!
و اینکه چاره مهار کردنش چیه و هم اینکه به کل این کارا به چه معنیه !!!؟؟؟

:give_rose::love::give_rose:

Quick
12-04-09, 14:34
راه حل های مختلفی داره فقط بگو وقتی چه کاری انجام میدی اررور میاد؟ کپی پیست ، ران کردن یه برنامه یا هر چیز دیگه...

Labyrinth
12-04-09, 14:40
نقش دیباگر رو داره این دکتر من که هرموقع دارم ویندوز رو درست میکنم برش میدارم ولی برای بستنش لازم نیست سیستم رو ریست کنی فقط برو توی Task Maneger و در قسمت پردازش ببندش

اگر بتونم یک مطلب براش گیر بیارم برات میگذارم :give_rose:

™Ali
12-04-09, 16:00
بیش تر کار این DR.Watsoon واسه سرور ها ارزش داره. این دکتر میاد و Log نویسی می کنه تا طرف بفهمه که چرا سیستمش هنگ میکنه و این کار با ارزشی است! با این ابزار میشه برنامه ای رو که اختلال ایجاد میکنه رو شناسایی کرد ولی بعضی وقت ها خودش دردسر سازه! بهتره تو Task Manger ببندیش :yes:

D J V A H I D
12-04-09, 16:17
والله تو ویندوز ... همین جوری که داریم کار میکنیم .. پنجره باز میکنیم و نیز وقتی که سیستم به مدت زیاد روشن باشه و از بازی و برنامه های زیادی استفاده کرده باشیم ... این یهو میاد بالا ... :1. (28):
بیشتر ضد حالش به اینه که امروز صبح داشتم واسه یکی از دوستان gta IV نصب میکردم که اواخر DVD 4 حاج آقا دکتر تشریف آوردن و ...دن تو کاسه کوزمون !!!
alt + ctrl +del هم گرفتم ... ولی به عقلم نرسید که از این قسمت ببندمش ... بازم تشکر از دوستانی عزیز که ما رو در این زمینه همراهی کردند :love::give_rose:
بازم اگه کسی به مقاله ای در مورد دکتر واتسون برخورد کرد ... بزارید که بیشتر باهاش آشنا بشیم :yes:

Armin-N
12-04-09, 16:55
منم یکی دو سال پیش دکی واتسون رو روزانه چند بار ملاقات میکردم :1. (38):
هنوزم نفهمیدم مشکل چی بود
الانم نمیدونم چرا دیگه بهمون سر نمیزنه :lol:

اما 90% حدس میزنم واسه نسخه ویندوزی بود که میریختم

Quick
12-04-09, 18:08
ببین تنظیم کردنش باعث میشه که دوباره نیاد؟ : Run > drwtsn32